Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Превед, форумчеги. Як культура мовлення?

Автор Повідомлення
Превед, форумчеги. Як культура мовлення?
Напрочуд доповнюють та урізноманітнюють діалог в мережі такі слова як "превед", "жесть", "аффтор", "ацтой". Ну, і тому подібні. Що це, спроба підняти собі та іншим настрій чи прояв масового безкультур'я?
Пропоную збирати тут всі кіберпанківські словечка, і по ходу залишати свої коменти.
Спробуємо розібратися в цьому... Пака!
Написати словник? Чи конкретно якісь такі самі самі слова?
То так званий "Жаргон подонка"... А взагалі то всьо росіяни винні...(блін, аж самій страшно від цих слів стало... )
А ми перебрали...
Жаргон падонкаф.
Жаргон падонкаф, так-так...
Та словник ніхто читати не буде, окремі якісь такі слова.
От в мене від настрою може залежати використання інтернет-сленгу, якщо тема серйозна то якось вони ні до чого певно будуть, а часом дуже навіть поміжні, якщо розважитися треба. В кожному разі за межі нету в мене вони фактично не виходять, біди великої від них нема, може то не так страшно, що так люди розмовляють собі, га?
Я сама вживаю часом деякі ці вирази...
ІМХО, ОМГ, мну , З. І. (тоже до того відноситься)
От і всьо...
:roll:
Словника всього не треба, але ти зразу пояснюй... а то ж навіть не знаю, шо то за словечка всі такі ОМГ якийсь... того точно не знаю
Можу використати ІМХО(імєю мнєніє, хрєн оспоріш))))))
Пам"ятаю, як мені моя коліжанка (зі страшно інтелігентної львівської родини!) в смс мені колись написала "svidimsa, padruha!" Прозвучало дуже колоритно! Десь так і з нет-жаргоном. В несподіваних місцях, коли пасує, смачно і з гумором - люкс! Але якшо занадто часто - то смак втрачається, як в жуйки, і виглядає вульгарно.
Кот да Винчи пише:
Напрочуд доповнюють та урізноманітнюють діалог в мережі такі слова як "превед", "жесть", "аффтор"

Це ти мабуть пожартував. Куди не глянь - кругом ці тупі "преведи-медведи". Тупіж є тупіж, як його не називай. ІМХО і подібні сюди не відносяться, це зовсім інші слова, які мають свою історію виникнення (мабуть ще з часів розквіту Фідо).
А "жесть" - то замість "бляхи"?
Жесть, однако...
"Жесть" - то замість "круто", але більш універсальне. Скажем, в мене комп полетів - жесть, я в лотерею виграв - "жесть"...
mops пише:
Це ти мабуть пожартував.

Це ти мабуть пожартував.
То був перший нейтральний пост-заголовок. От трохи напишеться тоді й якісь висновки будуть робитися.
А що означає слово" жжош"?
"КГ/АМ, ф Бабруйск жывотноє!"
"Зачьот!"
"Баян!"

Словниковий запас Вільяма Шекспіра - 12 000 слів
Словниковий запас дикуна з племені Тумба-Юмба - 200 слів
Словниковий запас еллочки-Людоєдочки - 30 слів і фраз
Словниковий запас "падонка" - 3 фрази + бонус (3 матюка)

Так шо RTFM, громадяни, імхо...
Аффтар жжот.

Так як ти написала, то схоже на ім'я - Джошуа.. Але в цьому випадку якраз і можна було б примінити цей вираз - Фергі, ти жжёш! Дуже подібне до жесть, афтор жжёт - то якщо перекласти, автор щось сильне написав.

Мопс - жжёш! До речі, падонкі можуть подати на тебе в суд за коверкання їхньої мови - не баян, а боян...
Скажи то Гуглу
Цитата:
Боян — Википедия Согласно наиболее распространённой точке зрения, Боян — историческое лицо, придворный певец ряда русских князей XI века.

Цитата:
Баян (сленг) — Википедия Баяном может быть как тема, созданная на форуме, так и часть такой темы, комментарий в блоге или другое подобное сообщение.
а поясніть простолюдину з кріпацької родини шо то "иди в бобруйск", ніби так
Десь на Нонеймі бачив пояснення усіх висловів і слів. Наприклад "баян" - з анекдоту "Тещу ховали - порвали два баяни". А от про Бабруйськ шось не пригадую... Бідний Бобруйськ, за шо його так...
КрОсавЧЕг, кагдила?, учаснег, аццкий сотона, АПВС, ахтунг...
А взагалі-то тут всьо файно розписано...
http://ru.wikipedia.org/wiki/Жаргон_падонков
Гидрокалбаса — вода из-под крана для запивания крепкого спиртного (водки, самогона). Используется, когда нет закуски. «Нарежьте мне гидрокалбасы» — налейте запивки.
Ібаян, ібоян... по різному.
Бая́н, боян, бойан, бaянчег (превед-ерратив), кана́ццкий баян, [:]||||||||||[:] або [:]\/\/\/[:] (смайл) — засуджуюча репліка, що говорить про те що креатив (пост/жарт/оповідка) є копією іншої...
Мені вже так вїлися деякі назви компютерного заліза, наприклад:

Мама - системна плата,
Проц - ЦП,
Гріб, кузов - корпус,
Викинь його - перезагрузи,
Зіграй акорд - Ctrl+Alt+Del,
Поличка, дискокрут - CD-ROM.

Чорний так сказати вислів
В мене в гробу мама дохла лежить.
Системна плата здохла.

і т. д. і т. п.
astrolik пише:
В мене в гробу мама дохла лежить.

... нічого собі вислів...
mops пише:
"баян" - з анекдоту "Тещу ховали - порвали два баяни"

1. Це була пісня,
2. Це означає, що коли ховали дорогу тещу, то радість лила через край і співали так, що порвали 2 нормальних баяна (муз. інстр.)
3. Баян - від "байка", розповідь. (Напр. "Ты чё мне тут баяны поёшь?" - Ти чого мені байки повідаєш?)

massimo пише:
Гидрокалбаса

П'ять балів! Таке колись чув, але забув. Класно придумано!

додано через 11 хвилин 54 секунди:

Словарь

ИМХО - Чаще всего означает ироничную перестановку букв в имени президента Демократической Республики Вьетнам - Хо Ши Мина (Ho Chi Minh). Другие значения: Институт менеджмента Хантымансийского округа (бизн.); избей мента хвала отраве (кримин.); и мне хотелось облысеть (литерат.); Иван менял характер Ольги (фольк.).

Лытдыбр - написанное наоборот слово "Рбыдтыл". Сокращение от фразы "рабоче-крестьянское быдло отсиживалось в тылу, когда интеллигенция проливала кровь на фронте". Реже употребляется в значении "лыко-твердь-дыба-робот" (устар.).

LOL - перевёрнутая "на попа" фамилия Винсента Ван Гога (1853-1890), а также перевёрнутая "на" того же "попа" цифра 707. Используется как определение "707 Гогов", что означает невозможность единовременного сосуществования большого количества бездарных художников.

Интернет - Интернет, "Интернет", интернет, Internet, "InterNet", Интер-Net или Inter-нет - это уникальная среда. Сегодня вторник, значит - завтра.

Вирус - поп-группа, прекратившая своё существование после того, как солистка «Вируса» Лаки (Ольга Козина) скончалась от гриппа из-за того, что её приняли за проститутку.

Спам - просторечное выражение (устар.), изменённая форма от "спал", "спали". Например: - Где был? - Спам. Ещё реже используется как аббревиатура: Станционная плата (СП) абонентских модулей (АМ).

Дотком - игра слов "дот", "дом" и "кот". Победителей в этой игре нет.

Юзер - он же узер. См. Браузер.

Браузер - юзер (узер) в бюстгалтере (англ.) или с настенным светильником (научн.).

Провайдер - от англ. Weider. Отрицательный герой "Звёздных войн" из будущего в прошлом.

Админ - сокращение от названия теплохода "Адмирал Николаев", затонувшего в результате столкновения с опорой электропередач в мае 1998 года.

Модератор - аббревиатура от "Москва демонтирует радиоактивные реакторы" (не сооотв. действ.).

PC - часть алфавита: ... КЛИНОПРСТУФХ...

MAC - менты актив сажают (кримин.).

Чат - окончание таких слов, как "молчат", "кричат", "лечат" и др.

ХХХ - тридцатый век. До его наступления осталось всего девять тысячелетий.

Масяня - расширенная форма от "MAC" (см. MAC): менты актив сажают я не я (кримин.).

Сервер - несколько значений: средняя часть боевого вертолёта MH-53J/M Pave Low III армии США (военн.); Середина Севера, так называемый Средний Север, предшествует Крайнему (научн.); то же, что и Версер - известный программист Роки Версер (Rocke Verser ) из Лавленда (штат Колорадо), взломавший 56-битный шифр DES ("смерть" - англ.).

Хостинг - то же, что ИМХОСТИНГ (см. ИМХО). Слово введено в оборот Стингом (Гордон Мэтью Саммер) во время гастролей в российской столице. "О, Стинг!", - приветствовали певца восторженные поклонники. На тинейджерском слэнге "хостинг" означает "привет, как дела, приглашаем к себе".

Пиринг - (от англ. Pirin-G) газ, применявшийся во время освобождения заложников в театральном центре на Дубровке. В редких случаях применяется для обозначения боксёрского ринга, уменьшенного на 3,14 в целях достижения меньшего эффекта.

Диал-ап - английская транскрипция немецкой повелительной команды "Die Alles apgelhegen!", при помощи которой нацисткие изуверы мешали спать узникам концентрационных лагерей (истор.).

Форвардинг - от англ. "For War Ding". В переводе на русский означает "звон колокола, возвещающий о начале войны" (церк.).

Скрипт - пишется в конце предложения/фразы, означает, что текст сокращён (скр), так как далее следует повторение мысли (ипт - и подобное тому). (лингв.).

Сайт - Терек-Сай, посёлок городского типа в Ала-Букинском районе Ошской области Киргизской ССР. Расположен на южном склоне Чаткальского хребта, в 100 км к С.-З. от ж.-д. станции Наманган.


Мій CD-привід називається СІДЮК.
А РС (Personal Computer) - ПІСЮК!

клава - клавіатура.
кніпка - одна зі 102 (або більше) штучок на клаві.
тицьнути - натиснути на кніпку
аплювати - застосувати (apply)

і часто ти аппльовуєш все довкола?
Знайшла українського "преведа"
Ленхен, я впала))))))))))))))))))класний козацюра)))))
Модний!!! З салом і гарилкою... Як і має бути...
А це тоді напевне "котячий превед"?додано через 1 годину 17 хвилин 35 секунд:

Ну і заодно, гарячий материнський!

http://udaff.com/ Заходимо i фтикаемо
пімпи жмакати - набирати текст на клаві.
клава - див. вище.
Всем превед. ну шо хотілось б сказати відносно цієї вашої балачки . Кожен має право на спілкування, один спілкується матом(п. Олег Цоба наприклад, не раз за ним таке в Міськраді замічали), інші культурні . Є люди які хочуть виділитися серед простих людей одні виділяються одягом(неформали різні), інші розмовою, по-моєму у нас вільна держава і таке обсудження людей не є допустимом , так шо перед тим як створити якусь тему треба подумати про мораль, і чи є в тебе право осуджувати людей, як говориться не суди і не будеш суджений.
master пише:
у нас вільна держава і таке обсудження людей не є допустимом , так шо перед тим як створити якусь тему треба подумати про мораль

Жжош сцуко!
master
Ага, і ше є такі юзери, які люблять гадити в тему і без. Тіпа той поганий а всі решта хороші. Трохи насторожує така заявка...
аффтОр, палиш
master звідки така інформація? Тобі що Худзей М. М. розказує чи хто? Чи може маєш якісь докази, наприклад диктофонні записи? Цікаво послухати спостирежливий ти наш , а може то просто завість? Хочеш так навчитися

P.S. Зара відпише: не треба, як так вмію ліпше, або я дуже культурна і освідчена людина і так не вмію??
massacra пише:
і гарилкою

нєєє, тут краще підходить ГУРІВКОВ
Лелеки в вирій полетіли.
Неважливо що напише. Важливо то, що master новенький, тому можливо і не розуміє для чого теми на форумах створюються. Може для обговорення? Правильно! То й пиши: подобається, не подобається, до одного місця... І читай, що інші пишуть уважно. Перші пориви показу себе пройдуть, якщо витримаєш - буж жителем, ні - то буж мігрувати. Таке життя.
В місьраду там з калашом треба йти, а не з матами master, там матами не допоможеш.
А скажіть, як буде на падонковському жаргоні стоматологСТОМАТОЛЕГ? (стоматОлег)
Я стоматологів називаю або зубнюками, або зуболомами. Ше можна зубодерами
master пише:
право осуджувати людей

master, а хто їх тут осуджує?????????
Тут розміщають і обговорюють (із неабияким захватом доречі) самі прикольні вислови з тої течії.

Хоча Кіт напевне був правий, і я зараз вже пишу це до "емігранта", в якого із самого початку "шось заклинило не так"
lenhen, тобі напевно нерви витягували ще під миш"яком і ти така зла на нас?
Тепер зрозуміло чому так не люблять цей форум люди , я тільки недавно зареєструвався. висловив думку , як тут жеж на мене налетіли як на ворога. З клоуном АВБ все зрозуміло, тут як і казали тільки сміх викликають його пости. п. Олег , якби ви не влітали а нормально приходили і нормально говорили , думаю калаш вам б не пригодився в цій ситуації, бо люди б і звами так спілкувались. А так ви показуєте себе просто не вихованою людиною. КУЛЬТУРА СПІЛКУВАННЯ п. Олег - Це перш за все, і при чом тут Худзей??? якщо вам шось не виходить не потрібно винити Худзея у всьому, а самому подивитися збоку в чому саме справа, або запитати в сторонніх людей, навчіться говорити з людьми , а не кричати поза очі - це не опозиція, де ви бачили в культурому і вихованому світі шоб шось вирішувалось криком????? Ще раз наголошую культура спілкування, якої нажаль немає в нашому суспільстві, більша половина українців спілкується на російській, єдине де я зустрівся з дійсно правильною українському мовою - це були міста: Чернігів, Київ, Сумми і т. д.(Центральна Україна). І хоча у них спілкуються на рос. мові , але ті люди які спілкуються на українській мові - то це літературна українська мова , без діалектів. А ці всі преведи - це мова різних покидьків, спілкуйтесь літературною Українською МОВОЮ, і будь ласка - без матюків, бо матюки перетворюють нас на москалів.
master пише:
Тепер зрозуміло чому так не люблять цей форум люди

А ше люди не люблять дураків. вибачайте шановне панство шо не втримався
Чесслово, так дістали дятли!
Мастєр, для вас рецепт стандартний:
ото я тільки не розумію, нашо то так гнати на той форум.... я наприклад на 3 золочівських зареєстрована, але не розказую шо той ліпший, той гірший.... якшо не подобається чимось, то взагалі не треба було реєструватися.
master пише:
Тепер зрозуміло чому так не люблять цей форум люди

А якшо, уявіть собі, я люблю, то тоді я не людина? Ви мене ображаєте!
master пише:
треба подумати про мораль

Супер! І коли починаєм думати?
В кожному суспільстві, і в кожній групі людей, об'єднаних спільними справами, інтересами, рано чи пізно виникають свої часто вживані "слова", скорочення, означення, і це вже їх якось відокремлює від інших. В "блатних" свій "базар", в компютерщиків свої тільки їм відомі терміни і скорочення, в тих, які "живуть" в інтернеті, на форумах, в чатах (мова не йдеться саме про цей форум чи чат) є своя "мова". І якщо людина може розумітися в кожному колективі, то це тільки їй плюс. Те саме і про мови, якщо можеш чисто спілкуватися на тій чи іншій (чи на декількох) мовах то честь тобі і хвала!
Так що, перед тим, як називати добрих і поганих дійсно подумай
master пише:
чи є в тебе право осуджувати людей, як говориться не суди і не будеш суджений
master пише:
у нас вільна держава

master пише:
Кожен має право на спілкування

форумчани, вам так не здається?

а оце, напевно, було адресовано комусь конкретно а не всім
master пише:
чи є в тебе право осуджувати людей, як говориться не суди і не будеш суджений.
master пише:
налетіли як на ворога
не ти перший і не ти останній, тут зараз з "практикуючих" форумчан є і такі які також мусіли відстоювати свою позицію і точку зору. Якщо людина говорить якусь правду то її потрібно відстоювати і пояснювати свою правоту. Це як природній відбір, ти попадаєш в чуже середовище і намагаєшся вижити.
Прсто не переходи на особистості.

Колись мав підпис : не люблю дураків і дураків
Олег
Нє, ше-м такої капості ви мені не робили
Але неприємні спогади таки є
Кот да Винчи пише:
Пропоную збирати тут всі кіберпанківські словечка, і по ходу залишати свої коменти.
Спробуємо розібратися в цьому... Пака!

Коменти?
Мій "комент" - давайте говорити правильно. На будь-якій мові.