Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ех... Мрії :)

Автор Повідомлення
Ех... Мрії :)
Ну, пишіть, хто про що з вас мріє... чи мріяв, в дитинстві. Цікаво

додано через 6 хвилин 44 секунди:

Колись, в ранньому дитинстві, мріяла стати балериною. Ех... та то мрія мого всього дитячого життя!!! Ше й досі, з превеликим захватом, стежу за балетом... по телевізору... Потім хотіла бути актрисою, і щоб відомою . Потім... художником... А ше пізніше-модельєром...
Мда.. Хотіла стати гонщицею....
Люблю швидкість)))
Але оскільки це травматично - збилась з того...
Оу... колись хотіла бути співачкою, відомою і неповторною)) Ги...
Нереально - збилась...
Накінець хотіла стати актрисою...
Можливо - але збилась))
Зараз хочу бути криміналістом
Муся пише:
криміналістом
краще все те що вище
Як не дивно, але збуваються такі речі, про які навіть і думки не мав...
Давним-давно, коли ше дівчинкою скакала в резинки, то мріяла бути великою знаменитою співачкою(дівчата мене зрозуміють), потім вчителькою і обов"язково французької мови, потім істориком або археологом, потім режисером, потім кліпмейкером....
Наразі все, шо пригадала
Люблю мріяти...... натура така....
Кожного дня мраю про різні речі... від глобальних планів до маленьх дрібничок... по дорозі додому, чи до ліцею... в автобусі... слухаючи музику... вона дуже цьому сприяє... за нудною рутинною роботою... читаючи книжку... бачачи сни...

Самі типові мрії... стати космонавтом... режисером, відомим лікарем (кардіологом, хірургом, нейрохірургом) що людям життя рятує... актором якогось старенького але дуже хорошого театру... художником... шизофренічним і ексцентричним письменником... відомим супер-пупер гітаристом... революціонером...
мрію вміти літати... побувати в різних куточках планети...
мрію зробити щось таке і лишитися в історії...

А ще... в мене є така глобальна мрія.... може трошки і божевільна... але...
Колись коли я була трошки молодшою я придумала собі свій світ. Майже як Толкієн чи Роулінг... зі своєю історією і своїми законами... з своїми подіями... зовсім на наш не схожий... і ше досі як мені погано я подумки починаю прокручувати події в тому світі... там розвивається певний сюжет... з того часу як я його придумала там минуло вже років з 5... От... Люди з своїми характерами і зовнішностями... з звичками і повадками....

От така от божевільна мрія. Зате моя.....
Мріяв стати полярником - відпусти довгу бороду та вуса і все літо просидіти на Південному полюсі разом з пінгвінами

mops шо серйозно? Так твоя мрія поки шо ше здійсненнаАле тобі було би скучно тамхіба шо якшо любиш побути сам з собою
Як сам з собою... А пінгвіни?

додано через 26 секунд:

Так вони ж не говорять
По-перше, я був би звичано не сам, а в складі полярної експедиції. по-друге, шоб потрапити в цю експедицію, треба бути якимось вченим, а я таким не є Не візьмуть мене на полюс...
За все літо можна навчитись їх розуміти)))
mops пише:
треба бути якимось вченим, а я таким не є Не візьмуть мене на полюс...

Дімка, не сумуй, ти ж можеш навчитися ще, життя ше попереду!
Ну, принаймні вуса і бороду я вже відпустив Так шо можна вважати, шо мрія майже збулась
mops пише:
шо мрія майже збулась

так, півроботи зроблено
а от моя глобальна , найбільша мрія не збудеться, я думаю ніколи(((((((((
І шо то за мрія така?
Та я уже про неї, кажись в Олеговій темці: шо хочу шоб на землі був мир, шоб не було війн ніде.....
Колись в дитинстві я мріяла бути вчителькою (зараз ні за які гроші не пішла б). Трішки пізніше була мрія, коли виросту, заробити багато грошей і зробити щось хороше для нашого Золочева(о така то дивна любов до рідного міста, до речі, я від цієї мрії ще не відмовилась). Ну а зараз мрію про замок у Франції та майбутнього коханого чоловіка!
Ксюшка, я таки знала шо в нас з тобою мислі сходяться.... то саме хотіла.... але тепер не хочу. Потім хотіла бути стюардесою.... в тепер навіть і не знаю шо я хочу
Ей ей ей, поменше мріяти - більше діяти
ні... мріяти таки корисно... настрій підіймається.... так шо мріймо - бо ми того варті!!!!
згідна
а от чому майже всі дівчата яких я знаю хотіли бути вчительками?
без поняття..... може вчителі в дитинстві були для них еталонами... я наприклад першу вчительку любила... хотя провчилася в неї десь місяця два... не більше.... другу першу не любила... а третю першу любила тоже....
Альонка
я знаю шо смішно.... але така вже я була лягушка-путешественница... гуляла по класах дуже часто....
точно пам"ятаю шо хотіла в дитинстві художником стати... дуже любила малювати (точніше карлякати)
та нє, не смішно шо лягушка-путєшєствєнніца а весело ти написало про
Альонка пише:
першу вчительку любила..

Альонка пише:
другу першу не любила... а третю першу любила тоже....

гарно сказано, якось так по-доброму то
да... я такая..... є вчителі, яких я щиро поважаю, і яких мені дуже шкода...
st.fergi пише:
а от чому майже всі дівчата яких я знаю хотіли бути вчительками

Я-нє . Мені навіть таке в голову не приходило . Правда, не так воно сталося... свого часу прийшлось і це спробувати...
А от балериииноююююю... може якраз світ втратив велику балерину в моїй особі(ги-ги, шутю звичайно )). От би страшенно хотіла, щоб в нашому Золочеві була балетна школа... Щоб діти мріючи про те ж, могли при наймі себе спробувати в цьому...
оооо, я ше мрію навчитися танцювати рок-н-рол!!!!!!! і латинські танці!!!!!
Оу... а я танець живота))))
А я мріяв бути будівельником, а став блін.. хе, там хтось криміналістикою марить... ото такою сволотою і я став =))) Правда, тим не займаюся, але від професії все рівно не дуже далеко втік.
Ше ветеринаром мріяла стати... уж больно тварин люблю. Так би звіринець і влаштувала...

мрію зібрати рюкзак і йти на захід сонця поки зовсім сили не покинуть. А в вухах як все, улюблена музика... і просто йти... не строячи ніяких планів... а десь там щось цікаве, невідоме... або так само тільки не пішки а на велосипеді...
і щоб ніяких, зовсім ніяких турбот... щоб то всьо лишилось позаду. не обтяжувати себе якимись думками і переживаннями...

мрія з області фантастики: шугонути з водоспаду Вікторія і лишитись живою...)))))))))

додано через 9 хвилин 37 секунд:

мрію вміти повертати час назад...
Pangea пише:
мрію вміти повертати час назад...

І не тільки ти...
Ех... мрії... З початко хотів бути шеф-поваром відомого на весь світ дорогезного ресторану (свого часу пхав свого носа на кухні до кожної страви, і навіть деякі вивчив, як готувати, звичайно, вже все забув), потім була мрія стати дохтіром якимось (точно не ветеринаром), казав мій дід: "вчись на гінеколога, не прогадаєш - і руки в теплі, і гроші в кишені" , а потім шось навіть і не знаю, пішов на юриста вчитись, виявилось, шо та справа мені до душі, от работаєм в тій сфері. Щодо глобальних мрій - ех, навіть не знаю з чого почати, всього так багато хочеться зробити, найперше, напевно, збудувати найсучаснішу лікарню і відшукати найкращих в світі фахівців для хворих на гепатит, дуже вже болюча для мене ця проблема... Ше згадаю, напишу
lenhen пише:
І не тільки ти...

Так... ще зупиняти...
Мрію з Лєнкою пройтися по бутіках, накупити повні торби всякої всячини: взуття, шмоток, СУМОЧОК , аксесуарів всяких, піти по домам порозносити то всьо, купити їй подарунок на згадку, а потім на мартінію сходити або на ше якісь там "піни коллади" або "секси на пляжі", і болтаааати як старі добрі колєжанки про всьо на світі
Мрію про барабанну установку....

Як вона буде мої нерви успокоювати... уууу.... клас...
Охххх Лііііількаааааа
Всьо будєт, от тільки коли
А ше мрію, де-небудь в Україні, з Мішкою випити пивка і схавати таранькууууу, а ше мрію, зустрітися де-небудь в Європі з ним і з Лєнкою
Остання мрія вполнє реальна... Треба тільки тут бути і мати при собі тараньку... Бажано окуньків... Може б якраз на трьох і заточили!...
"А я бил хті" шоб в світі пропав папір!
Тоді не тре буде стільки різних документів збирати, шоб влаштовувати своє життя. Нехай би вже бюрократія існували лишень в електронному форматі.
Тоді напевне прийшлосься б той папір десь діставати, щоб ті документи написати.
Бо в нашій країні всім пофіг де, пофіг як (керівництву) але то треба дістати, інакше рура.
Мрію про те, шоб полетіти в космос і глянути яка наша земля зверху
Багато мрію про можливість фотографування... очима. Це б було суперово! Просто стільки моментів гарних бачиш за день, але або фотіка нема при собі, або заки-м його витягнеш, настроїш і т. п. і гарного вже не є . Це б могли бути маленькі мікрокамери, які б кріпились в оці, або якось б знімали інфу прямо з сітчатки...
Мрію про те, щоб замість їжі були... таблетки. З'їв-і ситий, і готувати нічого не треба
Або ще краще-щоб всю хатню роботу робили... роботи. І щоб їсти варили(якщо хтось проти таблеток). А люди тоді просто б працювали і віддихали, і не заморочувались по дрібницях
Мрію, що колись не буде ніяких віз і ніяких кордонів... Що можна буде їздити куди заманеться, без жодних проблем...
lenhen пише:
Мрію, що колись не буде ніяких віз і ніяких кордонів... Що можна буде їздити куди заманеться, без жодних проблем...

аналогічно мрію уже дуже і дуже давно, шо аж забула про те, шо така мрія у мене є))))
От почитала, що дівчата пишуть... і свою мрію згадала... згадала, як хотіла подорожувати... по всьому світу... і я дуже надіюсь, що так і буде, бо мрії ж збуваються!
Не завжди, але мріяти все одно треба
Чому не завжди?
Тому що не всі мрії здійснюються, в тебе такого не бувало?
В мене переважно великі мрії і не збуваються, але то не означає шо мріяти треба не завждиПоки ти мрієш, будуєш якісь плани, доти ти живеш Ну от, не буду я мріяти про мир на землі і шо дальше?