Золочів Плюс
Форум міста Золочів

ДАЄШ високошвидкісний інтернет в кожну квартиру

Автор Повідомлення
Телебачення - це вчорашній день. ДАЄШ високошвидкісний інтернет в кожну квартиру
mops пише:
Телебачення - це вчорашній день. ДАЄШ високошвидкісний інтернет в кожну квартиру

Без проблем! Хоч у кожну, скільки завгодно, якщо, звичайно, вчасно платити будуть
Маємо цілу купу того інтернету, були б платоспроможні бажаючі у всіх квартирах - і без участі влади проведемо!
andry пише:
mops пише:

Без проблем! Хоч у кожну, скільки завгодно, якщо, звичайно, вчасно платити будуть
Маємо цілу купу того інтернету, були б платоспроможні бажаючі у всіх квартирах - і без участі влади проведемо!

Ну от мені треба нормальний інтернет. Скільки це задоволення коштує?
mops пише:

Ну от мені треба нормальний інтернет. Скільки це задоволення коштує?

Від 25 гривень на місяць. Симетричний наземний канал.
andry пише:

А можна деальніше? Мене цікавить спосіб підключення (телефон, кабель), трафік, і т. д.
kvartyrant пише:
andry пише:

А можна деальніше? Мене цікавить спосіб підключення (телефон, кабель), трафік, і т. д.

Для колективного підключення - LAN, чим більше людей, тим дешевше винесе підключення. Якщо в багатоповерховому будинку встановлене наше обладнання, то, як правило за підключення - лише вартість кабелю. Індивідуально - радіодоступ (накриваємо майже увесь Золочів). Можна і діалап, але не рекомендую - того вже замало по швидкості/стабільності.
Тарифи читаємо тут: http://cso.lv.ukrtel.net/index.shtml?clients
Ага, знаю. Заходив в ваш магазин, кажу Володі "хочу радіонет". Він відповідає "нема проблем, 400 гривень". А мені здається, що 400 гривень трішки забагато за внутрішню точку доступу та кусок кабелю. Тому таке питання - якщо я куплю собі D-Link DWL 900+, сам зроблю антену, скільки це тоді коштуватиме? Я знаю, що точку доступу треба буде перепрошити. Від мене до вашої антени 150 метрів.
mops пише:
Ага, знаю. Заходив в ваш магазин, кажу Володі "хочу радіонет". Він відповідає "нема проблем, 400 гривень". А мені здається, що 400 гривень трішки забагато за внутрішню точку доступу та кусок кабелю.

1. Сегменто-параблічна антена 24dbi виробництво Харків - 60$
2. Кабель Belden H1000 3$ за кожен метр
3. Пігтейл 15$-25$
4. Радіокарточка чи точка доступу в режимі клієнта від 35 до 70$ (чіпсет Atheros 5005G або AR5212)

Це комплект для підключення на відстанях до 2,5 кілометра. При малій відстані (до 600 м) можна простішу (15-18 dbi) антену і карточку. Кабелю має бути не більше 6-10 метрів.

mops пише:

Тому таке питання - якщо я куплю собі D-Link DWL 900+,

D-Link DWL 900+ не сумісна з нашим обладнанням.
З d-link'ів можна придбати DWL-2000AP+ або DWL-2100AP або DWL-3200AP.

mops пише:

сам зроблю антену,

Без проблем, якщо рівень сигналу і кількість помилок будуть прийнятні. Антену не просто зробити. Допуски значно менше міліметра. хоча, для такої відстані є одна зручна конструкція...

mops пише:

скільки це тоді коштуватиме?

Перепрошию і настрою задурно. За підключення плати не беремо! Тобто додатково не треба нічого платити. Як тільки все це буде куплено/зроблено - прошу підійти до мене. За півгодини після візиту буде інет
mops пише:

Я знаю, що точку доступу треба буде перепрошити. Від мене до вашої антени 150 метрів.

На 150 метрів можна взяти будь-яку антену з к. п. від 12 до 18 dbi, фідерний тракт при цьому має мати не більше 6 дб втрат.
Хм, раз 900+ не підходить, то питання про самостійне налаштування обладнання відпадає. Є ще одне питання, пропоную перейти в розділ "Інтернет та телефонія"
mops пише:
Хм, раз 900+ не підходить, то питання про самостійне налаштування обладнання відпадає.

Останнього місяця склалася взагалі анектодична ситуація з обладнанням. Чи то виробники взаємно знищили себе конкуренцією, чи то зараз у світі нечуваний бум бездротових технологій, але деяке обладнання очікуємо по кілька тижнів. Власне єдине, з чим немає проблем - уе антени. Їх можна придбати без обмежень або відносно швидко зробити. Якщо зможете самостійно придбати хоча радіоплату - можу підключити в день монтажу антени.

mops пише:

Є ще одне питання, пропоную перейти в розділ "Інтернет та телефонія"

Так, звичайно, бо вигляжає на те, що ми зафлудили телевізійну тему. Думаю, бажано туди перекинути цю частину гілки.
Хочу Интернет!
У меня нету интернета, хотя дома имеется и компьютер и телефон.
Надоело ходить к соседу. Хочу инет на дому!
С какой стороны к этому подойти?
Подскажите, какие виды подключений существуют здесь в Золочеве. Скорость роли не играет, главное - стабильность и чтоб недорого.

Только без умных слов, попроще
Re: Хочу Интернет!
Alice пише:
У меня нету интернета, хотя дома имеется и компьютер и телефон.
Надоело ходить к соседу. Хочу инет на дому!
С какой стороны к этому подойти?
Подскажите, какие виды подключений существуют здесь в Золочеве. Скорость роли не играет, главное - стабильность и чтоб недорого.

Только без умных слов, попроще

Стабільність буде на якісному постійному підключенні. У Золочеві це такі варіанти:
1. adsl (провайдер укртелеком) - дорого, тільки для інету. Якість дуже залежить від телефонної лінії.
2. Ethernet (провайдерів кілька) - залежно від провайдера
3. RadioEthernet (провайдерів кілька) - залежно від провайдера
Можливо є сенс відвести по одній темі (а може й по розділу) для таких організацій як CSO, Укртелеком та Інфосервіс?
Там представники цих організацій будуть тримати відвідувачів форуму в курсі останніх своїх акцій, сервісів та інших новинок з лінками на більш детальнішу інформацію на своїх ресурсах. Віддалена підтримка, FAQ, зміни в тарифах інше... Така інформація зайвою не буває.
Залишається поцікавитись думкою з цього приводу в самих представників.
Дуже правильна думка! Мені би було цікаво прочитати останні новини від провайдерів. З іншого боку це своєрідна конкуренція, яка тягне за собою зниження цін Залишається питання, чи підтримають цю ідею наші провайдери
Хоч я тут не офіційно (мене ніхто не вповноважував), але я не проти наявності таких гілок. З акціями в нас все просто, завітайте на http://cso.lv.ukrtel.net/index.shtml?clients там завжди є якісь коротенькі новини перед тарифами і самі тарифи
Цитата:

Можливо є сенс відвести по одній темі (а може й по розділу) для таких організацій як CSO, Укртелеком та Інфосервіс?
Там представники цих організацій будуть тримати відвідувачів форуму в курсі останніх своїх акцій, сервісів та інших новинок з лінками на більш детальнішу інформацію на своїх ресурсах. Віддалена підтримка, FAQ, зміни в тарифах інше... Така інформація зайвою не буває.
Залишається поцікавитись думкою з цього приводу в самих представників.

Офіційно ЗА.
OK. Розділи створено. Нумерація в порядку віку організацій.
Є можливість закріпити Вас на цих розділах як модераторів. Ваші контактні телефони в пріват, і без проблем.
Заодно потрібно поставити в короткий опис розділу Ваш варінт цього опису (слоган, повна адреса організації тощо).
admin пише:
OK. Розділи створено. Нумерація в порядку віку організацій.

Дякую, сподіваюсь на популярність розділів. Одну тему вже відкрив.
Я думаю, буде доцільним цю тему закрити, або перенести у відповідний розділ.
Чекаємо третього
Наливаєте?

додано через 6 хвилин 37 секунд:

Не скромне питання чи є у ЦСО дозвіл на радіочастоти і чи дають договір при підключенні?

додано через 1 хвилину 27 секунд:

Ще одне питання. Є інфа, що люди масово покидають інфорсервіс і мігрують на ОГО, як з тим в ЦСО
Високошвидкісний інтернет в кожен дім????!!!! Якщо прикинути варіанти підключення, порівняти витрати то висновок дуже прости, а якщо ще глянути на цю ссилочку

http://www.kyiv.ukrtelecom.ua/presscenter/actions?id=3412

той сумнів пропадає що на нинішній день вигіднішої пропозиції не знайдеш!
bam пише:
Не скромне питання чи є у ЦСО дозвіл на радіочастоти і чи дають договір при підключенні?

Є і договір обов'язковий.

bam пише:
Ще одне питання. Є інфа, що люди масово покидають інфорсервіс і мігрують на ОГО, як з тим в ЦСО

Не знаю, як в конкурентів, але до нас 2-є переключилися з ОГО минулого місяця і один повернувся з ОГО після місяця перебування там.
На ОГО пішла одна людина, що змінила місце проживання. Не було технічної можливості встановити антену.

bam пише:
вигіднішої пропозиції не знайдеш!

Якщо є телефон і акція діє не тільки в Київській області . Якщо ж телефончику нема то готуємо кілька сотень а то і тисяч на протягання кабелю
andry пише:
Якщо ж телефончику нема то готуємо кілька сотень а то і тисяч на протягання кабелю

хм..., на офіційному сайті Укртелекому написано
http://ukrtelecom.ua/services/customers/internet/ogo/2in1

З 1 квітня по 31 грудня 2009 (включно) року діють спеціальні тарифні плани з одночасного встановлення телефону та підключення до Інтернету.
міста та райцентри - 109,00 грн
sputnik пише:
хм..., на офіційному сайті Укртелекому написано

http://ogo.in.ua/forums/viewtopic.php?p=166632

Зрештою, тут є працівники телекому. Нехай пояснять, чи ппротягнуть вони кабель від найближчої шафи до приватного будинку за 109,00 грн з "одночасним встановленням телефону та підключенням до Інтернету". Чи входить у цю вартість ціна модему, телефону і мережевої плати. Чи не буде приколу з "додатковою угодою" що не дозволяє відключитися від нету протягом року, якщо щось не сподобалося?
andry пише:
Чи не буде приколу з "додатковою угодою" що не дозволяє відключитися від нету протягом року, якщо щось не сподобалося?

Ну вона там і прописана відразу-чорним ап льод а шо може не сподобатись? За такі дрібні бапки?
В любому випадку в нас дешевше таке ж по суті підключення.

Якщо наш кабель є в квартирі (залишився від попереднього власника, або людина користувалася раніше) - підключення від 0 гривень до 100 (100 це грозозахист, мережева плата)
Якщо обладнання є в багатоквартирному будинку (а в 90% є) від 100 до 250 гривень (кабель, роботи, грозозахисти, мережна плата)
Ні модему (200-250 грн) ні додаткової угоди у нас не потрібно. Також наші тарифи є остаточним, без прихованих доплат.

Підключення ж в приватному секторі, де у багатьох немає телефону, або якість лінії неналежна, а також у селах у нас теж буде значно дешевшим. Проведення нової лінії під інтернет від ОГО виносить переважно багато дорожче за тисячу гривень.

2 Васілій Несподобатися може як мініум якість. Крім того є ще ряд прихованих платежів і ніяка підтримка. Хто пробував нормальний нет і матиме вибір, той на АДСЛ і дивитися не схоче, ще й за такі бабки (108+200+40=358 гривень, як мініум!). Ну і не забуваємо, що популярні тарифи в нас є нижчі при вищій якості і належному сервісі.
andry пише:
при вищій якості і належному сервісі.

"вот за шо сібя люблю-дик ета за красату і за скромнасть"
Васілій пише:
"вот за шо сібя люблю-дик ета за красату і за скромнасть"

Не люблю мірялок, але якщо словам не вірять

На майже рівноцінному по вартості пакеті (майже, бо в Укртелекомі все ж таки дорожче: місяць рахується як 30 днів і +абонплата за телефон (більше 20 грн) і часом ще +оренда модему (біля 10 гривень)). Зроблено по 3 тести з кожного підключення.

ОГО (вибрано кращий з 3-х тестів):

ЦСО (вибрано гірший з 3-х тестів):

Є ще ряд нюансів, які не дозволяють віднести підключення від ОГО в розояд повноцінних і якісних. Якщо буде потреба, наведу аргументи.
Для порівняння сьогоднішній ОГО