Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи вірите ви гороскопам?

Чи вірите ви гороскопам?
Так 27%   6
Ні 72%   16
Всього голосів: 22
Автор Повідомлення
Чи вірите ви гороскопам?
Цікава ваша думка, пишіть
Залежно хто складав гороскоп...
Добре, а чиїм гороскопам ти віриш?
Взагалі-то в астрологію не особо вірю але:
в мене в житті і в житті моїх знайомих насправді траплялися випадки коли все ставалося так, як написано було в гороскопі на день
Але чесно скажу, що колись давніше не особо вірила в гороскопи про знаки зодіаку(тіпа хто шо представляє з себе) поки не задумалася над питанням а хто є хто з моїх знайомих по знаку зодіаку. Так от. Більшість написаного правда по моїх спостереженнях над знайомими
про мене теж гороскоп сходиться і навіть дуже точно...
От, знайшла, троха не до теми, але...http://ziza.ru/2007/07/04/10_principov_kazhdogo_znaka_zodiaka.html
Ну як, є щось знайоме?
Хе-хе-хе, про секс і сім"ю то точно не про мене
В мене написане в гороскопах чогось ніколи не збувалось. А от на рахунок характеристиків знаків зодіаку... скажу, що багато є правдивого. Навіть за моїми спостереженнями...
вірити не особо вірю, але ознайомитися можна...

про "удачний" гороскоп дивіться тут
ну..... в мене багато шо співпало..... що до того, чи вірю я в гороскоп, то скажу так... може і не вірю.... але якшо ненароком зранку прочитаю свій гороскоп, то потім себе настроюю по ньому... якшо він удачний, то я впевнена, шо все буде Ок, якшо ж не дуже то переживаю весь день шо ж би то таке могло статися.... хотя знаю, шо то вигадки, і шо в кожній газеті гороскоп інший.
lenhen пише:
на рахунок характеристиків знаків зодіаку... скажу, що багато є правдивого

не дурний то придумав... все сходиться...

додано через 2 хвилини 25 секунд:

lenhen пише:
а чиїм гороскопам ти віриш

... некомерційним...
Альонка пише:
якшо він удачний, то я впевнена, шо все буде Ок, якшо ж не дуже то переживаю весь день шо ж би то таке могло статися....

А я читаю тільки те, що удачне . А от поганого не читаю, нашо воно мені?
Альонка пише:
в кожній газеті гороскоп інший.

Шо правда, то правда ! Шо хочуть, то пишуть...

додано через 51 секунду:

massacra пише:
... некомерційним...

А де таке можна знайти?
от цікаво взяти і накупити собі газет з 10... і звірити гороскоп на один і той самий день.... хоть шось подібне буде чи ні......
lenhen пише:
http://ziza.ru/2007/07/04/10_principov_kazhdogo_znaka_zodiaka.html

... набір букв... нічого подібного... то шось аж занадто опосередковано...
massacra пише:
не дурний то придумав... все сходиться...

Ага, де-коли здається, що спецом про мене пишуть
"Народне слово" часом бере з "Експресу", звідки "Експрес"? З інтернету?
massacra пише:
... набір букв... нічого подібного... то шось аж занадто опосередковано...

Це ж прикол ! Але в кожному приколі є доля правди. І вона таки є!
Гороскоп по знаку зодіаку БЛИЗНЮКИ ніби писали з моєї мами))))
а от я зараз поглинаю крабові патички з кетчупом і про це ні в одному гороскопі на сьогодні не було сказано....
lenhen пише:
Але в кожному приколі є доля правди. І вона таки є!

Там доля правди прямує до нуля...
Міш, один з твоїх принципів дуже веселий "Зачем вам солнце, если я с вами???? "
Мене вже тутешнє сонце починає харити... шо забагато - то не здорово...
massacra пише:
Там доля правди прямує до нуля...

Так у всіх?
Нєа, не всіх.
massacra пише:
"Народне слово" часом бере з "Експресу", звідки "Експрес"? З інтернету?

А мені здається, що там(в Експресі) просто хтось сидить собі і пише, те, що в голову прийде
Я вже давно помітив, що на форумі не було ні одної теми про гороскопи і тільки чекав хто перший її відкриє, Лєнхєн чи Фергі Самому відкривати якось не пасувало...
Тепер цілюй Ленхен ручку
lenhen пише:
в Експресі просто хтось сидить собі і пише, те, що в голову прийде

там завжди повну фігню пишуть ... я навіть ніколи і не читав...
st.fergi пише:
Тепер цілюй Ленхен ручку

додано через 2 хвилини 16 секунд:

massacra пише:
там завжди повну фігню пишуть ...

Ага, а моя мама переживає! Певно там не дуже риб люблять, бо часто якусь їм гадість пишуть

додано через 2 хвилини 26 секунд:

Може хто-де знайде характеристики знаків зодіаку? Було-б цікаво...
яких знаків треба?
Фсіх. Я знайшла такі http://gurnevich.narod.ru/goroskop_rus.htm
в мене то теж є...

додано через 57 секунд:

ці характеристики, як на мене, то найбільш точні...
massacra пише:
ці характеристики, як на мене, то найбільш точні

Так?
A давайте будем писати про неточності. Чи є в них таке, що вам аж ніяк не підходить?
lenhen пише:
Чи вірите ви гороскопам?

Читати гороскопи - такої звички в мене нема. Часом можу для цікавості прочитати, але абсолютно не беру собі то до голови і вже за 5 хвилин не згадаю що там було написано. Фігня то всьо - ось моя думка. А якщо щось співпаде - звичайний збіг обставин, з кожним може трапитись. Людина, яка вірить гороскопам, "підганяє" себе під них, а не гороскопи під себе. Внушає собі, шо так все сталось, бо так було написано в її гороскопі.
То для бабок старих гороскопи пишуть - бо їм нем шо робити
putryа пише:
То для бабок старих гороскопи пишуть - бо їм нем шо робити

Кому нема шо робити?"Бабкам"? Чи тим шо пишуть?
цікаво, а чи хтось із присутніх вибирав собі партнера по співпаданні гороскопів?
Гороскопчики на сумісність. Провіряаємм...
http://www.arabio.ru/hor/sovm.htm
Не вірю гороскопам, тому і ніколи їх не читаю, а якшо навіть таке і буває, то гарно посміюсь і швидко забуду, бо там пишуть зовсім протилежне тому, шо трапляється зі мною насправді, для прикладу: немприятливі дні понеділок і п'ятниця, а в мене навпаки - понеділок і п'ятниця пройшли найкраще, ну і взагалі, туфта ті гороскопи.
Не вірю, хоча іноді бувають співпадіння...
Mene goroskopy 4asto dratujut, osoblyvo ti, sho z poradamy: "vam varto vidpo4yty vid praci, vizmit vidpustku", abo "Skilky mogna rozslabljatysja, vizmit sebe v ruky", abo "dobre prydyvysja do ljudej, jaki poru4 z toboju". Ta bljaha-muha! Na to ne potribni zirky, ce elementarnyj zyttjevyj dosvid. I koly rozslabljatysja, a koly pracjuvaty - to vge to4no meni vydnishe.
Hiba sh4o moglyva zalegnist pevnyh typiv temperamentu vid narodgennja ljudyny v pevnyj 4as roku, ale navrjad 4y ce maje jakes vidnoshennja do ukladu zirok.
Ні !!!
Я не вірю в гороскопи на день, тиждень, місяць чи рік. А щодо характиристики знаків зодіаку, то це в більшості випадків правда(суджу лише з власного досвіду).
То капець - ніхто їм не вірить але чомусь майже у всіх газетах і журналах друкують.
так то друкують того, шо нема чим місце заповнити....
Альонка пише:
так то друкують того, шо нема чим місце заповнити....
ага, і я так кажу, а ше є безліч наївних та довірчивих людей, які сліпо вірять гороскопма, і не прочитавши хоча б одного, вони не вийдуть з дому - особисто знаю кількох таких екземплярів. Щодо мене, то в гороскопи не вірю, читаю, правда їх, так, для інтересу, якшо там пишуть шось хороше, значить настроюю себе шо так і має бути, погане - та ну на них! Але от подумайте логічно - є всього 12 знаків зодіаку, і 48 млн людей лише в нашій країні.. Тоді виходить шо день у 4 млн чоловік має пройти майже однаково... аж смішно робиться...
Тфердо - НІ!!

додано через 1 хвилину 55 секунд:

Вибачаюсь за флуд але

mops пише:
То капець - ніхто їм не вірить але чомусь майже у всіх газетах і журналах друкують.

друкують, і читають іх ті хто в них вірить, а хто ні - має інет
Можна подумати, шо в Середньовіччі живемо - кругом якісь гадалки, віщуни тіпа Глоби, гороскопи навіть по смс.

А в гороскопи навіть не заглядаю по тій причині, що так чи інакше існує певний психологічний вплив. Скаже тобі хтось "В тебе буде невдалий день", і хоч ця людина не має впливу на твої справи, ці слова всеодно можуть серйозно повпливати на тебе.
Гороскоп на день - це баланда для віруючих які читають газети... Але загальні характеристики знаків спостерігалися не 1 рік - всеж таки щось в тому є...
mops пише:
гороскопи навіть по смс

то я взагалі не розумію, а ше всякі там :пошли ім"я своє і свого партнера і ми скажем чи підходите ви одне одному чушь рєдчайша!
ох... гороскопи то таке... а от в мене бабуля може з хати весь день не виходити, якшо прочитає шо в "Високому замку" напрогнозували сильні магнітні бурі.....