Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вишивка

Автор Повідомлення
Вишивка
Якщо потрібно схем для вишивки пишіть на мило.
Щось ніхто не відповідає тобі, Олег. Може тому, що тут зібралось більше хлопців, яким вишивка не цікава, а Lenhen не навчилась ще вишивати. Пропоную для початку, хто хоче навчитись, спробувати Золотоволосу княжну з казки "Кирило Кожумяка".
Справжнього поки що нема, то хоч такий буде! (Ще не закінчила фон)
дуже гарно, молодець!!!
я от також раз спробував... результат був просто"вражаючий." з того часу так і не пробував, а було це ще в початкових класах на уроках трудового навчання
і я... в школі на трудовому... ледво там якусь квіточку вишила-це була моя перша і остання робота
А я от і вишивати і в"язати вмію, але я вам скажу для того ніякого терпцю не наберешся... особливо це мене стосується... та й крім того зір швидко портиться... Я багато вишивала, а потім, як то кажуть, поставила на вишиванні хрестиком такий огромний завершальний хрест!
а я навіть і не починав толком, от так шось пару раз голкою махнув, з них у 90 відсотках пальці проколов. Зтого часу з голкою шось не дружу(тільки у вишиванні)
А я почну вишивати тільки тоді, коли не буде як по-іншому на життя заробити. А поки що, за таке і не думаю братися
Вишивка для мене дуже часоємна шо аж занудно. Але сам результат страшенно захоплює. Хто хоче спробувати себе в цьому мистецтві, раджу так як я: вибрати з книжки чи журналу чи ше десь крутезний малюнок чи фотку (НЕ АДАПТОВАНУ! для вишивання), підібрати розмір тканини і нитки, нанести на тканину олівцем штрихи зображення, і хрестик за хрестиком вперед! І чим дрібніша клітка, тим якісніше буде вишите зображення (хоча зір більше псуватиметься). І цього достатньо зробити раз в житті (не для вишивальників), задоволення буде тривати роками!
Чесно, ніколи ше не чула, щоб чоловіки захоплювались таким видом мистецтва, якось воно більш жіноче... чи як там...
А я чула... Тільки ті унікуми мають мати витримку... А то вколяться голочкою 2-3 рази і плюнуть на те діло
Добре, якщо вколяться і плюнуть на те діло, як пише Pangea, бо коли не плюнуть, тоді вже погано буде
Ну ше залежно якою голочкою і як вколяться
Я не коловся, то точно
Як я малим збирався навесні
Піти у світ незнанними шляхами
Сорочку мати вишила мені
Червоними та чорними нитками
Я за те, щоби більше в житті було ЧЕРВОНО- КОЛЬОРОВО
Пробувала Якось воно нудно, адже стільки всього можна зробити за дні, проведені згорбленою за вишивкою.