Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Зірки шоу-бізнесу:-)

Автор Повідомлення
Зірки шоу-бізнесу:-)
От мене дуже нервують деякі вітчизняні зірки музичного шоу-бізнесу. А дехто дуже подобається. Включений зараз М-1, от я маю змогу на них всіх подивитися" вкупці".
Прикольна кобіта Гайтана, хоч і говорить російською зате прекрасно співає українською. Жінка-феєрія вона, екзотична і красива.
А Повалій собі гонить, пісні ніякі як для її віку і зовнішності, хоча зовнішність у неї м"яко кажучи видно як ліплена, все штучно зроблено і лице в неї від цього всього якесь таке нещире капєцки.
Давайте пообговорюємо , похвалимо, наженемо на них всіх
Ненавиджу Гайтану... співає ніяк... виглядає як дурепа... негритянка в укр. нац. костюмі.. фе... побачив би десь, то б закидав гнилими помідорами
Хе-хе-хе
а я от не люблю Біличкіну розмову, вона все так говорить, ніби в роті шось має а єсчьо етат масковскій акцент, фу, беееееее
Nitro пише:
побачив би десь, то б закидав гнилими помідорами

... а супер тухлими яйцями?
незнаю де їх шукати
А я Гайтану люблю, гарні в неї пісеньки (не враховуючи "Відшукаю" - не подобається вона мені), прикольний голос, а ще подобається Ані Лорак - завжди виглядає на всі 100%, завоювала собі хорошу репутацію, суперовий голос... Так... а кого ж я не люблю... Чомусь зразу прийшла на думку зірка трошки не відчизняного шоу-бізнесу, а москальського (чи то латвійського, не знаю) - Лайма Вайкуле - просто верне від її манери поведінки, співу, зовнішності . Ніколи її не любила і не могла зрозуміти за які-такі заслуги вона завжди попадає на місце журі у всяких конкурсах молодих талантів. Ну що воно може навчити?! І тут знову згадується вислів - бабло править світом.
мені чесно не подобається Тіна Кароль. шось в неї лице як в пікінеса.... а ше вона тупо головою махає коли говорить..... не люблю тоже Повалій, без штукатурки її лице "кірпічік" просить....
Мені також ніколи не подобалася Тінка, тільки танці в неї прикольні в кліпі одному(блін, забула назву пісні )
Ані Лорак мені теж приваблива але в неї звьоздная балєзнь гостро виражена так само як і в Руслани(хоча шо там дивуватися, при такому баблі як у них в мене тоже була б звьоздная балєзнь )
Козловський мені не подобається, бо таке худе як трісочка а тоже звєзда
st.fergi пише:
Козловський мені не подобається

О, ну звичайно ж, як я могла забути про цей екземпляр. Голос є, а от використовує його, по-моєму, не так як треба, а може то проблема перш за все авторів його пісень, занадто вже попсові вони виходять.
І ще одне - зовнішній вигляд - ну не можна на хлопця наносити стільки штукатурка, мужик і на сцені має залишатись музиком, а не "мальчіком паінькай".
st.fergi пише:
хоча шо там дивуватися, при такому баблі як у них в мене тоже була б звьоздная балєзнь )

А тут не згідна. Бабло-то в них, звичайно ж є, але і витрати космічні, чого вартує лише кліпи знімати, і тим всім стилістам-візажистам-дизайнерам-асистентам тоже треба платити і на шмотки багато мусить йти, адже виглядати треба завжди відповідно до статусу і два рази в одному одязі десь появлятись не можна, оу, а ще розкрутка пісень...
ооо.... козловський, Воєвуцький, Шатунов, група 69, Асія Ахат(застара для шоу-бізу), Майя Мігаль(голосу не має), El Кравчук, Аліна Гросу - не можу на неї чогось навіть дивитися
Бачила нині кліп цієї дівчинки шо виграла того разу останнього-ШАНС. Мені вона сама як дівчина подобається, голос такий непоганий(хоч і подібний на голоса інших співачок, тобто, немає чогось оригінального), короче кліп ніякий.
А Козловський голос має, та пісня його про лист Івасюка у його виконанні звучала суперски, а пісні справді
Khrystik пише:
попсові

Альонка пише:
Асія Ахат(застара для шоу-бізу

погоджуюся і зі своїм голосом хай краще на скрипці грає, бо то в неї хоч виходить.

додано через 3 хвилини 4 секунди:

А
Альонка пише:
Воєвуцький,
шось пропав, шось не особо чути, а от АВІАТОР має тільки пару файних пісень" ПОДАРОК" і "СКАЖИ ЗАЧЕМ", "МАНІЯ" і "ЛИВЕНЬ НАВСЕГДА". Хоча самі парні нє очєнь, тільки той гарний шо по ударних виступає

додано через 3 хвилини 28 секунд:

Khrystik пише:
Лайма Вайкуле - просто верне від її манери поведінки, співу, зовнішності

як я тебе розумію....
Мене взагалі страшно харить то, шо вони там всі (Вайкулє, Меладзе, алкоголік Агутін і прочіє) сидять в жюрі і ШОСЬ ТАМ ВИБИРАЮТЬ(наспраді я не вірю в ті чесні і незалежні вибори).
Океан Ельзи на самих початках не подобався, а тепер балдію від них страшно, хоч Вакарчук тоже там трохи набрався балєзні і таке враження шо під кайфом( скоріш за все так воно і є)
подобається тільки одна авіаторська пісня - Берега
Альонка пише:
група 69

2 дурочки-блонди
"ГОРЯЧИЙ ПОЦЕЛУЙ", пісня ше така нічого, а подивишся на ті тєла, то думаєш , шо невже більше нічим не можна публіку взяти а тільки своїм тілом? Я , звичайно, немаю нічого проти гарного жіночого тіла, але якась міра має бути у тому всьому чи шо...
Тут по ходу пригадала кліп ВІА-ГРИ "БИОЛОГИЯ"
Куда ми катімся
а неАнгели - Ти из тех самих... то саме....
НЕАНГЕЛИ-тільки "Юра, прощай" подобається і то тільки і обробці DJ
А ця нова пісня їхня де вони валяються на якомусь березі поміж мужиків то ацтой конкретний.
З тих що вже були:
Коловський
За чим там мліти?! Прізвище як на мене відповідає зовнішності... Ну, як на мене, то так... Пісень нормальних нема, голосок ше більш-менш...

Ані Лорак
Ну що вам сказати?... Зовнішність є безперечно, як і голос... Але от репертуар то -------------

Гайтана
Я радила їй співати на англійському. Голос в неї непоганий. Пісні ужасні... Один звук і тембр того як вона співає фразу "танці танцювати", тобто повторює її знову, я сиджу в шоці... Нехай вона українка по національності але не треба строїти з себе великого патріота. Поспівала українською і хватить! На англійській в неї краще має вийти... А ще мене вбив макіяж її в одному кліпі... там де вона когось шукає... Типу в лабіринті. В її шкіри природній колір класний. Якого ------ їй робити якісь огидно нудотні рожеві блискучі румяна?!

Повалій, Білик
Голоси мені подобаються... І серед їх репертуарів є немало хороших пісень, хоча я і не прихильниця такої музики. Забагато пластичних операцій... це вже явно перебор. На себе стають не схожі...

Тіна Кароль
Впринципі я вважаю її красивою. І голосок навіть дуже хороший... Пісні чула не всі, оскільки так дуже не цікавлюсь... Але з того що чула: Више облаков мені сподобалась. Навіть дуже... Друге діло що з часом вже дуже в"їлась. Але пісня і кліп мені навіть дуже сподобались. Так само пісня "Ноченька" і кліп на неї тоже нічого...
Від "Пупсіка" мене тошнить... дурня якась...

НеАнгели
Вже дістали... Ні одна пісня їх мені не подобається. І самі вони мені тоже не подобаються...!!! А от голоса в них специфічні...
Pangea пише:
А от голоса в них специфічні

мені подобаються такі голоса( вони відрізняються від інших , так як Шакірин голос відрізняється від інших голосів, його не спутаєш з ніяким )
З українських співачок не подобається ніхто, взагалі. Колись Біличка подобалась, давно, коли була ще руденькою і співала українською. А з співаків... Славко Вакарчук з "О. Е" і то навіть дуже. І все...
о... а в нас же є ше Львівські унікуми такі як Андрій Князь і Захар... То взагалі ужоСС... не знаю де їх надибали..... через них не можу нормально заходити на сайт навсі100
lenhen пише:
Славко Вакарчук з "О. Е" і то навіть дуже

я його любила з довгим волоссям хоча з тою курочкою на голові шо зараз теж люблю а ше мені подобається барабанщик в їхній групі(такий гарненький низенького зросту), він там дуже класний у кліпі "Я не здамся без бою"

додано через 4 хвилини 1 секунду:

Альонка пише:
через них не можу нормально заходити на сайт навсі100

Захар мене напрягає сам і своєю краденою музикою. От. Карпа теж напрягає( з неї в кліпі медляка одного її, зробили таку стару корову шо торба), Заліско має пару пісень шо можна слухати і Курчик Тарас тоже має пару хороших, а всі їхні остальні пісеньки до одного місця. А зовнішньо з них всіх більш-менш нормальний Курчик.
st.fergi пише:
а ше мені подобається барабанщик в їхній групі(такий гарненький низенького зросту), він там дуже класний у кліпі "Я не здамся без бою"

Ну кому ж він не подобається...?
Мені навіть дуже....
st.fergi пише:
я його любила з довгим волоссям

А яке в нього зараз?
st.fergi пише:
"Я не здамся без бою"

О! То моя любима з любимих!
st.fergi пише:
дуже класний у кліпі "Я не здамся без бою"

А мені там дуже сподобався такий високий, з довгим волоссям. В нього такііі оoчіі!
Pangea пише:
Мені навіть дуже....

мені дуже сильно!!!!!!! він там так тіпа співає і дивиться в кадр: я не здамся без бою... ла-ла-ла, ех......
lenhen пише:
А яке в нього зараз?

підскубаний і без чолки! залисина якась там спереді !

додано через 1 хвилину 4 секунди:

lenhen пише:
А мені там дуже сподобався такий високий, з довгим волоссям. В нього такііі оoчіі!

той шо на гітарі в них грає? чорняшка така висока? з довгими косами?
http://www.okeanelzy.com/ua/3E9762/1489
Котрий?

додано через 1 хвилину 1 секунду:

А Вакарчук конкретно постарів...
st.fergi пише:
той шо на гітарі в них грає? чорняшка така висока? з довгими косами?

Та ненаю. В нього вони були кажись хвилясті, до плеч. Давно не бачила того кліпу, забула . А от очі пам'ятаю
st.fergi пише:
підскубаний і без чолки!

Xm...
ОООО!!!! мені Денис Глінін!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Другий, зліва...

додано через 54 секунди:

То я про ту фоту, що Інка поставила
Вона мені не відкрилася(((( я там дальше в МУЗИКАНТАХ прочитала хто є хто.
Ага, Мілош він, кажись. Ну, на фоті він не конче. А от в кліііпіііі
ААААА, Мііілошзнаю тепер
А той з козлячою борідкою ніби теж так нічо

додано через 5 хвилин 53 секунди:

... нє, Мілош ліпший!..
Цитата:
а ше мені подобається барабанщик в їхній групі(такий гарненький низенького зросту)

Мені також)))
Мене чогось також напрягає Адріана, Наталка Карпа, а ще Ані Лорак, хоча голос в неї сильний, ніц не скажеш...
Чула пісню того Захара - " Мила, яка б ти не була" - захарює...
Подобається група "Делема"(пісні нічо так)))
Ну і О. Е безперечно, мені подобаються ВСІ їх пісні, без винятків... Дуже запам"ятовуються))
Ще з "наших" люблю послухати Руслану, Тартака і ТНМК ( о та переробка "гранулів" - хехе... улибнуло...)
Шось більше ніц не пам"ятаю...
Муся пише:
Тартака

О! обожнюю Положика дуже, файний хлопака, і пісню його "Я НЕЗНАЮ"
Ги... я не глянула шо тут 2 сторінки вже))
Муся пише:
Адріана

Муся пише:
Наталка Карпа

Муся пише:
Захара

Хм... навіть таких і не чула. Гайтани тоже. Як думаєте, багато втратила?
ПІВЖИТТЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! півжиття спокійно -с жила!!!!!
st.fergi пише:
ПІВЖИТТЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! півжиття спокійно -с жила!!!!!

Ги
оу... ше мене бісять гринджоли.....
ти їх десь чуєш??? я їх не чую вже ого-го-го (мене кстаті, бісили тоже)
Цитата:
і пісню його "Я НЕЗНАЮ"

Офігенна пісенька...
та була в них по-при революційну пісню ше якась... поки не знала шо то вони то ше навіть слухала... а потім((((((((((((
Про якесь весілля було, чи то не то)))
я ше згадала як вроді массакра виклав ссилочку в темі про музику на пісеньку Василя Васильціва. Той хто її не скачав втратив півгодини дикого сміху....
Тартак, Нічлава, Фактично Самі, Верховна Зрада, Фліт, Гайдамаки, Холодне Сонце, Грін Грей, Бумбокс, Карна, 5nizza...
Люблю їх....
Pangea пише:
Гайдамаки

А! Мені теж подобаються, тепер, після їхнього тут концерту. В мене навіть з ними пару фот є
Альонка пише:
я ше згадала як вроді массакра виклав ссилочку в темі про музику на пісеньку Василя Васильціва. Той хто її не скачав втратив півгодини дикого сміху....
то я її викладав
st.fergi пише:
"Я не здамся без бою"

Знайшла! Кліп! Як я його давно не бачила!
http://video.privet.ru/community/The_Ukrainian_wo/15757630
ААААААААА, Лєнка там попри Мілоша подивися на мого барабанщикааааа
А Мілош ліпший! Гигиги

додано через 53 секунди:

Ти бачила який в нього вираз очееееееей!!!!!!
А ти бачила який в барабанщика вираз всього лиця? гигиги