Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Негативні емоції :(

Автор Повідомлення
Негативні емоції :(
Пишіть тут про свої негативні емоції, погані настрої, злі побажання, проблеми...
Розгружайтесь, не тримайте в собі зла.
Релаксуйте на всі 100%
І нехай їм всім грець !!!

-> -> ->
Виплескую свої негативні емоції з приводу дууууже промокших джинсів!!! З приводу дуууже важких кульків з землею, яку купила для вазонків , і в одному кульку мені нагло обірвалася ручка і мені прийшлося його зв"язувати з першим кульком, і падає дощ, парасолька не прикриває мене а навпаки ужасно заважає, короче зла як пантера! Ледве додому допленталася, думала руки відлетять нафіг!
На роботі пашеш по 11 годин так ше і картоплю запрягають копати! В баню, не треба мені її!
... просто втомилась... від всього... депреснякус...

додано через 33 хвилини 12 секунд:

і комп дратує... і взагалі"крокодил не ловитса, не растёт кокос..."
st.fergi пише:
землею, яку купила для вазонків

mops пише:
картоплю запрягають копати! В баню, не треба мені її!

lenhen пише:
комп дратує...

А чи не зажралісь Ви, уважаємиє Як то кажуть "у каво та супец житкій, а у кавота жемчуг мелкий"
таки правий Васілій, не все так зле...
Якби зажралісь то би мова йшла: я хочу бентлі останньої моделі, нашо мені мерс той бичий останнього випуску, так шо, коммент про суп ше справді рідкуватий
Васілій пише:
А чи не зажралісь

О, точно, я жерти хочу!
просто хочу спати..... а ше ненавиджу таку погоду яка була нинька до обіду... а ше мене тиждень без перестанку голова облить... короче всьо мене захарило... треба шось з тим робити.
Оййй.. мене тоже вже 3-тій день підряд страшенно болить голова... Погода харить, люди харять, ВСЕ ХАРИТЬ!!
Неприємно, що двоє людей на цьому форумі зробили мені попередження. Вважаю це просто несправедливим. Несправедливим, тому, що мої рядки були відповіддю грубій погрозі, котрій не зробили зауваження.
Це така манюсінька причина для негативу, але неприємно і все. Зараз закрию сторінку цього форуму і все знову буде гаразд.
Світка, а шо ти хочиш-ета ж ЗОЛАЧЄВ!
svitka пише:
Вважаю це просто несправедливим.

Васілій пише:
ЗОЛАЧЄВ

ОК. Най буде "Золачєв"...
Але...
Хіба справедливо обзивати людину, лише через те, що ти не поділяєш її думки??? Та й взагалі, просто обзивати, навіть якщо є через що...
Де я обзивала кого-небудь? Можна цитатку? Єдине слово, що я вжила "мажор". Це вже стало образливим словом в Україні?
Не люблю політиків, і ріелторів, ці професії мене просто злять ну і вганяють в депресняк.
НЕМА ВОДИИИИИ
st.fergi пише:
НЕМА ВОДИИИИИ

аналогічно
НЕБУЛО ВОДИИИИИИИИ
Маю купу нервів!!!!!! На впертого як бик "начальничка", на хазяйку квартири, на її срану шавку, яка цявкає, на її дядю-прішельца, який на голову давить, на зарплату, на ціни, на скорі помочі, на долбану стройку і на долбаних строїтєлєй, на автобуси, на спортивні мотоцики, на долбані моторолери, на вентилятори кондиціонерів, на долбаного суддю юних футболістів, на його долбаний свисток, на .... На всё маю нерви, всіх би зарізав!!!!!!!
svitka пише:
Де я обзивала кого-небудь? Можна цитатку?

"Коротше - чмо ти і все"... це стосувалось m@xxximusа...
І це писала ти...
Не люблю, коли присилають листи і меседжі типу "перешли це повідомлення енній кількості своїх знайомих, інакше....". Ніколи не пересилаю цей спам... І МЕНІ НЕ ПРИСИЛАЙТЕ!!!
Мене так нервує стан нашого міста. Падає дощ, йдеш по тротуарі, води по коліна, ніде пройти. Ще й машина тебе оббрискає, бо на дорозі те саме. Блін машини їздять де попало (по парку, в центрі).
Бомжів купа. Псів бездомних. Мусору купа. Крадуть з-під носа. А тут ше один знайомий питає "ти патріот ?". Та звичайно болить за такі речі серце, але тут скоріше хочеться втікати, а не щось робити.
massacra пише:
на долбаного суддю юних футболістів, на його долбаний свисток,

*пішла по валер"янку, фсякі корвалоли і барбовали.....*
Мене той дощ вже так захарив, й шов додому без парасолі зараз весь мокрий
зламалася парасолька
Ну таке враження, шо небо прорвало і нема кому заштопати ту диру, шоб не текла вода, точно така сама ситуація, як з міським водопроводом, кожного дня прориви, латають, латають і кінця-краю нема тим ремонтам, нє, шоб замінити старі прогнилі труби на нові, так вони переливають з пустого в порожнє......
Привіт.S rry Пишу не по темі але:прийшов здвору з купую позитивних вражень, погода як ніхто інший безповоротно міняє пору року шоб ми могли відчути кайф осені, випадково спостерігав за двома як кажуть бомжами вони не нарікали на погоду, на машин, для мене вони мали вигляд настоящих людей. Мені страшно від того шо погода, люди, тварини, роблять для вас якесь моральне торнадо.

Писав під(-:S.K.Y - Тебе це може вбити
st.fergi парасоля від дощу зламалась

додано через 3 хвилини:

На робоі до ручки дістали. То їм то зроби, то їм сьо зроби.
st.fergi та нє просто дома лишив, я не думав шо дощ цілий день падати буде
ALEX
та то в мене парасолька нині зламалася прямо на вулиці
а я сьогодні додому прийшла з мокрющими ногами... і так мені вже холодно... ше не відігрілася грррррррррр(((((((((
ти там пильнуй себе Альонка, дивись не простудися

додано через 16 годин 4 хвилини 43 секунди:

Загубився чулок!!! а на нині срочно-срочно треба!!! хто бачив може, підскажіть де він лежить
st.fergi пише:
чулок

Што єсть ЧУЛОК?
Васілій пише:
Што єсть ЧУЛОК?

Такий великий, а не знаєш...

Паршивий настрій, напевно погода на мене так впливає, єдине бажання залізти в ліжко і з коханою людиною грітись під хорошу музику............
Добре шо сьодні хоть дощ не падає
st.fergi пише:
хто бачив може, підскажіть де він лежить Mr. Green

Подивився, пошукав-в мене точно не залишала Мо ше кудась заходила?
Короче нікуди я не поїхала
Порилазили з роботи срані сусіди... Вже почалося траскання дверима... Лазять як на срачку на кухню і назад... кожну хвилину... Тупий народ... не доходить шо двері гримають...
Нервує буквально всьо і всі...

додано через 25 секунд:

Майже)))
Муся пише:
Нервує буквально всьо і всі

Муська збивайся з тої тєми
та во стараюсь))
Наразі негативні емоції відсутні
і то дуже добре
Скаженію від наших "владних мужів", так за нас переживають, так обіцяють добре життя, а що з того!????...
негативні емоції потрібно лікувати
wap87 пише:
негативні емоції потрібно лікувати

чим?
Nitro пише:
чим?

позитивними емоціями
цілий тиждень по всіх радіостанціях крутили рекламу луценка - не обіцяє, а гарантує - дістала до дрожі в локтях
Мухи задовбали за цілий день... В нас на мясокомбінаті напевно і то меньше... прям як в Африці...
Достав вже той вічний дощ! І вітер...