Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Дороги розійшлися

Автор Повідомлення
Дороги розійшлися
Переконаний, що багатьом відомі історії неймовірного кохання, коли дві особи не відчувають ритму життя, оточуючих людей, а осліплені лише своїми палкими почуттями один до одного. Однак, раптом все змінюється для нього\неї. І ще нещодавно така люба людина стає непотрібною, забутою. От для мене саме цей факт є незрозумілим та надто болючим. Не можу збагнути як можна забути, залишити людину, якій шептав на вушко про вічне кохання, впускав у відчиненні двері своєї душі. Чому так? Як діяти в таких випадках? Відповіді, на зразок, якщо справді любиш то відпустиш, не приймаються.
Malin пише:
Відповіді, на зразок, якщо справді любиш то відпустиш, не приймаються.

якщо людина хоче піти, значить треба її відпустити(ІМХО). І коли ця людина стає вільна, то спробувати її завоювати ще раз. Тільки я не розумію, чому ти не хочеш чути слів про те, шо треба відпустити. Для чого тримати біля себе людину, якій ти не треба, яка тільки і думає як би піти, да і зрештою піде все одно як того справді хоче, ти ж на ланцюгу не будеш її тримати...
st.fergi пише:
Тільки я не розумію, чому ти не хочеш чути слів про те, шо треба відпустити.

Тому шо себе, хорошого, шкода
Себе не треба жаліти і все буде норм
st.fergi пише:
Для чого тримати біля себе людину, якій ти не треба, яка тільки і думає як би піти

Саме в цьому психологічному аспекті і полягає питання - В одну мить з коханої людини ти перетворюєшся на "якій ти не треба, яка тільки і думає як би піти". Власне, ніхто не тримає. З цим абсолютно погоджуюся, але намагаюся зрозуміти природу таких змін у відношенні до людини. Припускаю, що все ж таки, кохання лише існувало на словах. Адже за будь-яких обставин, кохання не минає за 3 дні, а живе вічно в душі. ІМХО
Malin пише:
Адже за будь-яких обставин, кохання не минає за 3 дні, а живе вічно в душі. ІМХО

так, то твоя думка.
На мою думку, таке кохання не існувало тільки на словах. Я розумію прекрасно, шо любов всепрощаюча, але як на мене це неземна любов, такої немає. Якщо людина захотіла піти, то не треба ТІЛЬКИ ЇЇ обвинувачувати, мол, в неї любов була тільки на словах! Це неправильно. Бо НАСАМПЕРЕД треба пошукати причину в собі. Можливо, той, від кого пішли, зробив дуже боляче, або був егоїстом, або ще щось. ТАК ПРОСТО ніколи і ніхто від нікого не піде(ІМХО).
Кохання не минає за три дні-все вірно. А людина яка іде геть може і надалі відчувати любов але після того, як піде, побачить шо друга половина починає робити неадекватні речі які їй(та, шо пішла)не подобаються ше більше: наприклад, забухати конкретно., то тоді вона подумає: все правильно я зробила, він алкаш і він легко здається, нашо воно мені таке. Всі ми люди, хочемо найкращого, а як ні, то хоча б приближеного до найкращого. А для чого терпіти того, хто тебе образив? Це як випадок з владою(соррі за флуд канечна), вона до тебе як-небудь, а ти її терпиш бо інакшої немає.
бугагага... мАладца... Шикарні порівняння.. Читаю - як про мене написано
Malin пише:
кохання не минає за 3 дні, а живе вічно в душі
ага, хібашо на дистанції
Не треба тратити свій час на людину, яка не бажає провести його з тобою
Alexis пише:
Не треба тратити свій час на людину, яка не бажає провести його з тобою

Алєєкс, сколько лєєт
а взагалі думаю аналогічно.
Malin пише:
кохання не минає за 3 дні, а живе вічно в душі
Значить це не кохання, а сліпа пристрасть. Проходить з часом. І в когось з ддвох цей момент проходить скоріше. Найчастіше таке буває тоді, коли одна із сторін "грає мозги" іншій, нехай навіть позитивними емоціями...
Поки остаточно не вирішено стосунки, роби морду шлангом і пропади повністю з її поля зору на деякий час (і з мобілки тоже). Потім, коли знов почнеш тверезо мислити, появись і попробуй
st.fergi пише:
її завоювати ще раз
Alexis пише:
роби морду шлангом

А ти вмієш так робити??? =))) Я - ні . =)
Alexis пише:
Потім, коли знов почнеш тверезо мислити, появись і попробуй

Потім, коли здатний тверезо міркувати такій людині лише хочеться сказати три звичних слова..=)))
Malin пише:
Alexis пише:
роби морду шлангом

А ти вмієш так робити??? =))) Я - ні . =)

вчися
st.fergi пише:
вчися

Я ж не в 8 класі, щоб такими дурницями займатися
Malin пише:
Потім, коли здатний тверезо міркувати такій людині лише хочеться сказати три звичних слова..=)))

так, так, і шоб вона думала яка вона афігєнна звєзда. Хлопець пропав шоб показати характер але без неї, звєзди, не може і приповз шоб далі в любві признаватися
Malin пише:
А ти вмієш так робити?

Спробуй, сподобається
Malin пише:
Потім, коли здатний тверезо міркувати такій людині лише хочеться сказати три звичних слова

От і тоді і вирішиш які саме
Malin пише:
Я ж не в 8 класі, щоб такими дурницями займатися

Точно! Ти вже і не навчишся а будеш підкаблучником
st.fergi пише:
шоб далі в любві признаватися

В 8 класі, бачу відомі лише одні "три звичні слова". =))
Тобі люди радять бути мужчиною а тобі бачу
Васілій пише:
себе, хорошого, шкода
st.fergi пише:
звєзда. Хлопець пропав шоб показати характер але без неї, звєзди, не може і приповз шоб далі в любві признаватися

Що за суржик???? =) В нас в Києві РУССКОГОВОРЯЩЕМ мелодійніша лунає українська мова, ніж з твої постів..

додано через 3 хвилини 48 секунд:

st.fergi пише:
Тобі люди радять бути мужчиною а тобі бачу

Хм, красно дякую за поради. Яж тут сижу на роботі і б'юся головою об стіл, не знаючи як вирішити ТАКУ СТРАШНУ проблему..
Нема шо відповісти то почав флудити ги, чого і треба було очікувати

* виходжу покурити з тої теми*
Malin пише:
Як діяти в таких випадках?

Ніяк. Тут має діяти тільки час.
MUBa пише:
Тут має діяти тільки час

Час не діє. Перевірено часом. вибачки за атку тавтологію.