Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Зірки шоу-бізнесу:-)

Автор Повідомлення
так-так, ше побийтеся тут
st.fergi
Та який там вираз! От очі-то головне! І волосся таке! І щетиииинкаааааа!!!!
vaymut пише:
ше побийтеся тут

НІКАГДА
vaymut пише:
так-так, ше побийтеся тут

НІКАГДА!!!!!!!!
Люди, спам"ятайтеся! Як ви забули про тих чарівних дівчат і хлопців, які себе називають "ІмпЄрія" і "КвІІІІнз" Я як їх бачу чи чую, то аж моторошно робиться - молоде покоління називається Ланцюги як в мого пса ни шиї (ну не такі дешеві правда), футболки в ЛОПЦІВ по коліна з старшого вуйка (хлопці певно з інтернату вивтікали), дівки тоже напівголі - нема грошей, "мордочки" - то ше м"яко сказано - якісь невзрачні, голоси - то взагалі на диск і в музей нащадкам (буде модна сирена пожежної машини колись)... О ше про ВуЗВ і ше там шось з ними забула, то тоже модні хлопці, аж нудить від одного вигляду їхнього, ну про тексти взагалі нема мови...
.... На-на-на-на-нааааааааааааа мене кинулаа вонаааааааааа - яка ж вона молодчинка
Сорі за критику, але інакше не можу
Оксанка пише:
чарівних дівчат

особливо там така одна носата вобла худа а друга ліцо пікінеса ну вони мені зовнішністю взагалі не подобаються так же само як і ХS -там в одної брюнети адін глаз смотріт на тєбя а втарой нєвєдама куда
Та ти шо?... так та "носата вобла худа" там в них певно ліцо тренда Я їх завдяки їй і запам"ятала якраз))))))))))
От не люблю я більше наших і шо тут зробиш..
От люблю Фергі, обожнюю просто, її манери, стиль одягу...
Люблю француженку SHYM, то та шо колись підспівувала K-MARO, його до речі тоже люблю. Люблю солістку ПУСІ КЕТС ДОЛЛС(англ. не вчила тому і незнаю як правильно), така фешенебельна яскрава жінка
Дивіться шо я знайшла! Які люди!!!

ОКСААААНААА!!!!!! Шо ти наробииилаааа
А шо модні?... Класні правда???
Нє... без жартів - мені ОЕ подобаються дууууууже, вже років п"ять слухаю, Плач Еремії подобається, може і ше хтось, але вже не можу так згадати...
Ше Гіга
....... святковий жарт, Гігу вигнала би з хати
Та худа вобла цицьок вообше немає а звєзда значить не в цицьках щастя

додано через 59 секунд:

Оксанка пише:
Гігу вигнала би з хати

а прикинь, якби прийшов до хати насправді та ше і сказав би: заспіваю за стакан гурівки

додано через 3 дня 22 години 25 хвилин 52 секунди:

Nitro пише:
негритянка в укр. нац. костюмі.. фе...

ну ти расист
З українського ще мені сподобались Кому Вниз... Але дома, з колонок моїх нещасних то далеко не те що на концерті... Там слухаєш і тебе пісня пробирає до кісточок... Ну мене дві точно..))))

І Плач Єремії так само... Коли группи от такі то концертна версія це щось. Дика енергія... Не те що як вийдуть якісь страшенно попсові виконавці, зфальшивлять, зірвуть собі голос і буде чорт зна що...

ВуЗВ, ІксЕс, ті самі Квінз... о і ще Настя Каменстких....
Пісні однотипні і нудні, ні текстів ні музики... А про кліпи я взагалі мовчу...
Всьо напів голі жінки ( ну в одному наскільки пам"ятаю ше чоловіки були... ... в нашийниках...) машини, і гроші літають... ну ше фейси їх звичайно...
І чогось чим далі тим більше таких виконавців стає... Кобіти вирішили покрутити задом по ТВ за грошики своїх чоловіків...

А де решта?! В нас же країна з талановитими людьми...

Программа "Шанс" маст дай!!!!!
Вони там людей капарають... я раз подивилась... там в дівчинки такий мощний голос був, так вони сволоти такі заставили її співати ту чортову Сердючку... І одягнули її як клоуна... а про балет я взагалі мовчу...
Та чого, балет КВЕСТ ПІСТОЛС прикольний
Не такі як всі, от чим мене притягнули...
А Коляденка балєт оце точно ацтой порівняно з Квестом.
Хлопці безперечно цікаві... Особливо зовнішньо... Але дивитись як вони вар"ята клеють дістає...

Ше коли слідкувала за тою передачою то бачила буквально з 5 постановок які були варті уваги і піходили до пісні... Решта був ідіотизм... ІМХО
Подивилася я нині на того чуділа Звєрєва-перукаря, і подумала, ото чморік капєц. І сина його бачила... Да, причоска малого кльова і сам малий бомбовий але уже з замашками папаші.... пропаде такий гарний хлопець(((((
Оно натурал?!... Да.... Любов, як то кажуть, зла...
Може воно таким раніше не було
st.fergi пише:
ну ти расист

та не расист, а гайтаноненависник
А хто його зна... мені він не подобається... Чоловік повинен бути чоловіком, а не чимось таким.... невизначеним...
Подивилася тільки шо кліп "ВНАТУРЕ" ПОТАПА І КАМЄНСКІХ......... блін, я в шоці з того всього, баби з голими цицьками, ПОТАП у рясі монаха чи священика...

Я В ШОЦІ
Дивитися всяку хєоню = псувати собі нерив просто так... а нерви не відновлюються... Отож, не псуйте собі нервів через всяких ідіотів...
st.fergi пише:
баби з голими цицьками, ПОТАП у рясі монаха чи священика...

А шо все так погано виглядало? А звучить цікаво і заманчиво... треба буде подивитись той кліп...
та певно шо погано виглядало бо до файних голих цицьок тре мати ше файне лице а то мавпи самі настоящі, фууууу
st.fergi пише:
бо до файних голих цицьок

Ну то цицьки таки файні були?
Васілій пише:
Ну то цицьки таки файні були?

були файні в одної тільки всьо решта паражняки, але суть в тому шо таке неможна показувати по тєлєку вдень, то ж дітки теж дивляться тв а вони сосочки прикрили зірочками і тіпа всьо ок, тіпа нічого не видко мєльком але ж можуть дітки теж побачити...
і люди старші дивляться буває, а потім будуть під під"їздами обсуждати яка молодьож нинчє пашла
зірки... тепер їх стільки, шо в голові не вкладується
Сподобались мені Н. Три, Вінзнає, Ніагара...
Н. Три особливо
Pangea пише:
Н. Три,

а як він виглядає?(соліст маю на увазі)
Вся група
http://ntry.com.ua/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=11&func=detail&id=91

Соліст...(хоча можу і помилятись...)Поки виключно музикою цікавлюсь
http://ntry.com.ua/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=11&func=detail&id=97

На сайті можна закачати їх пісні. Рекомендую
Знаєш, я чула палаючу квітку то скажу тобі шо мені не подобається, якшо чесно. Да. слова гарні але саме виконання бажає кращого набагато.
Ну а Дзеркала чи Чужа війна чи Тобі мене любити чи А ти відлітай?