Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Какое отношение у людей живущих в городе к клубной музыке?

Автор Повідомлення
Какое отношение у людей живущих в городе к клубной музыке?
На мой взгляд, клубная культура совсем не развивается, а все больше банкетные варианты отдыха! Пора бы уже чтото поинтерестней придумать! Молодежи негде приткнуться, отдохнуть! Прямо мозги кипят!
woy@woy
Завітай в Монако...
Ага, тут куди не плюнь - одні клабери проповідують клубну культуру. Прям як свідки Єгови. Шуруй в Монако, там у них портал . І бабла бери побільше - будеш почесним клоббером.
ps: А мазгі кіпят ілі ат работи, ілі ат бєздєлья. Ілі ат фосфара...
Я коли чую словосполучення "клубна культура" рука тягнеться за пістолетом
Хочу попасти в Берлін на МЕЙДЕЙ.
massacra пише:
Хочу попасти в Берлін на МЕЙДЕЙ

І я хочу, нажаль наразі нездійсненна мрія...
Чому?
Робота...
Ну насчет денег ты не прав! Монако это так, пародия на клуб! И я
кстати не местный, если успел заметить! Но был везде!
woy@woy пише:
Монако это так, пародия на клуб!

www.zolochiv.com.ua напиши цю фразу там-взнаєш про себе багато нового і цікавого
А може хто знає, яке відношення у людей, які живуть у селі, до клубної музики
st.fergi пише:
А може хто знає, яке відношення у людей, які живуть у селі, до клубної музики

Уявляю
а в них вся музика "клюбна"
ги)))))) а я жі шела........ правда воно за кілометр від центра міста..... і того в мому плейлісті тільки клубна музика, но ніколи не клЮбна
Блін! Ну шо за йолки-палки? От чого таке ставлення до села? Там шо, по вашому не люди живуть?!
Чого ж як людина з села то зазвичай виникає таке враження що то неграмотна, дурна, неотесана істота яка поняття не має про вашу клубну музику, і "міське життя"?

Чого ви так низько ставите село? Люди працюють постійно, заробляють собі на життя переважно фізичною працею. Більшість з них, майстри на всі руки... не те шо деякі міські, які навіть зробити ремонт не зможуть. Нехай вони замість тусовки в нічному клубі і того щоб пропити пару баксів попрацюють на городі... і то ставить їх навпаки вище ніж тих клаберів.
Я знаю одного чоловіка який в плані освіти, знання мов, книг чи чомусь подібному обламає будь кого...

Коротше так. В мене в селі є родичі.... думаю і в більшості вас теж є... тому не розумію я вас...
Чогось ті хто живе в таких містечках як Золочів об*****ть селян, а ті хто живе і містах на подобі Львова те саме роблять з нами...
Це що таке змагання?

От... я закінчила. Є якісь притензії то читайте мій підпис!
дуже мені вже хочеться побачити і почути ту нашу клубну культуру і музику. Бо щось коли була вдома, то мене туди не часто тягнуло... а зараз дуже хочеться порівняти наше і те, що я бачила закордоном!!! Щось ь у мене закрадається така думка, що я подивлюся на то всьо один раз, прокоментую побачене... і буду сподіватися, що попаду якомога швидше назад - ""за бугор", як то кажуть (мені це слово страшенно не подобається)
Pangea
Нічого протів села, особисто, не маю. Просто уявила село своєї бабусі(воно в глубинці)де немає ще досі ні води, ні газу. Згадався клюб(саме так, клюб)де крутили російську попсу і то не першої свіжості. І думаю, така ситуація не тільки в цьому селі... Нічого поганого на увазі не мала
LIFE
Думаю, що це тобі буде не "Ескейп" . А хоча...
LENHEN
ой, ти мене розсмішила
ото буду я собі згадувати ті Ескейпи і все решта... еххххх
Ду клюбів мене шось не пре... Послюхати музичку - можна... А ходити кожен день на дискотеки як на роботу, шоб відмітитись для галочки, засвітитися - тіпа "сьогодні був" "прівет-пака", так то не цікаво.

І Монако не вважаю якимось клубом ... це так - бар + музика (голосно)... До клубу - як свині до ракети...

додано через 8 хвилин 59 секунд:

lenhen пише:
Нічого протів села, особисто, не маю

Я теж ніц против не маю... Але одного разу хтось мене спитав чи я маю "РЕЙВИ".... і з того моменту клЮбна музика то є їхнє...
woy@woy пише:
Молодежи негде приткнуться, отдохнуть! Прямо мозги кипят!

Я чесно тобі співчуваю... Але якщо є бажання то завжди знайдеться де і як віддихнути, повір мені... просто треба мати трошки фантазії...
Ех... Фізику на х*р, даєш філософію!
Взагалі то місце особливого значення не має. Головне щоб людина була хороша! Можна багато про це говорити, не буду. Пізно вже.
Трошки фантазии? Это конечно так! Но с другой стороны ...? Можноже приходить на готовое, и просто отдыхать! И дело кстати не а паре пропитых баксов, а можно просто посидеть с девушкой или другом и послушать качественный микс себе в удовольствие! Сделанный проффесионалом микс слушается намного приянее, чем пьяный базар на вроде : -Поставь мой компакт диск!!! Согласитесь со мной!? Я например готов заплатить, за спокойный отдых в приятной атмосфере! А не за : - ЛАнЦа, ДрИтЦа, Гоп, ЦА-ца, Эй тЫ чЁЁЁ там базаришЬЬЬ? И тому подобное!
Ну якщо не підходить Монако, то просто візьми авто і з вітерцем помчи у Львів або Київ або за кордон на виступи відомих ді-джеїв

А щодо клюбної музики у селі то я повністю підтримую Ленхен. І нічого проти села немаю, ані проти його жителів, ані проти їхнього заробітку, ані проти фізичної роботи на полі чи на городі чи в стайні. От. А мова про те іде, що в клюбах у селі немає клубної музики яка є у місті. Рідко хто з сільських жителів знає, наприклад, про Тієсто чи Буро, чи чув їхні твори і може їх розрізнити. І як каже Массакрович, у клюбах в селі клюбна музика. Така як Шатунов (колись) і "Бєлий лєбедь на пруду" тепер.
Хто там на Монако гонить??? Завдяки нашому Монако золочівська клубна культура за 2 роки піднялась з болота на досить високий рівень. До нас приїжджало багато діджеїв і клаберів з великих міст, і всі казали, що не сподівались побачити такий високий рівень. Взагалі то кожному своє, хтось любить клуби за гламурні інтер'єри, хтось через гарних дівчат, а справжні клабери йдуть в клуб в першу чергу за музикою. Ну і ще в нас в Золочеві є багато глобальних клаберів, які відвідали багато фестивалів в інших містах, а також в столиці. Я ж наприклад сподіваюсь років через два рванути в Голандію на Trance Energy.
andy suncraft пише:
клабери йдуть в клуб в першу чергу за музикою

повністю згідна Монако хороший клуб, мені сподобався, от тільки маловато місця для танців і від курива дим різав очі, а взагалі музика і атмосфера і світло і звук прекрасні
все має властивість змінюватись на краще.... наскільки я знаю, зовсім скоро клуб Монако може позбутися того сигаретного диму, але от на рахунок більшого танцполу, тут впринципі важко щось говорити...
andy suncraft пише:
може позбутися того сигаретного диму,

то було б пречудово
а, яке там відношення, коли добре вип єш то побарабану яка там музика грає, аби грала
а танцпол в Монако вже більший на 2 столика))) вже є де розвернутись...
То є класно, а то танцюєш і бувало штовхнеш кого-небудь))
Багато людей хочуть потанцювати а місця мало і виходить як шпроти))
Да... я постійно когось там штурхну чи зачеплю.... дуже того не люблю...
Я одного разу танцювала і чую, когось штовхнула десь ззаду мене, обертаюся.... і бац! тут такий здоровило з пивом до мене: гииииии, і така рожа п"яна))))Я кажу: соррі, руки догори тіпа мир-дружба)))А той би вже танцював дуетом зі мною кароче, неприємно стало
st.fergi пише:
кароче, неприємно стало

кому?
Мені. Що він за то, шо нечаянно його легко штовхнула, захотів продовжити танці вдвайом на танцполє
В такому випадку треба ше разочок його нечаяно штовхнути коліном поміж ніг.... ну нечаяно так.... чи шпилькою ну вже зовсім нечаяно йому на ногу встати....

Часом нечаяно такі речі можна робити...
Ага... а потім такі наслідки...
Є багато спокійних людей в клубах, але переважно , чомусь занадто живчиків зустрічала(випивка+якась наркота), маю на увазі, їм би поприставати до когось з дівчат, або нарватися в бійку. Одного разу бачила як в клубі дівчата духопелилися, правда мало, їх потім розтягнули.