Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Фонтан в Золочеві

Автор Повідомлення
Фонтан в Золочеві
Кожне місто, що себе поважає повинно побудувати собі фонтан!

Раніше ми мали аж два.
Славні гуси-лебеді, та великий трішки в комуністичному стилі, хоча й цілком пристійний на теперешній Вічевій площі. Останній брутально засипали землею, бідним гусочкам повідбивали голівоньки та й лишили без води.

Але, любі горожани, близиться час нових звершень. Місто без фонтана не місто! Думаю, скоро почнуть про це думати.

Що думаєте ви??? Де би ви хотіли бачити новий фонтан??? Яким він має бути? Чи може варто відновити старі?
Гарна ідея! Фонтан - це класно, особливо, коли надворі спека. Думаю, було б непогано збудувати фонтанчик у парку, хоча.... може і краще десь поблище до центру... наприклад, на тій же Вічевій площі біля Шашкевича, на місці сосен (чи шо там росте...), і взагалі, всю площу відновити, все ж таки центр міста як-не-як...
P.S. Тільки-от сумніваюсь, що від того, що ми тут собі мріємо, щось зміниться... як був ср*ч, так і буде...
Це класна тема і я двома руками "ЗА!" Думаю, що і інші теж непроти фонтанів...
Nag пише:
Кожне місто, що себе поважає повинно побудувати собі фонтан!

Що тут казати про місто... Тут в кожному селі є по 2-3 і більше фонтанів... і всі працюють... і ще й з підсвіткою з води... і колонок з питною водою, яка постійно тече і не з міського водогону, а дійсно чиста питна вода. Вона застосовується також і в фонтанах... і в фонтані плавають "золоті рибки"... Як не дивно їх нїхто не "підгудовує" різним сміттям, і не лапає... Ось по чому видно культуру населення!!! Наші "діти Шашкевича" всіх би на закусь повизбирували...

(фотка не якісна, бо з мобілки 6610і)

А про місце де поставити - десь на площах, де люди віддихають... Можна і старі фонтани відновити... тим більше, що труби туда вже проведені... Але за тим теж потрібен догляд ... КОЖНИЙ ДЕНЬ... і відповідальна за це людина...

і ще треба обгрунтувати ціну на воду... Може вона в Золочеві якась золота, або у Львові з крана течуть помиї... Де логіка в цінах на воду?
Але, як відомо, риба гниє з голови, тому перш ніж щось робити - треба "голову" Золочева трошки відрубати, щоб не пускали дурацких ідей і думок.

Все.
Khrystik пише:
Тільки-от сумніваюсь, що від того, що ми тут собі мріємо, щось зміниться... як був ср*ч, так і буде...

Ще як зміниться! Все починається з мрій! Я давно над цим думаю. В нашій ситуації, коли бюджет міста пустий, вся надія лише на свої сили.
Мусить знайтись така людина, щоб взялася за створення фонду для побудови фонтану. Треба повипрошувати в золочівських підприємців, тай прості люди би дали хто скільки може. Сам би сотню не пошкодував, а може й не одну. Головне почати.
Ох як я фонтанчика хочу.....
А то дійсно.. літо ж надворі... І ні озера нормального, чистого... ні фонтану красивого... з прохолодною водою.

А ті гуси-лебеді то чесне слово якийсб позор... мало того шо води нема... так ше й голів нема!!!
Фонтан якщо і можливо зробити то ненадовго, на жаль. Є люди в місті, які хуліганять, і їм до лампочки вкладені гроші і праця мешканців. І голови лебедям знову повідривають і фонтан знищать.
st.fergi пише:
Фонтан якщо і можливо зробити то ненадовго, на жаль

Еге-ж ...
Тим лебедям кажись вже пару раз голови причепляли, але все намарно
А озеро, з чистенькими водичкою і пляжем моя давня мрія. Здається, що мрією так і залишиться . Згадалось, що колись на нашому Комсомольському і катамарани, і лодки були. Були...
Опа, я знаю що робити
Массакрович для тебе робота є в Золочеві!
Поставимо тебе і АВБ на охороні фонтанчика, якщо щось не так ви обоє одразу палею по макітрі
Або срум електричний підвести...
До фонтаничка...
Pangea пише:
срум

там буде полюбому.......

Я струм мала на увазі...
Nag пише:
, близиться час нових звершень.

поподробніше будь-ласка.
Nag пише:
Де би ви хотіли бачити новий фонтан???

я б хотіла побачити фонтан там , де стоїть пам"ятник Чорноволу, або там, де Шашкевич, а ще б хотіла побачити міні-фонтанчики біля кабаків що на вулицях.
massacra пише:
Але, як відомо, риба гниє з голови, тому перш ніж щось робити - треба "голову" Золочева трошки відрубати, щоб не пускали дурацких ідей і думок.
лице міста насамперед це не міська газета, про яку говориться в іншій темці, а лице міста то є мер. А мер не може навести порядок у місті, тому що
він НЕгосподар, він є мером тільки на паперах, а в реалі НІ.
st.fergi пише:
я б хотіла побачити фонтан там , де стоїть пам"ятник Чорноволу

Було б чудово... але нехай вже стоїть Чорновіл там де є, а фонтанчик можна було зробити трошки далі, там напроти "Гостинного дому", де ніби колись і мав бути якийсь пам"ятник чи що то таке а на його місті якийсь дріт стирчить... От туди б нам фонтанчик...

І лавочок!!!
але таких лавочок, шоб не можна було видерти і на другий день собі на подвір"я занести..... а то біля Комсомольського вже так поробили....
Альонка пише:
але таких лавочок, шоб не можна було видерти і на другий день собі на подвір"я занести..... а то біля Комсомольського вже так поробили....

Як?! Коли вони вже встигли?
Ну вот... так все...
Про фонтан не знаю, але можлива поява пам"ятника воїнам-афганцям. Може він буде у вигляді фонтану?
Я проти пам"ятників взагалі. Як на мене ці темні постаменти очорняють місто. Про них згадують тільки раз в рік(коли там дата якась) і все, цілий рік вони нікому не потрібні. А небіжчикам вони не потрібні взагалі. Кому треба то той про тих видатних людей пам"ятає і так, без фсяких там пам"ятників. А то понаставляли тих пам"ятників а реально для чого? Щоб показати себе "щирими українцями?"
st.fergi пише:
Як на мене ці темні постаменти очорняють місто

Ну, не то щоб чисто очорняють, просто їх справді тепер ліплять куди треба і куди ні... А пам'ятник зробити-справа мабуть не дешева. Ліпше б гроші бідним людям роздали, хоч користь б була якась...
st.fergi пише:
я б хотіла побачити фонтан там , де стоїть пам"ятник Чорноволу

напроти податкової біля Чорновола є кусок трави вздовж тротуару зразу за тим сплячим хлопом ... от там і можна вчинити невеличкий фонтан щоб журчав собі, не даючи спокою любителям пива...
st.fergi пише:
А то понаставляли тих пам"ятників а реально для чого?

щоб потім з ними "воювати" - одніх знімати, інших ставити... історія... еволюція ... деградація...
Pangea пише:
нехай вже стоїть Чорновіл там де є,

як на мене, то якраз там , де Чорновіл, був би афігєнний фонтан! Великий і красивий, і місця кругом нього для багатьох би хватало( навколо нього б лавочки підійшли) , сиділи б усі і відпочивали, балакали про життя а заодно своїм гамором заважали б неправильній роботі міської влади, крачали б собі усі :КУДИ ДИВИТЬСЯ ВЛАДА то на повному серйозі
st.fergi пише:
то якраз там , де Чорновіл, був

3-поверховий будинок...
А кому той домік заважав що кудись зник?
Його розібрали по кірпічіках шоб поставити замість фонтана памятник Бетману ...
massacra пише:
замість фонтана памятник Бетману ...

то краще розібрали би Бетмена щоб зробити людям Золочева корисну справу. Я думаю , молодь була б задоволена дуже, а возмущалися б напевно пару старших чоловік " ретельних і щирих українців".

додано через 3 хвилини 49 секунд:

От була я вчора і біля Шевченка і біля Чорновола. То ужасно виглядає, коли стоїть брудна статуя а під нею або гниючі на дощі квіти або вінки які на цвинтар носять і їх багато! То є негарно! Ще Шевченкові куди не йди... То або ставити пам"ятники всім людям( бо кожен заслужив по-своєму) або не ставити їх нікому! Місто похмуре від тих похмурих пам"ятників...

додано через 4 дня 5 годин 23 хвилини 28 секунд:

Таких фонтанів нам не бачити....

http://cc-cv.ru/posts/3/3987.html
може і не такі шикарні фонтани, но реально щось скромніше зробити, але... поназбирувалось в міській раді їх там ціла купа і кожен захищає свої бізнесові інтереси. Їм не треба фонтану, вони по місту і так ніколи не гуляють... їм взагалі по барабану наше місто.... як дороблюсь трохи грошиків, то обов'язково стану одним із ініціаторів створення такого фонду по будівництву фонтана, бо за нас ніхто того не зробить... у них свої справи...
Якщо б кожен скинувся на фонтан(зі всього міста) то б не треба було фонду робити.
і то правда.... але в нас в Золочеві є такі люди, шо від них не дочекаєшся і копійки.
Потрібен ініціатор. Хоча б по відбудові тих же фонтанів-лебедів і відновленні фонтану на Вічевій площі. Не такі вже й мільярди потрібні... Пробігтись по партіям в передвиборчий період - хай скинуться, не такі вже й бідні. А мешканці обовязково висловлять їм свій респект і, можливо, й голос. Врешті-решт фонтан в Золочеві - це немало. Рухайтесь!
Бачила у Золочеві фонтан.
Гуси-лебеді.
Після дощу та чаша над ними набрала купу води і коли вітер віяв то вода розливалася на лебедів. Не смійтеся то зрєліщє, і грошей нікому не тре
Тоді треба просто над фонтаном причипити вертолёт і чекати дощу?
А коли я сьогодні проходив повз Гусей-Лебедів (було вже темнувато) одне п"яне мурло зображало фонтан "пісающій мальчік", причому "плюскіт" було чути метрів за 30, а двоє інших розбивали об фонтан скляні пляшки. Були б вони тверезі то такого, думаю, не робили би.
mops пише:
одне п"яне мурло зображало фонтан "пісающій

фу, нікчема воно
то воно хоть слава Богу одне було... а то літом таким дуже теплим там стоїть група металістів... і зображає той же фонтан..... і тоді звуки фонтану чути не на 30 метрів... а на півцентру....
лапайте тих сцикунів і замуровуйте і будуть вам фонтани по всьому місті
putryа пише:
лапайте тих сцикунів і замуровуйте і будуть вам фонтани по всьому місті

пардон, а какати їм , замурованим, куда?
st.fergi пише:
а какати їм , замурованим, куда?

В штани сусіду...

Золочеву до такого фонтану, як свині до неба....
Фуууу, Массакрович, як некультурноооо
Фонтан був би, якщо б люди в місті жили дружно, влада б прислухалася до того шо хочуть мешканці а не вирішувала все сама( то то саме, якшо мама вирішує шо одягати своїй доньці , а в доньки ну зовсім інші смаки і бажання), і шоб наші люди були ну хоч краплю культурнішими , шоб не загаджували той створений фонтан( таких хуліганських людей не є вже аж так багато , але шкоди вони роблять для всіх)
Поставити біля фонтана шандара з машинґвером і всі будуть кулітурні...
Одного
vaymut пише:
шандара з машинґвером

забракне певно... треба цілу народну дружину створювати з тих файних дядьків
Не буде фонтану, бо Золочів - провінційне "стояче" містечко, на хлопський розум - велике село. Крім гною, бульби і забухати більше нічого не треба. А ті, кому треба, "хочуть" тихенько в тряпочку і на тому все і закінчується... Еволюція в Золочеві йде з швидкістю підстреленої черепахи.
300% правди... в Золочеві фонтану не буде, зате буде ше 50 кабаків, 40 аптек, 30 продуктових магазинів і 1000 ям на дорогах. І так всім буде файно...
Оксанка пише:
зате буде ше 50 кабаків, 40 аптек, 30 продуктових магазинів і 1000 ям на дорогах. І так всім буде файно...

+1

додано через 2 години 4 хвилини 10 секунд:

значить закатуєм губи і вибиваємо ту сумашедшу мрію з голови.
а крім всього шо перечислила Оксана буде ше з десяток заправок! воть.... а от фонтан навіть якшо і буде, то ми його не побачимо точно.... то не за наших часів буде
шо? фонтан? якщо і буде , то не працюючий. в нас один такий вже є.