Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Будинок для престарілих

Автор Повідомлення
Будинок для престарілих
Як ви відноситесь до такого роду закладів?
Навіть і не знаю, що сказати...
З одного боку розумію, що вони потрібні, бо не у всіх є на старість куди приткнутись
А з другого, як подумаю... то аж мороз по шкірі йде:залишитись в будинку престарілих... одинокою... всіма забутою і нікому не потрібною... Що може бути гірше?
У Новоселищі є такий, я там навіть раз був... І хоч побутові умови там непогані, сам би там опинитись теж не хотів
На мою думку, це добре для самотніх людей, у яких немає дітей і нікого з рідних. Але з іншого боку, жахливо коли при живих, здорових і багатих дітях, їхні матір чи батько в такому закладі. Гріш ціна тим родичам, які не можуть доглянути за людиною, яка їх виростила і не доспала ночей.
Як поступати людям, у яких рідні мало того шо старенькі та ще і з розуму вижиті і те і роблять, що тільки шкоду вдома(несвідомо)? Як же прожиті молоді роки Ваші(образно), як же Ваше особисте життя і життя Ваших дітей в одному домі з такою людиною? Цікаво почути коменти.
Чесно? Не знаю... Але думаю, що б терпіла. Найняла няньку, чи що там... ну якось виходила б з ситуації. Навіть уявити собі не можу, як би то я взяла і віддала своїх батьків, якщо вони б були такими безпомічними, і так нуждались в мені. Ні, однозначно б терпіла! Це ж найрідніші мені люди!
А чому ця тема у розділі Знайомства?
Так я подумала що якщо знайомства-то є стосунки між людьми, то чому б не внести темку про стосунки людей просто іншого плану саме сюди
mops пише:
У Новоселищі є такий

st.fergi пише:
Як поступати людям, у яких рідні мало того шо старенькі та ще і з розуму вижиті і те і роблять, що тільки шкоду вдома(несвідомо)?

В новоселищі є притулок для одиноких немічних людей, але парадокс, якщо людина "вижита із розуму", її туди НЕ візьмуть, що ж тоді таким людям по вулицях бродити (я говорю про одиноких хворих людей)?
Моя думка така: вважаю досить нормальними і потрібними такі заклади, але вони повинні бути належного рівня, щоб і няні-доглядальниці були і, принаймні, якась медсестра, щоб їх підбирали по певних моральних критеріях і платили нормальну зарплату, адже доглядати таких людей - робота не з легких...
Для тих, хто "вижив з розуму" є відповідний заклад в Грушці
mops мене випередив.... я хотіла сказати то саме....
я до таких закладів, в яких утримують літніх людей ставлюся нормально..... але тільки у випадку, коли, як було сказано раніше, там утримують самотніх людей, котрі не мають родичів.
Для чого ту тему створила.
У мене в місті, по сусідству з моїми рідними живе сім"я, в якій жила бабця старенька яка не пам"ятала нікого з своїх рідних, могла вийти на вулицю без нічого та мало того піти собі кудись, що потім її шукали всі( вона не пам"ятала нічого і нікого), її силою затягували додому але самі розумієте на вулицю теж треба було виходити по вітрям дихати, і все поверталося на круги свої. Могла побити вдома посуду всю що купували нову, порізати ножицями одяг своїх близьких і перелік можна продовжувати. Ніхто її нікуди не віддавав бо любили незважаючи на ніщо( по їхнім словам) але та бабця не раз була серйозно бита від своїми же рідними людьми і матюкована на вулицях не один раз.

А чия та жіночка, яка ходить по місту і кричить завжди, знаєте про кого я говорю?
Ну, взагалі то їх є двоє у нас:одна з паперами(така сива, пам'таю її ще з дитинства), а друга та, що кричить(та ще й нехило матюкається)з'явилась десь недавно. Ну і є ше дядько, що співає... А, і ше є "Дівчатка Можна з Вами Познайомитись". Чиї вони я не знаю, але лікувати їх, як я зрозуміла, ніхто не збирається...
lenhen пише:
одна з паперами(така сива, пам'таю її ще з дитинства)

Немає вже тієї жіночки, померла ще осінню минулого року.
Так з паперами та що ходила, то кажись, була спокійна жіночка, по крайній мірі я не помічала за нею всяких таких речей як за тою що чіпляється до людей і кричить на весь Золочів. А дядька що співає я незнаю, знаю одного що живе над ДЕЛІКАТОМ, то це теж той ше кадр, там мат на маті у нього.
та друга, шо ви кажете недавно появилася, насправді появилася все таки давно.... вона такою стала після того, як трагічно помер її чоловік. Дядька того я по розмові знаю... він мені з подружкою колись півгодини розказував, як псів годував під час війни..... але я не думаю, шо їх хтось кудась завезе... в якийсь будинок для пристарілих, бо ніхто на них і уваги не звертає.
Альонка пише:
вона такою стала після того, як трагічно помер її чоловік
мені здається шо такі люди небезпечні для суспільства.
та може й так, але на разі, здається, вона нікому нічого надто поганого не зробила.... ну хіба послала, обізвала..... але вона просто не розуміє, шо творить.... її треба не в будинок для пристарілих, а на тривале лікування.
Приватний VIP будинок для престарілх
В 2013 році Солонківському районі Львівської області відкривається приватний сімейний VIP будинок престарілих по аналогу американських будинків який називається" Мій Дім". Там будуть жити 5-6 людей похилого віку, в кожного окрема кімната з меблями, ортопедичне ліжко, 4-х разове харчування, прогулянки, масажі, кімната відпочинку з каміном. Вартість проживання в цьому VIP будинку коштує 350- 400 грн за добу в залежності від послуг які будуть надаватися. В цю суму входить проживання, 4-х разове повноцінне, здорове, харчування по рекомендації дієтолога яке підбирається індивідуально, медикаменти, гігієна та догляд. Біля будинку є сад з зоною відпочику, тому щоденні прогулянки в товаристві з сусідами, персидською кішкою та білою лайкою принесуть багато добрих та світлих емоцій. Поїздки до театру та кіно, екскурсії по місту, аніматорські програми, сімейні святкування дня народження та Новорічних свят. Приймаємо заявки на встановлення черги на проживання. Якщо вас зацікавило оголошення напишіть на електронну адресу mijdim@lenta.ru
Як поступити з батьком, який 30 років прожив з мамою, все життя був алкоголіком, через 30 років мама пішла від нього. Зараз батьку 68 років. Сам нічого не може зробити по дому, їсти приготувати проблема,... Виглядає на 98 і п"є далі. Я з сім"єю живу в іншій області. Ваші коментарі.
В мене в знайомих був подібний випадок, отже, для того щоб таку людину покласти на примусове лікування в псих. лікарню вони викликали комісію з лікарів, після цього його відвезли на проживання в будинок пристарілих в Новоселище. Тут ти нічого не зробиш, таких людей треба лікувати, та ізолбовувати від суспільства. Нажаль так мусить бути.
Голові ВСГО "Народний антиеорупційний нагляд"
Львівської обласної філії
п. Кішечко Мирославі.

копія голові првління ВСГО НАН
п. Кутному Р. М.

С К А Р Г А

Шановна п. Кішечко, звертаюсь до Вас з проханням здійснити перевірку. силами громадської організації та донести результати перевірки до влади області.

Маю підстави вважати, що в даному закладі прискорюють смерть мешканців з метою заволодіння їхнім майном. Моя дістава базується на тому, що мою квартиру в м. Львові в якій проживала неповносправна Щепакіна Лідія Миколаївна 37 року народження була продана, а громадянка Щепакіна Лідія протягом року померла.

Я відвідував цей заклад і вжахнувся в яких умовах проживають тут люди, які вмирають не контрольовано, які живуть в нелюдських умовах, а також вмирають без оряду поховання св"ященником.. ( просто закопують як тварин).

Суспільство, яке не піклується про свої інвалідів заслуговує такої уваги яку приділяє неповносправним громадянам.

З повагою з Канади
Зеновій Андрухів

P.S. Спислу відповідь прошу прошу розмістити моїй стіни у Facebook.

за словами заявника, такі речі є на Грушці.