Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Дружба між людьми

Автор Повідомлення
Дружба між людьми
Мене цікавить питання: що для вас означає мати справжнього друга і що для вас означають відносини з людиною яку ви називаєте другом(подружкою)?
Знайомих може бути сотні, а друзів можна порахувати на пальцях однієї руки... ну максимум двох рук.... До справжнього друга можна прийти в третій ночі і просити допомогу, або друг може заявитися з таким проханням. З другом можна посваритися і через пів години сидіти і попивати пиво... Ше є багато всього...
st.fergi пише:
що для вас означає мати справжнього друга

Перш за все, це підтримка моральна(так як я для неї, так і вона для мене)Це людина, з якою приємно як і поговорити, так і просто... помовчати. Це людина, з якою можна розділити свої печалі, радості...
Дружба для мене багато що значить. Тільки шкода, що друг де-коли виявляється зовсім не другом. Коли ця людина робить те, що зовсім від неї я не чекала і навіть не сподівалась

додано через 4 хвилини 41 секунду:

І тоді задаюсь питанням , чи була та дружба взагалі? Чи я її тільки... придумала?
Та ні, вона була і є....
Для мене дружба означає те саме шо і моє життя. І коли я знаходжу друга( принаймі я починаю вважати його (її)своїм другом, то моє життя набуває більшого змісту а ніж коли я сама. Друг-це коли можна довірити багато чого такого, про шо незнають інші люди, це коли не чекаєш НІЯКОЇ ПАДЛЯНКИ бо не сумніваєшся ні на краплинку в людині яку назвав другом. Це людина з якою можна посміятися , над собою і над нею, розуміючи шо жарти всі ці несерйозні і шо тебе правильно зрозуміють. У мене друзів також небагато, і чомусь дуже боляче стає коли виникають непорозуміння на пустому місці. Важко це пояснити словами, хто в цьому переварився той мене зрозуміє. Я мало кого до себе підпускала за своє життя(маю на увазі людей, які набивалися мені в друзі), хоч вірила тим людям наївно багато в чому(бо напевно натура моя довірлива дається чути), і коли друг робив вчинки проти мене на які я абсолютно не заслуговувала я плакала. Дурість.
Та для мене дружба на другому місці після мого кохання.
Хм.... в мене певно на рахунок довіри проблема якась є... багато разів доводилося розчаровуватися в людях... Коли вважаєш когось своїм другом, до ночі витираєш його сльози, вислуховуєш, а коли тобі погано так само приходиш і виливаєш душу, а потім чуєш свої ж слова з уст взагалі від того далеких... Навіть не знаю, чи маю такого друга, якого можу розбудити серед ночі чи попросити про серйозну допомогу, крім коханої людини та батьків. А хочеться мати, тим більше коли сама стараєшся бути хорошим другом, то дуже прикро шо ніхто не віддає те саме
Дуже важко щоб в друзі "затесався" хтось лівий...
massacra пише:

ха... не любиш комуністів???
Та нє, жартую... правда, друзі родом з далекого минулого, з важких ситуацій і з пережитого разом життя. А так з бухти-барахти рідко буває.
Де-які пробували, але так і залишалися знайомими... а дружба перевіряється часом...
massacra пише:

Дуже легко якщо людині віриш
І правильно, шо часом первітяється... бо нахапаєш тих друзів, а потім нема як "вивести", шо блохи - чесне слово
ПиСи. Нарешті побачила, шо massacra нормальний свій рідненький аватар поставив, аж здалека видно, шо то не дівка якась нова появилася
massacra пише:
Де-які пробували, але так і залишалися знайомими...

Пробувати... нє, не так... Старатися мають двоє і тільки так! В одного нічого не вийде... хіба бути "просто знайомими"
в мене є друзі, яких я знаю вже купу років... і вони мають "статус" вище де-яких родичів... Бувало шо і сралися і всеодно мирилися, бо то є дійсно друзі яким можна довіряти.... і їх мало... бували різні ситуації і за стільки років вже вивчили один одного і знаємо як свої 5 пальців...
Значить другом тре назвати людину, яку знаєш
massacra пише:
купу років

тепер мені все зрозуміло...
не обовязково...
st.fergi пише:
тепер мені все зрозуміло.

І мені. То тіпа Лілька, ти мені не подружка( )! Хоч я тебе люблю і поважаю! І довіряю! І все через те, шо в нашої дружби так мало часу пройшло
Нє-нє-нє... купа років то умова не обов"язкова... є в мене людина яку знаю з пєльонок-роспашонок, а є така яку знаю 4 роки... і то не дуже хотіла знайомитися, бо всякого про неї говорили. І шо ви думаєте - ота друга, менше знайома - набагато краща подружка, ніж перша. Так шо то таке - справа індивідуальна, а термін знайомства як приклад, може шось інше хотілося сказати, але не було як виразити щоб всі зрозуміли просто.
lenhen пише:
ти мені не подружка

мені наплювати хто шо говорить про термін дружби, хоча тепер я знаю , принаймі, хто мене рахує подружкою....
А ти, Лєна, стала мені навіть не подружкою а майже сестрою, бо я відчуваю до тебе глибокі дружні почуття, і навіть якшо ми знаємся якийсь сра..... й місяць-три, тебе я справді рахую подружкою і в мене враження шо ми знаємся давно, і я надіюся і вірю шо ми з тобою обов"язково колись зустрінемось в реалі...
Да і не пусті слова-ця тема...
Друзі знаходяться по інтересах, по спілкуванню, по характеру.... Друзі - це ті люди, з якими добре...
st.fergi, молодчинка ти Ліля, файні слова мудрі пишеш, багато чого розімію краще після твої постів. ... і ти, Мішка, молодчина)))))
st.fergi пише:
вірю шо ми з тобою обов"язково колись зустрінемось в реалі...

Обов'язково !!!!!! А хто нас познайомив? Інтернет!
Так, в дружбі довіра це те, на чому вона тримається ...
massacra пише:
по характеру

навіть не обов"язково по характеру. Крутий байкер може дружити з романтичною хрупкою дівчинкою-танцівницею бальних танців АЛЕ якщо у них однаковий погляд на світ(та ба! навіть різний, але вони вміють одне одного вислухати і дати пораду по-справжньому від себе(так як він чи вона бачить ту ситуацію), то я рахую їх щасливими людьми. Справді. Треба просто напросто ВІДЧУВАТИ ДРУЖБУ ДО КОНКРЕТНОЇ ЛЮДИНИ і тоді скільки б тобі років не було , і з якого б ти соц. статусу не прийшов-такі стосунки будуть щирими і відвертими.

Оксанкадякую на добрім слові.
Так, в дружбі довіра це те, на чому вона тримається ...
st.fergi пише:
і навіть якшо ми знаємся якийсь сра..... й місяць-три, тебе я справді рахую подружкою і в мене враження шо ми знаємся давно

Скоро буде рік....
massacra пише:
довіра

А довіру іншої людини, Міша, треба цінувати і берегти...
О.... згадала собі... а часом так шкода стає, коли замало часу, щоб з кимось подружитися... або коли людина просто зникає з твого життя, а могла би стати хорошим другом... в мене чогось так часто стається.
Оксанка пише:
або коли людина просто зникає з твого життя,

часто зникають з життя бо життя таке непередбачуване, заносить їх(друзів)кудись в іншу сторону, далеко від тебе, а часом друг хоче свідомо тебе покинути, шо і робить без вагомої на те причини.
st.fergi пише:
часто зникають з життя бо життя таке непередбачуване, заносить їх(друзів)кудись в іншу сторону, далеко від тебе, а часом друг хоче свідомо тебе покинути, шо і робить без вагомої на те причини.

А жаль...
дружба це річ абстрактна і складна... її не помацаєш і двома словами не опишеш...
Дружбу треба відчувати...
І тільки друг має бачити чи відчувати її докази
Друг - це той, хто вміє тебе слухати.
A jak zrozumity, koly znajomstvo perejshlo v drugbu? 4ula, sho todi, koly ljudy vmijut razom pomov4aty. Tobto, jaksho pid 4as rozmovy zapadaje pauza, i vona cilkom naturalna, a ne taka, sho "ne v temu" i pid 4as jakoji po4ynajesh nijakovity. I cja mov4anka rozumijetsja inshoju ljudynoju nalegnym 4ynom.
Мені здається шо дружба стає дружбою тоді, коли ти переживаєш біди друга як свої власні і робиш все від себе можливе, і стараєшся зробити неможливе тільки шоб другу стало легше хоч на чуть-чуть...
А ше , напевно, коли ти радієш успіхам друга щиро, коли знаєш шо можеш на нього покластися, це коли , як казав Мішка, приходиш в третій ночі і він тебе слухає по-справжньому а не одним вухом слухає а другим думає як би то ти встапився геть... і то геть не весь перелік як нам мене...
я замітила, шо дуже часто дружба пропадає навіть і без сварки... от наприклад мала таку класну подружку... думала все життя будемо от так разом всюди ходити, все обговорювати... і тут БАХ.. вона перевелася ні з того, ні з сього в бурсу.... і всьо.... з того часу ми з нею бачимося раз в 2 місяця, хотя живемо одна напроти іншої....
спільні інтереси...