Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Найкраще місце для літнього відпочинку

Автор Повідомлення
Найкраще місце для літнього відпочинку
Тож літо в розгарі, ну може не зовсім по-літньому, але відпочивати десь і якось треба!!!

В кого є які пропозиції????

Я вже був в Одесі в цьому році, хм... ціни мало що не як на кращих курортах світу, сервіс мало що не радянський. Хотілося би відпочити ще десь. Може хто порадить.
А чо на Кіпри не хочеш? Там ніби набагато класніше сервіс, ніж в Одесі. Або турецькі курорти.
Чи ти не плануєш відпочинок за кордоном?
Можна ше до Варшави в аквапарк поїхати, але там зараз така сама погода, як в нас.
Угу, сервіс на півдні у нас радянський а ціни закордонних курортів. Мені як сказали скільки коштує в забігайлівці друге, то я офігіла від тої ціни. Краще на протязі року відкладати гроші потрошки на повноцінний і гарний відпочинок, щоб можна було і світу побачити а не маринуватися на тих болотах.
Nag пише:
В кого є які пропозиції????

Був в Карпатах? Якщо ні, то обов'язково з'їзди ! Кращого місця для відпочинку й не придумаєш:гори, свіже повітря, чудова природа...

додано через 47 хвилин 25 секунд:

А ось і маршрути знайшла:
http://www.karpaty.lviv.ua/marshruty.html#
я тоже думаю шо в Карпатах найкращий відпочинок получається.... всьо таки своє, рідне.
Карпати... еххх.. знову вони..... певне без них нікуди!!!
Альонка пише:
всьо таки своє, рідне.

Страшенно захотілось потрапити сюди, на озеро Несамовите

http://club.foto.ua/gallery/photos/56465.html
ДЛЯ МЕНЕ НАЙКРАЩИМ МІСЦЕМ ВІДПОЧИНКУ Є МІСТО ЯЛТА. ВЖЕ 4-ИЙ РІК ЇДУ ТУДИ.........
Канадські озера. Або Петербург.
Шацькі озера - моя мрія, там справді кльово!!
Хочу зимою в Будапешт на горячі джерела - кості попарити...

Там заразно-наркотично-кльово - 1 раз попробуєш і дуже хочеться туда ще раз приїхати...
В Карпати хочу.
massacra пише:
Там заразно-наркотично-кльово

Часом не ті джерельця, де вибираєш градуси, а потім тебе носить потоком по каміннях?
А я намічаюсь покататися в Карпати на наступний місяць. Десь на 10 днів. От тільки не вирішив з ким.
Саме "ті джерельця" ... А особливо класно зимою, коли мороз на вулиці...