Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Літні ресторани

Автор Повідомлення
Літні ресторани
Для Золочева та подібних йому малих міст- явище маловідоме! Звичайно, маємо декілька пародій на літні ресторани, але, але... В кращому випадку-це незручні дерев, яні лавки та столи, як в Казанові, чи Півнику, в гіршому фірмові пивні намети з пластовими чи цими новішими дерев, яними, доречі, теж незручними столами. Самообслуговування. Асортимент-пиво, часто паскудне. Для людей, що невідали кращого і так подобається, але коли ми всі так прагнемо, щоб наш Золочів став європейським містом, думаю, прийшов час змін.
В європейських, навіть самих захудалих містечках, щойно блисне перше весняне сонечко, ресторани, бари та кафе починають готуватися до літнього сезону. В міста орендують площу на вулиці біля свого закладу, будують дєрев, яну платформу, яку вкривають, переважно, зеленим килимовим покриттям, а далі починається змагання- хто зробить найзатишніший ресторанчик. Переважно, використовують плетені крісла та столики, дехто пробував проексперементувати з кованими, але, як вияснилося, люд більш за все полюбляє зручні плетені з м, якенькими, кольоровими подушками, в які як сядеш. потім ой як важко встати
В такому ресторанчику роблять огорожу, переважно, з вазонків, а навіси - не приївшіся всім "Оболоні" і. т. п. , а спеціальні, різних систем. Сядеш собі в один з багатьох, що тобі сподобався, а молоді соколики офіціанти чи офіціанточки, переважно студенти, в стильних чорних та довгих офіціантських фартухах тут як тут-що собі бажаєте пане? Заказ за декіька хвилин на столі. Брудна посуда, щойно ви допили, прибрана. Бажаєте ще чогось? Якби ви знали, любі друзі, скільки грошенят було залишено мною в таких от закладах..
Вже і у нас в більших містах є такі, але їх надзвичайно мало, та й чесно кажучи часто рівень не той.
З впевненістю вважаю, що таким містам як Золочів просто необхідні такі речі! Вони додають місту духа! Прикрашають його! Звичайно, багатьом особливо старшим громадянам, доведеться перебороти сором, от так сісти у всіх на очах посеред міста на тротуарі. Але, думаю, звикли би.
Наша вулиця Шашкевича повинна би бути вся в барах та ресторанах, замість незліченних банків!
А влітку мала би вкриватися літніми ресторанчиками, як це є в Європі. Тим більше, що ми туристичне місто. Та що ми з того туризму маємо??? Поляків завозять лише на замок, минають центр, отже грошенята з міста тю тю... А хіба немаємо що їм показати? Той же дім убогих, побудований їх улюбленим Собеським, чи церква, де покоїться його дружина. А між іншим і ресторанчики мали би виручку.
Nag пише:
А між іншим і ресторанчики мали би виручку.

А Равелін один певно і має виручку
Я теж проти тих навєсів ффсяких типу оболоні, і вважаю що то є гарним коли на вулиці біля бару повно квітів чи вазонів(але доглянутих а не засохших), плетені кріселка і гарні столики де можна попити пивця чи кави. Але не вважаю, що це є соромно старшим людям отак присісти і чогось випити. За кордоном таке всюди є і сидять як молоді так і старші люди. Гарна темка ця, одразу згадується мені як сиділа на таких кріслах і пила кавусю на вулиці під парасолькою таких як я було багато і повівав вітерець... ех...
Я теж не вважаю, що старшим соромно. Це вони так вважають, нажаль. Або, скажімо, багато з них. В нас звикли, що активно та весело живуть лише молоді. Хіба ні? Де ви бачили в нас пенсіонерів, що мчать на роліках??? Декілька десятків кілометрів на захід-це звичайне явище. Пам, ятаю в Кракові зустрілася мені десь сімдесятилітня пануся, що мчала на самокаті- ну просто супер!!!
Nag пише:
Це вони так вважають, нажаль

що, прямо так і говорять тобі: мені встидно там сидіти???
старші люди( чоловіки) віддають перевагу посидіти не на вулиці а в дурацькому вонючому ЦЕЗАРІ і подібним йому забігайлівках( просто нашо деяким дідусям культурно попити пива в барі навіть під тим же навєсом, як можна назюзюкатися в тих гадушниках, а потім валятися на сонечку, і коли буде іти повз них Олег, то його серце буде за них боліти
Я не бачу нічого постидного чи поганого, коли старі відпочивають з молодими, їх же ніхто не виганяє, навпаки, молодь вважатиме таких старших людей просунутими( молодь бачитиме, що людина сама себе поважає і сидить в нормальному барі навіть з тим же маленьким бокальчиком пивка, а не заливається в брудному кабаку де бігають таракани і прочая живность і кругом все ВОНЯ)
Знаєте, не можна отак просто щось ставити на вулиці - якщо по закону, то треба заключати договір оренди земельної ділянки, а саме вулиці (асфальтове покриття) не можна здавати в оренду, вони не для того призначені.
Особисто мене нервують усякі перешкоди на дорозі - виносні реклами і т. д. В Золочеві це ще не дуже помітно, а от у Львові, на вузьких вулицях, ці штуки створюють помітні перешкоди.
І головне
Nag пише:
Наша вулиця Шашкевича повинна би бути вся в барах та ресторанах, замість незліченних банків!

Блінннн, і так весь Золочів в тих ******* кабаках! Досить бухати, скільки можна!
Банки - це гроші, а кабаки - це кава і бухло. Мені більше подобаються гроші ніж бухло, отак
а мені
mops пише:
це кава

mops пише:
Досить бухати, скільки можна

я не розумію, чому якщо кабак то зразу бухати, таке враження що як заходиш в кабак то вже мусиш набухатися
Якщо горілка і пиво - це бухло (а це таки бухло), то скільки б ти не випив, 100 грам чи літр, процес цей має одну назву - бухання

st.fergi пише:
де бігають таракани і прочая живность

як нащот ящірок, зміючок і жабок всяких?
Може в Мопса просто гальма не тримають і він як заходить в кабак, то обовязково мусить напитися в дим... Тому і веде війну з кабаками, бухлом і пивом...

Чому в нас Мартіні таке дороге? 84,47грн за 1 літру! воно ж коштує 6 євро!
mops пише:
100 грам чи літр, процес цей має одну назву - бухання

Не погоджуюся, бухання-це коли сидиш і квасиш нємєрянную кількість спиртного
якщо я сиджу собі, спокійно відпочиваю зі 100 грам вина, то прошу не обзивати мій процес відпочивання буханням, то є смакування, до речі
в переважної більшості українців відсутня культура пиття алкогольних напоїв...
massacra пише:
в переважної більшості українців відсутня культура пиття алкогольних напоїв

ну і шо, ти рахуєш що
mops пише:
100 грам чи літр, процес цей має одну назву - бухання

Оце так сказанув!
mops пише:
Банки - це гроші, а кабаки - це кава і бухло

Гроші?????!! Та за декілька років більша половина оцих баночків порозорюється, та залишить людей без цих самих ГРОШЕЙ!

Що значить кабаки? Я не говорю про брудні забігайлівки, а про культурні заклади, куди нормальні люди приходять поспілкуватися за феліжанкою кави, чи бокалом вина. Якщо хтось ,"бухає" і не відрізняє 100грам від літра, то, нажаль, з таким ніц не вдієш-алкоголізм! Переважно такі не відвідую літніх ресторанів.
mops пише:
Блінннн, і так весь Золочів в тих ******* кабаках

В яких???? В нас нема жодного нормального ресторана, декілька більш меньш нормальних барів, одне кафе. Тай те, жодної фантазії- всюди однакові столи та стільці, подібний стиль.
Прийде ще час і в Золочеві повідкривають справді цікаві бари, ресторани та цукрарні, згадаєте моє слово!
Nag пише:
цукрарні,

цукерні в яких виготовлялися б золочівські ласощі: всякі горішки в шоколаді і тістечка.. ммм
Для кого цукерні, а для кого і цукрарні! Я звик на чеську назву.

А будуть продавати там пляцки, торти і морозиво. І каву, звичайно.
Nag пише:
А будуть продавати там пляцки, торти і морозиво. І каву, звичайно

то відкривайся рекламу вже зробив
Ні, дякую,-це не моє. Я краще буду регулярно відвідувати, коли хтось відкриє.
massacra пише:
Може в Мопса просто гальма не тримають і він як заходить в кабак, то обовязково мусить напитися в дим...

Nag пише:
це не моє.

а моє-то мати свій клуб такий, як в нікого немає, чисто оригінальний і ексклюзивний, і запатентований, щоб такого більше ніхто не мав
Блін, народ, ви вже замахали зі своїми кабаками! І тих шо є досить.

Nag пише:
Та за декілька років більша половина оцих баночків порозорюється, та залишить людей без цих самих ГРОШЕЙ!

Точно, і тоді в нововідкритих кабаках можна буде з "утопить горе в вине"
Алєкс, та ніхто тут не говорить про те, щоб відкривати НОВІ КАБАКИ. Можна було б з тих що є переробити шось нове, гарне і оригінальне. А то всі один на один подібні. Не мають золочівські люди, які тримають бари, свого ОСОБИСТОГО смаку.
Звичайно не мають. А навіщо? Навіщо тратити гроші на оформлення і теде і тепе. Це ж доведеться піднімати ціни "за люксовість".
mops пише:
Якщо горілка і пиво - це бухло (а це таки бухло), то скільки б ти не випив, 100 грам чи літр, процес цей має одну назву - бухання

Я так розумію, що мопс у нас 100% "трєзвєнік", він не бухає а ті хто вживають - бухарі.
Я з ним не згідний. Коли я на протязі вечора випиваю 100 - 150 грам джину або доброго коньяку, то я аж ніяк не бухаю з двох причи:
1. Я то не роблю щодня
2. Я це п"ю бо мені подобається смак джину, а не тому, що я хочу бути п"яним.
А комусь подобається горілка, вимно, пиво і т. д.
Якщо Мопс підкаже мені безалкогольний замінник джину, я також бухати не буду
mops пише:
Навіщо тратити гроші на оформлення і теде і тепе

для того треба гроші потратити, щоб людина яка прийшла в бар побачила хороший дизайн зі смаком, непластмасові столики, необдерті крісла з яких поролон проступає, на стінах не обої совєтских врємьон і не побачила штори ше за союзу червоні бархатні як в борделі. Щоб прийшла і захотіла там залишитися на деякий час: поїсти чи випити, а потім щоб розказала іншим знайомим як атмосфера того бару впливає позитивно.
mops пише:
Це ж доведеться піднімати ціни "за люксовість".

краще заплатити гроші але відпочити в приємній оку обстановці. Кого таке не влаштовує, прошу дуже вступити до Цезаря чи Бесіди, і кожен знайде те, що хоче.
mops пише:
А навіщо? Навіщо тратити гроші на оформлення і теде і тепе

Хто на скідьки себе цінує і поважає... Може комусь і подобається сидіти в гадюшнику і заливатися смагою як свиня...

додано через 1 годину 2 хвилини 19 секунд:

Літній ресторанчик... Їх тут тисячі... і всі різні...

Хтось бачить бухарів?
Не буду сперечатись про випивон, для цього є інша тема.
А рівень презентабельності кафешок прямопропорційний середній заробітній платі в місті. В селі, де голі і босі колгоспники ніхто не буде відкривати ресторан "Прага", логічно?
Це не для бухання, а для відпочинку, для проведення вільного часу, для зустрічі, для бесіди, для сніданку... Це і показує культуру села - залитися і в люлю...
mops пише:
А рівень презентабельності кафешок прямопропорційний середній заробітній платі в місті

той рівень презентабельності якщо і не може власник бару підняти, то нехай би спробував його просто-напросто поміняти, і я думаю, тої розмови не було б.
massacra пише:
Це не для бухання, а для відпочинку, для проведення вільного часу, для зустрічі, для бесіди, для сніданку... Це і показує культуру села - залитися і в люлю...
ППКС.
massacra пише:
культуру села
і Золочіва в тому числі необхідно жорстоко стимулювати сильним держапаратом міста. Цього, нажаль, в нас немає, і напевне, так і не буде. Вибори-перевибори тут не зарадять.

А окультурити таким чином наше місто - це дуже навіть файно було би.
Я хочу зайти в чистенький і не зроблений як-небудь бар, щоб відпочити з сім"єю чи друзями. Посидіти в недорогих але гарних, підібраних зі смаком стільцях, щоб були накриті столики чистими скатертинками без дирочок від попелу, щоб був бар ДОГЛЯНУТИМ ! А не таким, що власник його зробив на скору руку, щоб відбити собі грошики чимскоріше і щоб люди просто мали де присісти а все остальне нікого не хвилювало би! Ті бари, які є(більшість) можна переробити. Саме основне щоб було бажання ДОГОДИТИ ЛЮДЯМ а не ДОГОДЖУВАТИ СОБІ!
Щоб я виходила з бару і могла сказати офіціантам чи тому ж власнику: дякую, у вас чудово! І щоб він міг сказати: дякую і вам, заходьте до нас ще! І повірте, в такий бар я прийду і не раз! Бо бар гарно виконує своє призначення а власник роботу.

додано через 12 днів 4 години 57 хвилин 50 секунд:

Хочу бар-караоке....
Ось так вони виглядають
класний бар колись був біля шевченківського озера "Вовча Яма". Що з нею сталося?
Ніц не сталось, зогнила. Місць шоб побухати і все інше є досить, кому та яма стала потрібна?
Побухати.............. А якщо б знайшлась якась людина, яка б з ями зробила пагорб, тобто підняла цей заклад на ноги, але не як бар, а як культурно розважальний заклад, невже обов'язково робити бар??? Правильно Діма каже, набухатись у нас вже є де, як то кажуть, више криши... А розважитись, культурно відпочити??? Підкажіть хоч один такий заклад (крім кінотеатру)??? ...................... Брак слів................
vaymut пише:
Підкажіть хоч один такий заклад

В рбк є гурток танців, спортом можна при бажанні зайнятись. Бібліотеку на крайняк ніхто не відміняв. Було би бажання!
Про шо взагалі йдеться, коли вживається словосполучення
vaymut пише:
культурно розважальний заклад

Юріг, напевно більярдна?
Васілій пише:
культурно розважальний заклад

ну може басейн якийсь, боулінг клуб, тенісний корт
Васілій пише:
напевно більярдна

відповім твоїми ж словами:
Васілій пише:
"Єта мєлка, Хобатав!"(с)

було б бажання, можна багато-чого придумати.

додано через 1 хвилину 25 секунд:

Nitro пише:
ну може басейн якийсь, боулінг клуб, тенісний корт

бачиш, Васілій, ідеї вже є, і не обов'язково, як ти кажеш
Васілій пише:
більярдна
Шо боулінг, шо більярдна-кабак. Піва і сігарєти. Шо там культурного? Теніс наскільки я знаю люди грають, і волейбол з баскетболом-БУЛО БИ БАЖАННЯ!
Басейн? Буде достатня кількість людей готових платити адекватні гроші-зразу буде басейн.
А хто взагалі придумав таку назву специфічну "Вовча яма"? То тіпа як туди попадаєш то фіг виходиш звідтам? гигиги
А вообше я б хотіла шоб нарешті вже де-небудь у Золочеві відкрилася нормальна дитяча кафешка з майданчиком дитячим, де би можна було влітку прийти на морозиво під парасольками і на десертики, і діти під боком, можна було б бачити чим вони собі займаються на тих майданчиках чи площадках... і шоб в зелені все було, і шоб різнокольорово.
Васілій пише:
Шо боулінг, шо більярдна-кабак

Дик ти проти вигляду наших більярдних чи проти більярду як виду відпочинку взагалі?
MUBa пише:
Дик ти проти вигляду наших більярдних чи проти більярду як виду відпочинку взагалі?

Мене якраз майже все влаштовує. Просто важко більярд назвати культурно розважальним закладом.
Мене не напрягає кількість кабаків і вигляд більярдних-я на більярді не граю А кількість завжди переходить в якість(діалектика однака)
Я хочу сказати-хто хоче культурно розважитись -навіть в Золочеві знайде можливість
Васілій пише:
хто хоче культурно розважитись -навіть в Золочеві знайде можливість

з такою кислою міною сказав Василько
st.fergi пише:
сказав

написав
astrolik пише:
st.fergi пише:
сказав

написав

хіба шо в кіно можна сходити.
st.fergi пише:
Mr. Green Mr. Green хіба шо в кіно можна сходити.

Ліля, а можеш по пунктах написати(ну тіпа 1-иипп 2-....)шщо тобі невистачає в плані культурно -розважальних закладів?
мені наприклад нормальних доріг для роликів
Хочу театр, хочу дитяче кафе літнє, хочу дитячий майданчик типу РОШЕН у Львові, хочу часті концерти у місті, хочу щоб на озері плавали катамарани влітку, хочу щоб парк почистили де озеро Комсомольське , де б можна було на пікнік присісти, хочу басейн і якийсь спортивний зал з фітнесом (аеробікою) для жінок і трєнажорами всякими для всіх бажаючих, хочу щоб просто були нормальні неполамані лавочки для простого відпочинку в парку, хочу щоб було Монако ненакурене, хочу щоб проводилися в місті якісь виставки, навіть просто банальних кружків всяких-я б пішла подивилася на виставки. То все шо пригадала для початку. А тепер сіла і закатала губу, а то розмріялася
st.fergi пише:
Хочу театр

Нууу, пристойний театр навіть у Львові проблема.
А скіко готова за це все платити в місяць?
Василько, то питання дуже об"ємне. Але точно скажу, шо готова всюди ходити про шо говорила.
st.fergi пише:
Але точно скажу, шо готова всюди ходити про шо говорила.

Ну та при бажанні майже все можна занйти. Хіба крім басейна. Як не в Золочеві, то ві Львові чи Тернополі Коли остатній раз відвідувала театр чи виставку?
Васілій пише:
Ну та при бажанні майже все можна занйти

при великому бажанні я нічого не знаходжу НА МІСЦІ. А їздити в інше місто шоб розважатися потрібно мати своє авто, а це не кожні можуть собі позволити, щоб не спішити назад на маршрутку і встигнути на останню хоча б. Да і не уявляю я як їду з дитиною до Львова чи Тернополя на нормальний дитячий майданчик Бо тоді шо виходить, якшо місто Золочів маленьке то нікому нічого не треба, бо не кожен хоче платити гроші за розваги? Ну в принципі мені шкода шо я попала в малу кількість людей, які готові платити гроші ТУТ за розваги.