Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Кремація чи домовина?

Автор Повідомлення
Я проти всієї процедури поховання:миття, трьохденного тримання в хаті, одягання, закриття в труні, закопування в землю.
Хочу щоб мене спалили одразу ж після смерті.
о, це наразі файна тема - так подумати на "досуге"...
саме головне актуальна - запасайтеся домовинками...
massacra пише:
запасайтеся домовинками... Laughing

або наперед повідомляйте, що хочете літати над хмарами....
а я ото так подумала і рішила: а яка мені різниця буде після смерті чи мене закопають чи спалять? але якось в могилі простіше буде полежати... близькі люди прийдуть на могилку, поговорять з нею... і їм легше стане... а так, попіл розвіється по світу всьому і навіть не буде з чим поговорити
Хоча то троха не стикується з деякими загальноприйнятими поглядами, але...
Кремація однозначно
... і в борщ замість приправи...
massacra пише:
... і в борщ замість приправи...

Якої приправи? Це ж чисте активоване вугіллячко!
Нашо продукти переводити...? Всьо можна використати...
фу..... мені після того як за борщ прочитала аж погано стало... але все одно не хочу горіти... навіть після смерті... може ше колись передумаю... але на разі я за звичайне поховання.
Поможе, не поможе... а до землі звикнете!!! //нар.мудрість//
Таки в землиці волів би залишитись. А ще краще в склепі, там лежиш собі комфортно, хробаки не тривожать. А якщо летаргічний сон - і випадково за мертвого прийняли? Й таке буває. Прикиньте - в'їжджаєте в піч, і там прокидаєтесь... а пізно вже, витягати марно, краще вже догорати. Нє, точно дерев'яний макінтош вибираю.
і буде в твоїм домі музика...
Зе ласт ворд.
Але я її почую ... звідти!
Кремація.

Але не просто так, а в котельні.

Щоб людям тепло було (зимою)
Кот да Винчи пише:
А якщо летаргічний сон

от я і кажу щоб зробили мені розтин і нехай не тримають три дні в хаті щоб засмерджувалася коли схочуть нехай похоронять але обов"язково в земельціале бажано поховати біля померлих молодих людей а не біля 90-річних бабусьок і дідусів( щоб веселіше було полежати)
Будете в гості один до одного заходити... вечірки робити... і думати про жит... смерть молоду...
Pangea
Угу а ше будуть приносити правнуки стопарік горілки і банан на свята ффсякі шоб не приходила їх страшити
Хочу щоб менезасушили як мумію і в мовзолей поклали.
Але головне - щоб добре бінтами замотали. Люблю бінти...
як вмреш де часом скорше чим я, я тебе буду в мавзолеї провідувати.....
Альонка пише:
як вмреш де часом скорше чим я, я тебе буду в мавзолеї провідувати.....

Я займаю чергу за Альонкою, ше-м ніколи в житті не бачила мумії в мавзолеї
Путря, так можна касу сколотити

додано через 7 хвилин 20 секунд:

А ше в мавзолеї можна виставити урни остальних форумчан(хто там в урнах буде засипаний? ), то тобі Путря тоже нескучно буде
мовзолей "форум Золочів + "
Однозначно в домовину, і лише в земленьку, ніяких мавзолеїв (вже Ленін там лежав), ніяких склепів (вважаю це показухою). Маленька скромненька могилка, щоб родичі та друзі змогли провідати (якшо будуть пам'ятати). Я не олігарх і не якийсь цар (пуп землі), щоб для мене гробовець будувати, мені підійде простенька могилка з хрестом і надгробною табличкою... Ато завели моду, свого роду змагання, хто найкращіший гріб на могилі поставить, ніхто не задумується, що померлій людині нічого крім пам'яті і молитви НЕ ПОТРІБНО!
То, як понаставляють тих надгробків, то ще посмерті на собі неси такий тягар, а кремація то по "культурному" і я не думаю що вона суперечить християнським законам?
Олег, давно хотіла сказати, якшо ти пишеш слова в лапках, то вони мають протилежне значення.... так шо краще забудь про ту свою звичку.... і не чіпляй тих лапок там де їх не треба..... бо те шо ти написав "культурним" в українській мові буде означати - некультурним.
Я ото притримуюся думки про гарненьку комфортну домовинку, з вікнами на схід сонця...... так прикольно було б......
Значить вирішили так - Олега спалимо...
Альонка пише:
про гарненьку комфортну домовинку, з вікнами на схід сонця......

.. ще з унітазом, телевізором, кондиціонером, баром, душом і мікроліфтом...
плюс комп"ютер, і мережа інтернету між всіма жителями кварталу "Наш Цвинтар - наша ФОРТЕЦЯ" і особистого охоронця часів династії Мінь.
Альонка
нуууу, значить ми з тобою сусідами будемо
putryа пише:
Значить вирішили так - Олега спалимо...

а хто так вирішив? а може Олежик оприділиться і захоче в мавзолеї разом з тобою лежати( в смислі не поруч з тобою впритик а так, в іншому скляному мавзолеї)))))
А хто того Олега знає... може і "впритик" захоче... то діло таке... мертвим вже пофіґ "де" і з "ким" і "як"... Зараз мода мінлива на ці штуки...

____________________________________________________________________________________________________________________
а Гладкий Хіппі та Місько от про таке мріють:
...... я би хотів у себе на похороні музику. Спершу “Лякрімозу” Моцарта. А потім якесь буґі. Або Pink Floyd’а.....
..... А я мрію, щоби мені на могилу посадили конопельку. Ото знаєш, як, буває, калина там чи тополя... А тут – Королева полів, Південна царівна, як мовилось на жовтенятських тусівках, прибула до нас із сонячної Чуйської долини... А, може, і з далекої, овіяної гашишем та мудрістю Сходу Манджурії... Тож посадімо її, дітки, сказала би піонервожата, на могилі відданого ленінця, комсомольця та планокура у третьому коліні. І виросла б вона високо-окою і густою, дітям на радість.....
LIFE пише:
І виросла б вона високо-окою і густою

мабуть не виросла б... - пообривали б ще в процесі росту...
Ну та... Конопля - то дерево. Тільки вирости йому не дають...
LIFE пише:
щоби мені на могилу посадили конопельку

А я б не витримала такої спокуси над собою..

додано через 4 хвилини 39 секунд:

Надаю перевагу кремації. А потім щом мій прах розвіяли на моїй землі, або навіть закопали(перспектива бути зїдженою хробаками мене не влаштовує, а попіл нема шо їсти ). Серед дерев, які сама садила, і взагалі в атмосфері так названого "Родового маєтку"(Хтось ще читав Володимира Мегре?)
Tin@ пише:
Надаю перевагу кремації.

Шоб робили тобі намазування всякими кремами?
massacra пише:

А мені то якось розово, яж тоді ітак буду мертвий, і користі мені з того...
astrolik пише:
користі мені з того...

напевно користь моральна(моральне заспокоєння)ше за життя, шо, мол, от намажуть там фсякими кремами як у випадку з Тінкою, або насадять кучу роз і фіалок як у моєму випадку
то психологічне розслаблення (навіть можна сказати мрійка така собі)отак думати зараз
"... Не лучше ли при жизни быть приличным человеком" В. Висоцький
Може тоді і не доведеться думати, як краще бути похованим.

П. С. Це ні до кого не відноситься, просто думка в тему
Цікава думка)))
Приличный человек хіба не думає як бути похованим?
Ну незнаю мені якось воно таки розово

Шо зробиш нестандартний я человєк
"... а мертві нічого не знають..."
massacra пише:

Чому? це ж спалювати тіло...
Ну, після Доброї кремації та ще і з масажом вже і спалюватись не захочеться...