Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Робочі місця і скільки вони коштують?

Автор Повідомлення
"Любі друзі", обговорюючи тему ціни робочих місць ми трошки відволіклись. Ми обговорюємо хто працює в тіні, хто може бути підприємцем, а хто ні, скільки кому і за шо платять. Але ми чомусь забули один дуже важливий момент. Зовсім недавно з трибуни на центральні площі нашого міста нам обіцяли, що бандити сидітемуть в тюрмах. Прийшла нова влада, а замашки лишились ті самі. Чи посадили хоч одну людину за корупцію? А факти були, і то факти відомі на весь Золочів. Наприклад голова районного відділу освіти. Як державний службовець отримуючи зарплату може мати такі видатки? Поміняли, а місце вчителя у Золочеві приблизно 1000$ "віддячитись".
Хвороба №2 - "ліві робочі місця". Тобто людина по документах числяться, а по факту сидять в Москві або Італії. Зловили, вели слідство майже рік. Мабуть немає людини у "білому домі" яка не читала, або не чула про матеріали перевірки КРУ одного золочівського навчального закладу. Результат у Народному слові приголомшив усіх. 2 роки умовно. Чи мала місце тут корупція , судіть самі.
Хвороба номер 3. Цигани на золочівському ринку. Картина Репіна: підходить податківець до одного і говорить:"Хлопці документи маєте? Маємо. (Документом вважається купюра 50-100 грн вложена у будь-який інший документ). Чи знають про це наші можновладці? Смішне запитання. Тепер "супермаркет" цигани на Мікроні відкрили. Говорити можна безкінечно, а висновок, на мою думку, один.
Просрали ми з вами "Любі друзі" революцію у Злочеві.
Який вихід з цієї ситуації? Гадаю реальних змін на ринку праці Золочівщини найближчим часом чекати марно. Змін просто не буде. Люди і далі будуть їздити на заробітки, ті що не можуть даватимуть хабарі 100-1000 доларів за робоче місце у державній структурі. У приватника платитимуть мізер, а підприємці сидітимуть у тіні.
Хто може реально змінити ситуацію на краще? Думаю, ті, кому лише 15-16 років коли підростуть. Ті, хто не втік за кордон, а будує тут своє майбутнє. Перші кроки вже зроблені. Раб який усвідомив своє становище вже на половину не раб. Тому читаючи ці рядки спитайте себе що ви зробили щоб ситуація змінилась? Пам'ятайте, один вчинок краще тисячі порад.
noname пише:
"Любі друзі", обговорюючи тему ціни робочих місць ми трошки відволіклись.

вельмишановний пане noname!
По-перше відволіклись не ми а Ви. Пропоную адміністрації ресурсу перенести це Ваше повідомлення з виділенням в окрему тему.
Друге. Ваше звертання "Любі друзі! " як на мене не є зовсім етичним по відношенню до учасників форуму.
Третє. щодо самого факту - корупція. Чесно кажучи набридли висловлювання щодо "стрілочників - корупціонерів" у вигляді освітян чи лікарів. Може пора вже боротися з справжньою корупцією у тому ж КРУ чи міліції, ценрі зайнятості чи субсидіях, пенсійному чи податковій, санстанції чи пожежній а не шукати крайніх і роздувати історії щодо копійчаного бюджету освіти чи медицини.
В мене один знайомий заплатив за декретне! місце 400! доларів! Хотіли трохи більше! А розмір зарплати такий що певне до року часу відбивав. І навіть знаю кому давав
Дивна людина - шо платить ті гроші, сподіваючись мати в майбутньому чогось кращого, типу службової пенсії. І я зовсім не вважаю себе дивним, коли хочу отримувати відповідну зарплату за те, чого заслуговую. І та зарплата розцінюється "величезною" коли людина не бачила, як живуть бідні у Европі.
Шановний добродію Квартирант, мені шкода, якщо я якимошь чином образив Вас. Звертаючись "Любі друзі" я хотів акцентувати на те, що нам обіцял, а такі люди є і у нашому місті. Боротьба з корупцією і створення робочих мість були одними з головних гасел революції, Я був на Майдані в річницю революції. Такого позору давно не відчував. Ви просто не чули думок тих людей, які там стояли, їхнього розчарування. І брехня, що їх там було так багатояк показали по телевізору. А відносно корупції, то я думаю, що не буваєкорупції малої чи великої. Кожен хто чинитькорупційні дії злочинець. Не важливо чи він працює у міліції чи простий вчитель. Я просто говорив лише про те що знаю, а не про загальні речі відомі у сім. Окрім того почекаємо і побачемо реацію на мої слова. З рештою я цілком вірюNikolas Erfe. Ці це ще скромні розцінки. Найгірше, це те, що про розцінки знає маса людей, але кожен мовчить аж доти, доки проблеми не торкнуться його самого. І на остаток про КРУ. Я не раз стикався з їх роботою. Інколи вони працюють і до 24:00, а то і цілу ніч. Корінь зла не у них, а у тих кому вони звітують.
Цікаво чи дійсно є перспективи на видужання в майбутньому чи це вічне прокляття.
noname пише:
Шановний добродію Квартирант, мені шкода, якщо я якимошь чином образив Вас. Звертаючись "Любі друзі" я хотів акцентувати на те, що нам обіцял, а такі люди є і у нашому місті. Боротьба з корупцією і створення робочих мість були одними з головних гасел революції, Я був на Майдані в річницю революції. Такого позору давно не відчував. Ви просто не чули думок тих людей, які там стояли, їхнього розчарування. І брехня, що їх там було так багатояк показали по телевізору.

Мене Ви не образили. Просто до "любих друзів" я відношення не маю.

noname пише:

А відносно корупції, то я думаю, що не буваєкорупції малої чи великої. Кожен хто чинитькорупційні дії злочинець. Не важливо чи він працює у міліції чи простий вчитель. Я просто говорив лише про те що знаю, а не про загальні речі відомі у сім. Окрім того почекаємо і побачемо реацію на мої слова. З рештою я цілком вірюNikolas Erfe. Ці це ще скромні розцінки.

Цілком згоден з словами, що не буває корупції малої чи великої. Але дрібна тим чи іншим чином пов'язана з великою. Саме дрібна шушера збирає дань для великих панів.

noname пише:

на остаток про КРУ. Я не раз стикався з їх роботою. Інколи вони працюють і до 24:00, а то і цілу ніч. Корінь зла не у них, а у тих кому вони звітують.

Ви напевно хотіли сказати кому возятьзібрані хабарі. Тут я згоден. Щоб не бути голослівним пропоную перевірити один факт корупції - придбання начальником КРУ автомобіля ВАЗ -31 в Золочівського держлісгоспу.
Для початку лікбез у вигляді ЗУ "Про боротьбу з корупцією"

Стаття 1. Поняття корупції та корупційних діянь

Під корупцією в цьому Законі розуміється діяльність осіб, уповноважених на виконання функцій держави, спрямована на протиправне використання наданих їм повноважень для одержання матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг.

Корупційними діяннями є:

а) незаконне одержання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, у зв'язку з виконанням таких функцій матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг, у тому числі прийняття чи одержання предметів (послуг) шляхом їх придбання за ціною (тарифом), яка є істотно нижчою від їх фактичної (дійсної) вартості;

б) одержання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, кредитів або позичок, придбання цінних паперів, нерухомості або іншого майна з використанням при цьому пільг чи переваг, не передбачених чинним законодавством.

Подарунок (винагорода), отриманий зазначеними особами за обставин, передбачених пунктом "а" частини другої цієї статті, у тому числі такий, що надійшов без їх відома, а також вартість незаконно одержаних послуг підлягають стягненню (відшкодуванню) в доход держави.

Так от, пропоную перевірити по якій ціні і на яких умовах начальник КРУ придбав в держаного підприємства вказаний автомобіль. Думаю пункт а) Статті 1 в даному випадку грубо порушений. А це, шановний . чистої води корупція.
Хто знає, скільки коштує місце мера, губернатора, прокурора, головного податківця, санепідолога, пожежника, міліціянта і таке інше...? Опублікуйте тут приблизні розцінки, якшо можна.
На жаль таку інформацію мало хто має. Як правело це ті хто бере хабарі, або ті хто їх дають.
Відносно посади мера то думаю, що така посада дійсно дорого коштує. Для того, щоб її отримати мало бути патріотом, освідченною людиною, мати купу чеснот і т. д. Треба ще щоб за вас проголосували. А формування громадської думки, позиції дуже дорого коштує. Перш за все треба знайти команду, а у команді лише дурні працюватимуть на халяву. Партнерів, які будуть вас підтримувати, доступ до преси. Думаю жодна поважаюча себе партія не буде підтримувати кандидата не заробивши для себе козирів. Лишається саме головне - гроші щоб профінансувати усе це.

На дане питання, добродію АVB, найкраще може відповісти пан Кудрявець. Тоді ви зрозумієте для чого люди заставляють бізнес і чому горять їх автомобілі.
До теми: Робочі місця і скільки вони коштують?
Вважаю ідіотством давати на лапу за працевлаштування
Я краще на ті гроші жити буду.
В нас тут прямо як колись було в Італії, Португалії, Іспанії, коли новоприбулому українцеві нашому ж таки земляку за допомогу у працевлаштуванні треба було дати 300$. Правда роботу можна було змінювати 3 рази, якщо не подобалась.
Привіт! А як ви думаєте, для чого районна рада та адміністрація оголошують конкурси на заміщення вакантних посад і за яким принципом беруть на роботу? Мабуть за принципом: тупий і ще тупіший. Як от недавно оголосили конкурс на заступника відділу, взяли жіночку на роботу, яка в паперах взагалі немає ніякого поняття, без жодного досвіду роботи. В той же час подавали заяви на конкурс люди з вищою освітою і досвідом роботи на державній службі (правда, політичні інтереси не ті). Однак, сенс все таки тут є. Заплатила вона 500 доларів за цю роботу. І ще один нюанс, новоспечена працівниця вагітна, восени їй народжувати. То ж що виходить? Вона йде у декретну відпустку, а на її місце беруть іншу за такі ж гроші (чи ще більші?). Як вам така арифметика?
Значить тому, хто приймав на роботу неважливо мати людину, яка добросовісно і кваліфіковано виконує свою роботу, а важливіші ті 500 зелених, а роботу все рівно треба робити, а так як вона в паперах не шарить, то рядом напевне є інша дівчИна, яка просто буде зобов'язана виконувати не лише свою роботу, а й роботу тої горе-працівниці. Співчуваю тій дівчИні, за свою мізерну зарплатню має робити дві роботи. Я думаю, що це в скорому часі припиниться, коли кадри насправді будуть вирішувати все.
Дійсно! Щоб мати хорошу роботу необхідно мати хороші звязки і круглу суму на кешені! Хоча якщо ти один з найкращих то може і повезти, що рідко буває!
Olesya
Наскільки мені відомо, державні ор-ції ЗОБОВЯЗАНІ оголошувати про вакантні посади через ЗМІ. Але на цьому демократія закінчується. Яким би ти не був профі, звязки вирішуть більше. Напевне це тому, що потрібен не тільки спеціаліст, а й людина, яка б внесла певну суму за роботоустройство, і не виносила зайвого звідти. І це тільки вершина айсберга, який називається не то корупція не то кумовство не то політгрупіровки...
Ото працює кумовство, але палка в двох кінцях. Бувають мудрі олені, які приходять на офіційну працю, платять або не платять енцять баксів свому кумові начальнику і починається... робота - не вовк... працюємо з горем напів, начальник не вижене, бо там родич чи шо, а возбухне - взагалі піду на лікарняне або в декрет, благо - не проблема, а звільнити не так просто, куми, тітки, родичі заїдять. І плаче покровитель, і паше сам, і кається, що дурень, і нема на то ради.
ps: то не вигадки, були випадки...
Alexis там вже давно все куплено і розставлено по своїх місцях, а то що через газету дають якісь гнилі відмазки, от і все!!
От тіки не треба так категорично. А ти би хотів працювати на голій ставці з якимись там нечастими преміальними? Для початку так, а потім втік би через пару місяців, тільки б побачив щось краще! А кому потрібна така плинність кадрів? Точно не держустановам. Тому й перестраховуються...
Не спи.
Alexis

Як на кожен товар є свй покупець, так і до кожної роботи є свій роботяга.
1. По перше, наших людей лякає невизначеність перспектив. В плані того що змінити роботу. Краще буду мати мінімум, аніж шукати щось не знати що. Та й з перепрофілюванням у нас просто ніяк.
2. Для хорошої роботи треба мати якусь освіту. Хоча це, як на мене, зараз це тільки посвідчення того, що ти хоч щось знаєш. Для держустанов - так, без вищої освіти нічого не вийде. Або вийде великий бардак. Приватників цікавить інакше - що ти можеш? Це добре.
3.
tymofiy пише:
платять енцять баксів свому кумові

Застаріла політика. Таким чином можна вкрай загробити справу, якою займається установа. Невже у нас так це поширено? З огляду, в якому стані державні установи.
4. Не спи.
Кот да Винчи
Деколи краще мати одного постійного надійного посереднього спеціаліста ніж кожен сезон влаштовувати на роботі "Дом-2"
1. Точно, знаю по собі. В свій час шкода було і насиженого місця і здобутих навиків...
2. Так, це добре. Гірше буває коли дехто думає, що з дипломом він нарасхват. Ага, счас... А без диплома людина надіється лише на себе, і в цьому в неї перевага перед деякими "високопрофільними", які відразу хочуть зірку з неба і мільйони в карман
3. Справа не загробиться тому шо вона державна . А такі олені все одно вилетять "за згодою сторін". Це лише питання терпеливості кума. А рекомендації з попередньої роботи в нашому містечку ще мають вагу.
4. Га? Шо? Проснувся
Пора.
1. Але сидіння на одному місці втомлює і працівника і працедавця. Якщо тільки не покладатися на досвід пожиттєвого найму японців.
2. На першому місці, як не дивно, і як доречно - досвід.
3.
Alexis пише:
Справа не загробиться тому шо вона державна

Загробиться, і це звичайні люди на собі відчують, а не "фірма". Справа державної установи - справа піклування про нарід. Імхо.
4. Та ну?! Здається чути хропіння
1. Ні, тому що в державних установах (ми ж про них говоримо?) передбачений і кар"єрний ріст по строку служби (точно не памятаю як це називається) і премії. При кар"єрному рості відповідно збільшується розмір прийнятих хабарів. Хоч якийсь, але стимул.
2. Ну це само собою для приватників. Для держустанов досвід явно не на першому місці. На жаль..
3. Та не загробиться. Не дадуть "верхи". Вчехвостять начальника, той в свою чергу відіграється на підопічних. Особливості держустанов в тому, що план треба здавати в сроки.
4. Майже переконав
Пройдешся вулицями Львова, почитаєш об"яви про набір працівників і складається враження, що всі безробітні - просто ледарі, тому що не хочуть іти працювати на таких вигідних умовах. Ну принаймні таке враження може скластись в іноземців...
Ось скільки оголошень я надибав тільки на одній трамвайній зупинці

Класна робота, в теплі, мухи не кусають, досвіду роботи не вимагають, правда і шо конкретно робити треба в оголошенні не пишуть... Орфографічні помилки трохи збивають позитивне враження від прочитання, зате які перспекиви для пенсіонерів вікриваються!
Є бажаючі подзвонити і записатись на співбесіду?
Більшість розповідей які тут опубліковані і з якими багато хто із золочів’ян мав нехорошу можливість зіткнутись стосуються однієї класичної схеми. Тобто продажу робочого місця як товару. Ця практика насправді є дуже поширена по всіх пострадянських країнах. Про це навіть йшлося на першій молодіжній конференції Федерації профспілок України. Такі явища поширені від найменшого державного підприємства до рівня району, області і держави в цілому. Золочівщина тут не виняток. Філософія в цьому відношенні така. Оскільки керівник або особа яка уповноважена приймати людину на роботу не має можливості перекласти певну суму державних коштів які виділяються на підприємство чи установу, то вона робить це із кишені найманого працівника. Тобто керівник державного підприємства може взяти на роботу не кваліфіковану людину, без освіти, або створити взагалі необґрунтовану посаду лише для того, щоб перекачати державні гроші в кишеню цієї людини, а вона, в свою чергу, ніби авансом, віддає їх керівнику. Здавалося б безобідна схема. Люди знаходять роботу і держава ніби то платить людям, всі повинні бути задоволені. Але ж більшість людей не розуміють, що їх доведеться пів, а то й більше, року ходити на роботу задурно. Ця схема настільки укорінилась у психіці українців, що явище дати хабаря отримало специфічну назву – «Віддячитися». Лякає в цьому явищі дві речі. Перше це масштаби, а друге, це то, що інколи вільних місць немає. А попит при нашій ситуації на Золочівщині і в Україні взагалі, досить великий. Тому часто-густо ці «вільні» робочі місця створюються штучно. Наприклад людина йде у декрет, а її навантаження (ставка) ділиться навпіл. Бувають випадки, коли просто брутально людям створюють умови коли вони змушені звільнитись за власним бажанням.
, Бам. насправді технічно все дуже просто-знаєш такі факти-пиши заяву в прокуратуру. Декілька таких заяв-і фсьо!!!!!! Нікому не потрібні головняки. Вся справа в тому жи будем вазмущацца, плакатись-але заяву не напише НІХТО. Тобто маємо те що маємо(с)
А я вважаю, що в Золочеві багато роботи! На кожному стовпі висить оголошення, що шукається працівник... треба тільки забажати працювати! Якщо захочеш, то і роботу знайдеш, і гроші нормальні будеш заробляти! Але більшість мешканців міста вважають, що за кордоном чи в Києві і роботи більше, і зарплата чудова! Тому й сім'ї свої кидають і батьків стареньких!
А зайдіть-но ввечері в будь-яке кафе, там ті хто ниє вдень про відсутність заробітку пиво літрами п'є і головне ж грошей вистачає!!!
Светусик пише:
А я вважаю, що в Золочеві багато роботи!

браво! Светусік ти шм.... школярка? і яку роботу має твій тато?
Ні, не школярка. Я просто не живув Золочеві весь час, а приїжджаю в гості, але в мене тут багато друзів
а звідки дані про туєву хучу роботи в золочеві? маєш можи канал на біржі?
У друзів друзі на біржі працюють, ось і повідомили
так і хочиться процитувати вислів "наївна чукотська дівчинка" Дитина говорить про те, в чому поняття не має. Варто піти і подивитись скільки на біржі є вакансій - а їх там 9. При чому з оплатую праці (нарахованої не фактичної) в середньому до 750 грн. При чому це ті підприємства звідки люди втікають і ніхто туди не рветься. Хто наприклад буде зимою валити ліс за 1000 грн, мінус 20% податків. А скільки народу стоїть на обліку в Золочівському районі? Спочатку треба самій спробувати знайти для себе хоча б перше робоче місце, попрацювати хоча б рік. І не писати таку чуж...
І ще до прикладу. В Києві за місяць можна заробити річну Золочівську зарплату (провірено). То чому ж туту платять менше? Чому зарплата продавця коливається від 15 до 25 грн в день (в Києві 200-250 грн) А от зарплата будівельника майже однакова. Хіба продуктивність праці в Києві і Золочеві відрізняється. От, Светусік, подумай над цим, а потім будеш поради давати дядям і тьотям.
в Золочеві як такої роботи серйозної нема і навряд, чи буде, це вже не є промисловий центр, бо підприємства великі всі розвалили... а це радше місто торгашів, чиновників і бюджетників.... із нових підприємств один Галкомсервіс ще чогось вартий і то чув, що і там вже скорочення...
Цитата:
Пройдешся вулицями Львова, почитаєш об"яви про набір працівників і складається враження, що всі безробітні - просто ледарі, тому що не хочуть іти працювати на таких вигідних умовах. Ну принаймні таке враження може скластись в іноземців...
Ось скільки оголошень я надибав тільки на одній трамвайній зупинці

скажу так, в мене є бузліч знайомих які працюють і навіть клеяли 2 оголошення цих, заробіток не легальний, принцип у всіх таких оголошеннях один, потрібно найти покупця (лоха) на наявний товар, потрібно розказти так шоб лох поняв шо без того товару йому просто не жити і купив, по собівартості товар 2-5 грн, продають за 15, 5 собі, 5 роботодавцю.... такшо реально гроші там заробляють, канєшно пенсії не побачиш, але є і такі люди які вилазять в верх по піраміді, і їм на ту пенсію вже зверху! працювати той хто хоче то буде! і не надо ля-ля! а от діло друге, скільки треба дати за тепле містечко...
Baxchisaraj пише:
скільки треба дати за тепле містечко...
то правда, що б не говорили, як би в груди не бились, типу корупції в нас немає, за кожне місце на державній роботі деруть хабарі. І завдяки нашій тупорилій українській наївності люди несуть. А потім позичають очі в сірка і працюють з тим козлом який в тебе за роботу взяв зарплату за рік наперед. Парадоксально ще й те, що дають за місця з зарплатою до 1500 грн. В той час як в Львові можна знайти роботу від 3000 до 5000 грн без хабаря. Правда треба бути спеціалістом і відробляти ті гроші. Інша справа на державній роботі - знаю не знаю, вмію-не вмію, керівним теж не дуже мудріший, посидів і взяв копійки. Дивно інколи дивитись на крутих спеців в білих сорочках і галстуках, які гордяться своєю роботою і отримують 800-900 грн на місяць в той час як простий підсобник на будові який тупо шуфлює має 100 грн в день