Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Будівництво і ремонт

Автор Повідомлення
Будівництво і ремонт
Хтось має відношення до ремонтних робіт чи будівельних матеріалів? Хочу ремонту, а мало інформації.
Скільки вартують послуги майстрів, і чи ви таких знаєте взагалі. Де вигідніше придбати матеріали?
Кот да Винчи пише:
Хтось має відношення до ремонтних робіт чи будівельних матеріалів? Хочу ремонту, а мало інформації.

Скільки вартують послуги майстрів, і чи ви таких знаєте взагалі. Де вигідніше придбати матеріали?
то все загальні питання, питайся шо хочеш конкретно
Першочергово мене цікавлять мапослуги майстрів. Чи є офіційно фірми в Золочеві, що займаються ремонтом та дизайном приміщень, а чи в більшості хляп-майстри.
Кот да Винчи офіційно є декілька фірм але в них працюють звичайні люди на рахунок дизайну точно не знаю. На які види будівельних робіт потрібні розцінки
То якби прайси роздавали... ведеш мене все до конкретизації.
Ну побачим чи вистачить тобі терпіння:
  • Видалення старих перегородок, збивання плитки, зняття фінішного покриття.
  • Системи гіпсокартонних стелей, стін та перегородок, стелі складної конфігурації.
  • Системи зовнішнього утеплення пінополістирольними плитами, мінераловатними плитами, наступне оздоблення шпаклівками, декоративними штукатурками, захист і колерування.
  • Вирівнювання бетонних перекриттів, фінішне нівелювання.
  • Вкладання плитки 1 мкв(в середньому)
  • Вкладання ламінованої підлоги 1мкв
  • Оштукатурення стін всередині приміщення, шпаклювання.
  • Встановлення дерев'яних вікон та дверей.

То що працюють звичайні люди, це не дивує...
Підскажіть де можна заказати бетонну огорожу ???
Вартість ремонту залежить від багатьох факторів: складність робіт, обумовлений рівень якості, вартість матеріалів, терміни виконання, обєми.... Як для Золочева, то цини які озвучують більшість місцевих "фахівців" які були раз-два у москві і уже майстер просто не адекватні.

додано через 7 хвилин 43 секунди:

У Львові за монтаж плитки вартістю 120 грн м2 я в кошторис закладаю 75 грн з затіркою швів і чисткою, монтаж стінового каркасу ГКЛ - 35 грн м2 монтаж по ньому ГКЛ -45 грн м2, заливка фундаменту 900 грн м3 Монтаж вагонки 75 грн м2 і тд але то ціни Львівські. У Золочеві могли б попуститись, крім того мало хто має відповідний інструмент. Я наприклад ще не бачив майстрів з лазерними рівнями, вібробулавами плазмовими різаками і т д.
Що ніхто не знає, де можна заказати бетонну огорожу ???
В Єлиховичах в Кудрявця(біля бару Едельвейс)
А телефончика випадково немає ??? а то я зовсім далеко щоб підїхати.
Ось тут на сайті віртуального золочева http://virtualzl.com/edelveys/ написаний телефон: (0265) 55-393 Хотя я не дзвонив і точно не скажу чи то точно той номер. Якщо побачу когось звідти, то спитаю і відпишу ще.
Дякую, буду чекати. І попробую подзвонити.