Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Магазин інтимних товарів

Автор Повідомлення
Магазин інтимних товарів
Коли були зароблені та капіталізовані мною перші більш-менш значні гроші постало питання куди їх вкласти. З мої товаришем з Золочева я обговорював десятки варіантів і серед них була пропозиція відкрити в Золочеві магазин інтимних товарів, в народі, Секс-шоп. Однак, він відразу заперечив, сказавши, що я "с ума сошел". Таке враження, що в Золочеві сексу нема . А справді, як ви сприймате та на вашу думку, як сприймають інші мешканці Золочева появу подібного магазину????
Я б сприймала абсолютно нормально. Заходила би, і якшо б речі мені подобалися, я б купувала Але інше питання, хто б звідси згодився там продавати і не червоніти, та і цілком природнім бути і все показати і розказати
st.fergi пише:
хто б звідси згодився там продавати і не червоніти

то було саме перше питання товариша..))) як ви однаково міркуєте... система
Оооооооо, хоч хтось в тому Золочеві шось зробе добре, правильно треба відкрити, я би там затарився
в Золочеві ...
Не жартуйте так серйозно
wap87 а шо в Адєсі вже нема секс-шопів
massimo пише:
wap87 а шо в Адєсі вже нема секс-шопів
та є, шеб в Золочеві поставити
, люди будуть ходили
Досить гарна штука, але для розумних людей. Наші люди я маю золочівських того не сприймуть.
Олег
по-моєму ти трошки недооцінюєш золочів"ян, всьо вони сприймуть, по крайній мірі молоде покоління точно сприйме належним чином і буде ходити туда як по свячену воду
Я так бачу, що всі ходили б в магазин і не слабо скуповувалися...=))) Я вже готовий приймати замовлення...)) Сміливіше... Асортимент задовольнить смаки найвибагливіших гурманів... ЦІНИ НАРОДНІ
Ви гоните... у Львові всього один чи два секс шопи... а тут в Золочеві відкривати.... та мені особисто побарабану, чи він буде, чи ні.... взагаліто порадив би ще трошки подумати, куди вкласти свої гроші...
Ух-ти.. а де у Львові таке щастя є?
Nitro пише:
Ух-ти.. а де у Львові таке щастя є
один на Куліша а один на Ст. Бандери
ідея непогана але треба на перших порах зробити знижки якісь щоб народ пішов масово .
тiльки вчора з друзякою спiлкувався на цю тему (цiеi теми в форумi не бачив)
я за! то щоб в нашому мiстечку був такий shop:)
не впевнений що будуть якiсь серьезнi заробiтки... при наймi на початках, але готовий якось посприяти, чи як то кажуть iнвестувати якусь денежку навiть
На такі товари не буде попиту. Як правило такі магазини відкривають у великих містах, де є багато покупців. Так що така ідея - нісенітниця.
Попит таки буде 100% ціни теж можна зробити нормальні продавця найти взагалі неважко але багато хто з старшого покоління нас молодих не пойме і можу поспорити пара"бабушок-ворон" буде сидіти навпроти нього і обговорювати репутацію кожного хто туди зайде або хоч подивиться хоча на мою думку це не саме страшне от церква і батьки можуть протестувати ніби магазин спеціально відкрили для збочення молодого покоління!

Але мати такий магазин просто офігенно я б навіть за продавця пішла. Стільки екстимальних нарядів та неординарного спілкування КЛАС
Хто захоче стати підприємцем такого підприємства ?
Кажу попиту не буде ! Люди не мають шо їсти, що вони фалоімітатори будуть купувати ?

додано через 2 хвилини 37 секунд:

Зовсім не потрібно такого підприємства, у давні часи люди обходилися без різних допоміжних(стимулюючих) пристосувань.

додано через 2 хвилини 58 секунд:

Відкривайте краще бібліотеки і книгарні, щоб люди зрозуміли, що звичайна іграшка (фалоіммітатор) ніколи не замінить справжній почуттів.
ImM0rTaL пише:
Люди не мають шо їсти, що вони фалоімітатори будуть купувати ?

фалоімітатори їдять?????
st.fergi пише:
фалоімітатори їдять?????

От до чого ж доводить нас життя...
ім ВСІМ ПРИВІТ НА МОЮ ДУМКУ НАША МОЛОДЬ І БЕЗ ВСЯКИХ ТАМ СЕКС ШОПІВ ДАЄ СОБІ РАДУ. І ДОСИТЬ НЕПОГАНО, А Я ПІДТРИМУЮ НЕЙТРАЛЬНУ СТОРОНУ НІ ЗА НЕ ПРОРТИ. І ЩЕ ОДНЕ ВІДВІДУВАЧІ ПОВИННІ БУТИ СТАРШІ ХОТЯБИ 17 РОКІВ НА МОЮ ДУМКУ. НІЯКІ ТАМ ПРИБАМБАСИ НЕ ЗАМІНЯТЬ ТЕПЛОТУ СТОСУНКІВ МІЖ ЧОЛОВІКОМ І ЖІНКОЮ

додано через 45 секунд:

ось так
Khrystik пише:
по-моєму ти трошки недооцінюєш золочів"ян, всьо вони сприймуть, по крайній мірі молоде покоління точно сприйме належним чином і буде ходити туда як по свячену воду

незнаю як молоде покоління, а от церковна громада Золочева, як то сприйме то не відомо?? Думаю тут будуть перешкоди, місто маленьке. В першу чергу як до того поставиться влада?
Олеже відповідь до болю банальна
1) церква - ніяк, бо люди в нас гнилі (для когось) "моя хата скраю..."
2) влада - захоче хабарі

Висновок: будь які дії які в нас в Золочеві відбуваються не відбуваються без "зависті і злості" (згадалася одна пісня...) а поки таке буде, ми будем жити в "Зволочові" на рівні з мавпами і свинями

п. с. сумно...
Мда, а шо там такого має протизаконного продаватися шоб церковна громада мала шось проти? Шо вона може мати проти красивої нижньої білизни, наприклад?
Тим більше шо то не бордель Хоча не сумніваюсь, у інтимні стосунки між чоловіком і жінкою та ж церква ніс пхає. Але розслабтеся, найближчим часом в Золочеві такий магазин врятлі буде.
Одним словом, загальна ситуація у всіх сферах "на висоті" бо як то
Народна приказка пише:
Кожен дроче як сам собі хоче
astrolik пише:
влада - захоче хабарі

Ще й які!!!!! Їм аби гроші з того були, але нехай би такий магазин був.
Олег пише:
В першу чергу як до того поставиться влада?

а хто ж буде підтримувати акцію "Мільйон дітей для України"? Необхідне заохочення молоді!!! А церква і сама не протів туда заглянути....
Олег пише:
влада - захоче хабарі

Ще й які!!!!!

за шо?
Васілій. тобто не хабарі, а знижки на "товари".
Васілій пише:
за шо?