Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Локальна мережа з двох комп'ютерів

Автор Повідомлення
Локальна мережа з двох комп'ютерів
Хочу підключити два компа між собою напряму. Кабель для цього є. Вдома підключав не 1 раз і все працювало, причому не тільки ХР з ХР, а і ХР з 98... Підключаю тут - не виходить... Пише що, "Вы не имеете прав доступа .... обратитесь к администратору..." Що я роблю не так? Розтолкуйте детально на пальцях як їх підключити, бо вже нема до того здоровля... На обох компах стоїть Він ХР СП2...
Нема права доступу до чого?
до іншого компа...
А як на рахунок пінгу? Пінгують компи один одного? ІР адреси поставлені вручну чи автоматично?
ставив і вручну і автоматично... все одно безрезультатно...
А пінгують компи один одного? А самі себе?
не пінгують...
значить проблема або в кабелі або в мережевій карті...
вихід один - покрасити на чорний колір, порубати і викинути...
кабедів є 2 шт. і обидва робочі... з мережевою теж ніяких проблем немає - перевіряв в іншій локальній мережі... магія якась...
vaymut пише:
вихід один

вихід завжди один...
може драйвери погані, якшо навіть не пінгує то якась проблема з обладнанням... попробуй поставити на одному компі ІР 192.168.1.1, на другому 192.168.1.2 і пропінгувати один одного і самих себе...
так в іншій мережі карта працює прекрасно...
себе комп пінгує чи ні?
так..
Кабель точно для приєднання двох компютерів? Бо кабель свіч-комп може не підійти...
точно, для двох компів напряму...
Попробуй ше відключити фаєрвол
під"єднай клізмовий шланг і не пар собі те, шо кури несуть...
відключав фаервол... те саме...
обидва компи в тій самій робочій групі?
так... мені тут підкинули http://www.pbxlib.com.ua/equipment/article_57.html буду пробувати все з початку...
там ніц нового не написано
я все так і робив... магія...
то все Янукович, 100%
Мутить воду в дротах?
В мене така ж фігня була коли я підключав ноут до свого компа.
На ноуті біла Віста, а на компі ХР СП2.
Пінгували вони один одного, але неможливо було в мережі знайти один одного.
Купу варіантів з настройками перепробував - ніц не помогло, навіть кадило, і то непомогло.
Хрін його знає шо там той Янукович наробив !!!
Інший ноут ХР СП2 підключався через той самий кабель.
Потрібно відключити master-browser. Мaster-browser в мережі повинен бути один: тобто, одна машина. В інших ця функція повинна бути відключена. Якщо ця функція буде включена у всіх компах в мережі, то, як наслідок, буде періодична відсутність мережі. Тобто, компи не зможуть побачити один одного. Оскільки кожен з них буде робити себе мастером!!!

Відключити його можна так: Пуск-Виполнить-services.msc. Відкриється таке вікно:

Клікніть по службі Обозреватель компьютеров два рази. Відкриється вікно керування службою. В ньому потрібно натиснути кнопку СТОП!!!! Потім із списку Тип запуска виберіть Отключено!!!! Тепер ця служба стартувати не буде і ця машина (в якій ви це все зробили) не буде претендувати на роль мастера в мережі.