Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Акваріум

А в тебе є вже акваріум?
Є 18%   3
Немає 18%   3
Був колись 37%   6
Хочу завести 25%   4
Всього голосів: 16
Автор Повідомлення
Акваріум
st.fergi пише:
класно було б мати великий акваріум з рибками, але мороки з ним напевно......

Пишемо все, що стосується акваріумів, рибок і мороки з цим всім "мотлухом".
В мене особисто не було............... поки
Але дуже хотілося б... Проте вони б в мене довго не лишилися б. Мої кисі їх виловлять...
Ну сам акваріум, фільтр для води, мікрокомпресор для подачі повітря, нагрівач води, можна підсвітку до акваріуму, водорості... всякі камінчики і ракушки на дно... Ну і рибки відповідно треба...

А мороки з акваріумом таки багато... Воду міняти, фільтр чистити, стінки чистити... рибок годувати, але ні в якому не перегодовувати, бо є такі ненажери, типу золотих рибок, що вони будуть їсти поки не здохнуть....
Коротше треба за ними глядіти файненько... як за малими дітьми...
було діло ..... давно правда..... акваріум на 120 літрів, водорослі різні, з рибок пам"ятаю гуппіки, скалярії - які любили ласувати молодими гуппіками та хвостами дорослих, барбуси, меченосці, неони, соміки коричневі, великий слимак. Гальку для акваріума назбирав в парку біля комсомольського озера, там доріжки були нею посипані. поїздки до Львова за "трубочніком" - живі такі хробачки червоні, які заморожувалися потім мною, сухий корм.
Хлопотів з акваріумом дуже багато, потрібно дуже сильно цю справу любити
massimo пише:
поїздки до Львова за "трубочніком" - живі такі хробачки червоні, які заморожувалися потім мною, сухий корм.

Знаю знаю... вони дорогі з холєрської мами....
а я 1 разу зварив 2-ох адміралів... пахло ухою...
Як зварив? Для чого?
Маю дома, аж три(акваріуми)
massacra пише:
А в тебе є вже акваріум?
...
massacra пише:
Був колись і
Хочу завести
Правда рибки в моїх трьох маленькі. А так би хотілося таких мати
Я б хотіла мати акваріум. Це таке заворожуюче видовище!!!
VIA пише:
Це таке заворожуюче видовище
перший місяць
Доводилось бачити в одній кімнаті звичайної квартири штук 20 акваріумів. Видовище справді суперове, але шум стоїть (від компресорів) наче від реактивного літака.
В мене в знайомого так само був акваріум... Так от він обійшовся якось без фільтрів і компресорів, і чистив він той акваріум вкрай рідко...
А рибки таки вижили... і нормально собі плавали поки той їх в унітаз не спустив...
Акваріум був, але через пару днів його віддали, занадто багато уваги потребував догляд за ним.

А от тераріум з термітами хотілосяб поімєть
astrolik пише:
поімєть
тераріум з термітами, ото верх всякого збочення
просто не треба порушувати баланс в воді... і тоді буде мало мороки, і ще акваріум треба ставити в найтемнішому місці квартири, щоб регулювати кількість освітлення щоб вода не зеленіла... а ще слимаків напустити - вони і все сміття поїдають і рослини чистять і скло... дуже важливо не перегудовувати рибок, бо навіть якщо вони не захланні, то не зїдають весь корм, і тоді корм поинає гнити, змінюється кислотність води і то не є добре... чим більший акваріум - тим менше клопоту...
чим більший акваріум - тим менше клопоту...

що, правда?
угууууу... баланс порушується мінімально... рахуй, шо маєш вдома маленьке озеро, яке саме себе регулює...
але
massacra пише:
акваріум треба ставити в найтемнішому місці квартири, щоб регулювати кількість освітлення щоб вода не зеленіла...
Був до минулого року у мене акваріум, правда лише на 50 л., АЛЕ, повірте, що того вартувало, шоб його доглядати. Уваги не надто багато, чистив раз в 3 місяці, рибок штук 15, але яких... Годував раз в 2 дні, і вода не смерділа і скло було чисте... А нерви як заспокоює.... просто нема слів, можливо і знов заведу собі таку, приємну оку, річ, але ще подумаю...
vaymut, а що з ним сталося? Рибки пішли на сковороду?
Nitro, нє, потім був ремонт, прийшлось віднести в зоомагазин, а зараз якось часу бракує, шоб знову поставити...
Був у мене, десь років 7-8 тому, випадок, що зварив всіх рибок в акваріумі, не мав термо-регулятора і підігрівав зимою кип'ятильником воду, а одного ранку забув вчасно вимкнути і пішов в школу. Коли поврнувся, вода вже кипіла, і пахло ухою...
Після того одразу прикупив все, шо було потрібно і більше рибок не варив.
vaymut пише:
Коли поврнувся, вода вже кипіла, і пахло ухою...

я би плакала
st.fergi, я був в такому шоці, шо не знав, чи плакати мені чи сміятись, тоді зварив рибок на добрих 200 грн.
vaymut пише:
тоді зварив рибок на добрих 200 грн.

То напевно була сама дорога уха...
Бідні рибки... вода чим раз тим гарячіша... а подітись нема куда... нема як врятуватись... і вони ото бідні мусили терпіти.. їх же боліло і пекло всьо... а потім вони померли...
кошмар...
Ваймут ти садюга...
УБіЙЦА!!!!
Ваймут зробив бідним рибкам гарячі джерела і парові ванни
... бідні мої побратими...
А я то Риби по гороскопу...
Тому то для мене вбивство!!!
Побратими і посестрички))))
я так само зварив, бо підігрівав воду кипятильником, а бульбулятор знизу не включив сильніше і вода не перемішувалася нормально... получилося внизу холодна, а наверху вже достатньо гаряча, щоб риби плавали вверх ногами... ось так 2 кардинала і поплили... Але я їх віддав псові і він був довольний, навіть облизнувся...
Массакра!!! Як ти міг!!!

То вас так треба... в акваріум і зварити... добре б вам було?
Pangea ну це ж не спеціально так сталося... А ще в мене риби жили в 7-и літрових банках...
massacra пише:
А ще в мене риби жили в 7-и літрових банках...

Але ж розказуєш то ти спеціально! Мене тут аж передьоргує... а ти там тішишся...
Так їм там було добре і спокійно... В 1 банці - 2-3 рибки... Це ж не 20 китайців в коробці від телевізора живуть...
vaymut пише:
зварив всіх рибок в акваріумі
massacra пише:
я так само зварив
В кого не бувало. Колись терморегулятори були троха дефіцитом.. В мене теж була подібна ситуація - температура піднялась до 30 градусів (добре, шо вчасно помітив). Але більшість рибок вижило. Зараз трохи збився з тої малечі: тримаю парочку крупненьких зубатих хижаків. Жеруть тільки мясо і великими кусками. Може в кого забагато рибок в акваріумі, перенаселення? Приймаю все, крім слимаків
В мене був кущ водорослів розрісся як дерево лопухасте... А трава не хотіла рости... Чому? Може вода не та?
В основному це через освітлення. Деяким рослинам потрібно яскраве світло, іншим - розсіяне. Треба читати інструкцію

додано через 4 хвилини 30 секунд:

... хоча можливо фауна в тебе вегетаріанська або кислотність води не та. В мене теж кущі не хотіли рости - і не треба. Тепер їх каменюки замінюють
Alexis пише:
крупненьких зубатих хижаків

Це ротани?
довірили мені якось один файненький акваріумчик із золотими рибками доглянути.... краще б вони того не робили... все йшло добре... але, якби не то але...акваріум виявився здоровенним та ще й до того всього круглим... я довго придивлялася до нього, думала як то приступитися... нарешті взяласяповезло рибкам, я їх вчасно перемістила почала мити ту здорову круглечу акваріумну штукенцію... ну не втримала я її... стільки грохоту було... але головне, що рибки живі від тоді, щось я не дуже люблю ту справу...
а я дуже хочу акваріум.... може таки випрошу колись....
А шо не позволяють поставити? Взагалі-то акваріум випромінює багато радіації на тих хто його не хоче....
та????? класно.... значить на мене б точно не випромінював.
Акваріуми.
А я мав багацько акваріумів. Більшість самі з друзяками робили - або "па старінкє" (металевий каркас та скло на суміші крейди та оліфи), або новітніми методами - кремнійорганічними чи силіконовими клеями без каркасу взагалі. Тепер взагалі-то інакших і не роблять мабуть, хиба що об'ємом від 400-500 літрів і більше, то вже тиск води дуже великий, без обрамлення не обійтися.

Мені до вподоби більше "ширми", голландського типу - відносно вузькі акваріуми в якому переважають зелені насадження. Туди можна запустити зграйку неонів та кілька скалярій, ці будуть жити дружно. Ну і не обійтися в такому саді без парочки травоїдів - лабео, анциструсів або якихось інших любителів зеленого наросту.
я б хотіла акваріум з жабкою якоюсь.....
вона б там всіх риб поїла...
нєа... в подружки була жабка з рибками..... ну... вони конєшно з часом всі повиздихали... бо в неї нішо в хаті вижити не може
Жаби трохи бридкими мені здавались завжди Такі рожеві, мляві, майже не плавають, лаби розводять на всі чотири сторони і так повільно собі переміщаються під течією бульбулятора. А може то в мене такі лінивці вони були...

додано через 41 секунду:

а може бульбулятор був якісний!
нє.. то вони всі так..... спочатку випивуть наверх акваріума..... потім розкарячаться і помаленько падають на дно.