Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Дівчата і нічні клуби

Автор Повідомлення
Дівчата і нічні клуби
Чи відвідування компанією дівчат (або дівчини) нічних клюбів (неважливо в який час)є нормальним(спокійним)явищем ? От власне, і все питання
Важко сказати, оскільки в Золочеві немає нічних клубів
Так я взагалі про клубний спосіб життя дівчат
ну... не знаю... а шо в тому поганого? в нас найбільш на нічний клуб смахує Монако.... туда ходить багато дівчат, на них ярлички ніхто не вішає... значить ставляться до того нормально.
та чого питаю. Була в клюбі так там маленькі дєфачки так танцювали.... так тільки старші дівчата танцюють
st.fergi пише:
Чи відвідування компанією дівчат (або дівчини) нічних клюбів (неважливо в який час)є нормальним(спокійним)явищем ? От власне, і все питання

Ну, те, що дівчата відвідують нічні клуби - цілком нормально (щоб там робили одні хлопці? прям якась "голубая устрица" би вийшла ). А от вік більшості дівчат у клубах - це вже спірне питання, якшо батьки не проти - то нічого поганого в тому не бачу, головне щоб не набралась звідти нічого поганого, не зраджувала своїм принципам і не піддавалась впливу оточуючих та "моди".
Khrystik пише:
головне щоб не набралась звідти нічого поганого

Рано чи пізно наберуться (в прямому і переносному значенні). Не вірите? А от вже багато хто почав вживати слова типу "превед" і т. д. Посиділии певний час в неті і набрались!
Тоді получається, що інтернет і нічні клуби — зло
Nitro пише:
— зло

для чого ж вже так категорично? Без зла, чи добра не існував би наш світ.
Я хотів спитати: де хлопцеві знайти дівчину щоб оженитися? В нічному клубі не знаю чи він знайде її, підкажіть дівчата? Чим рік тяжче дівчині знайти хлопця, а хлопцеві дівчину для спільного життя?
Олег пише:
Чим рік тяжче дівчині знайти хлопця, а хлопцеві дівчину для спільного життя?

О, появився Олег і зразу якось веселіше стало! Тобі, Олько, з кожним роком все важче і важче? Мені наприклад так не здається. Скоріше навпаки:все легше і легше Люди стали простіше до того всього відноситись, і це радує
)) то так здається, що все стало набагато простіше, простіше стало в плані миттєвих і нетривалих стосунків..... а насправді не все так просто, в клубі неприступна дівчина-красуня із досить суворим поглядом, а насправді може бути дуже простою і приємною, всі ми носимо маски, в клуб ми ідем такі, на роботу зовсім інші.... вдома... взагалі мовчу))
Я думала шо то на вулиці та
andy suncraft пише:
неприступна дівчина-красуня із досить суворим поглядом

а в клубі навпаки
andy suncraft пише:
може бути дуже простою
для всіх)

andy suncraft пише:
всі ми носимо маски
не погоджуюся.
st.fergi пише:
не погоджуюся.

також не погоджуються ті, хто бояться в цьому признатись
Дивчата курить менше, а так ходити можете, деколи страшно дивитися як дивчина куре!
Таке запитання до Васілія, чи ти би взяв собі в жінки дівчину з нічного клубу? Дівчину яка курить п"є і веде клубний спосіб життя?
ну сорі шо я відповідаю на питання, але і Вася я впевнений тоже відповість
в нічному клубі не завжди і погані дівки , то шо вона туда ходить неозначає шо вона має обовязково курити і пити, і те що в нас склалась така тенденція, шо в нічних клубах обовязково тре випити, чи накуритись(шоб всі бачили яка ти модна) то також не дуже добре якшо ви думаєте шо в нічні клуби неходять такі тихи і смирні дівчатка, які сидять дома біля мами і їм все забороняють-тоже думаю помилково вважати, але звичайно таких дуже і дуже мало , а хотілося шоб всі такі були (ну принаймі більшість)
А то шо вони відвідують такі заклади, то взагалі небачу в тому проблеми! Ну шо їм дома сидіти.
П. С. А жінку тре шукати всюди, а може її доля занесе саме в нічний клуб, і саме тоді коли ти будеш також в ньому.

тихі і смирні дівчатка, які сидять дома біля мами і забороняють їм ходити в нічний клуб насправді не такі вже й погані дівки бо хіба щоб накуритись і випити треба здаватися модною і особливо коли саме тоді в ньому ти а помилкова тенденція долі така що жінку треба шукати всюди особливо там де звичайно такі не всі або їх дуже і дуже мало бо в закладах що відвідую взагалі не бачу проблеми.
Ну шо дома сидіти???
Олег пише:
Таке запитання до Васілія, чи ти би взяв собі в жінки дівчину з нічного клубу? Дівчину яка курить п"є і веде клубний спосіб життя?

хіба можна шось відповісти на такий брєд? навіть не буду пробувати сперечатись з Олегом-безполєзняк. Нє?
st.fergi пише:
там маленькі дєфачки так танцювали.... так тільки старші дівчата танцюють

нє,
st.fergi пише:
старші дівчата
так не танцюють певно переросли
andy suncraft пише:
всі ми носимо маски
Ну та, там дійсно варта часом завдяки різним "чинникам" побачити, тскзать, "ху із ху"
Necro пише:
такі тихи і смирні дівчатка, які сидять дома біля мами і їм все забороняють

@В тіхам отутє черті водяцца..@
Васілій пише:
О, появився Олег і зразу якось веселіше стало! Тобі, Олько, з кожним роком все важче і важче? Мені наприклад так не здається. Скоріше навпаки:все легше і легше Люди стали простіше до того всього відноситись, і це рад

Твої слова? В нячному клубі стосунки більш спрощені
Олег пише:
В нячному клубі стосунки більш спрощені Wink

І шо? Свиня завжди болото знайде-хоч в "нячному" клубі хоч нє
massacra пише:
такі тихи і смирні дівчатка, які сидять дома біля мами і їм все забороняють

@В тіхам отутє черті водяцца..@

Во-во.... причому те тихе і смирне піде вперше і там може так набереться шо прийдеться нести додому.... а ше до того встигне гульнути так шо згадувати то будуть довго і нудно)))

Цитата:

Абсолютно нормально... а от поведінка їх там то вже інша справа...
Людям завжди хотілося "приключеній", а вибирати нема з чого. От і залишається саме останнє - нічний клюб.
Як нема з чого вибирати???!!!
По моєму нічний клуб то вже самий крайній випадок....
Ну, незнаю... Мені, наприклад, нема з чого. Не знаю в Золочеві цікавих мені місць, де міг би в задоволення провести вечір.
Мені джаз-клуб би підійшов.
Народ, привіт! Підкажіть будь-ласка, у вас в місті є такий клуб, називається "Бардак"? Дуже потрібна відповідь.
У нас шо не клюб, то суцільний БАРДАК. Заходь в будь-який не помилишся.
Як Риндика нестало, то вже дискотеки в РБК не крутять. Доречі треба було щоб хтось крутив!!!
Cмішно читати про те, я ти не можеш знайти дівчину і про те що у вас в КЛУБІ?? Хлопці знайдіть сміливість до дівчини спочатку підійти і сказати в очі хто вона для тебе................... Ні коли не думай про себе, шо ти такий то і такий. Научис ь поважати сам себе себе. Можна довго це питання обсуджувати але насамперед треба зрозуміти, що люба дівчина така ж, як и ти ти. І створюйте собі кумирів.
А що потанцювати в нічний час дозволяється тільки чоловікам?
st.fergi пише:

Вважаю цілком нормальним явищем наявність представниць жіночої статі у клубі. Чом би й ні? Нащастя, ми не на Близькому Сході. Ви ще запропонуйте запароліти Цифра ТВ https://www.lanet.ua/tv/cifrovoe_tv/ від жінок, хай тількі чоловіки серіали дивляться )