Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як позбутися шкідливих звичок?

Автор Повідомлення
Як позбутися шкідливих звичок?
Єдиною шкідливою звичкою "хворію" - куріння, на жаль не можу кинути. Сила - є, воля - є, а сили волі немає.
Хто шо порадить?
В кого які шкідливі звички, розказуйте, будемо гуртом один одному допомагати
люблю гризти пальці коли якесь кіно дивлюся... Хоть кін не дивися чи що.... чи пальці всі позабінтовувати?...
А ти йодом їх, або зеленкою
не поможе... з'їм і з ёдом і з зеленкою...
vaymut пише:
шкідливою звичкою "хворію" - куріння, на жаль не можу кинути. Сила - є, воля - є, а сили волі немає

Буду радий, також хочу кинути
massacra пише:
люблю гризти пальці

а я на роботі як думаю
як була мала... то любила гризти нігті... дуже через то злилася, бо не могла запустити манікюрчик полюдський.... але якось відучилася.. думаю мені в тому помогла така штучка для укріплення нігтів від Avon... вона була настояна на кісточках абрикосів і на смак була просто кашмарна.... після декількох невдалих спроб посмакувати нігтями мене чуть не вивернуло... і я відучилася....
massacra пише:
люблю гризти пальці

то ти певно майже без пальців а як ти в туалет ходиш?
Погані звички... хм? В мене теж їх троха є.... Люблю читати(сліпати) в темряві, люблю їсти вночі(чогось така любов до холодильника прокидається !). Люблю магазини. І навіть не результат мене цікавить, а т-ть сам процес бродіння і пошуку(де-коли сама і не знаю чого). Згадаю ше, напишу
vaymut пише:
Єдиною шкідливою звичкою "хворію" - куріння, на жаль не можу кинути. Сила - є, воля - є, а сили волі немає.
Хто шо порадить?

Мій батько курив 30 років і теж ніяк не міг кинути аж поки не потрапив до лікарні із гіпертонічним приступом. Чим не варіант?
Цитата:
Мій батько курив ... років і теж ніяк не міг кинути аж поки не потрапив до лікарні....
з інфарктом... в моменті перестав курити...
Спитайся в Кота як він кинув курити...
Я Ц.Е К.О.Н.Т.Р.О.Л.Ю.Ю,або як кинути недопалком з 4 поверху
Зрозумівши, що методи з смоктанням цукерок, антинікотинових препаратів і тп не допоможуть, я обрав метод ВІДРАЗИ. Може таке є, може нема(офіційно), в кожному разі для тих, хто під час паління отримує задоволення, і в той же час має неприємні відчуття після цигарки це може допомогти. Знову ж таки треба досить бажання для того щоб кинути, але краще робити це самому, ніж тебе до того змусять хвороби.
А суть методу в наступному: кожного разу, коли захочеться подиміти треба пригадати найгірші моменти коли тобі було неприємно після цигарки. Може хтось кашляє, або когось знудило, або після святкування зранку хтось спробував покурити... Суть думаю ви вловили. Ну і до того ще кожноденне купання в озері, біг або інші види спорту. То вже ближче до методу ЗАМІНИ. А головне, як ж приємно собі сказати час від часу - "Я Ц. Е К. О. Н. Т. Р. О. Л. Ю. Ю"
ой.... я колись чула, шоб противно від дзигарок робилося, то треба перед тим як скурити її якось в молоці викупати.... не знаю правда, як вона потім запалиться, але уявляю як засмердить...
Нігті, кігті... головне хвіст!
А ще рекомендують напхати всередину цигарки нігтів
От ізвєрги, ну!
Кот да Винчи пише:
А ще рекомендують напхати всередину цигарки нігтів

Ага, того хто курить. З пальцями.
Я теж кинув курити завдяки спорту. Правда курив не довго, 2 роки.
а ті нігті шо потім жувати треба чи як?
Вуду піпл!
mops пише:
Ага, того хто курить. З пальцями.

То вже Вуду. 100% допомагає піплам
Їога. А митьвиїхпробували?
massacra пише:
люблю гризти пальці коли якесь кіно дивлюся...

Бідні ж твої ніженьки... Жорстокий педікюр... А шкарпетки хоч знімаєш?
lenhen пише:
люблю їсти вночі

як я тебе розумію
Раджу сайт http://www.pravdapro.org/ скачайте з відти фільми та подивіться. В деяких є смішні моменти, але все таки за живе чіпляє.
з власного досвіду, порада як кинути пити на 3 місяці
Історія дуже довга, тому скороченна версія
17 09 2008
18:00
пиво+горілка+пиво+горілка+багато пива пива
робота->робота->бар->бар->кіоск->собака->таксі
3-4 ранку таксі на хату
Зранку прокинувся болить рука, потім згадав собаку.
Прививки від сказу, лікар Вовк сказав все буде гуд тіки 90 днів пити не будеш. От і профілактика від сказу і лікування алкоголізму)
От вам історія як алкоглік з багаторічним стажом кинув пити на 3 місяці.
Чекаю 19 12 2008.....
realCAT пише:
як кинути пити на 3 місяці

Кинути пити це взагалі відмовитись від алкоголю. А те що ти написав - тимчасове не вживання, яке
realCAT пише:
пиво+горілка+пиво+горілка+багато пива пива
від алкоголізму не врятує
алкоголизм это страшная зависимость, на ранних стадиях лучше избавляться.