Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що для мене є Україна?

Автор Повідомлення
Що для мене є Україна?
Опис в кількох словах що вона для кожного з нас значить. Не важливо негатив чи позитив головне щоб від серця.
для мене Україна це перш за все Батьківщина, країна, яка володіє наймелодійнішою мовою, і мені здається, в нас багато дуже щирих людей....
Для мене Україна це:
-географічне місце мого народження
-коні на зелених пасовищах у Карпатах
-свіжоскошена пахуча трава
-віночки з конюшини
-це говірка гуцулів
-поїздки на вихідних до бабусі в село
-праця на городі
-це сільські люди, які є доброзичливішими чим люди в місті, гостинніші і привітніші
-роса влітку
-це мова, якою я говорю
-це коли я людині з-за кордону говорю що я-українка
-прозора гірська річка, яка в спеку зовсім не є холодною
-це мої родичі і знайомі що тут живуть
-це бомжі-алкаші
-це безпритульні діти, в яких найкращим заняттям є нюхання клею
-це пусті слова політиків
-це роддом, в якому я народжувала свого сина , із злим , єхидним медперсоналом
-це безробіття для молодих людей(без стажу)
-це рахування копійок
-це небажання терпіти все погане що є в країні.
Україна - це моя батьківщина, і яка б вона не була, це мій рідний дім, це мої друзі, це моя природа, це дороги з ямами, це болото на вулицях і сміття під будинками, це розриті тротуари, але це все МОЄ, РІДНЕ.
Територія проживання
Для мене Україна це і рідний дім, і найдорожчі мені люди-мої рідні, це мої друзі, знайомі... Це мова якою я вільно спілкуюсь. Це... ех... спогади, мрії... дитинство, юнність... Це країна за якою я дуже сумую... не проходить і дня, щоб я про неї не згадувала. Але водночас це і
st.fergi пише:
безробіття для молодих людей(без стажу)

st.fergi пише:
рахування копійок

st.fergi пише:
бомжі-алкаші

st.fergi пише:
пусті слова політиків

st.fergi пише:
безпритульні діти

Що дуже і дуже мені прикро...
Україна - це кохана Батьківщина, яку я просто обожнюю. Проте коли подивлюся новини в яких розказують, як наші політики тільки те й роблять, що розкрадають наші цінності і гризуться за шматочок влади та депутатське крісло в Парламенті, то так гірко стає на душі, що виникає бажання втекти з тієї України подальше, щоб не бачити того безладу, який в ній панує.
Україна - це моя Батьківщина, яку я обожнюю. Я є щирою українкою та патріоткою, і попри всі проблеми, яких в нашій країні є чималенько, я вважаю шо буде і на нашій вулиці свято( тобто в країні))), головне не дотримуватися принципу "моя хата зкраю, нічого не знаю"..
Лесюня мабуть мила, добра, щира і наївна-пренаївна Україночка
Зареєструвався тільки для того щоб сказати - ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА - все...!!!!
Не можна любити маму за те, що в неї є гроші, чи нема грошей..... ВОНА МАМА!!!! Навіть бідна і без грошей вона єдина,.... другої вже немає... і не буде. МАМА - одна і єдина .
Також і з УКАЇНОЮ.
Живем гидко, але при чому тут УКРАЇНА..???
Прийшла чорна сила - ДОНЄЦКІЄ, могли прийти і другі,... та і були другі...., яким УКРАЇНА пофіг, головне для них - вкрасти, та перевести гроші на запад і втекти...
Але для мене УКРАЇНА - це ВСЕ, .. все моє життя !!! І... не знаю.... чи мені боротись.. чи ні..., але ми все це переживем.
Удачі.
раз тема виплила в топ, тоді моя думка: Україна - це обмеження простору і волі, як і будь яка інша середньостатистична країна
чому я не можу не заплативши гроші піти/поїхати/поплисти кудась далеко
чи ж земля не належить людям? чому її поділили між групками людей і тримають все під контролем? питання порядку.. якщо будеш "Людиною" для себе, будеш таким і для інших, тоді порядок буде автоматичним явищем, а так Україна (як і в більшості будь яка інша країна) - це обмеження людей, без ніяких гарантій (у випадку з Україною)
правильно - "хочеш жити - живи", а не "хочеш жити - добивайся умов на життя в бюрократії" - оце і є Україна
astrolik пише:
а не "хочеш жити - добивайся умов на життя в бюрократії" - оце і є Україна

Хотів запитати що далі робити? В своєму житті я мав справу з такою штукою як людський фактор, і хочу сказати що підліших людей я не зустрічав в своєму житті, і ще одне чим більше людина має освіту в нашій країн, тим більше вона людина без совісті, а про посаду я вже мовчу.
Олег пише:
Хотів запитати що далі робити?

є два варіанти:
1) терпіти і "жити" як раніше;
2) зробити революцію, тільки в більшості людей кишка затонка навіть підібрати фантік за собою
або ж навіть третій варіант - валити звідси на всі чотири сторони
astrolik пише:
або ж навіть третій варіант - валити звідси на всі чотири сторони

Куда і кому ми потрібні? В світі українців знають як людей які тільки можуть що брихати і закладати один одного, думаю ще таке. візьмемо в приклад Біблію, Моісей водив жидів 40 років, для того щоб в них помер "дух раба". Скорше всього має багато вмерти і вже тоді може щось буде.
Олег пише:
Куда і кому ми потрібні?

куда небудь, земля велика
ясно що нікому не потрібні, а ти що думав, що тебе мають всюди кликати і давати все на блюдечку )) хіба що ти великий експерт в якійсь області
коли хочеш - шукаєш можливіть, а коли нє - причину

Олег пише:
Скорше всього має багато вмерти і вже тоді може щось буде.

хотілось сказати - хочеш щось змінити, почни з себе
міняйся, і світ зміниться, головне не скиглити
astrolik
astrolik пише:
хотілось сказати - хочеш щось змінити, почни з себе

В ті країні коли ти стоїш за правду тебе не розуміють, коли тебе "мають" так як всіх тоді все нормально, люди тут не розуміють "як то так стати за себе". Коли ти починаєш якусь війну ти зразу стаєш людиною такою як не всі і ніхто тебе не розуміє. Але коли і добиваєшся прав в то просто - на просто ніхто не вірять, або каже що тобі вдалося. Знаєш мене вразила відповідь одної людини коли я сказав йому що треба за себе встати, то він відповів "а може то так має бути?"
Олег пише:
В ті країні коли ти стоїш за правду тебе не розуміють

див п.3
astrolik пише:
валити звідси на всі чотири сторони

... зі словами "а воно мені треба?"
не бачу в чому проблема
Отже висновок такий, ми живемо в цілком колоніальній країні, де всі закони і гроші залежить від країни колонізатора той хто платить, це МВФ. Всі закони приймаються з вказівки колонізатора, ці закони мають зробити так щоб люди покинули територію, або вимерли, або повністю підкорилися колонізатору. Дальше треба вчити "основи національно визвольної боротьби" Може хтось думає що те що я тут написав не є правдою, то вже система зробила свою справу. Наші олігархи безкарно розкрадають гроші які дали нам під проценти, але я не думаю що так то їм минеться? Задурно ніхто нічого не дає. А нам воно вже відчутно.

astrolik пише:
... зі словами "а воно мені треба?"
не бачу в чому проблема

О такі ми українці, україньці на словах
Отже ролЬ так званої опозиції в країні підняти повстання народу що дасть режиму ЯНИКА ввести війська.