Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Газета ГАЛИЧИНА

Автор Повідомлення
Газета ГАЛИЧИНА
.
Накінець появилась альтернатива "Народному слову".
Молодці!
а коли почне виходити?
ОлегUA пише:
альтернатива "Народному слову".

а може аналог буде? цікаво, чим відрізнятиметься?
st.fergi пише:
а може аналог буде? цікаво, чим відрізнятиметься?

Вона якась більш кольорова - це вже Плюс!
ух))) я б вже почитала... може якраз буде дуже цікаво!
Хочу газету без політики!!!!
всі того хочуть....
І шо? Шо за газета? Яке наповнення? Де редакція? п. Ярослав потрудіться виложити більш конкретизованішу інформацію.
tymofiy пише:

А нашо вона вам, без політики? По моєму повно таких газет
Вроді здогадуюсь: одна людина давно хотіла зробити щось подібне... А тут передвибори.. Бют?
а шо БЮТ... БЮТ же не внесли в список виборців....
Яка різниця... Хотілось би бульварно-міської неполітичної преси...
а я про шо.... мені ж тоже політика надоїла....
Здається колись така газетка була, і редакція в неї була біля першої школи але закриласть, може її відродили, чи я помиляюсь

А лозунг Ви маєте знати більше я десь чув, не креатиффно це
На рахунок газети, як мені оформлення її сподобалось. така газета потребує більше критичних статей, щодо роботи влади, а так все в нормі Ярослав Давно пора би було зробити таку газету в Золочеві. я хотів спитати Вас: а. чи буде вона після виборів виходити?
Олег пише:
така газета потребує більше критичних статей, щодо роботи влади

Олег, послухай трохи шо люди тут хочуть, цитую:
tymofiy пише:

Alexis пише:
Хотілось би бульварно-міської неполітичної преси...

Альонка пише:
а я про шо.... мені ж тоже політика надоїла....

Вловлюєш суть? А та ваша політика і критика влади - Д О С Т А Л И ! ! !
Повір, крім політики є ще дуууууже багато чого цікавого у цьому житті!
Khrystik
Є в житті багато чого цікавого крім політики але та газета буде про політику вєрняк. Називається ж "громадсько-політичний часопис".
Я прочитав що там Khrystik пише і написав своє бачення, тут не про політику. а більше про роботу нашої золочівської влади, але інформація щоб була правдивою.
Олег Думаю хто газету спонсорує того роботу вона і буде описувати
А спонсорує, як видно з графи "Засновник", п. І. Бартків... напевно вона буде роботу кінотеатру описувати Та нє... на якомусь іншому золочівському форумі (певно на Кємпі) бачила скановану ту газету... шось вона не дуже від НС відрізняється
Редакція газети знаходиться за адресою м. Золочів, пл. Вічева, 1, тел. 4-66-11.
Газета зареєстрована 22 січня 2007р. і до теперішніх виборів ВР жодного відношення не має.
Щоб газета була цікавою для Вас, то пишіть нам і ми надрукуємо Ваші статті та іншу цікаву інформацію.
А тут яку темку не відкриєш, то цікава стаття, от нехай редакція черпає інформацію з джерела, з посиланням на першоджерело і співавторів звичайно.
vaymut пише:
А тут яку темку не відкриєш, то цікава стаття, от нехай редакція черпає інформацію з джерела, з посиланням на першоджерело і співавторів звичайно.

ППКС
О, прошу дуже а шо там писало?
та ніц інтєрєсного... про святкування якихось там бойківських фестин в Турківському районі з Ющенком, про прощу біля Маркіянового хреста, "Ремонт дощу" і ше про шось....
Я так і казала шо то не буде альтернатива народному слову а самий справжній аналог((
st.fergi пише:
Я так і казала шо то не буде альтернатива народному слову а самий справжній аналог((

Так так, золочівщина подіями не квітне, от і пишуть що-нібудь
"Якщо ти не займаєшся політикою то політика займеться тобою" - певно по такому принципу діють наші часописи.