Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Кому легше в пошуках супутника життя?

Автор Повідомлення
Кому легше в пошуках супутника життя?
Цитата:
Кот да Винчи пише:
Хм... розвину питання. Кому простіше в пошуках супутника життя - жінці, яка залишилась сама, чи одинокому чоловіку
Кожному по своєму важко.... а от кому легше... то вже питання спірне..... от кажуть, шо дівчата часто міняють хлопців.... так вони ж то роблять тільки через те, шо хочуть знайти саме того, з ким потім проведуть решту свого життя.... про хлопців не скажу нічого, бо я їх ніколи не розуміла....
Тоді що виходить. Якщо дівчина міняє хлопців то вона шукає спутника який краще, а якщо хлопець змінює дівчат як шкарпетки, то він бл... є?
нє..... не так.... а може й так... я не маю на увазі те часто - кожних два тижні.... ну хотя б два-три місяці.
Так я не про тебе кажу а взагалі
напевно в тому питанні не треба зациклюватися на минулому партнерові і при зустрічі з потенційним не порівнювати: той такий був а той такий....
Та й взагалі не порівнювати, адже кожна людина по-своєму оригінальна. І напевно не треба шукати "минулого" в майбутньому-маю на увазі, спеціально ті ж риси характеру чи зовнішності. А легше напевно в більшості чоловікам. А ще якщо прибідниться, мол, в житті не везло, то в жінках переважно спрацьовує пожаліти його, приласкати, показати що вона краща за попередніх його жінок....
Або зробити з себе етакого собі суперзагадкового- є жінки які поведуться на таких як пити дати
то шо є такі жінки то суща правда..... і таки дійсно чоловікам легше.... бо дівчата думають на багато років вперед... "а чи буде він хорошим батьком моїм дітям, дідом нашим внукам" і т. д., а чоловіки про таке думають не так багато...
Альонка пише:
чоловікам легше

І я так думаю... Але як-де. От в нас на Україні легше чоловікам, а тут навпаки-жінкам. Мабуть тому, шо жінок менше. От приміром зайти в любий клюб-всьо в основному чоловіки тусуються, а якшо жінки, то майже тільки в парі. Чи то може мені так здалось...
а може то просто є такі випадки, де чоловіки з жінками в парі, а є такі де чоловіки з особинами тої ж статі???
Альонка пише:
чоловіки з особинами тої ж статі

І такого є багато . Раз по-помилці завітали в гей-клюб. Спочатку хлопці не могли зрозуміти, чого на них всі (чоловіки) так витріщаються і посміхаються. А потім як взна-али, так зразу "ноги на плечі" і гнали звідтам як скажені
Альонка пише:
а чоловіки про таке думають не так багато...

не всі однакові...
Це ж близьке чи далеке, але власне майбутнє і дуже залежить як його собі побудуєш...
Массакрович, може і залежить, але погодься що мужчина при зустрічі чи близькому знайомстві не подумає: а які в нас з нею получилися б дітки або яка вона на кухні господинька одна з перших думок коли дівчина чи жінка пішла на контакт є: а яка вона в ліжкубо якщо жінка зовнішньо сподобалася то відповідно друга думка уже буде :чимскоріше а не :я хочу від неї дітей

Та й по віку чоловіки не будують собі майбутню женячку скоро( рідко), а для чого? Бо по віку їм можна женитися і в 30 років і ніхто поганого про них не скаже( а ше скажуть навпаки, що заробляв гроші тіпа, не було часу на особисте життя) а якщо жінка перший раз вийде заміж в 30, то скажуть шо стара дєва і її ніхто не хотів або вона з якимось заморочками

ПИСИ. Ми тут обговоримо про всі випадки пошуку супутника, неважливо чи були люди одружені чи ні
ги)))) st.fergi, кажеш в 30 років жінка стара діва..... в мене во сусідка казала:"ну та... їй вже давно пора було заміж вийти, вже аж 21 рік, та вона вже давно стара діва...."
аж 21)))))))))))))
А, де ви думаєте шукати тих супутників життя, дівчата? От наприклад би був в місті наприклад спорт-клуб, там дівчина моглаб знайти хлопця який займається спортом і має зовсім інакші інтереси в житті. Я думаю хлопцеві легше в пошуках жінки він може ходити довше не жонатим. Дівчина коли ходить довше в неї то рахується, як таке що вона не вартує уваги.
Олег пише:
Дівчина коли ходить довше в неї то рахується, як таке що вона не вартує уваги.

Так, на щастя, тільки у нас рахується. У світі, загалом, жінки не поспішають з заміжжям. Спочатку-кар'єра, бажання добитись чогось самій, та й просто пожити "для себе"...
lenhen пише:
на щастя

то точно. Не поспішають ні заміж, ні народжувати. А от як каже Ленхен, кар"єра і погуляти то на першому місці.
Олег пише:
де ви думаєте шукати тих супутників життя
де-небудь, в бібліотеці можна знайти такого хлопця що ого-го, і з такими прихованими можливостями що сховається той, що ходить в клуби, головне розворушити його і показати що буває в тому грішному світі
st.fergi, "ворушиш" трошки по бібліотеках?
massacra пише:
"ворушиш" трошки по бібліотеках?

нєа, то з фільму
st.fergi пише:
але погодься що мужчина при зустрічі чи близькому знайомстві не подумає: а які в нас з нею получилися б дітки або яка вона на кухні господинька

Уже винайшли пристрій для читання думок? Нда, до чого техніка дойшла...

lenhen пише:
У світі, загалом, жінки не поспішають з заміжжям. Спочатку-кар'єра, бажання добитись чогось самій, та й просто пожити "для себе"...

Це в т. з. "розвинутих країнах". Тому то в них так впала народжуваність, збільшується середній вік нації і т. д. А от індуси і китайці часу не марнують і швиденько знаходять собі "супутника життя". Якщо далі так піде то європейці вимруть як динозаври.
... а китайці заполонять весь світ... і буде кругом Китай... і планету переіменують в "China"
massacra пише:
st.fergi, "ворушиш" трошки по бібліотеках?

В барі малий процент того що знайдеш собі людину, з якою би міг жити!
Слухайте , люди добрі! Збивайтеся з тої теми, що в барах сидять тільки бехарі і бухають! В барах ВІДПОЧИВАЮТЬ цілком пристойні люди і їх немалий процент! Можна знайти НОРМАЛЬНУ людину, з якою можна прожити довге життя, чому у вас такі стереотипи, що якщо бар то одразу асоціація -бухання чи алкаш?
st.fergi пише:
чому у вас такі стереотипи, що якщо бар то одразу асоціація -бухання чи алкаш?

Чогось воно в нас так є...
А тут люди в барах більшу частину свого вільного часу проводять:збираються невеличкими компаніями і лялякають за келехом вина аж до самої ночі. І зовсім вони не алкаші, а просто люблять спілкуватися. Дома ж так воно весело не було-б... Та й взагалі, як я помітила і харчуватися вони дома не люблять, мабуть тому тут і бари-кафешки-ресторани працюють з самого раненька і до пізньої ночі... І їм б в голову навіть не прийшло через те, що так люблять бари, рахувати себе алкашами
Насправді, навіть з цілком пристойної родини, де мама -юрист а тато -професор, їхній син чи дочка можуть "оказатися" таким непутьовим шо капєц. Знаю одну дівчину, єдину дочку в мами і тата(неостанніх людей в місті), то вона привикла себе вести як ЄДИНА ДОЧКА в багатих батьків. Я думаю, всі зрозуміли яка вона є. До чого веду. Люди бувають різні-різні, вони по-всякому себе ведуть у різних ситуаціях, якщо людина сидить в барі чи клубі, чи подібних до них місцях то це зовсім не означає що та людина не підходить до сімейного життя. А якщо не курить, не п"є-то підходить.
lenhen пише:
Дома ж так воно весело не було-б...
залежно з якою ціллю приходити в той бар. Мені завжди весело, коли я зустрічаюся зі своїми однокласницями. Є такий вислів: "хорошо сидим", так от, для того шоб добре посидіти не обов"язково назюзюкуватися, бо якщо "человек хороший", то там не треба напиватися лиш би розмову підтримувати.
st.fergi пише:
Люди бувають різні-різні, вони по-всякому себе ведуть у різних ситуаціях

100%

Пріколи починаються вже після весілля
mops пише:
Пріколи починаються вже після весілля

а є приколи, які проявляються під час зустрічання. Я от не розумію того, що люди "розслабляються" після весілля думаючи, що якщо вже є штамп то і половинка нікуди не дінеться, то можна і на голову сісти і поганяти...
Після одруження все зовсім по іншому, ти маєш певні обовязки перед своєю половинкою, так само як і вона перед тобою.

Шлюб це своєрізний симбіоз, духовний симбіоз двох людей.

шлюб це - КЛЬВО

Nephilim пише:
ти маєш певні обовязки перед своєю половинкою

я рахую, що людина УЖЕ їх має, якщо зустрічається з кимось.
Nephilim пише:
КЛЬВО
угу
st.fergi пише:
я рахую, що людина УЖЕ їх має, якщо зустрічається з кимось.

Не факт, можна позустрічатись і зрозуміти що щось НЕ так.

на те вона і є - молодість щоб знайти собі супутника життя.
Nephilim пише:

ніхто і не спорить, що якщо зустрічатися двом, то можна потім зрозуміти шо то "не твоє", але під час того зустрічання людина справді МАЄ обов"язки, наприклад, з ніким не крутити романів поки ти не сама, ставити половинку у відомість якщо кудись ідеш без неї(шоб ніхто не переживав). Обов"язки ж є не тільки у одружених людей.
Nephilim пише:
молодість щоб знайти собі супутника життя
не тільки у молодості шукають супутників
st.fergi пише:

ніхто і не спорить, що якщо зустрічатися двом, то можна потім зрозуміти шо то "не твоє", але під час того зустрічання людина справді МАЄ обов"язки, наприклад, з ніким не крутити романів поки ти не сама, ставити половинку у відомість якщо кудись ідеш без неї(шоб ніхто не переживав). Обов"язки ж є не тільки у одружених людей.Nephilim пише:молодість щоб знайти собі супутника життя не тільки у молодості шукають супутників_________________

Цілком з тобою погоджуюсь, просто коли це писав то думав про інші обовязки, які зявляються у шлюбі
Nephilim пише:
які зявляються у шлюбі

хе-хе-хе а ти як думаєш? Кому легше знайти пару: мужчині чи жінці( неважливо чи в обох є уже дитинка чи нема), і як рахуєш, де саме можна її знайти?
st.fergi

Як прийде час вона сама знайдеться (пара)
Nephilim , а як не знайдеться, тоді що? Вовка ноги гудують, треба самому, трохи шукати ту пару!
Олег
природа створена так, що коли прийде час, то ноги самі понесуть тебе, до НЕЇ, повторюю не .... а саме ноги, у випадку вовка, чи крила (не ред бул окриляє а КОХАННЯ)
Nephilim пише:
природа створена так, що коли прийде час, то ноги самі понесуть тебе, до НЕЇ, повторюю не .... а саме ноги, у випадку вовка, чи крила (не ред бул окриляє а КОХАННЯ)

так романтично
але життя до деяких людей буває зовсім неромантичним і вони хочуть самі собі знайти половинку а не чекати поки той час змилосердиться над ними і понесе туда-незнаю куда
Nephilim
st.fergi пише:
Кому легше знайти пару: мужчині чи жінці( неважливо чи в обох є уже дитинка чи нема)

st.fergi пише:
але життя до деяких людей буває зовсім неромантичним і вони хочуть самі собі знайти половинку а не чекати поки той час змилосердиться над ними і понесе туда-незнаю куда

Туту можна спорити довго.

Одні скажуть що я правий, інші - хто не ризикує той не пьє шампунського.

я маю на увазі що чекати та шукати потрібно, але без паніки, всьому свій час.

Якщо ганятися за кожною спідницею чи штаньми, то це не призведе ні до чого хорошого.
Nephilim пише:
коли прийде час, то ноги самі понесуть

Цитата:
Якщо ганятися за кожною спідницею чи штаньми, то це не призведе ні до чого хорошого

ото чиста правда... вмене так з подружкою було.... переходила з купою хлопців, але те ходження не було довшим ніж місяць... і тепер її вважають за саму натуральну повію.... і нема різниці, сапала вона з всіма чи нє.. просто треба слідкувати за своєю репутацією, і не кидатися на осіб протилежної статі, як кіт на м"ясо.
Альонка пише:
і тепер її вважають за саму натуральну повію.... і нема різниці, сапала вона з всіма чи нє

є така штука у більшості (наголошую, не у всіх) хлопчаків 15-17 років а у декого це зберігається і до старості, як полюбому розказати як він спав з дівчиною з якою зустрічався, у 90% випадків це буйна фантазія юнаків, але в очах друзєй він матьорий плейбой, а насправді часто виявляється в ітозі що крім цьомки в щочку нічого і не було
massimo пише:
є така штука

ти правий, є така штука, але я гадаю що вона є не тільки у
massimo пише:
хлопчаків 15-17 років

розберемо:
Альонка пише:
не кидатися на осіб протилежної статі, як кіт на м"ясо
ну, ніхто не сперечається, хоча то справа особиста.
Альонка пише:
треба слідкувати за своєю репутацією

То така річ, яка, на жаль, від тебе не залежить...
А як то "як кіт на м"ясо"? То тіпа зловити і на землю валити одразу?
st.fergi пише:
ловити і на землю

ну чого зразу на землю, можна ще вечерю, прилюдію
massimo пише:
є така штука у більшості (наголошую, не у всіх) хлопчаків 15-17 років а у декого це зберігається і до старості, як полюбому розказати як він спав з дівчиною з якою зустрічався, у 90% випадків це буйна фантазія юнаків, але в очах друзєй він матьорий плейбой, а насправді часто виявляється в ітозі що крім цьомки в щочку нічого і не було

хе )) ото ти прям в точку ))) знаю я таких суперменів.... навіть старше 17
але в чому проблема.... почув, шось не то про ту, чи іншу дівчину, але ж невідомо, чи це правда, чи ні, та навіть, якщо і правда, то нашо то всім розказувати?
То шо ж виходить тоді)))
Зустрічається той плєйбой з дівчИною, вона йому не дає, але він розказує шо дала. Потім з нею інший хлопець зустрічається і вона йому теж не дає, але він теж каже шо дала( як то так, тому дала а тому не дала))), І шо ми маємо в результаті? Шо дівчина яка нікому так і не дала-сама настояща бл... ь?)))
Це так... припущення... але ж неможливо знати насправді, та краще взагалі не звертати уваги, хто там шо говорить, все приховане і так стає очевидним через деякий час...
теж вважаю, шо чоловікам легше знайти свою половинку, більшості головне шоб ззовні сипатична і в майбутньому шоб все по дому робила і хавчик готувала.
Х то хоче той завжди знайде свою половинку незважаючи на те чи це хлопець чи дівчина. Але інколи буває так, що ти не шукаєш , а просто познайомився з людиною і розумієш , що це якраз та людина яка тобі потрібна, з якою тобі хочеться провести все своє життя.