Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Малюнки символами

Автор Повідомлення
Малюнки символами
_________@@@@@@@@__________@@@@
________@@@________@@_____@@@@@@@
________@@___________@@__@@@______@@
________@@____________@@@__________@@
__________@@________________________@@
____@@@@@@______@@@@@___________@@
__@@@@@@@@@__@@@@@@@_________@@
__@@____________@@@@@@@@@_______@@
_@@____________@@@@@@@@@@_____@@
_@@____________@@@@@@@@@___@@@
_@@@___________@@@@@@@______@@
__@@@@__________@@@@@________@@
____@@@@@@_______________________@@
_________@@_________________________@@
________@@___________@@___________@@
________@@@________@@@@@@@@@@@
_________@@@_____@@@_@@@@@@@
__________@@@@@@@
___________@@@@@_@
____________________@
____________________@
_____________________@
______________________@
______________________@____@@@
______________@@@@__@__@_____@
_____________@_______@@@___@@
________________@@@____@__@@

__#####________ _____ ___#####
__######______________######
___###### # ____________######
_____########________#######
______#########_____#######
________########____ # ######
_________#########__#######
_____________ ######_#####
________________########
_________ _ #############
________#################
_______# ##___#############
______#####_##############
_ _ ___#####################
______################## #
_______#################
___________######### #
__________#############
________############### ##
==============================
____$$$$$____ _____ _$$$_____$$$________
__ $$$_ __$$$_________$$_____$$_________
___$$$__________ _____$$___$$__________
_____$$$______$$$$$___$$_ $ $__$$$____$$$_
_______$$$___$$___$$___$$$____$$__ __$$__
________$$$_$$$$$$$___$$__$$__$$____$$__
_$$$___$$$_$$________$$____$$__$$___$$__
___$$$$$ ___$$$$$$$__$$$____$$$___$$$$$__
_______________ _ ____________________$$__

____$*$$$$$$$$$_____$$$$$$$
___$$$$_$$$$$$$$____$$$$$$$
___$$$___$$$$$$$$$__$$$$$$
____$________$$$$$$_$$$$$
________________$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$$$$$
________$$$$$$$$$$$$$$$$$
_______$$$$ • $$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_______$$$$$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$$$$$
________$$$$$$$$$$$$$$$$
____$$$$___$$___$$__$$$$___$$$$$$__$$$$______$$$__
___$$__$$__$$___$$__$$_$$__$$______$$_$$____$$$$$_
___$$______$$___$$__$$_$$__$$$$$___$$_$$_____$$$__
____$$$$___$$___$$__$$$$___$$______$$$$_______$___
_______$$__$$___$$__$$_____$$______$$_$$__________
___$$__$$__$$___$$__$$_____$$__$$__$$__$$_____$___
____$$$$____$$$$$__$$$$____$$$$$$_$$$$_$$$________

_____________ .s$$$i?______, ___s$$i
____________s$$$$i_____.s$'___$$i
______, ____$$$$$.______s$i____i$
______$___$$$$$$s_____s$i_____i,
_____s$___'i$$$$$$s___$$$¦
_____ $$____i$$$$$$s.__i$$s
_____i$.____i$$$$$$$s_.s$$$____si'
_____'$$.____i$$$$$$$_$$$$___si
______i$ $s____i$$$$$$s$$$i__s$'
_______i$$s____$$$$$s$$$$'__s$$
___'s.__$$$$___s$$$$$$$$i_.s$$i__s
____$$ _s$$$$..s$$$$$$$$$$$$$i__s$
____s$.s$$$$s$$$$$$$$$$$$$$$$_s$$
___s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$i
__ s$$$ssss$$$$$$$$$$$$$ssss$$$$$;
_$$s888888888s$$$$$$s88888888s$,
_i8888888888888s$s8888888888888s
_8888888888888888888888888888888
_i88888888888888888888888888888i
__i888888888888888888888888888i
___i8888888888888888888888888i
____i88888888888888888888888i
______i8888888888888888888i
________i888888888888888i
__________i88888888888i
_____________i88888i
_______________i8i............

______$$$$$$$___ _______
________________________$$$$$$$$$$_______ _
________________________$$$$$$$$$$$_______
_________________________$$$$$$$$$$$$$$___
__________________________$$$$$$$$$$$_____
_____________________________$$$$$$$$$$$$$
___________________________$$$$$$$$$$_____
_________________________$$$$$$$$$$$$$$$__
________________$$$______$$$$$$$$$$$$$$___
______________$$$$$$$$_____$$$$$$__$$$$$__
_____________$$$$$$$$$$_____$$$$____$$$$$_
___________$$$$$$_$$$$$$$$__$$$$______$$$$
__________$$$$$_____$$$$$$$$_$$$$_______$$$
___ _____$$$$$_________$$$$$$$$$$$$_______$$$
_______ $$$_____________$$$$$$$$$$$________$$$
_____$$$__ ______________$$$$$$$$$$________$$$$$$
__$$$$$$__ ________________$$$$$$$________
Супермалюнки! Але як то тре намахатися шоб то накатати , напевноану калітєсь, хто пробував уже таке?
___|____|____|____|____|__
_|____|____|____|____|____|
___|____|____|____|____|__
_|____|____|____|____|____|
___|____|____|____|____|__
_|____|____|____|____|____|
___|____|бицца|____|____|
_|____| галавой |____|____|
___|____|сюда|____|____|__
_|____|____|____|____|____|
___|____|____|____|____|__
_|____|____|____|____|____|
___|____|____|____|____|__

...........* ..*
........*.........*
.....*...............*
...*....................*
..*......................*
.*........................*.........*....*
*.........................*...*..............*
.*.........................*...................*
..*.........................*................*
...*.......................................*
.....*..................................*
........*...........................*
...........*......................*
...............*...............*
..................*..........*
.....................*.....*
......................*..*
........................*
........................*
.......................*
........................*
..........................*
.............................*
................................*
.................................*
...............................*

888888888
8888888888888888
888888888888888888888
8888888888888888888888888
O8888888888888888888888888
OOOOOOOO88888888888888888888
OOOOOOOOOOOOO88888888888888
OOOmOOOOOOOOOO888888888888
8OMOOOOOOOOOOO8888888888888
88OOOOOOOOOOOOM88888888888888
888OOOOOOOOOM8888888888888888
88888OOOOOOOM888888888888888888
88888OOOOOOM88888888888888888888
88888OOOOOM8888888888888888888
88888OOOOMOO;o*M*o;88888888888
8OOOOOMOOOOOOOOOOO888888888
OOOOOOMO;OOOOOOOOOOO888888888
OOOOOMOOaAaOOOOOOOOM88888888888
OOOMOOOOOOOOOOOOO8888888888888888888
OOOMOOOOOOOOOO;OO88O88888888888888888
OOMOO"@@@@@@O"OOOO8w8888888888888888
OMOOOOO"@a@"OOOOOM8i888888888888888
M88OOOOOOOOOOOOOM88z88888888888888888
88888OOOOOOOOOMM888!888888888888888888
888888MAmmmAMVMM888*8888888888888888
88888888OOOOOOOMM888888888888888888888
888888888OOOOOOMM88888888888888888888
8888888888MOOOOOmM8888888888888888888
O888888888888OOOOmOOMm88888 8888888888
8888888888888888OOOOOOMm8 88888888
8888OO888888888888OOOOOOOMm8888888
888OOOOO888888888888OOOOOOOOMm84
888OOOOOOO88OOO8888888OOOOOOOOMm2
O88OOOOOOOO8OOOOO888888OOOMOOOOOM
OO8OOOOOOOOOOOMOOOO8888OOOOMOOOOM
OOO8OOOOOOOOOOOMOOO8888OOOOOOMOOM
OOOOOOOOOOOOOOOOMO8888OOOOOOOOOMO
OOOOOOOOOOOOOOOMMO88OOOOOOOOOOOOM
OOO*88*OOOOOOOOOOMO88OOOOOOOOOOOOOOM
OO88@@88OOOOOOOOOMOO88OOOOOOOOOOOOOOM
OO88@@88OOOOOOOOOMOOO8OOOOOOOOOOOOOO*8
OOO*88*OOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOO88@@
OOOOOOOOOOOOOOOMMOOOOOOOOOOOOOOOOO88@
OOOOOOOOOOOOOOMMOOMOOOOOOOOOOOOOOOO*8
OOOOOOOOOOOOOMMOOOMMOOOOOOOOOOOOOOOM
OOOOOOOOOOMMMMOOOOOMMOOOOOOOOOOOOMM
MMMMMMMMMMMMOOOOOOOOMMMOOOOOOOOMMM
OOMMMMMMMOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMM
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMM
OOOOOOOOOOOOOOMOOOMOOOOOOOOMM
OOOOOOOOOOOMMOOOOOOMMOOOOOOMM
OOOOOOOOOMMMOOOOOOOmMOOOOOMM
OOOOOOOOMMMOOOOOOOOOMMMOOOM
OOOOOOOMMMOOOOOOOOOOOMMOOOM
OOOOOMMMOOOOOOOOOOOOOOMOOOM
OOOMMOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOMO
OOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOMM
OMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOM
OMOOOOOOOOO@OOOOOOOOOOOOOOMOOM
OOOOOOOOOO@@OOOOOOOOOOOOOOOMOOM
OOOOOOOOO@@@OOOOOOOOOOOOOOOOMOOM
OOOOOOOOO@@OOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOM
OOOOOOOOO@OOOOOOOOOOMmOOOOOOOMOOOM
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOOOOOOMOOOM
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMOOOOOOOOMOOOM
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMOOOOOOOOOMOOOOM
OOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMOOOOOOOOOmOOmOOOM
OOOOOOOOOOOOOOMMMOOOOOOOOOOOOMOOmmOOOM
OOOOOOOOOOOOOOMMOOOOOOOOOOOOOmMOOMMOOOMO
OOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOmMOOMMOOOMm
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOMMOOOMM
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOMOOOMM
OOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOMOOOMM
OOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOMMM
888888888MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOMM
88888888MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOMM
888888MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOMM
O88888MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOMM
OOO88MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
OOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
OOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
OOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
OOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
OOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
OOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
OOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
OOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
OOMOOOOOOOOOOOOO

......... , . - . - , _ , .......
......... ) ' - . .> ' '( .......
........ / . . . .'.. . . .. ........
........ |. . . . . |. . .| .........
......... .. . . . ./ . ./ ...........
........... '=(.. /.=' ...........
............. '-;'.-' .............
............... ')| ... , .........
................. || _.-'| ..........
............. , _|| .._, / .........
....... , ..... ..|| .' ..............
.... |.. |.. , . ||/ ...............
, ....' | /|., |Y.., ...........
... '-...'-._....||/ ..............
........ >_.-'Y| ...............
............. , _|| ..............
............... ..|| ..............
................. || ..............
................. || ..............
................. |/ ..............
...................................

/"\ /"\
\ :-"""-:/ |
';' //'\ /
/ __ | "('.
| O /O)\ \ ')
_/-. ' '"' |'-.
.-=; ' / '-.
/o o \ ,_, . '.
L._._;_.-' . ''-.
''-.' ' ''-.
'. ' '-._
'-._. -' '.
\

...../|.......|\
'.__\\.......//__'
......||......||
..\__'\.....|'__/
.....'_\\...//_'
....._.,:---;,._
......\_:.....:_/
........|@..@|
........|.......|
........,\.--./.\
........;;'-'...'---__________-----.-.
.........;;;..................................\_\
.........';;;..................................|
..........;....|..............................;
..........\...\.......\........|............/
............\_,.\...../........\.........|\
...............|';|...|,,,,,,,,/.\.......\.\_
...............|...|...|...........\...../....|
................\...\...|...........|.../.\...|
................|..||..|...........|..|...|..|
................|..||..|...........|..|...|..|
................|..||..|...........|..|...|..|
................|_|.|_|...........|_|...|_|
.............../_/./_/.........../_/..../_/

____________________d888888888888888_8""8_b.
________________d88P"""".______"""""8 88_9_P.
_____________w88P"________".__________"88b.
___________d8P___________.- (_)- .w._______"8b._.
_________d8P__________w_/___', __\"8________"88__, 88.__.
________d8P_________.8P(_____|_, _____________"8_8__8888b.
____d888____________""___/- ___- "'_____________88__8____8b.
__d8P_________________________________________ _888______8b
__8P_d8_______________________._______________ _88________8:
__8b_"8________________________:_____________ __88________8:
___8bw_________________________:______________ :8P8______8P
_____"8b_______________________:_____________ , 8P__888888P
______"8b______________________;___________, 88P______d|
_______88b_______________________________, 88P_______dP
______dP"88b__________________________, 888P_88b____dP
_____dP___"88b____________________www88P_____ _88bdP"
____dP_______"88888888888888888888P""______ _____88b
__d88n________d8____________________._________ ___"8b
_dP__________d8______________________.________ _____8b__
_88_________8b._______________________:_______ ______8b
_88___________88_______________________:______ ______"8;
__8b_______8b_88_______________________:______ _______88
___8b_______88P________________________:______ _______88
____"888888P"__________________________.____ _________d8
________8b____________________________:_______ ______d8"
________, 8b_______________________________________d8P_
________8P888b________________________________ _d88P__
________88_"8888b__________________________d8 8P"8b
________88______"888888______________wd888P" ______8b
_______8P____________""8888888888888P""___ _________88
______8P______________________________________ ______88
_____8P_____________________w_________________ ______89
____88_______________________"b__w88_________ _______89
____8b_________________________8b"___________ _______8P
____"8b_________________________8b___________ ______dP_
_____"88b_______________________8P___________ ____.dP
_______"8888b________________d888w___________ _..dP"
__________""""888888888888888P____"888888 888888P+

----------------------o---o---o----o
-------------------o---o--o--o---o----o---o
---------------o----o--o-o--o---o----o---o--o
----------------o----,,uYYY$$$$$YYuuo,,-o-o
-----------------ouY$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$Yyu,
---------------,$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$,
--------------,$$$$$'o-'$$$$$$$$$'o-'$$$$$$$$$$,
--------------$$$$$$,--,$$$$$$$$$,--,$$$$$$$$$$$,-,uYu,
-----------u$-$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$-$$$$$
-----------$$-$$$$$$$$'$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$-$$$$$
-----------'$$'$$$$$',$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$-$$$$$
------------'Y$-$$',$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$-$$$$'
----------------',u$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$'$$Y'
----------------u$$$$$$$$$$$$$'$$$$$$';$$$$$$$$$
---------------$$$$$$$$$$$$$$',$$$$'-,$$$$$$$$$'
--------------$$$$$$$$$$$$$$',$$'--,$$$$$$$$$$'
--------------$$$$$$$$$$$$$',$$,,,$$$$$$$$$$'
--------------'$$$$$$$$$$Y',$$$$$$$$$$$$$$$'
----------------'+$$$$$+--00:$$$$$$$$$$:00:
--------------------------:00:$$$$$$$$:00:$$$Yy,
-----------------------,u$$$:00:S$$S:00:$$$$$$$$$YYy,,
--------------------,$$SSSSSSS:000000:$SSSSSSSSSSSS$$$$y,
-----------------,u$$$$$$$$$$$$0$:##:$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$Y,
--------------,u$$$$$$$$$$$$$$$:######:$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$,
------------,$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$:##:$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
-----------,$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$:##:$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
-----------$$$$$$$$$$$$$$$$$'--'$$$$$$$$$$$$'--'$$$$$$$$$$$$$$$$
-----------$$$$$$$$$$$$$$,$$,'-,$$$$$$$$$$$$,'-,$$$-$$$$$$$$$$$$
-----------$$$$$$$$$$$$$'$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$-$$$$$$$$$$$$
----------,$$$$$$$$$$$$$-$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$-$$$$$$$$$$$$
----------$$$$$$$$$$$$$$,$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$-$$$$$$$$$$$$
----------$$$$$$$$$$$$$'$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$-$$$$$$$$$$$$
----------$$$$$$$$$$$$$-$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$-$$$$$$$$$$$$
----------$$$$$$$$$$$$$,$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$-$$$$$$$$$$$'
----------$$$$$$$$$$$$$$,$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$-$$$$$$$$$$$
----------$$$$$$$$$$$$$$$,'$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$',$$$$$$$$$$'
----------'$$$$$$$$$$$$$$$,'YY$$$$$$$$--$$$$$$$$$',$$$$$$$$$$'
------------'$$$$$$$$$$$$$$$,-'$$$$$$$$$$$$$$$$$',$$$$$$$$$$'
------------$,'+$$$$$$$$$$$$$$,-$$$$$$$$$$$$$+',$$$$$$$$$$$'
------------$$$,-'$$$$$$$$$$$$$,'$$$$$$$$$$$'-,$$$$$$$$$$'
------------'$$$$,-'$$$$$$$$$$$$,-'$$$$$$$$'-,$$$$$$$$$$'
-------------'$$$$$,-'$$$$$$$$$$$$,'$$$$$$',$$$$$$$$$$'-$
--------------'$$$$$$,-'$$$$$$$$$$$,-'$$$',$$$$$$$$$'-$$$
---------------'$$$$$$$,'$$$$$$$$$$$$,'$',$$$$$$$$'-$$$$'
----------------'$$$$$$$-$$$$$$$$$$$$$,-$$$$$$$$$'-$$$$'
-----------------'$$$$'-$$$$$$$$$$$$$$$$-$$$$$$$'-$$$$'
------------------'$$,-$$$$$$$$$$$$$$$$$-$$$$'',$$$$$'
-------------------'$$,-$$$$$$$$$$$$$$$-$$'-,$$$$$$$'
--------------------$$$,-$$$$$$$$$$$$$'--,$$$$$$$$$'
--------------------'$$$,-'YYY$$$YY'---,$$$$$$$$$$$
---------------------$$$$$,----------$$$$$$$$$$$$$'
---------------------'$$$$$$$$$$$$--$$$$$$$$$$$$$$
----------------------$$$$$$$$$$$$,-$$$$$$$$$$$$$'
----------------------$$$$$$$$$$$$$-$$$$$$$$$$$$$
----------------------$$$$$$$$$$$$$-$$$$$$$$$$$$'
----------------------'$$$$$$$$$$$$,'$$$$$$$$$$$
-----------------------'$$$$$$$$$$$$,'$$$$$$$$$'
------------------------'$$$$$$$$$$$$,-$$$$$$$$
-------------------------'$$$$$$$$$$$$$,'$$$$$$
--------------------------'$$$$$$$$$$$$$,'$$$$'
---------------------------'$$$$$$$$$$$$$,'$$$
----------------------------'$$$$$$$$$$$$$,-$$
---------------,,uuuuuuYY$$$-'$$$$$$$$$$$$$-$'$$$YYYuuuu,,,
--------,uuuYYYY$$$++'''----.-'$$$$$$$$$$$$,---.--''++++,YYYuu,,
-----,$$$+'''----.--.---.--.---'$$$$$$$$$$$$----.--.---.---'+$$YY,
---$$$'--.--.--.--.----.-----.--'$$$$$$$$$$$---.------.---.-----'$$
--$$'--.-------.---.-.--.--.------''Y$$$$Y''--.---.-----.---.--.-,$$
---$$$----.--.--------.----.--.--.----------.---------.--.-.----,$$
----$$$$$YYYyyyy,,,---.--.--------.--.---.-----.-----.-----,,,YY$$
-----'$$$$$$$$$$$$$$$YYuuuu,,,,,------------,,,uuuuYYY$$$$$$$$$$'
-------$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$'
--------'$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$'
---------'$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$'
----------'$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$'
------------'$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$'
------------------''+YYYYYYY$$$$$$$$$$$$$$$$YYYYY++''
----------------------------------Э$$$$$

___________________ooo$
________________oo$$$$$_________________$$
_______________$$$$$$$$oo_____________o$$$
___________oo$$$$$$$$$$$$$$$$ooo____o$$$$$_______________________________oooo
________o$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$o$$$$"$$___________________________o$$$$$$$
_____o$$$$$$$$$o$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$o_______________________o$$$$$$$$$$
_____o$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"_$$$______________________o$$$$$$$$$$
__o$$$$$$$$$$$$$o"""$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$____________________o$$$$$$$$$"
__$$$$$$$$$$$$$$$$$$o__o$$$$$$$$$$$$$$__"$$$__________________$$$$$$$$"
_$$"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$_________________o$$$$$$"
__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$oo$$o_________________$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_________________$$$$$$"
__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_________________$$$$$$
__"$$$$$$$$$o$$$$$$$$$$$$$$$$oo$$$$$$$$$$$$"_________________$$$$$$
___"$$$$$$$$$"$_$$$$$$$$$$$o$$"$$$$$$$$$$$$__________________$$$$$$
_____"$$$$$$"___$_$__"""___$"$$__$"$""$$$$$__________________$$$$$$o
_______""""$$o__$$$________$o$$__"$$$o$$$$____oo_____________"$$$$$$
___________"o$_"$$"_oo_____$$$$___$$o$$$$_o$$$$$$$$ooo________$$$$$$o
_____________$______oo_____"""__o$$$$$$$$$$$$$""""$$$$$________$$$$$$$o
_________ooo_"$o____$$o______o$$$$$$$$$$$$$""____$$$$$$_________"$$$$$$$
______o$$$$$$$$$$oo_""_oooo$""$$$$$$$$$$""______$$$$$$$__________"$$$$$$$o
____o$$$$$$$$$$$$o$""$$"_______$$$o____________"""$$"""____________$$$$$$$
___o$$$$$$$$$$$$$$$_$$$______o$$"_""$o______________________________$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$"$$$$"""_______"$_____________________________$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$$"_"$$$$"______________$____________________________$$$$$$
__$$$$$$$$"$"___$_______________o$$$$$o__$__________________________$$$$$$$
_$$$$$$$$$$"__o$$oo___o""__oooo$$$$$$$$$o$_________________________$$$$$$$$
o$$$$$$$$$"__o$$$$$$oo$o$$$$$$$$$$$$$$$$$$__oooooooooooo_______ooo$$$$$$$$
$$$$$$$$$$o__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"""$$$$ooo$$$$$$$$$$$$"
$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$""$$$$$$$$$$$$$$$$"________"""$$$$$$$$$$""
$$$$$$$$$$$__"$$$$$$$$$$$$$$_____"$$$$$$$$$$$$______________"$$$""""
$$$$$$$$$$$__o$""$$$$$$$$$$________$$$$$$$$$$$________________"o
_$$$$$$$"_"o$"_______"$$$$________o$$$$$$$$$$$_________________"o
_"o"""""__$"___________$$________$$$$$$$$$$$$$$$________________$
__"o___oo$"____________$_______o$$$$$$$$$$$$$$$$________________$
____""""______________$_______$$$$$$$$$$$$$$$$$$________________$____________o
_____________________o"______$""$$$$$$$$$$$$$$$ooooooo_________$"_____ooo$$$$$
____________________o"______o"_________$_____o$$$$$$$$$$$ooo___$___oo$$oo$oooo
__________________o"_______o"__________$oo$$$$$$$$$$$$$$$$$$$o$"___$$o$$$$oo$$
________________o$"______o$$__________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$$
_______________o$ooooo_$"$"__________o$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____"$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$_o"___________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____o$$$$$$$$$$
____________o$$$$$$$$$$$"____________$$$$$$$$$$$;$$$$$$$$$$$$$$"__$$$$$$$$$$$$$
___________o$$$$$$$$$$$"_____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$o$$$$$$$$$$$$�36;$$
__________$$$$$$$$$$$$$______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$$________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$$"_________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"
________$$$$$$$$$$____________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"
______o$$$$$$$$$$_____________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"
_ooo$$$$$$$$$$$"______________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"
_o$$$$$$$$$$$$$$""____________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$""
_o$$$$$$$$$$$$$$______________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"
_$$$$$$$$$$$$$"________________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"
__""$$$$$$$"___________________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"
_______________________________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"
_______________________________________"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"
________________________________________$$$$$$$$$$$$$$$$$"
_________________________________________"$$$$$$$$$$$$""
___________________________________________"$$$$$$$$"

________________.O._________.*.
________________.OO.___________.*.*
________________.OOO.____________.O. * . * .
________________.OOOO.______-.OOO. * . *
________________.OOOOO._-.OOOO. * . *
_______________.OOOOOOOOOOO. * . * .
__________-.OOOOOOOOOOOOO. * . * .
_____.OOOOOOOO0000000OOOO. * . * .
__________-.OOOOOOOOOOOOO. * . * .
_______________.OOOOOOOOOOO. * . * .
________________.OOOOO._-.OOOO. * . * .
________________.OOOO.______-.OOO. * . * .
________________.OOO.____________.O. * . * .
________________.OO.__________
________________.O.__________

'Y888888bo.._______:______:______..od888888Y'
__8888888888b..____:_____:____.d8888888888
__88888Y'__'Y8b.____'___´___.d8Y'__'Y88888
_Y88888__.db.__.Yb.__'.__.'__.dY.__.db.__8888Y
___'888__Y88Y____¨b_()_d¨___Y88Y__888´
____888b___"' _______(.)_______"'__.d888
___Y888888bd8g."'__.....':'.....__'".g8bd888888Y
_______'Y'___.8.___....d()b....___.8.___'Y'
________.!__.8'_.db_.d..':'..b._db._'8.__!.
__________d88__'__.8_(.)_8.__'__88b
________d888b__.g8._.()._.8g.__d888b
_______:888888888Y'______'Y888888888:
_______'!_8888888´________'8888888_!'
_________'8Y__'"Y__________Y"´__Y8'

___________________________d8888888888888b____ _____________________, ad8ba, _
__________________________d888888888888888)___ __________________, d888888888b,
__________________________I8888888888888888___ _________________, 8888888888888b
__________________________'Y88888888888888P" """"""""""baaa, ___, ____888888888888888
____________, adP"""""""""""9888888888P""^_________ ________^""Y8888888888888888888I
_________, a8"^___________, d888P"888P^___________________________^"Y8888888 888P'
_______, a8^____________, d8888'_____________________________________^Y8888 888P'
______a88'___________, d8888P'________________________________________I8 8P"^
____, d88'___________d88888P'_________________________ _________________"b,
___, d88'___________d888888'_________________________ ___________________'b,
__, d88'___________d888888I__________________________ ____________________'b,
__d88I___________, 8888888'_________________________________________ ______'b,
_, 888'___________d8888888__________, d88888b, ______________________________'b,
_d888___________, 8888888I_________d88888888b, ___________, d8888b, ___________'b
, 8888___________I8888888I________d8888888888I______ ____, 88888888b___________8,
I8888___________88888888b_______d88888888888' __________8888888888b__________8I
d8886___________888888888_______Y888888888P'_ __________Y8888888888, ________, 8b
88888b__________I88888888b______'Y8888888^____ _________'Y888888888I________d8
Y88888b_________'888888888b, ______'""""^________________'Y8888888P'______ _d888I
'888888b_________88888888888b, ___________________________'Y8888P^________d888
_Y888888b_______, 8888888888888ba, __________________________'""^________, d88888
_I8888888b, ____, 888888888888888888ba, ______d88888888b_______________, ad8888888I
_'888888888b, __I8888888888888888888888b, ____^"Y888P"^__________., ad88888888888I
__88888888888b, '888888888888888888888888b, _____""______ad888888888888888888888'
__8888888888888698888888888888888888888888b_, ad88ba, _, d88888888888888888888888
__88888888888888888888888888888888888888888b, '"""^_d8888888888888888888888888I
__8888888888888888888888888888888888888888888b aaad888888888888888888888888888'
__Y8888888888888888888888888888888888888888888 888888888888888888888888888888P
__I8888888888888888888888888888888888888888888 88P^__^Y8888888888888888888888'
__'Y88888888888888888P888888888888888888888888 88'_____^88888888888888888888I
___'Y8888888888888888_'88888888888888888888888 88_______8888888888888888888P'
____'Y888888888888888__'8888888888888888888888 88, _____, 888888888888888888P'
_____'Y88888888888888b__'888888888888888888888 88I_____I888888888888888888'
_______"Y8888888888888b__'8888888888888888888 888I_____I88888888888888888'
_________"Y88888888888P___'888888888888888888 888b_____d8888888888888888'
____________^""""""""^______'Y88888888 888888888888, ____888888888888888P'
_____________________________"888888888888888 8888b, ___Y888888888888P^
______________________________'Y88888888888888 8888b___'Y8888888P"^
________________________________"Y88888888888 88888P_____'""""^
__________________________________'"YY8888888 8888P'
_______________________________________^"""

______________________oo$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$o
___________________oo$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$o_________o$___$$_o$
___o_$_oo________o$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$o_______$$_$$_$$o$
oo_$_$_"$______o$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$o_______$$$o$$o$
"$$$$$$o$_____o$$$$$$$$$______$$$$$$$$$$$______$$$$$$$$$$o____$$$$$$$$
__$$$$$$$____$$$$$$$$$$$______$$$$$$$$$$$______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$$$$____ $$$$$$$$$$$$$$__"""$$$
___"$$$""""$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_____"$$$
____$$$___o$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_____"$$$o
___o$$"___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_______$$$o
___$$$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"_"$$$$$$ooooo$$$$o
__o$$$oooo$$$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___o$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$"$$$$___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_____$$$$""""""""
_""""_______$$$$____"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"______o$$$
____________"$$$o_____"""$$$$$$$$$$$$$$$$$$"$$"_________$$$
______________$$$o__________"$$""$$$$$$"" ""___________o$$$
_______________$$$$o__________________________ ______o$$$"
________________"$$$$o______o$$$$$$o"$$$$o__ ______o$$$$
__________________"$$$$$oo_____""$$$$o$$$$$ o___o$$$$""
_____________________""$$$$$oooo__"$$$o$$$$$$$$$"""
________________________""$$$$$$$oo_$$$$$$$$$$
________________________________""""$$$$$$$$$$$
____________________________________$$$$$$$$$$$$

_________________________________________$,__$,
________________________________________"ss.$ss._.s'
________________________________,_____.ss$$$$$$$$$$s,
________________________________$._s$$$$$$$$$$$$$$'$$Ss
________________________________"$$$$$$$$$$$$$$$$$$o$$$
_______________________________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$s,__,s
______________________________s$$$$$$$$$"$$$$$$""""$$$$$$"$$$$$,
______________________________s$$$$$$$$$$s""$$$$$$$$$$$$$$$$$"
_____________________________s$$$$$$$$$$'_________'"""ss"$"$s""
____________________________s$$$$$$$$$$,______________'"""""$__.s$$s
_____________________________s$$$$$$$$$$$$s,..._______________'s$$'__'
_________________________'ssss$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$####s._____.$$"$.
___________________________'""""$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$#####$$$$$$"___$.$'
_______________________________"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$####s""_____.$$$|
_________________________________"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$##s____.$$"_$
___________________________________$$""$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"
__________________________________$$"__"$"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$S""""'
_____________________________,___,"________$$$$$$$$$$$$$$$$####s
_____________________________$.__________.s$$$$$$$$$$$$$$$$$####"
_________________,___________"$s.___..ssS$$$$$$$$$$$$$$$$$$$####"
_________________$___________.$$$S$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$#####"
_________________Ss_____..sS$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$######""
__________________"$$sS$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$########"
___________,______s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$#########""'
___________$____s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$#######""'
___________$$..$$$$$$$$$$$$$$$$$$######"'_______....,$$....____,$
____________"$$$$$$$$$$$$$$$######"'_,_____.sS$$$$$$$$$$$$$$$$s$$
______________$$$$$$$$$$$$#####"_____$,_.s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$s.
___)__________$$$$$$$$$$$#####'______'$$$$$$$$$###########$$$$$$$$$$$.
__((__________$$$$$$$$$$$#####_______$$$$$$$$###"_______"####$$$$$$$$$$
__)__________$$$$$$$$$$$$####._____$$$$$$###"_____________"###$$$$$$$$$
_(___)________$$$$$$$$$$$$$####.___$$$$$###"________________####$$$$$$$$s$$'
_)__(_(________$$"$$$$$$$$$$$#####.$$$$$###'________________.###$$$$$$$$$$"
_(__)__)____,$"___$$$$$$$$$$$$######.$$##'________________.###$$$$$$$$$$
_)_(__(_._________"$$$$$$$$$$$$$#######,,,.__________..####$$$$$$$$$$$"
(___)$_)__)________,$$$$$$$$$$$$$$$$$$####################$$$$$$$$$$$"
(___($$__(_______sS"__'"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$S$$,
_)__)$$$s_)_)__.______.___'$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"'__'$$
__(___$$$Ss/__.$,____.$,,s$$$$$$##S$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$S""
____)_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$##"__$$________'$$.________'$$.
________'"S$$$$$$$$$$$$$$$$$#"______$__________'$__________'$

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
000000
0000000000000000000000000000000000______0000000000000000000000000000000000000000
000000
00000000000000000000000000000000000000__________00000000000000000000000000000000
000000
0000000000000000000000000000000000000000000_________0000000000000000000000000000
000000
00000000000000000000000000000000000000000000000_________000000000000000000000000
000000
00000000000000000000000000000000000000000000000000_________000000000000000000000
000000
0000000000000000000000000000000000000000000000000000_________0000000000000000000
000000
0000000000000000000000000000000000000000000000000000000_________0000000000000000
000000
000000000000000000000000000000000000000000000000000000000_________00000000000000
000000
000000000000000000000__________________00000000000000000000________0000000000000
000000
0000000000000000000___________________00000000000000000000000________00000000000
000000
000000000000000000___________________00000000000000000000000000________000000000
000000
0000000000000000___________________000000000000000000000000000000________0000000
000000
00000000000000___________________000000000000000000000000000000000________000000
000000
000000000000____________________00000000000000000000000000000000000_________0000
000000
00000000000___________________00000000000000000000000000000000000000_________000
000000
000000000___________________00000000000000000000000000000000000000000_________00
000000
0000000______________________000000000000000000000000000000000000000000________0
000000
000000________________________000000000000000000000000000000000000000000________
000000
0000___________________________00000000000000000000000000000000000000000________
000000
000______________________________0000000000000000000000000000000000000000_______
_00000
0000________________0000___________000000000000000000000000000000000000000______
__0000
000000____________00000000___________0000000000000000000000000000000000000______
___000
00000000________000000000000___________000000000000000000000000000000000000_____
___000
000000000______00000000000000___________00000000000000000000000000000000000_____
___000
00000000000__000000000000000000___________000000000000000000000000000000000_____
___000
000000000000000000000000000000000___________0000000000000000000000000000000_____
____00
00000000000000000000000000000000000___________00000000000000000000000000000_____
____00
0000000000000000000000000000000000000__________0000000000000000000000000000_____
____00
000000000000000000000000000000000000000__________00000000000000000000000000_____
____00
00000000000000000000000000000000000000000__________000000000000000000000000_____
____00
000000000000000000000000000000000000000000___________0000000000000000000000_____
____00
0000000000000000000000000000000000000000000____________00000000000000000000_____
___000
000000000000000000000000000000000000000000000___________000000000000000000______
___000
00000000000000000000000000000000000000000000000___________000000000000000_______
___000
000000000000000000000000000000000000000000000000____________0000000000000_______
__0000
00000000000000000000000000000000000000000000000000___________00000000000________
__0000
00000000000000000000000000000__000000000000000000000___________00000000_________
_00000
000000000000000000000000000_____000000000000000000000____________0000___________
000000
00000000000000000000000000_______0000000000000000000000_________________________
000000
000000000000000000000000___________0000000000000000000000______________________0
000000
0000000000000000000000_______________0000000000000000000000__________________000
000000
000000000000000000000__________________000000000000000000000________________0000
000000
0000000000000000000_________0________________00000000000000_______________000000
000000
00000000000000000________00000____________________________________________000000
000000
00000000000000________00000000000___________________________________________0000
000000
00000000000__________00000000000000___________________________________________00
000000
0000000000__________0000000000000000000__________________________000____________
000000
000000000___________000000000000000000000000________________000000000___________
000000
000000000__________00000000000000000000000000000000000000000000000000000________
000000
000000000________00000000000000000000000000000000000000000000000000000000______0
000000
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
000000
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
000000

додано через 5 хвилин 20 секунд:

_ __________=__
\@([____]_____()
_/|-[____]
/ /(( )
/____|'----'
\____/

додано через 1 хвилину 16 секунд:

.........@..@..@............@..@..@
........@.... ........@....@.............@
........@.......(( ....@...../)/).......@
..........@.....(=′:′)........(′:′=).....@
............@...(..(″)(″)..(″)(″)..)....@
..... ...........@.....................@
.............. ......@.............@
........................@.. ...@
.............................@

______, , 88, ____.
_____8″″=″″8′__″88a88′
.._.;88m_a8___, 8″″_″8
__″8″′__″88″__A″_____8;
__ _″8, __″8___8_______″8,
____″8___8, __8, _______″8
_____8, __″8, _″8, _______8,
_____″8, __″8, _″8mm″″″″″″8m.
______″8, am888i″′___, mm″
______, 8″___8″__.m888″
_____, 88P″″″″″I888888
_____″′_________″I888
__________ ________″I8,
___________________″I8
____________ ________″I8_
________, mmeem.___i, _I8″″__, mmeem,
_______m″″____._″8.8_I8__, 8″___.__″88
______i8__._′__, mi″″8I8_, 8_._′__, 8″_88
______88.′_, mm″″____″___8″m, , mm′″
______″8_m″″_______________″I8___″″′
_ ______″8___________________I8
___________________ __________I8
Щось трошки колись пробувала такого втворити - терпцю не хватило...
Для непарення голови, рук і клави існує спеціальна програмка ASCII_Art_Generator_v3[1].2 вона робить не тільки простенькі малюночки, а і фото постери з символів...
ага!
А я "втворив"!

Мопс, то чий фоторобот такий кльовий?)))
хм.. а шо намальовано на 3-му пості після Бицца головой сюда?
Nitro
Вроді як сердечко таке своєрідне
________________$________________
_______________$_$_______________
________$_____$___$_____$________
________$$___$_____$___$$________
________$_$___$___$___$_$________
________$__$___$$$___$__$________
________$___$__$$$__$___$________
________$___$__$$$__$___$________
________$__$___$$$___$__$________
________$$$____$$$____$$$________
________$_$$$_$___$_$$$_$________
________$___$$$$_$$$$___$________
________$____$__$__$____$________
________$$$$$$$$$$$$$$$$$________
______________$_$_$______________
_______________$$$_______________
________________$________________
_________________________________
Нітро, та то гола баба
st.fergi, оце:
Khrystik пише:
...........* ..*

........*.........*

.....*...............*

...*....................*

..*......................*

.*........................*.........*....*

*.........................*...*..............*

.*.........................*...................*

..*.........................*................*

...*.......................................*

.....*..................................*

........*...........................*

...........*......................*

...............*...............*

..................*..........*

.....................*.....*

......................*..*

........................*

........................*

.......................*

........................*

..........................*

.............................*

................................*

.................................*

...............................*

гола баба?
Може він мав на увазі третій малюнок, я так собі подумала ну а там гола баба
st.fergi, ги... то певно якась негритянка, бо дуже вже чорна.. а так зразу і не скажеш..
А ти про шо саме питав?
про той самий малюнок
_____________________..ooo.
_________________.888888888.
_________________88"P""T"T888_8o
___ __________o8o_8.8"8_88o."8o_8o
____________88_._o88o8_8_88."8_88P"o
___________88_o8_88_oo.8_8 88_8_888_88
___________88_88_88o888"_88"__o888_88
___________88."8o."T88P.88"._88888_88
____ _______888."888."88P".o8_8888_888
___________"888o"8888oo8888_o888_o8P"
____________"8888. ""888P"P.888".88P
_____________"88888ooo__888P".o888
_______________""8P"".oooooo8888P
_ _____.oo888ooo.____8friga888P8
____o88888"888"88o.__"8888"".8f___.oo888o o..
_____8f88"_"88_88888._______8r".o88888888" 888.
_____"8r88o.""o_88"88o.____oi".888"888" 88_"88P
______T8i8C.oo._"8."8"8___og"o888_o88"_" .=888"
_______88g88888o_"8_8_8__.a_.8"88_8"".o888 o8P
________"8a88C.o8o__8_8__8"_8_o"_...o""" 8888
__________"88888888_"_8_.8__8___88888888888 "
____________"8888888o__.8o="_o8o..o(8oo88".
________________"888"_88"____88FRIGA88"".
____________________o8P_______"888"""
______________...oo88
_____"8oo...oo888""
_______" "888""

_________$$$$$$$$$$___________________$$$$$$$$$$$
______$$_______$$_$$________________$$____________$
_____$______________$______________$$______________$
____$_______________$__$$$$$$$$$$$$_______$$_______$
___$________$$______$$$__________________$$_______$
___$________$$$$_______________________$$$_______$
___$________$____________________________$______$
____$$_________________________________________$$
______$$______________________________________$$
_______$$______________________________________$
_______$____________$___________________________$$
______$_________$$____$$$$________$$____$________$$
______$____________$$_$___$______$__$$_$$$$$______$
______$______________$_$_$______$_$_$____________$$
______$________________$$$__$$$__$__$_____________$
______$______________$___$$$$__$$_$_______________$
_______$____________$____$$$$$$$$____$____________$
_______$___________$________$$_______$____________$
_______$___________$______________$__$___________$
________$__________$__$$___$$__$$____$__________$
________$__________$_______$___$$___$__________$
__________$$________$_______$$$$___$______$$$$$$
_______$$$___$$$_____$____________$_$$$$$$$_____$$
_____$$____________$$$$$$$$$__$$$$$_________$$____$$
___$_____________$$_________$$__$_____________$_____$
___$$$________$$$_____________$$______________$$$____$
__$_________$$_$_______________________________$__$__$
_$_________$__$$$$$$_________ ________$$$$_$$__$______$
_$$$_______$_$______$$___I LOVE YOU___$$_____________$
___$_________________$________________$$$$___________$
___$$___________$$$$$$_$_______________$___$$$_______$
____$__________________$________________$____________$
____$$$__________$$$$$$______________$$_$$$$$$______$$
__$$___$$$___________$__$$__________$$___$______$$$$$$
_$________$$$$$$$$$$$$____$$______$$_______$$$$$___$$$$$$
$$____________________$_____$___$$______________$$$$$$___$
_$____$$$__$$$________$______$$$_______________$______$___$
$$__$$________$________$______$____$__________$_______$___$
$$__$__________$_______$___________$__________$_______$___$
_$__$__________$_______$___________$__________$_______$___$
__$__$_________$______$$$$$$$$$$$$$$$_________$_______$___$
__$$_$$______$$_______$______________$_________$$____$___$
___$$__$$$$$________$$________________$$_________$$$$___$
_____$___________$$_____________________$$$$___________$
______$$$$$$$$$$$___________________________

____________________##??#
__________________########
__________________###??####
______________#_###????#####______###
____________##########??????#####?###???###
___________####???####???######?####????######
__________####???####??#############???########
_________####???#####?#??????????###?###????????####
_________###???#####?##??????#######?##??????????####
__________###??####??##????##???#??###??######??????##
__________###??###???##????##???#??##??###????###????###
_________###??###???###??###??###?##?###??##???##???####
______###########????##??###??#?###?####??#????##???##?##
____######?######?????#??###?##?###?####??##??###???#???##
__###????##???####????#??###?##?###?####???####???###???###
__###???##????####????#??###?##?###??####????????###????###
???##??###??##???##??#####??###??###########??????##????##
????#??##????#???####?####??####??#########??????###????##
?????#?##????#??###########??#####?????#############??##
####????####??##?????########????#############??????##?#
_#####???###??###?????###?#####????#######?##???????##?##
___####??###??#####???####?#######????####???????###?###
___####??###???###########??############??????####??##
______##???###??????????####????????????????####?????###??#
______##????###??????????####????????????####????????##?#
______##?????###?????????######???????####??????##???##
______##?????#######????????###################?????####
_____##??###############?????######???#######??????####
____######################???????????##################
_____________######?????######???#????############???####
____________########?????#########???###########??????###
__________##########?####???####???????###??????????????###
_________############????????###??????###???????###????###
____________#############??#########????????########
_____________###############???#####??????????#####
______________###_######____##########?????????###
#_________________####_####___###___###???????###
###_______________###_#####_________####?????###
#####____________###__#####________#####???####
######__________###__######________##########
#??###________###___#####___________###
###?####_____####____#####____________________
#??#?##____####______##__________________
####?##____####___________________________
#######____####__________________________
#####____#####__________________________
__#____#####__________________________
___##_####__________________________
____####___________________________
__#####___________________________
#####_______________________________
####____________________________#____
####____________________________#_____
######_________________________##_______
######________________________###________
######______________________######________
#######___________________########_______
#########______________#########?#______
########_____________###########?#______
######_____________#####?####??###_____
#####_____________###?#######??###_______
#####_____________###?######??####________
#####_____________#########?#??###___________
#####_____________#########???###____________
#####_____________#########???###_____________
#####_____________#####?#??#####_____________
####_____________####?##########____________
####_____________############_________________
####_______________#######_________________________
#####_______________##____________________________
######____________##______________________________
#####___________###_______________________________
#####_________##_________________________________
######_____##_________________________
####___####__________________________
########___________________________
#####__________________________
#####________________________
####_______________________
####________________________
####_________________________
####__________________________
#####________________________
####________________________
####_______________________
####_____________________
#####__________________
#####________________
#####______________
########_________
#######________
#####_________
####________
###______
##____
#__

____$$$$$$$_____#######______#######____$$$$$$$_$$$$$$$__________________
______$$$______##########_###########_____$$$_____$$$____________ ________
______$$$_____########################_____$$$___$$$_____________________
______$$$_____########################______$$$_$$$____ __________________
______$$$______######################________$$$$$_______________________
______$$$_______####################_________ _$$$____$$$$$$$$$__$$$___$$$
______$$$________##################___________$$$____$$$___$$$__$$$___$$$
______$$$_________################_ ___________$$$____$$$___$$$__$$$___$$$
______$$$___________############______________$$$____$$$___$$$__$$$___$$$
______$$$____ ________########________________$$$____$$$___$$$__$$$___$$$
____$$$$$$$____________####________________$$$$$$$__$$$$$$$$$__$$$$$$$$$

--------------------------------------------------------------------------------

Code

__ __
,;::\::\
,'/' '/''/
_\,: '.,-'.-':.
-./"' : : :\/,
::. ,:____;__; :-
:" ( .'-*'o*',);
\.. ' '---''' /
':._..- _.'
,; . '.
/"'| | \
::. ) : :
|" ( \ |
:.(_, : ;
\''-'_/ /
'... , _,'
|,| : |
|'| | |
|,| | |
,--.;'| | '..--.
/;' "' ; '..--. ))
\:.___(___ ) ))'
SSt'-'-''

___________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
________$$$$___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
____$$$$$________$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$
___$$$$$__________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$_____*______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_$$$$$$____________$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$
_$$$$$$___________$$$$$$$$$___________$$$$$$
_$$$$$$$_________$$$_$$$_$$$_________$$$$$$$$
_$$$$$$$$______$$$$___$___$$$$______$ $$$$$$$$$
_$$$$$$$$$$$$$$$$$___$$$___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_o$$$$
_$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$__$$$$$
__$$$__$'$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__o$$$$
__'$$o__$$__$$'$$$$$$$$$$$$$$'$$__$$_____o$$
____$$o$____$$__'$$'$$'$$'__$$__ ____$___o$$
_____$$$o$__$____$$___$$___$$_____$$__o$
______'$$$$O$____$$____$$___$$ ____o$$$
_________'$$o$$___$$___$$___$$___o$$$
___________'$$$$o$o$o$o$o$o$o$o$$$$
______________o$$$$$$$$$$$$$$$$$o_

_____________________XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
__________________XXXX________________________________XXXX
______________XXXX________________________________________XXXX
___________XXX________________________________________________XXX
_________XX______________________________________________________XX
_______XX__________________________________________________________XX
______XX____________________________________________________________XX
_____XX______________________________________________________________XX
____XX________________________________________________________X_______XX
___XX___________________________________________________XX_____XX______XX
__XX______________________________________________________XXX____XX_____XX
_XX______XX___XX_____________________________________________XX_________XX
_XX____XX___XX_________________________________________________XX________XX
XX____X____X____________________________________________________XX_______XX
XX___X____X_______________________________________________________________X
X___X____X________________________________________________________________X
X_______X______________8_________________________________8________________X
X_______________________8_______________________________8_________________X
X__________________8_____8_____________________________8___8______________X
X___________________8__8__8___________________________8__8___8____________X
X____________________8__8__8_________________________8__8__88_____________X
X_____________________8__8__8_______________________XXXX__8_______________X
X______________________8_XXXX_______________________XXXXX8________________X
XX______________________XXXXXX____________________XXXXXXXX_______________XX
XX_____________________XXXXXXXX__________________XXXXXXXXXX______________XX
XX____________________XXXXXXXXXX________________XXXXXXXXXXXX_____________XX
_XX__________________XXXXXXXXXXXX_______________XXXXXXXXXXXXX___________XX
__XX_________________XXXXXXXXXXXXX_____________XXXXXXXXXXXXXX__________XX
__XX________________XXXXXXXXXXXXXX____________XXXXXXXXXXXXXXX__________XX
__XX________________XXXXXXXXXXXXXX___________XXXXXXXXXXXXXXXX__________XX
___XX______________XXXXXXXXXXXXXXX___________XXXXXXXXXXXXXXXX_________XX
____XX_____________XXXXXXXXXXXXXXX___________XXXXXXX____XXXXX________XX
_____XX____________XXXXXXX___XXXXX___________XXXXXX______XXXX_______XX
_____XX____________XXXXXX_____XXX____________XXXXX_______XXXX_______XX
______XX___________XXXXX__88__XXXX___________XXXX___88___XXX_______XX
______XX___________XXXX__8888__XX____________XXXX__8888__XXX_______XX
_______XX__________XXXX__8888_XXX____________XXXX__8888_XXX_______XX
________XX_________XXXXX__88_XXX______________XXXX__88_XXX_______XX
__________XX________XXXX____XXX_______________XXXX____XXX_______XX
___________XXX_______XXXXXXXXX_________________XXXXXXXXX_______XXX
___________XX__________XXXXX______XXXFRIGAXXX____XXXXX___________XX
__________XXX___________XX____XXXX___________XXX__XX_____________XXX
__________XX________________XX_XXXXX__________XXXXX________________XX
__________XX_______________X__XX____XXXX__XXXX__XXXX___XXXX________XX
__________XX____________________XXX_____XX_____XX___XXX____X_______XX
__________XX_______________________XXX_____XXX____________________XX
___________XX_________________________friga_____________________XXX
_____________XX_______________________________________________XXX
______________XXXXX________________________________________XXXX
___________________XXXXXXXXXXX_____________________XXXXXXXX
______________________________XXXX_____________XXXX
_________________________________XX___________XX
__________________________________XX_________XX
__________________________________XX_________XX
__________________________________XX_________XX
___________________________________XX_______XX
____________________________________XX______XX
____________________________________XX______XX
_________________________________XXXXX_______XXXX
_______________________________XX________________XX
_____________________________XX_X_XX________XX_X_XX
____________________________XX__XX_____________XX_XX
___________________________XX__XX_______________XX_XX
__________________________XX___XX_______________XX__XX
_________________________XX___XX_________________XX__XX
_______________________XX____XX___________________XX__XX
______________________XX____XX____________________XX___XX
_____________________XX____XX_____________________XX___XX
____________________XX____XX_______________________XX___XX
____________________XX____XX_______________________XX___XX
____________________XX__XX_________________________XX___XX
____________________XX__XX_________________________XX___XX
_____________________XX_XX_________________________XX__XX
______________________XXXX_________________________XXXX
________________________XX_________________________XX
________________________XX_________________________XX
________________________XX_________________________XX
________________________XX_________________________XX
________________________XX________________________XX
________________________XX_______________________XX
_________________________XX_____________________XX
_________________________XX_____________________XX
__________________________XX___________________XX
___________________________XX_________________XX
___________________________XX_____FRIGA_____XX
____________________________XX__XX_____XX__X
_____________________________X__X_______X__X
_________XXXXXXX_____________X__X_______X__X
___XXXXXX_______XXXX_________X__X_______X__X___________XXXXXX
_XXX________________XXXXX____X__X_______X__X______XXXXX______XXXXXX
XX_____XXXX______________XXXXX__X_______X__X__XXXX_________________XXX
X____XX__XX_____________________X_____XXX__XXX______________XXX______XX
X___X__XX_______________________XX___XX______________________XXXX_____XX
X__X_XX_________________________XX___XX________________________XXXX____XX
X_X_X________________________XXXX_____XXXX_______________________X_XX___X
XX__X____________________XXXX_____________XXX_____________________X_X___X
XX_X__________________XXX____________________XXX___________________X_X__X
XX_XX_______________XX_________________________XXX_________________X_X__X
_____X___________XXX______________________________XX_______________X_X_X
______XXXFRIGAXXX___________________________________XXXX__________XXXXX
________________________________________________________XXXFRIGAXXX

_______________,$$$$$,
______________$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$_________________________________,,
_____________$$$$$$$$$$$$______________________________$$$$$,
_____________'$$$$$$$$$$$____________________________$$$$$$$$
______________'$$$$$$$$$Z$______uuu_______uuu_______$$$$$$$$"
_______________'$ZzZ$$$Z$$$___$$$$$$$___$$$$$$$____$$$$$$$$"
________________'$$$ZZZ$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$$$$__$$$$$$$$"
_________________'$$$$$$$$$$_$$ZZ$$$$$_$$ZZZ$$$$_$$$$$$$$
____u$$$$$$u______'$$$$$$$$$$_$FRIGA$$_$$$FRIGA$_$$$$$$$"
__$$$$$$$$$$Z$_____'$ZZ$$$ZZZ_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$"
_$$$$$$$$$$$Z$$$$__$$$$zzz$$$_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$"
_FRIGA$$$$$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$ZZ$$$$_$ZZZ$$$$$_$$$$$"
___"$$$$$$$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ZZ$_$_$$$$$$_$$$$$"
________'$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$__$$_$$$$$$_$$$$"
__________'$$$$$$$$$$$$$$$$$$$,''"',$$$$,_",$$$$$$$"
___________"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$"
_____________"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$"
_______________"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$"
__________________"$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$"
___________________"$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$"
_____________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"
..______________$$$$$$$$$_$$$$$____$$$$ $_ ______________
______________$__$$$__$__$$$______$$$ ________________
______________$__$$$__$__$$$______$$$ ________________
_________________$$$_____$$$$$$$__$$$ ________________
_________________$$$_____$$$__$$$_$$$ ________________
_________________$$$_____$$$__$$$_$$$ ________________
_________________$$$_____$$$__$$$_$$$ ________________
_________________$$$_____$$$_$$$__$$$ ________________
________________$$$$$___$$$$$$$__$$$$ $_______________
_____________________________________ ________________
_____________________________________ $_______________
____________________________________$ $_______________
____________________________________$ $_______________
____$_$$$_____$_$$___$$$$____$$$$$_$$ $$$___$$$$______
__$$$$__$$__$$$$$$__$$__$$__$$___$__$ $____$$__$$_____
___$$____$$__$$____$$____$$_$$$_____$ $___$$____$$____
___$$____$$__$$____$$____$$__$$$$___$ $___$$____$$____
___$$____$$__$$____$$____$$____$$$__$ $___$$____$$____
___$$$__$$___$$_____$$__$$__$___$$__$ $____$$__$$_____
___$$$$$____$$$$_____$$$$___$$$$$____ $$$___$$$$______
___$$________________________________ ________________
___$$________________________________ ________________
___$$________________________________ ________________
__$$$$_______________________________ ________________
_____________________________________ ________________
_______$$____________________________ _____$$$$_______
_______$$____________________________ ______$$________
_______$$$___________________________ ______$$________
______$_$$___________________________ ______$$________
______$__$$_____$_$$$____$$$$$$$___$$ $$____$$________
_____$___$$___$$$$_$$$__$$___$$___$$_ _$$___$$________
_____$$$$$$$___$$___$$__$$___$$__$$__ _$$___$$________
____$_____$$___$$___$$__$$___$$__$$$$ $$$___$$________
____$______$$__$$___$$___$$$$$___$$__ ______$$____$___
___$$______$$__$$___$$___$________$$_ ______$$____$___
__$$$$____$$$$$$$$__$$$_$$$$$$$____$$ $$$__$$$$$$$$___
______________________$$$$$$$$_______ ________________
Khrystik ну нічого собі!!!!

Як це таке можливо втворити. Я б таке не зуміла то точно.
Панда сподобалась найбільше.
VIA пише:
Як це таке можливо втворити.

ото нема чим людям зайнятись
Ще пару малюночків. Чітко дотримуйтеся інструкцій!!!
´´´´´´´´´´´¶o$o¶¶¢¶ø¶o¶¶´´
´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´
´´´´´´´´´´´´¢¶´´´o´´´¶o¶¶¶¢´´
´´´´´´´´$¶¶¶¶¶´´´¶´´´¶ø¶¶¶¶¶´´
´´´´´´´´¶¶$$ø¶¶¶¶¶¶¶¶¶ø¶¶¶¶7´´
´´´´´´´´¶¶¶¶$$¶o´´1o¶ooo¶¶7´´
´´´´´´´´´´´´7ø¶¶¶¶¶øoo¶¢´´´´´ø¶¶¶¶¢´´
´´´´´´´´´´´ø¶¶$¢¶oo¶¢¶o¶ø´´$¶øøøø$¶¶¶¶¶´´
´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶´7¶¶¶¶¶´´¶¶ø¢¢¢¢øøø¶¶ø´´
´´´´´´´´´´´´´171´´´´¶1´´´¶¶¢11oo¢¢$¶¶1´´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´o´´øø7´o$¶¶¶¶¶¶ø´´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶´¶$´´
´¶¶¢1´´´´´´´´´´´´´1¶o´´´´´´
´ø¶$¶¶¶¶¶¢´´´´´´´¶¶´´´´´
´´¶ø¢ooø$¶¶¶´´´´´¶´´´´´
´´¢¶ø¢ø´1$ø$¶´´´´¶´´
´´´o¶$ø$1´øø¶´´´¶´´
´´´´´$¶¶¶¶oø¶´´´¶´´
´´´´´´´´o¶¶¶¶´´¶ø´´
´´´´´´´´´´´´¶¶´¶´´
´´´´´´´´´´´´´¶´

додано через 33 секунди:

*´´´´¶¶¶¶¶¶´´´´´´¶¶
´´¶´´´´´´´´¶´´¶´´´´´´´´¶..
´¶´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´¶..
¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶..
¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶!!!
¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶´´´´´´¶¶¶¶¶¶..!!
´¶´´´´´´´´´´´´´´´¶´´´´´´´´¶´´¶´´´´´´´´¶KISS
´´´¶´´´´´´´´´´´´¶´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´¶KISS
´´´´´¶´´´´´´´´´¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶KISS
´´´´´´´¶´´´´´´´¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶KISS
´´´´´´´´´¶´´´´´¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶KISS
´´´´´´´´´´´¶´´¶´¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶KISS
´´´´´´´´´´´´¶¶´´'´¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶KISS
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶´´´´´´´´´´´´´´¶KISS
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶´´´´´´´´´´¶KIS
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶´´´´´´¶

додано через 9 хвилин 31 секунду:
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$,,,$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$"OOO"$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$!OOO!$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$,"OOO",$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$,"OOOOOOO",$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$!"OOOOOOOOOOO"!$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$,"OOOOOOOOOOOOOOO",$$$$$$$$$
$$$$$$$$,1OOOOOOOOOOOOOOOOOOO7,$$$$$$$
$$$$$$,!OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO"$$$$$$$
$$$$$$!OOOOOOOOO/""""'\OOOOOOOO1$$$$$$
$$$$$$"OOOOOOOOOO"$$$$!OOOOOOOO"$$$$$$
$$$$$$"OOOOOOOOOOO!$$$",OOOOOOO!$$$$$$
$$$$$$$",OOOOOOOOOO",$$$"""""""$$$$$$$
$$$$$$$$"!OOOOOOOOOOO",$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$",OOOOOOOOOOO",$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$"OOOOOOOOOOOO",$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$"!OOOOOOOOOOOO"+$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$"==OOOOOOOOOOO,$$$$$$$$
$$$$$$$$,,,,,,$$$$",OOOOOOOOOO",$$$$$$
$$$$$$,"OOOOOO',$$$$",OOOOOOOOO!$$$$$$
$$$$$$1OOOOOOOO."~~~"OOOOOOOOOO!$$$$$$
$$$$$$!OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO1$$$$$$$
$$$$$$",OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,"$$$$$$$
$$$$$$$",OOOOOOOOOOOOOOOOOOO!$$$$$$$$$
$$$$$$$$$1OOOOOOOOOOOOOOOO,1$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$"~~,OOOOOOOOOO,"$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$"""1OOO1"'$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$!OOO!$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$,OOO,$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$"""$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

*Kiss*.........*Kiss*
*Kiss*.......*Kiss*
*Kiss*.....*Kiss*
*Kiss*...*Kiss*
*Kiss**Kiss*
*Kiss*...*Kiss*
*Kiss*.....*Kiss*
*Kiss*.......*Kiss*
*Kiss*.........*Kiss*

........*Kiss*
........*Kiss*
........*Kiss*
........*Kiss*
........*Kiss*
........*Kiss*
........*Kiss*
........*Kiss*
........*Kiss*

.........*Kiss*
...*Kiss*...*Kiss*
.*Kiss*.......*Kiss*
...*Kiss*......*Kiss*
......*Kiss*
...........*Kiss*
*Kiss*......*Kiss*
.*Kiss*.......*Kiss*
...*Kiss*...*Kiss*
.........*Kiss*

.........*Kiss*
...*Kiss*...*Kiss*
.*Kiss*.......*Kiss*
...*Kiss*......*Kiss*
......*Kiss*
...........*Kiss*
*Kiss*......*Kiss*
.*Kiss*.......*Kiss*
...*Kiss*...*Kiss*
.........*Kiss*

додано через 6 хвилин 45 секунд:

¨¨¨..¨¨¨8"=,,88,¨¨¨_.
¨¨¨¨¨8""=""8'¨¨"88a88'
..¨.;88m¨a8¨¨¨,8""¨"8
¨"8"'¨¨"88"¨¨A"¨¨¨¨¨8;
¨¨¨"8,¨¨"8¨¨¨8¨¨¨¨¨¨¨"8,
¨¨¨¨"8¨¨¨8,¨¨8,¨¨¨¨¨¨¨"8
¨¨¨¨¨8,¨¨"8,¨"8,¨¨¨¨___8,
¨¨¨¨¨"8,¨¨"8,¨"8mm""""""8m.
¨¨¨¨¨¨"8,am888i"'¨¨¨,mm"
¨¨¨¨¨¨,8"¨¨_8"¨¨.m888"
¨¨¨¨¨,88P"""""I888888
¨¨¨¨¨"'¨¨¨¨¨¨¨¨¨"I888
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨"I8
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨I8_
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨,mmeem.m""i,¨I8""¨¨,mmeem,'.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨m""¨¨¨¨.¨"8.8 I8¨¨,8"¨¨¨.¨¨"88
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨i8¨¨.¨'¨¨,mi""8I8¨,8¨.¨'¨¨,8"
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨88.'¨,mm""¨¨¨¨"8I88"m,,mm'"
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨"8_m""¨¨¨¨¨¨¨¨¨"I8¨¨¨"
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨18
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨18
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨18
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨18
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨18
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨18
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨18
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨18
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨18

додано через 1 хвилину 8 секунд:

´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´.´.´´,´´,´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´|'´\/´\/´\,',´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´;´´´´´´´´´´'´\/\,.´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´:´´´´´´´´´´´´´´´'´\,/´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´|´´´´´´´´´´´´´´´´´´/´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´;´´´´´´´´´´´´´´´´´:´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´:´´´´´´´´´´´´´´´´´´;´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´|´´´´´´,---.´´´´´´/´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´:´´´´´,'´´´´´',-._´\´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´;´´´´(´´´o´´´´\´´´''´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´_:´´´´´´.´´´´´´,'´´o´;´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´/,.'´´´´´´'.__,''-.__,´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´\_´´_´´´´´´´´´´´´´´´\´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´,'´´/´',´´´´´´´´´´'.,'´
´´´´´´´´´´´´___,''-._´\_/´',._´´´´´´´´;´
´´´´´´´´´__;_,'´´´´´´'-.'-'./´'--.____)´
´´´´´´,-'´´´´´´´´´´´_,--\^-'´
´´´´,:_____´´´´´´,-'´´´´´\´
´´´(,'´´´´´'--.´´\;-._´´´´;´
´´´:´´´´Y´´´´´´'-/´´´´',´´:´
´´´:´´´´:´´´´´´´:´´´´´/_;'´
´´´:´´´´:´´´´´´´|´´´´:´
´´´´\´´´´\´´´´´´:´´´´:´
´´´´´'-._´'-.__,´\´´´´'.´
´´´´´´´´\´´´\´´'.´\´´´´´'.´
´´´´´´,-;´´´´\---)_\´,','/´
´´´´´´\_´'---'--'"´,'^-;'´
´´´´´´(_'´´´´´---'"´,-')´
´´´´´´/´'--.__,.´,-'´´´´\´
´´´´´´´)-.__,--´||___,--'´'-.´
´´´´´/._______,|__________,'\´
´´´´´'--.____,'|_________,-
Массімо, той герб - просто чудо! Може і я таке коли0небудь вчуду, га?
_____+_*+
____+____*
___+++____*+
__*+__*____*+
_*+_______*+
__+___*#####
_+*+_########
*____########
_*___#############____++
__*+*###############_+*_*+,
_____###############_______*+
_____##############___+______*+
_____############*__+__*+++__*+
_________________*__*__+__*__*
__________________*+_*+_+*+

___________@_______@ @_____
_____________@@__@_@@@_____
_____________@__@@_____@_____
____________@@_@__@_____@_____
___________@@@_____@@___@@@@@_____
__________@@@@______@@_@____@@_____
_________@@@@_______@@______@_@_____
_________@@@@_______@_______@_____
_________@@@@@_____@_______@_____
__________@@@@@____@______@_____
___________@@@@@@@______@_____
__@@@_________@@@@@_@_____
@@@@@@@________@@_____
_@@@@@@@_______@_____
__@@@@@@_______@@_____
___@@_____@_____@_____
____@______@____@_____@_@@_____
_______@@@@_@__@@_@_@@@@@_____
_____@@@@@@_@_@@__@@@@@@@_____
____@@@@@@@__@@______@@@@@_____
____@@@@@_____@_________@@@_____
____@@_________@__________@_____
_____@_________@_____
_______________@_____
____________@_@_____
_____________@@_@_____
______________@@_____
▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒███▒▒▒▒██
▒▒▒▒▒▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒█▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓▓█
▒▒██▓▓▓█▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓█▓▓▓██
▒█▓▓▓▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█▓▓▓▓█
█▓██▓▓█▓▒▒▒█▓▓▓▓▓█▒▒▒▓█▓▓██▓█
█▓▓▓▓█▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓█▓▓▓▓█
▒█▓▓▓█▓▓▒▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▒▓▓█▓▓▓█
▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓████
▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████
▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█

додано через 26 секунд:

_________________.O.* . *
________________.OOO.* . _________.O. * . * . *
________________.OOOO.______-.OOO. * . * . *
________________.OOOOO._-.OOOO. * . * . *
_______________.OOOOOOOOOOO. * . * . *
__________-.OOOOOOOOOOOOO. * . * . *
_____.OOOOOOOO00OOOOOOO. * . * . *
__________-.OOOOOOOOOOOOO. * . * . *
_______________.OOOOOOOOOOO. * . * . *
________________.OOOOO._-.OOOO. * . * . *
________________.OOOO.______-.OOO. * . * . *
________________.OOO.____________.O. * . * . *
________________.OO *
________________.O. * .
ooo0
(....)
.\..(
...\_)
....0ooo
.....(....)
......)../
.....(_/
ooo0
(....)
.\..(
...\_)
....0ooo
.....(....)
......)../
.....(_/
ooo0
(....)
.\..(
...\_)
....0ooo
.....(....)
......)../
.....(_/
а как картинки скачать ?
Даун лоад мастером
,¡|i¹i|¡,       ,¡|i¹i|¡,      ,¡|i¹i|¡, 
¹i|¡,¡|i¹      ¹i|¡,¡|i¹     ¹i|¡,¡|i¹  

   ,¡|i¹i|¡,         .,¡|i¹i|¡, 
   ¹i|¡,¡|i¹        ¹i|¡,¡|i¹   

     ,¡|i¹i|¡,    
     ¹i|¡,¡|i¹   
,¡|i¹i|¡,       ,¡|i¹i|¡,      ,¡|i¹i|¡, 
¹i|¡,¡|i¹      ¹i|¡,¡|i¹     ¹i|¡,¡|i¹  

   ,¡|i¹i|¡,         .,¡|i¹i|¡, 
   ¹i|¡,¡|i¹        ¹i|¡,¡|¹
РАСЦЕЛУЙ ВСЕХ ХОРОШИХ ЛЮДЕЙ