Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Задовільнює Вас покриття?

Чи задовільняє покриття?
Так, покриття добре 60%   3
Всередньому підходить 20%   1
Так собі, може бути 20%   1
Слабкий сигнал, жах, весь час сигнал зникає 0%   0
Всього голосів: 5
Автор Повідомлення
Задовільнює Вас покриття?
Скажіть будьласка, чи задовільняє Вас покриття вашого оператора у вашому регіоні?
В мене Лайф. Скажу так, мешкаючи в місті Києві, покриття цілком задовільняє, незважаючи не переодичну дебілістичну поведінку мережі. Однак, за характером своєї роботи, багато часу провожу в дорозі і це ВЕШАЛКА. Лайф з'являється коли заманеться, а Інтернет від Лайф то як діал-ап ранніх 90-х. Змінив би давно оператора, однак Лайф корпоративний, а тому для мене безкоштовний. Що безкоштовно, то на якість вже не так звертаєш увагу.
ага..... нема ніяких претензій.... Київстар тягне всюди по хаті.... а от з лайфом проблемки... тільки на дворі... і то якшо на стульчик вилізти.
Альонка пише:
і то якшо на стульчик вилізти

ще кажуть мідний дротик приєднаний до антени допомагає...
Malin пише:
Альонка пише:
і то якшо на стульчик вилізти

ще кажуть мідний дротик приєднаний до антени допомагає... Mr. Green

не знаю як дротик, а на дерево точно треба лізти з лайфом, в Золочівському районі, ну а в великих містах то добре бере
wap87 пише:
а в великих містах то добре бере

бугагаа... часом під час розмови складається враження, що тобі передають сигнали азбукою Морзе... чую лише деякі звуки... "Як-У-еб-е-сп-ви" щось на зразок цього...

додано через 1 хвилину 3 секунди:

може мені варто телефон змінити!!!!!!!???
та в центрі лайф добре паше... але от в мене на Беневі.... проблематично
Лайф... бідні люди... як згадаю як в Підкамені там дівчина пробувала зловити сигнал то так і падаю... і вилазили на голову одне другому і ше чорт зна шо робили...

В мене Діджус. Задоволена, навіть дуже... в дуже рідких випадках мережі нема...
Pangea пише:
як згадаю як в Підкамені

Просто Лайф, то для серйозних людей, які "по всяких Підкаменях" не їздять
Malin пише:
Просто Лайф, то для серйозних людей, які "по всяких Підкаменях" не їздять

О да.... вони для серйозних людей, які просто їздять...
Malin пише:
для серйозних людей, які "по всяких Підкаменях" не їздять

серйозні люди теж люблять відпочити і кожен по своєму, так шо я тут не згідна. А на рахунок питання, то я задоволена Київстаром, принаймі де б я не була-всюди нормально тягнуло і доходили смс.
Лайф, то зрозуміло без слів, Лайф це шара, шари весь час не буде
st.fergi пише:
серйозні люди теж люблять відпочити

далекий від думки, що серйозні люди відпочивають в Підкамені чи я к там.
Malin пише:
далекий від думки

ТВОЄ ПРАВО
Діджус - проблем не виникає.
Malin пише:
Лайф, то для серйозних людей
лайф то галімий паражняк на рахунок покриття, для малозабезпечених людей, а не для
Malin пише:
серйозні люди

Malin пише:
далекий від думки, що серйозні люди відпочивають в Підкамені
ти там був, ти бачив тих людей, спочатку треба мати інформацію, а не плести шо не попадя, а дибільні думки тримати при собі.
Malin а хто то серйозні люди, га, може ти зі своїм паражняковим лайфом, чи то може ми всі тут не серйозні хто був в Підкамені.
На майбутнє порада тобі, перед тим як написати якусь фігню подумай двичі а краще тричі
massimo пише:
перед тим як написати якусь фігню подумай двичі а краще тричі

Хм, в мене аналогічна порада. Я не хочу розпочинати дискусію, однак, оцінку про "дебільність думок" не тобі давати. Діагноз ставлять в іншому місці.
Що стосується моїх слів про Лайф, Підкамені, то не варто слова виривати з контексту, а читати все уважно і як ти кажеш
massimo пише:
спочатку треба мати інформацію, а не плести шо не попадя

Якщо ти не зрозумів ІСТИНИЙ ЗМІСТ МОЇХ СЛІВ, ЯКІ ТЕБЕ ТАК ЗАЧЕПИЛИ, НЕ ПОБАЧИВ В НИХ ЖАРТ, ІРОНІЮ то напиши мені в приват я спробую пояснити.

P.S. В Підкамені був - чудове місце.
Мої думки про Лайф читай вище...
Malin пише:
далекий від думки, що серйозні люди відпочивають в Підкамені чи я к там
чи то може я написав, то чьо спригуєш з теми, я нічого з
Malin пише:
контексту
не виривав.
В мене ше є діджус, але вдома метрові стіни і він лапає тільки біля вікна... А лайфом користувався ше на самому початку як він тільки появився в Золочеві коли була халява - 1 хв - 1 коп. А покриття - це приходяще... це стратегія...
Та ні, я писав. Однак, є такі категорії, які буквально не слід сприймати. Є таке гарне російське слово "стеб [с т ь о б]". Так ось, на форумах не тільки обговорують з інтелігентим виразом обличчя новини економіки, але і СТЕБАЮТЬСЯ. А тому не слід так сприймати так близько мої слова. Я жодним чином не хотів цим сказати, що
massimo пише:
а хто то серйозні люди, га, може ти зі своїм паражняковим лайфом, чи то може ми всі тут не серйозні хто був в Підкамені
. Правда. Різні люди по різному сприймають інформацію. В подальшому буду однозначніше висловлювати свої думки. Вибачки, справді не хотів образити.
Серйозні люди користуються GLOBAL STARом і не задають подібних питань...
Та ладно Вам, ми всі знаємо шо Київстар це кльово, а Лайф, так подурачитись, всі перевірили на собі той Лайф, і кожен розуміє по своєму, так шо всі скоренько перейшли на МТС (Джинс)
Київстар популярний оператор через то що ще колись він перший почав крити дороги та найпопулярніші траси. А покриття є но невсюди хоча зараз незначна тереторія є непокритою. Просто я знаю шо ше пару місяців тому в Закарпатті щоб позвонити потрібно було вийти на гору і шукати мережу, а зараз є но поганий звязок, но то ліпше ніж завжди на гори йти