Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Державні стандарти

Автор Повідомлення
Державні стандарти
Колись за Радянського Союзу були ГОСТи, тобто "державні стандарти", певний товар оцінювався на наявнісь шкідливих речовин і т. д., чи будівельні стандарти. Зараз існують ІSO "міжнародні стандарти", як взнати чи є певні органи які перевіряють дотримання цих норм в нас і чи взагалі хтось контролює ЦЕ? Наприклад, при здачі житлового об"єкту комісія приймає об"єкт по цих стандартах?
Олег, шо за дєцкій сад? Я ше розумію таку дурню спитав би хто з "маладьожі".
УЖАС!
Стандарти в основному залишились ше старі, радянські. Причому вже давно розроблені нові, але ніяк не доходять руки їх затвердити. Але навіть ті стандарти в багатьох галузях є досить хорошими. Якби їх дотримувались ми би жили набагато краще. Але навіщо дотримуватись - дав "на лапу" кому треба і вже всі стандарти "до лампочки"
Олег, а шо то таке ті "стандарти"? Я шось ніц не розумію, про що йде мова? ____________________________________________________________________________________________________________________________________
Олег, в мене вже вкотре виникає підозра, що ти задаєш питання на які сам добре знаєш відповіді. Чого ГОСТи були? Вони і досі є, як і казав Mops. Але крім них є ще ДСТУ - Державні стандарти України (ті самі нові). І звичайно те все діло регулюється, створені державні комісії та комітети, які тим опікуються. А от на рахунок житлових об"єктів, то тут вже окремий випадок і я шось навіть не знаю чи розповсюджуються на це ті самі ГОСТи чи ДСТУ.
Ти що, не знаєш, що таке стандарти? То такі закони! Для всього!
Олег пише:
Наприклад, при здачі житлового об"єкту комісія приймає об"єкт по цих стандартах?
для цьогго існує ДБН -державні будівельні норми, по яких приймаються будови
Олег напевно думає, що в нас якесь село без сільради. Але я не дурний! Я знаю, що все робиться по законах!
putryа пише:
Олег напевно думає

Я поняВ! Алех не ДУМАЄ! ВАЩЄ!
Я думаю що в нас взагалі не використовуються ті стандарти, по ті причині що практично весь товар завозиться з Китаю, і наявність шкідливих речовин ніхто не перевіряє, Васілій а, ти думаєш? Я взагалі бачу те що ти просто тупо обс.. все що пишуть люди на форумі, критик ти наш! Повертаючись до стандартів хто перевіряє ввезені товари в Україну?putryа закони в нас існують тільки для тих хто має гроші, тобто може найняти хорошого дорогого юриста, який би захищав його інтереси в суді.
Гоооов, Олег, стримай коні І не починай про китайські товари... ти ж хотів взнати про будівельні об"єкти, а то аж ніяк не долото з Китаю чи мішок цементу. Хотів про будівельні стандарти - маєш
massimo пише:
ДБН -державні будівельні норми
Вот і усьо. А коли хочеш про товари говорити, то ніхто не має ніц проти, тільки ти поясни про що говоритимеш, а то за твоїми думками мозги не встигають, мої так точно)))