Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Очі

Автор Повідомлення
Очі
Напевне, на запитання: "для чого вони нам?" кожен би відповів "щоб бачити".
Але на мою думку, очі не є лише біологічним органом зору.... в очах кожної людини є щось таке, що може нас заворожити, щось глибше і, набагато вагоміше, ніж просто частина тіла.....
Чи можна дізнатися про людину лише після того, як пильно приглянутися у її вічі? чи можна побачити в очах глибину душі?
Альонка пише:
"для чого вони нам?"

шоб глазкі строїти
А якщо серйозно, то щось глибоке є в очах кожної людини. В чиїсь очі глянеш - і вже бачиш, що людина добра, а у інші глянеш - зразу стає моторошно. Тобто через очі - передається енергетика людини. Очі мають велику силу і точно не лише через те, що дають можливість людям бачити світ.
О-о-о, очі!.. Де-коли, самим поглядом, можна сказати багааато чого, навіть слів не треба!
Як на мене, це носій найбільш безпомилкової інформації про людину.
Очі - то тільки одне, що є зеркалом чесності у людини. Коли усмішку, здивування, чи будь - що, можна зробити такою, яка потрібна в даний час , то очима такого ніколи не зробиш. Коли тобі весело - вони це відображають, боляче - тоже не скриють..
Вуочі....

А при чім там яйця?
Муся пише:
А при чім там яйця?

А ти не помітила який трєпєт у очах того дядька, що їх тримає?
Та ні, якось не дуже видно))
то мало бути ше одне вуоко... але не сталося...
Привіт. Очі хех, то є те про шо пишуть пісні і картини, те шо не можливо описати те шо затягує або відпихає як чорна діра в космосі, око на пряму звязане із мізками(напевно так), отже відображає нашу підсвідомість, яку ми навіть самі не розуміємо(або навпаки). Якшо я не помиляюсь !!! АЛЬОНКА!!! на фото #3 є трохи Джонні Деппа, знаєш шо криється за цим поглядом? Навіть якшо не він то всеодно:DEADMAN:-).

"Чи можна дізнатися про людину лише після того, як пильно приглянутися у її вічі?"-Якшо людина захоче щоб в її очі пильно(без пилюки)дивилися сіронепонятні очі то все одно вона приховає свою сутність, чи не так? не треба хотіти шось дізнатися...

(Писалось під Reverend Bizarre:-)
Protector пише:
не треба хотіти шось дізнатися...

Не треба. Де-коли, щоб бачити, не потрібно дивитись...
ех.... Protector, на фото три джонні Депп відсутній повністю....
Кажуть, що коли пильно придивишся до очей людини, то зможеш сказати добра вона чи погана. Якщо чесно, то я так не вмію: дивлюсь в ті очі і нічого крім зіниць та забарвлення не бачу. Хоч хтось навчіть мене будь-ласочка там бачити щось інше.
ше навчишся.... я от наприклад тоже так не вмію....
По фоткам навряд чи шось видивишся. Треба в живу дивитись
mops пише:
Треба в живу дивитись

точно
та чо.... моє око вроді не таке і дуже злобне
так мова про те, шо по фотці не особо роздивишся, а вживу людина ж міняє ракурс наприклад, і погляд відповідно також, от тоді і видно добре)))
Альонка, в тебе на третій фотці Мопс чи Пітер Стіл?
а вгадай з ТРЬОХ раз
Боярский
та нє.... ти шо..... не він..... там на фотках три форумський вока)
в передостаннього ока погляд знайомий, а останнього не зустрічав
передостаннє моє.... останнє моєї Оксани)
ти диви... шось не памятає я шоб ми десь пересікались...
та бо і не пересікались... та нє.... виділа я тебе в центрі кілька раз... но не думаю шо ти видів мене)