Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вегетаріанство: їсти їх чи не їсти?

Автор Повідомлення
Вегетаріанство: їсти їх чи не їсти?
Життя без м'яса.

Доведень "за", власне, як і "проти" споживання м'яса - більш ніж достатньо.

Анатомічні: в людини довгий кишечник, як у травоїдної істоти, тому м'ясо там загниває.

Медицинські - пташиний грип, коров'ячий сказ, сибірська язва, а також інші звичайні харчові отруєння, з якими стикається мало не кожна людина, і причина яких - неякісне м'ясо.

Моральні: якщо б я жив в селі - то б нiколи не їв б м'ясо тварини, яка вчора ще дивилась мені в очі.

Про релігійні говорити не буду, так як і про поширену думку, що м'ясо їли завжди. Бо кожного дня його почали їсти тільки тоді, коли винайшли холодильник. А не так давно в багатьох регіонах в вільному продажі його не було.
Ось і є можливість висловити свою думку: їсти чи не їсти, та чи є взагалі серед вас чи ваших знайомих вегетаріанці.
Їм м"ясо. Смакує надзвичайно. Мені як і хижій тварині м"ясо найкраща страва. Особливо люблю коли чоловік наготує всякого добра з нього(у нього це напрочуд вдало виходить). До вегетеріанців відношуся спокійно. У всіх людей свої заморочки в голові. Якщо брати до уваги вищеперечислені причини через які не можна вживати м"ясо, то скажу таке: якщо б до всього прислухався( все у нас переважно шкідливо для організму, як відомо)то жив би в глиняній хатинці в лісі і їв би лободу, а скоро б загнувся від такої їди і спав б собі мирним сном в однокімнатній дерев"яній квартиріЯ вважаю, що м"ясо є поживним і необхідним для мого організму. Краще не їсти хліба чи картоплі але м"ясо з"їсти( якщо б прийшлося вибирати).
погоджуюся з st.fergi. Казала моя вчителька з біології шо без м"яса ну ніяк не можна жити..... організм потребує тих речовин які в ньому є, і жодна трава їх не замінить.
М"ясо для мене найголовніша їжа, можу м"ясо їсти без хліба, якщо я не з"їм м"яса то буду голодний, скільки б не з"їв іншої їди.
Кот да Винчи пише:
кожного дня його почали їсти тільки тоді, коли винайшли холодильник
трошка не так, ще в давні часи існувало дуже багато способів зберігання м"яса, це і соління і в"ялення, і коптіння. Нікому не сикрет, що печена ковбаска залита смальцем може зберігатися в пивниці надзвичайно довго. Крім того кожного тижня готували м"ясо невелике - курочка, качечка, кролик і т. д., яке в приготовленому вигляді зберігається по декілька днів і без холодильника.

Тваринний білок є тільки в м"ясі
Хм... тема цікава, можна задуматися. Десь колись бачила по телевізору програму і там розвивали таку теорію - м'ясо шкідливе, а шкідливе тому, що коли тварину вбивають, то в неї в крові накопичуються гормони стресу, ну чи страху, і ті всі гормони разом з їжею (з тим же м'ясом) споживаємо ми. І як наслідок, люди стають агресивні, злі і втомлені. В принципі, все можливо. Але правду ви кажете, в м'ясі є багато тих речовин, які замінити неможливо. Пробували пам'ятаю в один час всі кругом робити котлетки-відбивні-гуляші з сої. Але ж і соя ніц корисного не дає - одна модифікація. Так шо я навіть не знаю, їсти м'ясо чи не їсти - то кожному своє. Я їм. Часто. Того, що звикла. Знаю, що можу прожити без м'яса, але все одно їм. Може колись то і вилізе боком, а може я стану вегетарінкою, хто його знає...
Мнясо... Не то шо не люблю, а просто відношусь до нього байдуже. Звичайно, де-коли фантазія приходить в голову на рахунок там якоїсь ковбаси, холодцю, тощо... Але закінчується все тим, що троха поцямкаю і більше не хочу. От чогось більше люблю фсякі овочі-фрукти. Кабачочки-баклажанчики, картопелька молоденька... мням...
Рибонька... особливо фарширована, або запечена з овочами
В дитинстві ж мене нагодувати якоюсь мнясною стравою було практично не можливо ...
по моєму вегетаріанці і риби не їдять, а деякі ще і молока і яєць не їдять
Значить я не вегетаріанка
massimo пише:
ще і молока і яєць не їдять
- вплоть до меду, це вже веганізм, а не вегетаріанство
Не вегетеріанка. Їм і м"ясо (але якщо таке чистеньке, без сала), і яйця, і рибу. А ось цей вислів:
Кот да Винчи пише:
в людини довгий кишечник, як у травоїдної істоти, тому м'ясо там загниває.

заставляє задуматись
Їм м"ясо, але тільки курки, кролика і голуба, і то рідко. Чого? не знаю, більше люблю рибу, не можу, якось шкода мені тих тварючок, подумаю, що тільки недавно воно живе бігало, неприємно стає.
ajrina пише:
це вже веганізм

Маю знайому веґанку. Кобіті 25 років, а виглядає як випускниця середньої школи. Каже, шо завдяки відмові від продуктів тваринного походження. І шо ніц їй не бракує. "Веґанує" вже 7 років.
Що мене стосується, то м"ясо їм і люблю. Але часом роблю собі розвантаження організму - до тижня часу на фруктах-овочах, кашах і кефірі. І все ок.
Y.L. пише:
більше люблю рибу
а риба зразу великою і мертвою народилася, а деяка навіть заморожена
MUBa пише:
Кобіті 25 років, а виглядає як випускниця середньої школи
я знаю тоже таку але вона все їсть, і на випускницю навіть не тягне .
Та я знаю, рибу також дуже шкода!!!!! Але шо зробити як від дитинства привчили, тепер важко відмовитись. Просто м"ясо тварин відрізняється від риб"ячого, воно схоже на людське, тому мені трохи неприємно.
Y.L. ти їла людське м"ясо?
Не їла, я маю на увазі вигляд і структуру.
Люблю м"ясо... Деколи так вдруг захочеться м"яса шо просто треба з"їсти...
Шашлики, відбивні, реберка жарені чи копчені... ммммммм....
Я б чесно без нього не витримала... І таки треба його їсти... Обов"язково для дівчат в період статевого дозрівання і при вагітності. То просто ТРЕБА! Хоть через силу, але треба для організму... Інакше потім багато проблем може виникнути...

І молочні продукти і яйця тоже... В мене останнім часом якось в звичку ввійшло пити по стакану холодного молока на ніч... Раніше замість нього пила каву...2 кружки...

От... А соя тоже класна річ. Якшо правильно приготувати то може вийти дуже смачно...

Звичайно жалко тварин... і навіть дуже!!! Був певний період коли відмовилась від м"яса, але... все таки потреби мого організму...
Просто я стараюсь триматись подалі від приготування м"яса... ну не все правда виходить... але от як бачу як то хтось робив їсти то всьо! Капець!

Рибу їм тоже... Правда не всяку...
Оксанка пише:
коли тварину вбивають, то в неї в крові накопичуються гормони стресу, ну чи страху

десь чув , що де-які людини їдять собак - як делікатес... Так перед тим, як собаку вбити і готувати її сильно б'ють, щоб виділився той гормон... кажуть тоді мясо смачніше...

Я мясо їм не дуже, а от мясопродукти люблю... Всякі там шинки-ковбаски, сало, відбивні, котлетки, пельменьки, шашлички, чебуреки, пиріжки і т. д. На їм кур, індиків, качок, кролів, зайців, собак, голубів, котів да вінчі.. і інших ексклюзивних делікатесів...
Курочка то дуууже смачно, особливо ніжка на вогні
Кажете, все їсть, а виглядає як випускниця школи, а от я знаю 20-річну дівчину, яка не їсть нічого і виглядає на 45.
massacra пише:
собаку вбити і готувати її сильно б'ють

Бідні собаки ! Нізащо в світі не стала б їх їсти! І взагалі б не витримала такого видовища
Курки теж не люблю... ну хіба-би бульйон з'їла-б...
Pangea пише:
пити по стакану холодного молока на ніч

Щасливиця... А я його так люблю, але пити не можу ...
lenhen пише:
не стала б їх їсти

аналогічно. А молочко люблю тільки холодним з булочкою якою-небудь... з холодильника щоб воно булоЛенхен а чого
lenhen пише:
... А я його так люблю, але пити не можу ...
?
st.fergi пише:
А молочко люблю тільки холодним

ТІЛЬКИ холодним.... не дай Бог хтось його підігрів чи прокип"ятив... Всьо! фу... я того пити вже не буду
Y.L. пише:
я знаю 20-річну дівчину, яка не їсть нічого і виглядає на 45._________________

Зсохлася, бідака
Тварь! А вдома тваринка.(((
Так... бачу що всі м'ясоїди, включаючи і мене Задався таким питанням, в чому ви бачите різницю між домашніми тваринами та свійськими, і чи взагалі є така?
Різниця не між ними а між людьми...
Шарік! Йти сюда, мій маленький, хойці ту, смачненький мій...
Річ в тому, що ті що мають тваринок вдома, ніколи б не з'їли їх. Наприклад улюбленого попугайчика. А виходить, що різниця є...
а я тут недавно із вегетаріанцем познайомилася, я думала, шо то так собі все може дуже просто бути - там різні овочі-фрукти поїдати... але там ціла наука, і люди справді до того всього дуже-дуже серйозно ставляться. Коли послухаєш скільки всього не потрібного і не корисного ми споживаєм... ой, в той же момент кажеш - усьо!!! ніякого м'яса і т. п.
Але через деякий час далі продовжуємо топтати котлети, кури і всякі мясила....
LIFE пише:
Але через деякий час далі продовжуємо топтати котлети, кури і всякі мясила

І запивати їх молоком
lenhen пише:
Pangea пише:
пити по стакану холодного молока на ніч

lenhen пише:
А я його так люблю, але пити не можу Neutral

та де ти його любиш??? особливо пригадується те, як ти на мене дивилася, коли я смакувала смачнюще молочко!!!

додано через 1 хвилину 11 секунд:

lenhen пише:
І запивати їх молоком Mr. Green

ой, здається ми в одночас згадали про це, ха-ха-ха
LIFE пише:
особливо пригадується те, як ти на мене дивилася, коли я смакувала смачнюще молочко!!!

Ага, коли ти його пила після мнясного
LIFE
Бідний твій шлуночок... м'ясо жарене+гриби+пиво+"снікерс"... і всьо зверху щедро залите молоком
мені всерівно що з чим їсти в якій послідовності, я вже виграв не один спор
lenhen пише:
м'ясо жарене+гриби+пиво+"снікерс"... і всьо зверху щедро залите молоком Mr. Green

ото ти вже вмієш фааайййнооо сказати... як подумала, то шось аж чуть зле не стало...

додано через 2 хвилини 2 секунди:

але то таке, як бачиш ще досі жива, хе-хе
massimo пише:
мені всерівно що з чим їсти в якій послідовності

Мені нє, бо після того дуже страждаю... раз після тараньки чоколяди наїлась... в результаті вилежувалась 2 дні...
lenhen пише:
. м'ясо жарене+гриби+пиво+"снікерс"... і всьо зверху щедро залите молоком
можу ще грушку після цього з"їсти а потім оселедчика і йогурт
LIFE
Але ж так було... і є
ая-ая...
Людоньки, дивіться Хостел - там є мняса... Багато різних мняс...
А я, от наприклад, мяса не їм, але вегетаріанцем себе не вважаю.
Вживаю все окрім мяса, чудово себе почуваю.
Якщо ви подумаєте про те що мені шкода тварин, то ви вомилитесь, мене просто не тягне з"їсти кусочок духмяного, соковитого мясця, чи якогось мясопродукту.
Лишіть порося, засмажтем мене!!! //Великий Вівісектор//
З того воно і починається, кохання до тварин В смислі добрих теплих відносин. Якщо я тебе не їм, ти мій друг. І навпаки. Хороша філософія, якщо рахувати, що їда на самому нижчому щаблі, а любов вище... От якщо б курку в кухаря кинувся віднімати, і взамін себе запропонував, то тобі б взагалі ціни не було - самопожертва то є щось...
На мою думку не їсти мяса то просто тупизна, або випробовування сили волі, хоча скоріше тупизна.
Яка суть того, що я небуду їсти мяса ?
Якшо це є їжа, значить
*по-перше її треба їсти, бо вона потрібна (полюбому) нашому організму
*по-друге це смачно
*по-третє хто тобі то забороняє, якшо не ти сам, а якшо ти сам собі щось забороняєш от таким способом, то тут шось ненормально
Nephilim то ті хотдоги, які ти пропихав в столицю вагонами, тобі таке поробили?
Nephilim пише:
кусочок духмяного, соковитого мясця,

нууу судячи з того як він описав м"ясо.....))))))
короче, я нічого не думала про Нефіліма а сама захотіла того соковитого духм"яного м"яса)))
я вже сто раз казала собі "не буду їсти м"яса!"але як? воно ж таке смачне...