Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Де приземлився дирижабль?

Автор Повідомлення
Де приземлився дирижабль?
Стара задача ще з радянського збірника. (Не скажу з якого, але майже напевно хтось її знає) Що цікаво, не раз задавав її вчителям географії, то більшість із них обламалися. Отже. З Ленінграда вилетів дирижабль. Піднявшись вертикально в повітря, він пролетів рівно 500 кілометрів точно на північ, після чого повернув і пролетів рівно 500 км точно на схід, далі повернув і пролетів рівно 500 км точно на південь, а насамкінець повернув і пролетів рівно 500 км точно на захід, після чого здійснив вертикальну посадку. Питається: в який бік від Ленінграда він приземлився? На всяк випадок уточнюю: задача цілком серйозна, гри слів чи якоїсь подібної каверзи тут нема - суто географія і математика, вітри й обертання земної кулі до уваги не беруться.
Ні в який бік, приземлився там, звідки взлітав.
Думай ще
На схід 77 км. від Ленінграда
В кого ще які варіанти будуть? Взавтра правильну відповідь скажу, хочу почути думку інших.
Як хочеш можу тобі дати ссилку на правильну відповідь
Блін, та дай можливість людям подумати, я знаю, шо в неті є все, але логіку нехай підключають, тим більше, так не цікаво!
Мені цю задачку колись задавали. Весь прікол в тому, шо Леніград знаходиться в високих широтах, і відповідно траекторія його польоту буде не квадрат, а щось схоже на трапецію. А на скільк далеко він приземлився від Ленінграду - ліньки рахувати
То треба бути хз яким географом щоб то відгадати... Тут в нас явно не конгрес вчених і кіндер-сюрпризів (вундеркіндів)
vaymut не умнічай
vaymut пише:
в який бік від Ленінграда він приземлився?

явно східніше від Ленінграда...

додано через 3 хвилини 33 секунди:

А от Вам, вельмишановне панство така загадка електронної природи...

На форумі Золочів Плюс

Цитата:
Зареєстрованих учасників: 209
з них
Цитата:
чол. 63, жін. 30
а хто ж тоді решта? мутанти гермафродити?
а решта ще не визначились, хто вони і до кого себе віднести