Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ех... Мрії :)

Автор Повідомлення
Напаки мріяти треба, тому що коли ти мрієш в тебе піднімається настрій, немає такої людини яка б не мріяла, просто непотрібно дуже надіятись на мрії, бо не завжди збуваються особливо великі
Гм.... ми з тобою про інше говорили, ну да ладно, проїхали.
ALEX, ти говориш про мрії, як про звичайні думки. Твої мрії не збулися тільки тому, що ти цього не прагнув по-справжньому. Якщо на шляху до твоєї мрії ти зазнаєш невдач або трапляються перешкоди, то не треба категорично відмовлятися від мрій, а старатися і наполегливо працювати над тим, щоб мрія таки збулася!!!
на 100% погоджуюся з Ксюшкою. Якшо не докладати зусиль до здійснення мрій, то вони перетворяться просто в "мимолетные видения"

Коли б я мав відро сметани і повну миску пирогів -
мокав би пироги в сметану - і фіг би я тебе любив...
придумали б телепорт, щоб можна було в декілька секунд попасти в будь яке місто, а по закінченню справ тут же повертатися додому, а ток вже їзда замучила
Ладно поробую трохи більше докладати зусиль може шось і получиться
Попробуй, попробуй!!!
якшо шось не так... ти не переживай, ми поможемо
Домовились
Мрію проте, щоб моя бабулька жила зі мною в гуртожитку і, коли я прийду з пар, вже був приготовлений обід
а де вона зара живе далеко?
ги, так не буде ж бабулька жити з нею в гуртожитку... хоча... завжди був б гарячий обід на столі
ALEX
а бабулька зі своєю неперевершеною кухнею живе вдома, в Золочеві.
Le$y@, та ясно я просто так спитав
Лєнці до її колєкції мрій
Ахх, Лількін
Мрію про вічне літо. Про жару... і про теплесеньке-чистесеньке моооорееее
lenhen пише:
про теплесеньке-чистесеньке моооорееее

голяка
а ше мрію побувати на концерті Арміна Ван Бюррена, Тієсто, Моранді, Скутера
в недалекому дитинстві я мріяв розробити таку мову, щоб нею могли спілкуватися люди з різних країн. Шось типу ієрогліфів, але не вони . Навіть цілий словник склав
astrolik пише:
Навіть цілий словник склав

а шо за шифри?
то не шифри, скоріше умовні позначення, я навіть думав тим далі зайнятися, але може колись ...
а чого не вже зайнятись і негайно? вдосконалити і ввести в люди
та то тре мови вчити, і т. д. і т. п. ...
п. с. а по рідній мові в мене було повітряне 3
вік живи вік учися називається
от я би хотіла шось таке подібне знати
st.fergi пише:
вік живи вік учися

ага я покишо то і роблю все своє життя
ех... лежу я в селі на розкладушці загаряю , а мрію про Крим , пляж , море...