Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Папарацци в Золочеві

Автор Повідомлення
Папарацци в Золочеві
Тема з оригінальними фото людей нашого міста в самих небажаних ракурсах.
Фотографуйте їх, не встидайтеся!...

Натюр Морт.

Думаю, то не був сердечний напад...
Парковка автопілотом? То хто і де?
Кот да Винчи а шо ти його вже в чорну рамку взяв?
Хм... дивно... і так, що ми знаємо?
Чоловік в странній позі сидить\лежить на лавці\столі
Бутилок, стаканів, недоїдків, кульків чи будь якого іншого сміття не наблюдається (странно...?)
Чоловік сидить\лежить більш-менш охайно... Штани застібнуті, сорочка тоже... Одяг чистий, як мені здається...
Кроси білі... дощу значить не було... і чортзна- де він не лазив...

Які накльовуються варіанти?.... Він займається йогою? В нього проблеми з спиною і зараз, в такій позі, він отримує кайф?
Він вирішив полюбуватись... небом?!

Хи... тепер я знаю чого на мене так витріщаються коли я собі дозволяю присісти на бардюр чи полежати на газоні і повтикати на небо і форми хмар...

Цікаво чи мої фотки в цей час сюда попадуть...?
Папарацци нападають.
Ага, Pangea, ти ж хочеш правди? Ну то той менщизна був врізаний в драбадан, він крутився по лавці та белькотів всяку нісенітницю, може від креку, а може від тривіальної горілки. А тема як називається? Вірно - папарацци. А папарацци байдуже, що було з тою людиною, головне щоб кадр був вдалий. Навіть якщо людині капець настав би через п'ять хвилин, папарацци все одно б просто фотографував, і надто б не замислювався над проблемою його прицілу. Думаєш то просто приколи? Ні. То живі люди, як фотографи так і ті хто знаходиться під їх прицілом. Так що хороша можливість виговоритися про безсердечних фотографів та їх "жертв". А в моєму випадку було добре видно, що йому серед білого дня ніхто не допоможе(бо він сам перестарався), то й дістав можливість опинитися в галереї Золочів'ян. Хочеш допомогти всім нещасним, які самі себе ув'язнили? Більше буде допомоги, коли він себе побачить на фотографіїї і сам спробує щось змінити, ніж від примарних захистів - "він йогою займався". А може дійсно закриєм очі на все що навкруги відбувається?
Ну раз відкрили охоту на Золочів'ян.... так от ще один "постріл" і олень "убіт"...

Pangea, ану проведи аналітичне розслідування про причини його віддиху...
сьогоднішній свіжак

"ДАМА на Асфальті"
Алярм! Урізноманітнюйте тему!
Блін..... та то не обов'язково алкоголіками насичувати тему, то так мені перший кадр попався. Може бути якийсь дядько, який забув ключі вдома і дряпається на третій поверх по балконах, або мер міста в загадковій позі... тощо
Кот да Винчи пише:
та то не обов'язково алкоголіками насичувати тему
наразі нічого цікавішого не попадалося
Ні в якому разі не подумайте, що ця дитина п'яна, просто поки дорослі дяді і тьоті слухали нашу вельмишановну владУ яка вітала цьогорічних випускників, стомлене дитятко вирішило відпочити...
Кот да Винчи пише:
то не обов'язково алкоголіками насичувати тему,

а хіба алкоголіки не жителі міста? та ще і у ффсяких оригінальних позах

додано через 1 хвилину 14 секунд:

vaymut
фото кльове
Це малолітнє чадо і мені в кадр попало!

Люди, знімайте не оригінальні фото золочів"ян а просто золочів"ян, а то є тема про ФОТО, де більшість фотографій про Золочів( на початку) а золочів"ян - безпосередніх мешканців Золочева , немає. А без них місто пусте місце.
Мопс, фото своє справу також роблять.
М-да.. алкоголічна тема получається. Зато повчальна!

Я знаю! Тому так багато фото з лежачими_зовсім_не_поліцейськими бо вони для фотографа найлегша здобич. Нерухомі, і не зважають ні нащо.
st.fergi пише:
Люди, знімайте не оригінальні фото золочів"ян а просто золочів"ян, а то є тема про ФОТО, де більшість фотографій про Золочів( на початку) а золочів"ян - безпосередніх мешканців Золочева , немає. А без них місто пусте місце.

Погоджуюсь!
Людей нам!!!! І побільше!

Люблю за нимим вживу спостерігати... ше треба на фотах попробувати... помічаються всякі різні деталі...

Кот да Винчи пише:
коли він себе побачить на фотографіїї і сам спробує щось змінити,

Себе тут вони навряд чи побачать... Хіба їх якісь родичі. І я не думаю шо їм від того стане краще...

І дійсно! Ну що ви?
Невже в нас в місті тільки одні алкоголіки... От зайде людина з чужого міста так тут весь час фотки чи замку чи п"яничок...
Золочів"ян в студію!!!
I'm paparazzi...
Ну так фотографуйте! Я тільки ввечері виходжу з дому (вже якість фото губится, N6230), а фотоапарата як такого не маю. От в неділю я їх всіх побачу ...
Кот, нє нєрвнічай
Страйк перед РАҐСом.

От що значить вираз "відкинути копита".
Мдя... відвикла я щось від таких Натюр Мортів. Ужасть! Так і хочеться мовити словами У-лега: "куда дивиться влада???"
Хе-хе-хе "П"ЯНСТВУ БОЙ"
Та тема мені нагадує кадр з "Діамантової руки", де героїня Нонни Мордюкової вішала на дошку догани алкашів
Свіжина ТУТ
Фота зроблена на День Незалежності... Зранку я просто встала в 5 ранку і поки чекала на автобус до Бродів малость закуняла на рюкзаках і спальниках... От тут то настигли папарацці

Нарешті гарна фотографія симпатичної дівчини! а то вже та алкашня піднадоїла, де їх тільки немає!
Вона таки певно бухова
tymofiy пише:
Вона таки певно бухова

Коли ти просинаєшся в 5, попередньо заснувши в 4 і тобі приходиться досить довго чекати на автобус поневолі задрімаєш!!!
Нє, якби була бухова то б ніс червоним був
Косметика приховає все..
Там нема косметикитам натурпродукт
Nitro пише:
Косметика приховає все..

А я не користуюсь косметикою!!!
st.fergi пише:
там натурпродукт

сплячий натурпродукт

Pangea пише:
А я не користуюсь косметикою!!

Вопше вопше? Ага... Прямо таки не користуєшся?... Щось не віриться...
ПиСи: Гарний аватарчик
Nitro пише:
Вопше вопше? Ага... Прямо таки не користуєшся?... Щось не віриться...

Спитай сестрьонку як не віриш.... Часом бувають тільки дуже і дуже рідкі випадки шо користуюсь.... та й то тільки підводка для очей чи туш... Хотя для того треба таки серйозну "подію"....

Nitro пише:
ПиСи: Гарний аватарчик

Мучос граціас!
Energizer здох на пів дорозі?
Жаль не мав при собі фотіка, але прокоментую: Йду щойно через гусій парк, а там купка дівчаток років по 16, всі готові в дюппель. Йти не могли, пробували повзти рачки.
Цивілізація
Один розумний чоловік, ще два століття тому відповів на питання, що ми будем робити через багато-багато років...
-він відповів: "Пить и воровать!" P.S. Романтика
Тепер всі хроніки стануть популярними. Цікавий свйт.
Трошки не в тему, бо не Золочів. Але не міг втриматися і не показати фото :

Два рази - це майже закономірність
Професія - консультант