Золочів Плюс
Форум міста Золочів

(((О BlueTooth O)))

Чим для вас є технологія Bluetooth ?
темний ліс 6%   1
наворот 0%   0
засіб передачі даних 86%   13
пристрій для спілкування(чати) 6%   1
використовую бездротову гарнітуру 0%   0
мережа, інтернет 0%   0
Bluejacking 0%   0
Всього голосів: 15
Автор Повідомлення
(((О BlueTooth O)))
Для чого ви вважаєте потрібен отой "Синій Зуб" вбудований у мобільний телефон, смартфон, КПК, лептоп, ПК...
Для чого ви його використовуєте, якщо ним користуєтесь ?
використовую для того, шоб перекидати фотки з телефона на комп, музику, картинки і відео з компа на телефон..... помічний той зуб дуже...
Альонка пише:
використовую для того, шоб перекидати фотки з телефона на комп, музику, картинки і відео з компа на телефон..... помічний той зуб дуже...

аналогічно
Передача даних, Bluehacking в метро...
А в мене нема....
У мене теж нема... Зате у мене є блютуз-адаптер! І ті, в кого є блютуз, але немає адаптера - приходять до мене
Наприклад Я використовую блют шоб передавати всяку фігню з телефона на комп, та навпаки, дуже зручно
astrolik пише:
музику, картинки і відео з компа на телефон.

також
USB ізвращеній всяких вже понапридумували цілу купу, а от BLUETOOTH.... має тільки одне призначення...
Мені цікаво чи користуєтесь ви блютуз-чатами на мобілках?
Чи боїтесь, що хтось зламає ваш телефон через БТ ?
Поділіться

П. С. Бо в Європі це питання вже стає актуальним.
коли мав смартфона то передача файлів між двома смартами і ігри між ними. Передавати по блутуз файли між компом і смартом тупо, швидкість мала, самий кращий варіант то карт рідер.
хочу пробувати робити блютуз мережу
В метро, МкДоналдс прiкольно знайомитись... переважно це закiнчуеться обмiном певними файлами нiби то секретними
Яка класна штука Блютус-модем!!!! Красота!!! І чого я раніше не користувався? Ніяких дротів, зєднань,.... Люкс... І Скайп працює стабільніше...
коротше не вдалась мені та мережа, бо один дім мішає
спали той дім... і тіцько буде спокою
а шо ідея ...