Золочів Плюс
Форум міста Золочів

"Тільки Вверх" Video/Інфа

Автор Повідомлення
"Тільки Вверх" Video/Інфа
Сьогоднішній день старт проекту «Тільки Вверх»: багато вже записано, багато вже знято, багато вже проплановано – ми пишем частинку історії українського хіп-хопу. І сьогодні перша серія від «Тільки Вверх!»:

ФЛЕШ – «ТІЛЬКИ ВВЕРХ» - Making of – КЛІП ВЖЕ СКОРО

Флеш, Dee, Брук, DJ Невідомий, DJ Shock, Шмига і всі наші пацани – це все що Ви можете побачити в Кадрі!

Флеш :

«Я вирішив знімати відео на не форматну і жорстку пісню для того, щоб розказати всій Україні свою історію і показати життя Золочева без ніяких прикрас.
Коли по телеканалах мені пропонують подивитись кліпи чергових «коханок депутатів», і коли по радіо я переважно чую пісні зміст яких не переходить за рамки «Ла-ла я люблю тєбя…» - я пишу те що я бачу. І коли мені говорять щось типу: «чому в тебе в кліпі немає голих дівчат і дорогих машин як в Потапа. Ти шо не реппер?!» - я тільки сміюсь.
У відео яке ми знімали 9 вересня в Золочеві ніякого фальшу, лише справжні речі: мої друзі, машини моїх друзів і реальний Золочів. Таким яким він є… »

А поки, що Ви маєте змогу подивитись бекстейдж цього кліпу у нас на майспейсі і заодно послухати новий трек.

Інформаційна підтримка :

http://www.myspace.com/tilkuvverx
http://www.myspace.com/brookhs
http://www.myspace.com/uahiphop
http://www.myspace.com/gorynych

Не зупиняйтесь – курс один - Тільки Вверх!

Спасиба, пад.. ой паржал!

Б... я, ну невже вони не помічають шо вони смішні в своїх потугах бути "рупором" покоління?
Є ж в них друзі , знайомі, батьки в кінці кінців, щоб сказати правду-ЦЕ ЖАХЛИВО!

додано через 8 хвилин 23 секунди:

lenhen пише:
щоб розказати всій Україні свою історію і показати життя Золочева без ніяких прикрас

Кому нах потрібна твоя "ІСТОРІЯ"? ВІдчепіться ви вже від того Золочева-хоч прикрашеного хоч нє Шо ж то за напасть-то Кукурудза , то Флеш
Васілій пише:
Кому нах потрібна твоя "ІСТОРІЯ"? ВІдчепіться ви вже від того Золочева-хоч прикрашеного хоч нє Шо ж то за напасть-то Кукурудза , то Флеш

Напевно всі мають закритись в своїй хаті, сопіти в 2 дзюрки, як дехто, і лиш критикувати те, шо хтось намагається зробити, нічого толкового при тому не роблячи...
Флеші так не думає, і тому вже не один проект організовував, і це люди сприймали на УРА...
В кожної людини є свій спосіб самовираження, цікаво б взнати як ти самовиражаєшся, як підносиш культуру?
А хто смішний, напевно всі бачать...
Ваймут, давай па тємє. Тобі подобається шо ПАЦАНИ пают?

Пане "Васілій" ну може хватить вже вам стібатись? Це вже не смішно...
На жаль я не знаю, шо там
Васілій пише:
ПАЦАНИ пают

ніяк з компом не розберусь
Але по-моєму вже одне старання зробити шось багато чого варте! Так-шо, як-би там не було, але треба поважати чужу працю!
Васілій, уяви собі, ПОДОБАЄТЬСЯ!
Васілій пише:
давай па тємє

Я якраз і
Васілій пише:
па тємє
написав.
Підтримую те, що
lenhen пише:
Але по-моєму вже одне старання зробити шось багато чого варте! Так-шо, як-би там не було, але треба поважати чужу працю!

А ти лишайся зі своїми (як ти говориш) "інтірєсамі".
Мені подобається відео.
Як для початку непогано, тим більше шо я не чула шоб у Золочеві хтось шось подібне навіть зробив.
Васілій, може хватає уже того всього?
Твої особисті неприязні до Флеша потримай краще при собі, на форумі і так знають хто є хто, так шо не обов"язково в черговий раз підкреслювати свою неприязнь привселюдно.
Хлопці роблять те, шо їм подобається, так само , до речі, як і ти сам. Мають улюблену справу і роблять її, нікому не заважаючи.
Справді, куди не глянь, де справа стосується Саніто(Флеша) ти тут як тут і обов"язково з помийним відром. То вже дістало.

додано через 3 хвилини 46 секунд:

http://www.youtube.com/watch?v=44VnEIYQDA8
Мушу сказати що пацани молодці, бажаю їм творчих наснаг!
massimo пише:
Мушу сказати

Нічо ти не мусиш-кажи подобається чи ні.
Фергі, не маю ніякої особистої неприязні до Флеша, бо не знайомий з ним і навіть не уявляю хто це такий. Я просто зайшов по сцилі. послухав. Ну хтось же мусить сказати хлопцям правду
st.fergi пише:
Хлопці роблять те, шо їм подобається

А я хіба проти? Най роблять. Тільки не обов"язково виставляти це на загал. Тим більше подавати це як культурну подію, нехай і районного масштабу
lenhen пише:

Пане "Васілій" ну може хватить вже вам стібатись?

А я не стібаюсь-я серьйозно вважаю, що музика їхня -к... л.
lenhen пише:
вже одне старання зробити шось

не зробить її кращою. До речі шо за газета надрукувала інтерв"ю?
Васілій пише:
Тільки не обов"язково виставляти це на загал

хіба свої фотографії як фотографа ти не виставляєш тут на загал?
Васілій пише:
бо не знайомий з ним

можливо не тільки заочно-САНІТО. Тобі шось говорить такий нік?
Васілій пише:
Ну хтось же мусить сказати хлопцям правду

Ти також нічого не мусиш, тебе ніхто не заставляє і не уповноважує.
Васілій пише:
Тільки не обов"язково виставляти це на загал

Люди показують, шо хоч чимось корисним займаються, а виставляти чи не виставляти - точно не тобі судити.
Васілій пише:
До речі шо за газета надрукувала інтерв"ю?

Стидно не знати, яка газета звертає увагу на дозвілля молоді.
Васілій пише:
Ну хтось же мусить сказати хлопцям правду

хе-хе-хе-хе-хе-хе
то виходить шо всі, хто чув ту річ обманюють????
Васілій я мушу бо так хочу! відео мене поперло душе сильно, тому хотів виразити своє враження
massimo пише:
відео мене поперло душе сильно

Цікаво, чи будеш дивитись таке ж відео, тіки скажем про Здолбунів?
st.fergi пише:
фотографії як фотографа ти не виставляєш тут на загал?

Ви будете сміятись, але цим я не хочу
lenhen пише:
щоб розказати всій Україні свою історію і показати життя Золочева без ніяких прикрас.

Народ! Давайте все ж таки по темі топіка. Чи тема була почата просто так, шоб була?

додано через 6 хвилин 53 секунди:

st.fergi пише:
можливо не тільки заочно-САНІТО. Тобі шось говорить такий нік?

я мав наувазі, що не знаю про нього нічого. як реальну людину. Тому в мене немає особистої неприязні до нього. Як і до всіх інших.
Ви перечитайте-я писав про бездарну музику, а ви всі про мене

додано через 1 хвилину 50 секунд:

vaymut пише:
шо хоч чимось корисним займаються

А я не вважаю це корисним.
Якшо тобі, чи будь-кому, не подобається музика, то це аж ніяк не означає шо вона бездарна(імхо).
Васілій пише:
Ви будете сміятись

та ні, не сміюсь я шось...
Васілій пише:
А я не вважаю це корисним

для тебе -ні, для них-так, це корисно.
Васілій пише:
ви всі про мене

ти про нього пишеш і не тільки оце
Васілій пише:
вони смішні в своїх потугах бути "рупором" покоління?

оце може значить шо їхня музика бездарна, чи все -таки може значить шо особистості "ніякі"? Ти оприділися які саме претензії маєш до хлопців, а то пишеш якоби про музику а насправді .....
st.fergi пише:
якоби про музику

Саме тому Що музика ніяка, їм ранувато
Цитата:
розказати всій Україні свою історію і показати життя Золочева без ніяких прикрас.

st.fergi пише:
(імхо).

А я по-моєму кругом пишу :"на мою думку"
Васілій, це ж пацани... Стараються своїми силами... без продюсерів і імейджмейкерів і купи бабла... це їхні спроби... і добре це чи погано не важно... важно шо вони не сидять склавши руки а щось да і пробують... нехай це буде каряво, не дуже проіесійно і т. д. на все свій час... На кожен товар знайдеться свій покупець і поціновувач...
Можна подумати що смердючка данилка - це щось надзвичайййно цінне, талановите і корисне... але це "ГЕ" чомусь крутять по телеку і відправляють на Євробачення представляти цілу Україну... дивувати Захід своєю тупістю...

П. С. А може той пітух просто свій задок підставляє шишкам шоб його тягнули - от і все? і вся творчість... велике мистецтво...
Вася, тобі не пофіг? Ну люблять в нас тулити слово Золочів всюда куда треба і куда не тре Якщо б вони зняли відео про себе хароших - то подивилось би кілька людей і забули б. А так: чарівне слово ЗОЛОЧІВ - і на маєш аудиторію патрійотів
vaymut пише:
Стидно не знати, яка газета звертає увагу на дозвілля молоді.
Оце дійсно шедевр )) Типу як у фільмі: ".. Я артист больших и малых академических театров и моя фамилия слишком извесная чтобы ее называть..."

А по темі - нормально. Мастєрство, воно приходить з опитом
Alexis пише:
А по темі - нормально. Мастєрство, воно приходить з опитом Cool

Сагласен. Працювати тре а не інтерв"ю давати
Alexis пише:
Вася, тобі не пофіг?

Ну в основному пофіг, стараюсь уваги не звертати.
massacra пише:
Можна подумати що смердючка данилка - це щось надзвичайййно цінне, талановите і корисне...

Я десь таке говорив? Всі поголовно на форумі вважають шансон лайном, а як на мене обговорювана сьогодні "вещь"-чистий шансон, причому не кращий
А взагалі скучно......
Критикувати легше всього. А помилок нема в того, хто нічого не робить.
mops пише:
А помилок нема в того, хто нічого не робить.

це точно 100%
mops пише:
Критикувати легше всього

тобто асім подобається? ну то флаг в руки! а мені не подобається!
я ж прекрасно розумію-ви всі знайомі в реалі, і вам незручно сказати чуваку правду. Цим ви робите йому ведмежу послугу
Ще раз-можна всьо робити. Не всььо тре показувати
mops пише:
А помилок нема в того, хто нічого не робить.

Це не помилки-це невірний напрямок
Васілій пише:
я ж прекрасно розумію-ви всі знайомі в реалі

Справді? Я наприклад знаю в реалі тільки одну людину з цього форуму. І це не Флеш
Васілій пише:
і вам незручно сказати чуваку правду

Кліп бачила, без звуку правда . Як на перший раз, то досить цікаво вийшло Як-би не сподобалось, то повірте, я б сказала
Васілій пише:
Це не помилки-це невірний напрямок

А який в вашому розумінні саме вірний напрямок?
lenhen пише:
А який в вашому розумінні саме вірний напрямок?Smile

я ж розумію, що нікого ні в чому не переконаю
Просто раніше виходив Кукурудза і "співав" нафоні замку тепер маладьош робить те саме. на іншому фоні-результат один і той же-
як казав Жванецький може тре шось в консерваторії підправити
Васілій пише:
Просто раніше виходив Кукурудза і "співав" нафоні замку тепер маладьош робить те саме. на іншому фоні-результат один і той же

А до чого тут фон? То музика тобі не подобалася, то фон. Тобі не наплювати Невже тобі так мішає, що хтось хоче проявити себе? Я не люблю хіп-хопу, та хлопці молодці, хоч щось роблять.
Anty пише:
А до чого тут фон? Confused То музика тобі не подобалася, то фон

Фон такий самий як музика! В кожного напевно лежить купа такого відео. В мене Гб напевно 10. Але я не виставляю його
Цитата:
щоб розказати всій Україні свою історію і показати життя Золочева без ніяких прикрас.
. Невже я не ясно висловлююсь? Читайте не букви а слова
А не виставляю я його бо розумію, що воно цікаве лише мені і не являє собою ніякої художньої цінності. На жаль хлопці цього поки що не розуміють, не відчувають межу "бєсвкусіци"
Васілій
Якщо дана продукція не зацікавила Вас - це не значить, що вона автоматично відноситься до
Васілій пише:
"бєсвкусіци"

Моя думка щодо теми: починати з чогось треба і це не погано як для початку! Будете працювати - буде краще!
ахахахаха.... даже тема така ше існує....))))

Васілій чі як там тебе звати.... ти критик районного масштабу... ти просто дебіл по-іншому тяжко тебе назвати

Ну ЯК МОЖНА РОБИТИ ВИСНОВОК ПРО МУЗИКУ ЧИ ТВОРЧІСТЬ З ХВИЛЛИНОГО РОЛІКА ПРО ТЕ ЯК МИ ЗНІМАЛИ КЛІП..

Внатурі це подія - кліп будем презентовати в Монако цими вихідними... оператором кліпу був чуваак якій знімав Скрябіну "Зламані Крила"....

пісню зводив і мутив (ти до речі її не чув - але вже забакланив, ну базарю шо ти дебіл... розумна людина так зробить?) людина яка робила звук для такіх проектів як Бьянка і Сєрьога. Думаю непрофесійною пісню назвати не можна. Просто питання в тому, шо ти не її ше нечув..... а зробив висновкі...

і внатурі ти ше ніфіга не бачів але зразу включів бакланку - тому соси хйу
Халла!

До Всіх Інших адекватних людей:

Субота 29 грудня. Монако - презентація повноцінного кліпу. Всіх чекаєм. Буде жарко. Остання вечірка 2007 року.
Попередження
Попередження видане mops (24.12.2007 22:47, дійсне до: завершено)
Причина: Ну навіщо так грубо, негарно, ай-я-яй...
Санітар! Читати вмієш? Я подивився і послухав , те що було виложене-про це і писав.
Саніто пише:
ахахахаха.... даже тема така ше існує....))))

Вже давно всі про то забули

додано через 4 хвилини 9 секунд:

Саніто пише:
Скрябіну "Зламані Крила"....

Саніто пише:
Бьянка і Сєрьога.

А шо таке Скрябін, Сєрьога і Бьянка ? Сама найгаліміша папса, з якою ти збирався "боротись
А про шо мова? Може я неуважний, але кліпу так і не бачив.
хотілося б кліп подивитися
Взагалі-то саме критика і помагає визначити недоробки і слабкі місця в творчості. А критика в цій темі була набагато конструктивніша за непонятні візгі восторга від переглянутого куска відеофайла з ше більш непонятним звуком. Я вже писав про моду пхати брендове слово в любу продукцію для кращого збуту, навіть в такий самокльоп як на початку теми.
імхо, Золочів в кліпі таки має місце. Почесне третє. Відразу після пантів і піару. Як для любительського відео "про себе, хароших" - нормально зробили, а як на Золочів (про шо було написано на початку теми) - це просто ігра на рейтинг. От таке враження склалось після прочитаного на початку теми, і лишній раз я в цьому переконався після поста Саніта..

додано через 37 секунд:

Ладно, давай викладай кліп а не туфту, бум заціняти!
Саніто пише:
внатурі ти ше ніфіга не бачів але зразу включів бакланку

Саніто пише:
ну базарю

Лексиконом користувався ще років 15-ть назад, а ще кажуть:"Все біжить... все змінюється..."
Якщо і співаєте так, то це вже старе...
Лексикон тут ніпричому. Просто прозвучав пост шо це ПОДІЯ для Золочева. Так скоро і фотки почнуть виставляти ік події ... Почали би тіпа "та, змутили, зацініть, для вас старались, чекаємо на презентації, спс"... Написали б це від СВОГО імені (помідорів боялись чи як?)... А получилось - ігра на публіку і нах чуже мнєніє... Методи спамерів.. Як робите для Золочева, то і слухайте Золочів. І покультурніше тре бути чи як?
І неважно який би кліп не був професійно зроблений. Не тре прикриватись Бьянками і Сєрьогами. Не тре пхати той Золочів де тре і де не тре, бо це смішно. Головне - це ІДЕЯ. Перегляньте її ще раз нах, до суботи ше є час.
Халла! Ги
Alexis пише:
Перегляньте її ще раз нах, до суботи ше є час. Wink

Ти чо? Всьо буди крута! Б. п! Поздна переглядати. Ат саздатілєй Бьянка инд Сірога -Золачев саме круте місто України. Ну точно кручє Пустомит-культурна подія номир 1 2007р(Б. п)Пруцца всє. А хто не прьоцца-той ідьот на ...
(на првахреклами)
принаймі Саніто старається шось зробити і це вже прогрес! Особисто мені кліп подобається це його бачення реального життя! А в кожного воно інше тому і думки про кліп розбігаються !
а я вот тільки шо якраз той кліп і передивлялася... мені тож сподобався.... особливо тішить присутність сходів першої школи)))
Альонка
А де його можна переглянути?
http://youtube.com/watch?v=027MvlIsri4
Подивився-одні понти, к... л короче
Скажем так шановні.... хватить гнати.... люди творчістю займаються і вирішили її зняти на фоні свого міста, за це їх треба похвалити.... а щодо якості самого продукту, то мене якшо чесно не дуже вперло, відео ще так непогано, а зведення не найкраще, в порівнянні з іншими треками цього жанру там мало м'яса, або звучить воно трохи пласмасово.... короче працювати є над чим.
andy suncraft пише:
люди творчістю займаються

Поки шо один голий піар і понти. Творчістю ше й не починали займатись.
andy suncraft пише:
відео ще так непогано

так шоб понятніше було-це те саме шо нащолкати телефоном і повиставляти на виставку.(фотографії)
до речі де чуваки пропали? шось ніц ніде не чути про то як Золочів з болота тєгнут

додано через 1 хвилину 49 секунд:

andy suncraft пише:
зняти на фоні свого міста, за це їх треба похвалити....

особливо сподобався прохід з машинками-ну село неасфальтіроване!
Вороняки-Брідж
Ледве стримав міхурові спазми
Я там був, раз пиво пив...
Золочів з болота тянути це інших завдання. Творчість проявляється в різних сферах, різних вимірах. Я наприклад не шарю в таких стилях, як реп і хіп-хоп, але знаю, що створити з нічого шось це складно... діджеїнг, електронну музику також мало хто назве творчістю, бо більшість того не роздупляє.... але...
Флешу ріспектос! Творчих успіхів!
andy suncraft пише:
бо більшість того не роздупляє...

легше всього спихнути власну лажу на роздупляж. Не тре бути моцартом , щоб зуміти відрізнити понти від творчості(хоча до репу і х-хопу таке слово як творчість краще не вживати)
andy suncraft пише:
Флешу ріспектос!

Ну вот, опять ріспектос-уважуха. А за чьто? можеш мені темному пояснити?
нажаль тобі не зможу цього пояснити( ...
лише хотілось би взнати, що саме ти вважаєш справжнім мистецтвом і творчістю (в музиці) і кому ти можеш сказати "ріспект"?
andy suncraft пише:
нажаль тобі не зможу цього пояснити( ...

Можи хоч спробуєш?
andy suncraft пише:
і кому ти можеш сказати "ріспект"?

З золочівців? Ну з тих шо ти напевно знаєш "Атцу"Риндику би сказав не задумуючись
Да, свого роду творчість
Ти про відносно стару чи про відносно нову?