Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи вірите ви гороскопам?

Чи вірите ви гороскопам?
Так 27%   6
Ні 72%   16
Всього голосів: 22
Автор Повідомлення
st.fergi пише:
то я взагалі не розумію, а ше всякі там :пошли ім"я своє і свого партнера і ми скажем чи підходите ви одне одному чушь рєдчайша!

От в шо-шо... а в те шо ім"я людини трохи впливає на характер чи долю я таки вірю....
Але співпадіння по іменах то таки дурня...
А шо ви думаєте про тих фсяких Глобів і Нострадамусів?
Я думаю прогноз Нострадамуса збудиться
Ого
а до речі, шо він там напрогнозував?
Та по теліку раньше реклама йшла, шо до влади прийде жінка і всьо стане добре
Аааа, я думала шо фсьо як завжди" убілі, закапалі і надпісь напісалі"
купляти всякі книжки про зодіак , замовляти по телефону-це ж простий спосіб стягнути в людей гроші. я у зодіак не вірю!
massacra пише:
загальні характеристики знаків спостерігалися не 1 рік - всеж таки щось в тому є...

В оце я скорше повірю... Якщо подумати то в цьому справді щось є... мої основні характеристики знаку підтверджуються, а гороскопи в газетах туфта повна.
Вірити в ахінею просто нерозумно і взагалі це не по-Божому...
треба ж комусь вірити
комусь вірити таки треба.... але я вважаю шо то не мають бути гороскопи....
Наскільки ви знаете є форми керування суспільством структурна і безструктурна, горороскопи є безструктурною формою керування людиною тобто нам ніхто неприказує, але радить що варта потратити гроші наприклад. чи секс, і деякі люди сліпо тому вірять, моє припущення що гороскопи то є безструктурна форма керування людино, але там є доля правди тому що все увесвіті є гармонійно.
ні і ще раз ні, на мою думку всі гороскопи діють за принципом самонавіювання, прочитаєш зранку, що в тебе день буде поганий, будеш думати про це постійно - і сам же зробиш цей день таким... а все, що збувається згідно гороскопів - банальне співпадіння.... хоча інколи вони бувають навіть дуже незрозумілими...!