Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Робочі місця і скільки вони коштують?

Автор Повідомлення
Робочі місця і скільки вони коштують?
Робочі місця і скільки вони коштують? Як можна жити на такі зарплати які нам виплачують?
To moderator:

Не розумію навіщо відкривати цю тему, якщо є аналогічна в цьому ж розділі "Робочі містя". Автор правда трошки неграмотний, бо не "містя", а "місця".
Яка різниця головне тема запитання! Корупція владних структур, хіба може існувати така держава з недіючими законами? Коли влада небоїться нічо і нікого.
Місько Калушка пише:
To moderator:

Не розумію навіщо відкривати цю тему, якщо є аналогічна в цьому ж розділі "Робочі містя". Автор правда трошки неграмотний, бо не "містя", а "місця".

Пишіть шо хочете, тільки не матюгайтесь
А чого їм боятись??7Їм головне собі грошиків побільше , а "простий народ" може і на 300 грн прожити....
А щодо робочих місць, то раніше я думала, що більш-менш нормально заробити можна лише за кордоном, але тепер ситуація трохи змінилась, повірте, якщо хотіти працювати. то і в Золочеві можна мати нормальні гроші за свою роботу.
Re: Робочі місця і скільки вони коштують?
Олег пише:
Робочі місця і скільки вони коштують? Як можна жити на такі зарплати які нам виплачують?

А хто тебе заставляє сидіти на "такі зарплати". З неба воно само не впаде. Треба самому пробиватися, а не сидіти і нити.
yulia пише:
А щодо робочих місць, то раніше я думала, що більш-менш нормально заробити можна лише за кордоном, але тепер ситуація трохи змінилась, повірте, якщо хотіти працювати. то і в Золочеві можна мати нормальні гроші за свою роботу.

За яку це свою роботу в Золочеві можна мати пристойну зарплату - конкретизуйте?
kvartyrant пише:
yulia пише:

За яку це свою роботу в Золочеві можна мати пристойну зарплату - конкретизуйте?

Своя робота- то є любого роду бізнес. Береш кредит і відкриваєш шось своє. Інакше заробляти нормальні гроші в Золочеві не можливо.
Richard пише:
Своя робота- то є любого роду бізнес. Береш кредит і відкриваєш шось своє. Інакше заробляти нормальні гроші в Золочеві не можливо.

Це я прекрасно розумію! Але Ви забули добавити ще одну річ - заробляєш гроші, працюючи в "тіні" . Тому, що як тільки вийдеш на світло, сплатиш всі податки , внески в різні фонди, плату за оренду (якщо така є), кредит+проценти по ньому і т. д. то вилетиш в трубу!
Таке наше житіє...
kvartyrant пише:
Це я прекрасно розумію! Але Ви забули добавити ще одну річ - заробляєш гроші, працюючи в "тіні" . Тому, що як тільки вийдеш на світло, сплатиш всі податки , внески в різні фонди, плату за оренду (якщо така є), кредит+проценти по ньому і т. д. то вилетиш в трубу!

Я не розумію людей які так говорять. Назви мені хоч одне підприємство в Україні яке працює не в "тіні". Це навіть діти знають. Про це говорити нема сенсу. Розумна людина тим і відрізняється, що завди може пристосуватися до середовища в яке її закинули. Якщо хтось реально хоче працювати він завжди знайде шляхи для свого бізнесу (неодноразово перевірено) і для цого зовсім необовязково грубо порушувати всі закони. А слова типу "працювати чесно неможливо" це на мою думку "отмазка" для тих хто працювати не хоче.
marko пише:
Я не розумію людей які так говорять. Назви мені хоч одне підприємство в Україні яке працює не в "тіні". Це навіть діти знають. Про це говорити нема сенсу.

Такі підприємства і навіть приватні підприємці є і навіть, як не дивно , в Золочеві!

marko пише:
Розумна людина тим і відрізняється, що завжди може пристосуватися до середовища в яке її закинули.

Геніальна думка - щоб вижити потрібно обов'язково бути пристосуванцем. А як в такому випадку бути з такими , притаманними людині якостями як честь , гідність, совість?

marko пише:
Якщо хтось реально хоче працювати він завжди знайде шляхи для свого бізнесу (неодноразово перевірено) і для цого зовсім необовязково грубо порушувати всі закони. А слова типу "працювати чесно неможливо" це на мою думку "отмазка" для тих хто працювати не хоче.

Я не говорив про те, що "працювати чесно неможливо " я вів мову про те, що діюче законодавство , корупція та бюрократія вимушено заганяють бізнес в тінь.
Стосовно бізнесу. Не кожна людина має цю так-звану "бізнесову жилу" і вміє пристосовуватись до ситуації. Як бути з такими людьми, викинути на "смітник історії". Є вчителі, які вчать дітей бізнесменів, є лікарі, які лікують бізнесменів, є ... просто люди, які не можуть згідно закону займатися бізнесом. Як вони мають вижити в цій ситуації?
Шановний Kvartyrant, всім давно відомо що в бізнесі не існує таких понять як честь, гідність, совість і. т. д. Це є аксіома і нею живе весь світ. А пристосовуватись потрібно в любому випадку, це є основний інстинкт самозбереження. Все в природі пристосовується до середовища і в цьому нема нічого поганного, це є закон природи і проти нього не попреш. Якщо ви у воді ви мусите плисте, а якщо на суші то йти ногами.

Цитата:
Як бути з такими людьми, викинути на "смітник історії". Є вчителі, які вчать дітей бізнесменів, є лікарі, які лікують бізнесменів, є ... просто люди, які не можуть згідно закону займатися бізнесом. Як вони мають вижити в цій ситуації?

Звичайно всі бізнесом займатися не можуть. Але знову ж таки якщо вчитель професіонал і любить свою роботу він елементарно може займатися репетиторством і мати великі гроші, лікарі професіонали ... мають більше чим будь хто за них не варто переживати, так і з іншими.
Людина викидає себе на смітник сама, через лінь. Я знаю людей інвалідів які своєю працею досягли дуже багато. Так що треба бути оптимістом і багато працювати тоді і результат буде.
Шановний marko!
При всій повазі до Вас та Ваших життєвих принципів, я не можу на всі 100 згодитись з ними.
marko пише:
всім давно відомо що в бізнесі не існує таких понять як честь, гідність, совість і. т. д. Це є аксіома і нею живе весь світ.

Це Ви фільмів надивились. В реальному житті все не так! В усіх цивілізованих правових державах вижити без дотримання основних принципів чесного бізнесу, значить збанкртувати. Якщо не конкуренти задавлять так судові позиви вижмуть всі соки і фінанси. В цивілізованих країнах жоден поважаючий себе банк не дасть кредиту для започаткування чи розвитку бізнесу, якщо Ви себе заплямували як нечистий на руку бізнесмен.

marko пише:
Звичайно всі бізнесом займатися не можуть. Але знову ж таки якщо вчитель професіонал і любить свою роботу він елементарно може займатися репетиторством і мати великі гроші, лікарі професіонали ... мають більше чим будь хто за них не варто переживати, так і з іншими.
Людина викидає себе на смітник сама, через лінь. Я знаю людей інвалідів які своєю працею досягли дуже багато. Так що треба бути оптимістом і багато працювати тоді і результат буде.

Частково з Вами згоден. Хоча знову ж питання репетиторства повинно бути узаконено і вчитель професіонал повинен в цій ситуації зареєструватись як привтаний підприємець . Чи багато Ви знаєте приватних підприємців, які займаються репетиторством? Думаю таких немає в Золочеві.
kvartyrant пише:
Це Ви фільмів надивились. В реальному житті все не так! В усіх цивілізованих правових державах вижити без дотримання основних принципів чесного бізнесу, значить збанкртувати. Якщо не конкуренти задавлять так судові позиви вижмуть всі соки і фінанси. В цивілізованих країнах жоден поважаючий себе банк не дасть кредиту для започаткування чи розвитку бізнесу, якщо Ви себе заплямували як нечистий на руку бізнесмен.

Ми говоримо про різні речі. Чесний бізнес мусить бути відносно партнерів, споживачів і. т. д... ми почали тему про стосунки бізнес-держава, а це зовсім інше. Тим більше порівнювати бізнес цивілізованих країн і наш - повний абсурд. Держава створила такі умови для бізнесу, що хочеш-не хочеш мусиш частково працювати в "тіні". Коли тебе відверто обманюють і в тебе плюють про яку честь чи совість може йти мова??? Хоч не хоч відповідаєш тим самим або вилітаєш з колії.

kvartyrant пише:
... питання репетиторства повинно бути узаконено і вчитель професіонал повинен в цій ситуації зареєструватись як привтаний підприємець . Чи багато Ви знаєте приватних підприємців, які займаються репетиторством? Думаю таких немає в Золочеві.

Для чого йому реєструватися, кому від цього стане краще, Ви постійно намагаєтесь посадити на камені сад, так не буває, буде відповідний грунт - буде і квітучий сад.
Тема цікава, і бездонна, зразу на думку приходять фрази з фільмів, навіть з мультфільмів--, Любить себя, чихать на всех, и в жизни ждёт тебя успех". Нам платять стільки, щоб ми не вмерли, ми працюєм так, щоб ми не зпітніли. Намахай ближнього свого, а не то він намахає тебе.
І ще, скільки в нас є справжніх професіоналів, в якій би то не було справі, подумайте, за яким принципом в нас вибирається професія? Там де послали батьки, де, на іхню думку, буде добре, і чи багато вибирають професію за своєми здібностями? якщо чесно , то 90 % людей не на своїх місцях... почнем з міліції, а не краще посадити в їх кабінети хлопців бритоголових, захист однозначно кращий, якщо вчасно платити, і пішло і поїхало... а як найти роботу? в нас є таке поняття --як гонор, то придане ще з союзу, взападло ж йти на роботу, нижчу, попристижності, від тої на якій колись працював. Анасправді , заробляння грошей то мистецтво, і вчити треба цьому з пеленок, і так, щоб не по чиїхось головах, а згідно з вже установленою мораллю, ХОЧА, ЯКА ТАМ МОРАЛЬ?
Ну що ти, яка мораль.. просто боротьба за виживання
ІНКОГНІТО пише:
І ще, скільки в нас є справжніх професіоналів, в якій би то не було справі, подумайте, за яким принципом в нас вибирається професія? Там де послали батьки, де, на іхню думку, буде добре, і чи багато вибирають професію за своєми здібностями? якщо чесно , то 90 % людей не на своїх місцях... почнем з міліції, а не краще посадити в їх кабінети хлопців бритоголових, захист однозначно кращий, якщо вчасно платити, і пішло і поїхало... а як найти роботу? в нас є таке поняття --як гонор, то придане ще з союзу, взападло ж йти на роботу, нижчу, попристижності, від тої на якій колись працював. Анасправді , заробляння грошей то мистецтво, і вчити треба цьому з пеленок, і так, щоб не по чиїхось головах, а згідно з вже установленою мораллю, ХОЧА, ЯКА ТАМ МОРАЛЬ?

Хід думок правильний, і дійсно потрібно нарешті всім зрозуміти, що гроші з неба не падають, і щоб добре жити потрібно добре вчитись і багато працювати. Батьки перші повинні подумати, щоб їхня дитина щось в житті могла зробити сама і кудись пробитися завдяки своїм здібностям а не їхнім грошам. І тобді питання - скільки коштує робоче місце відпаде саме собою.
marko пише:
Ми говоримо про різні речі. Чесний бізнес мусить бути відносно партнерів, споживачів і. т. д... ми почали тему про стосунки бізнес-держава, а це зовсім інше. Тим більше порівнювати бізнес цивілізованих країн і наш - повний абсурд. Держава створила такі умови для бізнесу, що хочеш-не хочеш мусиш частково працювати в "тіні". Коли тебе відверто обманюють і в тебе плюють про яку честь чи совість може йти мова??? Хоч не хоч відповідаєш тим самим або вилітаєш з колії.

Вибачте, але я знову з Вами не згоден - ми говоримо про одне і те ж але кожен зі своєї дзвіниці ! Останній Ваш вислів " Держава створила такі умови для бізнесу, що хочеш-не хочеш мусиш частково працювати в "тіні" це саме те, що я хотів від Вас почути. Саме про відносини держава-бізнес я говорив з самого початку. Якими мають бути ці відносини? Яким має бути рівень довіри між владою і бізнесом, рівень контролю влади над бізнесом? Ось питання без відповіді на які бізнес ніколи не вийде з тіні.
В нас нема взагалі чіткого визначення поняття бізнесу. Державі вигідно щоб бізнес був у тіні. Що таке наша держава. Це компанія мега-бізнесменів. І якраз вини створюють умови для роботи в "тіні" в першу чергу для себе. Весь інший дрібний бізнес хоче чи не хоче мусить працювати за їхніми схемами. От так і живем.
Я хочу працювати чесно але не можу, томущо чесно працювати в тій державі неможна для того щоб в тебе складалося все нормально в бізнесі треба мати стартовий капітал , або мати багатих батьків які закордоном або мають капітал і звязки , або бути підлабузником в начальства. Нажаль але то правда.
Олег пише:
Я хочу працювати чесно але не можу, томущо чесно працювати в тій державі неможна для того щоб в тебе складалося все нормально в бізнесі треба мати стартовий капітал , або мати багатих батьків які закордоном або мають капітал і звязки , або бути підлабузником в начальства. Нажаль але то правда.

Що означають твої слова "Я хочу працювати чесно але не можу", а як ти можеш працювати? І як ти зараз працюєш? І повір мені якби ти хотів дійсно працювати ти би знайшов і гроші і все інше. Чи ти хочеш шось робити і зразу отримати великі гроші, таке буває тільки в казках.
marko пише:
Олег пише:

Що означають твої слова "Я хочу працювати чесно але не можу", а як ти можеш працювати? І як ти зараз працюєш? І повір мені якби ти хотів дійсно працювати ти би знайшов і гроші і все інше. Чи ти хочеш шось робити і зразу отримати великі гроші, таке буває тільки в казках.

слова "Я хочу працювати чесно але не можу", пана Олега означають, що людина не бажає працювати "в тіні", не бажає "владати гроші" в руки нечистих на душу чиновників, не бажає платити запрлату в конвертах і т. д.
Це , пане Марко, якраз те про що ми з Вами дискутуємо - запровадження чесних і прозорих правил гри під назвою "влада-бізнес"
Я теж хочу працювати відкрито, теж хочу отримувати "неконвертовану" зарплату, але моло шо я хочу, треба виходити з реальності яка є, і скільки ми б тут не писали, які ми всі хороші і які ми всі чесні, нічого не зміниться поки не зміниться влада і не поміняють закони. Поки вищі чиновники не почнуть жити по Закону нічого в цій країні не буде. І ми будемо бідними і будемо плакати і будемо показувати пальцями на інших що вони винні а не ми. Я не знаю як вийти з цього становища, ми самі вроді би обрали цю владу тому ми самі винні.
Що тут сказати? Про який бізнес в Золочеві ви говорите? Купи продай, зайди в кабак? Я вам скажу, якшо в місті не буде серйозного виробництва, промисловості то нічого тут не буде доброго. Ти Марко так говориш про пристосування до таких умов, то чому ж ніхто із підприємливих грошовитих людей не вкладе гроші у виробництво? Там теж собі пристосуються. А може їх підприємлива жилка закінчуєиься там, де починаються серйозні речі?
Знаєш скільки грошей потрібно вкласти щоб розпочати серьйозне виробництво?... Я думаю що в Золочові таких грошовитих нема, а якщо і були то вони давно вже не в Золочеві.
В нас вигідний бізнес то "кнайпи" які відкриваються на кожному кроці, аптеки та ігрові автомати. Садовий у Львові закриває заклади з ігровими автоматами а внас наоборот їх відкривають. В чому причина?
А ти Олежику не ходи по кнайпах і не грай на автоматах, то вони й не будуть їх відкривати. Поки є попит - буде пропозиція, це аксіома будь-якого бізнесу.
andy suncraft пише:
Що тут сказати? Про який бізнес в Золочеві ви говорите? Купи продай, зайди в кабак? Я вам скажу, якшо в місті не буде серйозного виробництва, промисловості то нічого тут не буде доброго. Ти Марко так говориш про пристосування до таких умов, то чому ж ніхто із підприємливих грошовитих людей не вкладе гроші у виробництво? Там теж собі пристосуються. А може їх підприємлива жилка закінчуєиься там, де починаються серйозні речі?

Молодець Енді. 100% підтримую . Ти читаєш мої думки. В нас багато говориться про розвиток приватного підприємництва на рівні місцевої влади. Але поки ці ж підприємці перестануть ставити ігрові автомати, кабаки, магазини, поки не залучать реальний капітал, шоб побудувати заводи, фабрики, до того часу тут нічого не буде. Більшість ПП займаються купи-продай, а за Союзу за це була стаття. Зараз їх називають бізнесмени, а колись - спекулянти. Я за розвиток бізнесу, але не малого, а великого та середнього. А в ная це відбувається так:заробить Маруська(не знаю чим там заробить) 30 тис. євро в Італії, а її Іван відкриє кабак і на тому все закінчиться. Я це взагалі за бізнес не рахую. Якби прийшли люди з нормальними грошами і відкрили напр. завод я був би тільки за. А то наші ПП тільки і думають як приховати від податкової прибутки.
Такі поняття як чесність і бізнес несовмістимі.... маю массу прикладів... в любій сфері, чесна людина не виживе.. і дуд навіть не стоїть питання що умови створені погано нашою державою, для бізнесу.., а просто менталітет.. або ти.. або тебе
Ну ми взагалі то про робочі місця говоримо, а бізнесмени не дуже то ними розкидаються. І взагалі зараз дуже багато студентів, через пару років це будуть люди з вищими освітами і дуже шкода, що з них десь лише 5-10% будуть працювати в Золочеві по спеціальності. Частина буде працювати не по спеціальності, багато знайдуть роботу у великих містах, ще багато будуть шукати щастя за кордоном. От така невтішна статистика, що спостерігається вже не один рік. Але давайте надіятись на краще, хоч ніхто за нас тут не створить рай.
andy suncraft пише:
Ну ми взагалі то про робочі місця говоримо, а бізнесмени не дуже то ними розкидаються. І взагалі зараз дуже багато студентів, через пару років це будуть люди з вищими освітами і дуже шкода, що з них десь лише 5-10% будуть працювати в Золочеві по спеціальності. Частина буде працювати не по спеціальності, багато знайдуть роботу у великих містах, ще багато будуть шукати щастя за кордоном. От така невтішна статистика, що спостерігається вже не один рік. Але давайте надіятись на краще, хоч ніхто за нас тут не створить рай.

Створення робочих місць (причому не просто робочих місць- а місць для висококваліфікованих фахівців, для можливості працювати випускникам вузів по спеціальності) нерозривно пов'язано з розвитком високотехнічного виробництва. Те, що частина молодих спеціалістів знайде собі "кращий хліб" в інших регіонах України чи закордоном природньо. Мене ж більше турбує доля тих, хто після навчання повернеться в Золочів і з дипломом ( для прикладу"інженера-системотехніка" чи економіста) знаходять серйозну роботу продавця на ринку чи бармена .
На жаль, владою робота щодо розвитку виробництва, залучення інвестицій проводиться на примітивному рівні. Як підтвердження моїх слів пропрную заглянути на пропозиції інвестиційної діяльності від РДА на сайті райтелекому. три інвестиційні пропозиції, з яких по автосервісу Толіка Процайла вже возяться роки по всіх інвестиційних форумах.
Наприклад я був незгоден що робиться на моїй роботі і сказав про це начальству і зразу получив ультиматум , або я мовчу або вилітаю і немаю роботи за 20 р. тих що я працюю нічого неоновлювалося середнім працівникам служби , тільки би ще з нас тягнули останні соки, якщо так дальше піде відносно мене я почну виносити конкретні факти. Просто в нас неможливо чесно заробити гроші тому що в нас "На одного раба два прораба" або треба бути підлабузником і стукачом або останнім дураком щоб нерозуміти що з тобою роблять, я таким неможу бути. Мені вже надоїло так жити в такій країні.
marko пише:
А ти Олежику не ходи по кнайпах і не грай на автоматах, то вони й не будуть їх відкривати. Поки є попит - буде пропозиція, це аксіома будь-якого бізнесу.
А я ї не ходжу шановний я просто нехочу щоб і туда ходила і ваша дитина
В мене ше поки що дітей нема, але все залежить від виховання. Якщо ти переживаєш за свою дитину, що вона може ходити по таких злачних місцях, то значить ти вибрав неправильний метод виховання. І повір мені, відвідування таких закладів зовсім не залежить від їх кількості.
marko пише:
В мене ше поки що дітей нема, але все залежить від виховання. Якщо ти переживаєш за свою дитину, що вона може ходити по таких злачних місцях, то значить ти вибрав неправильний метод виховання. І повір мені, відвідування таких закладів зовсім не залежить від їх кількості.
Залежить відтого як держав старається заповнити вільний час молодих людей. В нас це бари.
Олег пише:
marko пише:
Залежить відтого як держав старається заповнити вільний час молодих людей. В нас це бари.

Олег,
Я знову с тобою не згідний. Держава не повинна думати як заповнити молоді їх вільний час, молодь повинна сама думати за себе. Якщо хтось вибирає ходити по барах і бухати, то тільки їхня справа і їхні проблеми. Держава до того нічого немає. Держава не може припинити ріст барів в Золочеві тому ще це просто тупо. Хтось хоче відкрити бар, най відкриває, держава від цього получає тільки податки, їй це вигідно. Хоче дитина ходити в бар і пропивати там гроші батьків, то її справа. Все доволі просто.
Richard то трохи не так ти мене зрозумів, потрібно щоб держава виділяла дотації приватним підприємцям чи іншисм службам для створення в державі різних спортивних секцій , гурткік фітнес клубів і тд... А влада заінтересована в тому щоб людина була вічно під дією алкоголю і нерозуміла що кругом неї коїться, тобто влада мала змогу більше дурити народ може я в тому неправий Richard? То є політика промосковських сил які хочуть цієї землі. Ти подивися хто стоїть за тими великими пивзаводами і компаніями по виробництву рорілки і тобі все стане ясно. Державі невигідно щоб її люди не мали своєї думку. Всюда закордоном реклама алкоголю, тютюну і лікарств заборонена а в нас ця справа йде повним ходом. може я що нетак написав але я "відбиваюся" від реальних фактів.
Шо правда то правда. Не знаю ще такого районного центру, де в радіусі 30 метрів є аж 5 аптек!
Олег,
Держава-державою, а люди повинні самі вирішувати, чим їм займатися. Хочеш займатися спортом, купи собі гантелі чи тринажер і спокійно собі займайся. Я захотів займатись, купив собі одні гантелі, потім другі, навіть тренажер хотів купляти, але замість нього купив щось інше. Чому інші так не можуть? Закінчились роки комунізму, почалась Українська демократія, тепер кожен має думати за себе самого. Хоче бухати-будь ласка, барів повно. Хоче займатись спортом-ніхто не заважає.
Добре я хочу знати конкретно яка пропоція в Золочеві бари - спортивні секції, я знаю ту людину яка відкривала секцію карате то вона мала такі проблеми з нашою владою. І ти мені поясни як тоді держава підтримує таких людей?
Олег пише:
Добре я хочу знати конкретно яка пропоція в Золочеві бари - спортивні секції, я знаю ту людину яка відкривала секцію карате то вона мала такі проблеми з нашою владою. І ти мені поясни як тоді держава підтримує таких людей?

Я пам'ятаю колись дуже давно одні люди відкрили секцію карате в Золочеві. Знаючи тих людей і чим вони займались я можу зрозуміти владу чому вони не хотіли тої секції про яку ти говориш.

На мою думку розмова про владу і бари трошки смішна. Справа не стільки в нашій владі, скільки в наших бізнесменах, які хочуть вкласти небагато(відповідно) грошей, поскорше їх відбити і мати постійний заробіток. Хоча ти все-таки в чомусь правий на рахунок влади. Якби хотіли могли би спокійно закрити більшу частину барів.

Мені здається, тобі треба більш глобально дивитись на проблеми влади, а не в масштабах барів Золочева і нашої молоді. Я впевнений Золочів це капля в морі, таких міст на Україні дуже багато, і проблеми напевно такі самі. Риба гниє з голови, тобто треба дивитися в сторону Львова-Києва.
про те про що ви говорити я можу судити не з свого прикладу--------не буду вдаватися в деталі.. АЛЕ.. не в Києві, чи в Львові, а тут на місті.. владу треба малость малость відстрілювати... вони просто сволочі.. без міри.. без совісті.. і без амбіцій.. і чхати вони хотіли на молодь.. чи чи будь кого.. натянуть на бабки мертвого
Наскільки я знаю на всі робочі місця з гарною зарплатою є в нас своя "біржа" і тарифи там встановлюють керівники організацій , і тут не головне який ти спеціаліст , а як ти заплатиш за "місце"Ти можеш бути ніхто як спеціаліст , але якщо ти заплатив за "місце" ти там є. В сіх нормальних країна працюють конкурси на посаду . а в нас це все працює на папері і на ті місця де низька заробітна плата.
Олег пише:
є в нас своя "біржа" і тарифи там встановлюють керівники організацій

Не правда, це тільки для неграмотних людей які нічого не вміють, і йдуть на роботу заради стажу, зараз якраз все залежить який ти спеціаліст, в мене два одногрупника вчилися зі мною, універ так і не закінчили, довго бідували пробивалися, але, один зараз має свій сервіс по мобільних телефонах у Львові зрплата пару тис. дол. в місяць, інший працює адміністратором в одній компанії в Бориславі на зарплату теж не жаліється. Я теж не бідую, і таких прикладів багато. Так шо Олег досить соплі розтерати (як сказав адмін форуму) пора реально шось робити і обовязково буде результат!
Золочів - не Львів, тут зовсімінші закони життя
Закони бізнесу всюди одинакові. А хто тобі мішає поїхати до Львова і щось робити. В нас дивні люди вони хочуть піти на роботу і зразу отримувати величезну зарплату, "інакше то фігня", так не буває, хіба шо в тебе є багатий покровитель.
А що, в Золочеві живуть не люди, а щось таке середнє. що і на нормальну зарплату права не має? Трохи думай, ЩО ти пишеш.
отак і живем