Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Фотопринтер

Автор Повідомлення
Фотопринтер
Мається на увазі не звичайні струменеві принтери з можливістю друку фотографій, яких зараз валом, фотопринтер, єдине призначення якого - друк фотографій і нічого більше.
Так от, надумав собі придбати, може хтось шось про фотопринтери знає, або ж у когось є, хочу почути не образні рекомендації, типу - потрібно дивитись на роздільну здатність, швидкість друку і таке інше, бо начитався вже достатньо, а конкретні пропозиції, якщо можливо, бажано з цінами, БУДУ ВДЯЧНИЙ.
vaymut пише:
Мається на увазі не звичайні струменеві принтери з можливістю друку фотографій

Не зовсім зрозумів?-фотографічну якість дають тільки струменеві принтери. і найкращі з них-епсони . А ціни? Оголосіть бюджет на принтер і якими розхідними матеріалами збираєтесь користуватись.
vaymut пише:
бо начитався вже достатньо

якщо начитався-розумієш, що одержати якісні фотки можна лише маючи не криві руки і трохи вільного часу :mrgreen:

додано через 1 годину 39 хвилин 22 секунди:

http://club.foto.ru/forum/11/278603
тут радять
Цитата:
фотопринтер, єдине призначення якого - друк фотографій і нічого більше.

Наскільки я знаю, такі є професійні, дуже дорогі. Бери струйник і не парся.
Мені Canon PIXMA найбільше подобається:
Canon PIXMA MP510 - помоєму найкраще рішення в категорії до 200$. Ціна - 140-150$.
Canon PIXMA iP1700 - найкращий в категорії до 100$. Ціна - 50-60$
Робив я в ательє для порівняння 1 і ту ж фотку на фотопринтері і через машину... Фотопрінтер віддихає. Вдома на струйніку з фірмовими картріджами і фотопапером виходили фотки супер. Прінтер НР3650. 4800х1200
Васілій пише:
бюджет на принтер

250-300$
http://epson.ru/products/printers/ink.asp?id={4A52E3DB-2F61-4A30-A16B-0AADAE4BC481}
+
http://www.resetters.com/strongSNPCH-chernila-epsonstrongbr-epson-r200-r220-SNPCH-chernila-c-1_101.html

i буде тобi щастя у виглядi шикарних i не дорогих фотографiй. Правда бажано ще зробити профiль
http://photoscape.ru/index.cfm?id=785
Без профіля справді буде дуже складно - недавно друкував Фотку з собаками на епсоні 220 (з пристроєм безперебійної подачі тонера), то отой коричневий пес був трохи зеленого відтінку...
трохи зеленого?
В мене як треба було фотки зробити срочно то пішла в Лілію... Так волосся в мене було таки зелене... і не трехи а дуже!
Потім всі казали шо я зійшла з розуму і шоб більше волосся не красила!

massacra пише:
Прінтер НР3650. 4800х1200

В мене такий. Без фотопаперу фотки все одно класні виходять!
А ще як поставити замість чорного картріджа ФОТОКАРТРІДЖ, то взагалі від звичайної фотки не відрізнити. шестиколірний друк.
А тепер спробуйте порахувати, скільки то все разом вийде і що вигідніше - купувати фотопринтер чи здавати файли у фотодрук.
мопс, часом бувають такі кадри, що в фотодрук нести стрёмно, або стидно, а фотки мати хочеться...
Та вони там вже такого надивились, що їх важко здивувати. Але якщо ти маєш на увазі "такі" фотки, кхм... то справді, краще самому друкувати (перед тим почитавши КК України).
Да і може "хтось" не хоче, щоб на нього (неї) глазіли друкувачі фоток і перлися, і робили собі копії "прикольних" фоток....
Як на мене, то класна фотодрукарка повинна працювати, а не стояти припадати порохом заради декількох знимків на місяць. І якшо вже працювати, то на повну.
Техніка старіє дуже швидко і то, що на сьогодні "класна фотодрукарка", то вже завтра буде ... просто принтер.
Але шкода коли "просто принтер" просто стоїть без діла. Хай би який не був.
В мене назбиралось біля 500 фоток, які просто так в друк не віднесеш, вони вартують потрачених на фотопринтер грошей...
Якраз на комплект нових картріджів... Головне не економити на розхідних матеріалах і не лити в принтер всяку херню... Тоді буде якість!
Х... ні якраз лити не буду, грошей хватає на фірмову краску, але який принтер найкращий?.. От в чому питання...
vaymut пише:
грошей хватає на фірмову краску

massacra пише:
Головне не економити на розхідних матеріалах і не лити в принтер всяку херню... Тоді буде якість!

Херню i справдi лити не варто Але при використаннi пари принтер+СНПЧ(+профiль!)якiсть буде значно вищою а цiна значно нищою вiд фотолаби!
Епсон Р220+СНПЧ-оптимальний(якщо не найкращий!)вибiр для друку фотографiй форматом до А4.
mops пише:
А тепер спробуйте порахувати, скільки то все разом вийде і що вигідніше

Питання не в вигодi-хочеш ФОТКi-неси в лабу. Хочеш мати ФОТОГРАФii, шо не стидно людям показати-тодi тре купувати принтер, закатувати рукави i братися до роботи! Крiм всього-це дуже цiкава справа
Васілій пише:
СНПЧ
шо то таке?
massimo пише:
СНПЧ
шо то таке?

Система неперервноi подачi чорнила
а як та СНПЧ виглядає? Як кухонний комбайн?
Васілій пише:
Питання не в вигодi

Затівати якусь справу, не зробивши економічного обгрунтування - велика дурість. Принтер, картріджі, тонер, фотопапір - це все досить дорогі матеріали і було би тупо потратити купу грошей невідомо для якого результату.
Спочатку для дурниць, навчання і т. д., а потім можна і зайнятися серйозними справами...
mops пише:
тупо потратити купу грошей невідомо для якого результату

Як то не відомо? А якісні і дешеві фотографії хіба не результат? Хіба отриманезадоволення не вартує якихось 300 долярів? :mrgreen:

додано через 8 хвилин 9 секунд:

massacra пише:
а як та СНПЧ виглядає? Як кухонний комбайн?

http://www.resetters.ru
http://www.resetters.com/snp.php
заходимо і читаємо-вартість фото знижується в 30-50 раз порівняно з оригінальними картріджами
vaymut пише:
250-300$

epson R270 + СНПЧ
epson R390 + СНПЧ

Великої різниці між ними в якочті друку нема, просто R390 вже йде з наворотами.

При виборі принтера+снпч потрібно врахувати, що в принтерах випущених в 2007р. старі снпч не підійдуть тому або зараз принтер і через 1-2 місяца снпч (обіцяли ніби снпч на кінець червня але зараз мовчуть, як партизани), або при покупці по серійнику провірити, коли випущений.

Єдиний мінус для нормальної установки снпч на цей принтер, краще його розбирати і прокладати все всередині... капут гарантії .... хотя без розборки установка можлива, але тупо буде.
Всім велике спасибі за рекомендації, зупинив свій вибір на соь такому апараті: HP Photosmart C5183

Інформація про нього ТУТ
НР-ацтоййй!
Можеш сказати чим вiн тебе зацiкавив?
Васілій, подивись інфо про нього, якщо того буде замало, підбери БФП фірми EPSON, чи іншої відомої фірми (для прикладу LEXMARK - ), з приблизно-подібними параметрами, зроби порівняльну таблицю-характеристику і тоді довідаєшся, чим він мене зацікавив...

додано через 8 хвилин 11 секунд:

Васілій пише:
НР-ацтоййй!

ПОЯСНИ ЧОМУ!
vaymut пише:
подивись інфо про нього, якщо того буде замало, підбери БФП фірми EPSON, чи іншої відомої фірми (для прикладу LEXMARK - Bad ), з приблизно-подібними параметрами, зроби порівняльну таблицю-характеристику і тоді довідаєшся,
i тодi довiдаешся чому ацтой
Васілій,
Васілій пише:
ацтоййй

тому, шо ти не можеш собі дозволити апарат нормальної світової фірми, яку цінують не за гучну рекламу, а за якість продукту? Чи, можливо, тому, шо ти сам використовуєш принтер LEXMARK, і вважаючи, шо він найкращий, тільки тому, шо "я собі його купив" (за батьківські кошти), "від фанаря" критикуєш те, шо хтось собі нормальний апарат придбав?
vaymut пише:
Мається на увазі не звичайні струменеві принтери з можливістю друку фотографій, яких зараз валом, фотопринтер, єдине призначення якого - друк фотографій і нічого більше.

Цікаво хто це писав?
Так от. Ти задав питання, потім зробив якийсь вибір. Мені цікаво чому? Ферштейн?
дуже дивний вибір :mrgreen:

додано через 3 хвилини 5 секунд:

vaymut пише:
тому, шо ти не можеш собі дозволити апарат нормальної світової фірми

Якщо маєш розум, то повинен розуміти-я не збираюсь мірятись з тобою пі.. ками в пісочниці
Я про тебе не написав ні слова хіба про НР. А він таки порівняно з Епсоном-ацтой :lol:

додано через 9 хвилин 59 секунд:

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/ru/ru/ho/WF06a/389237-385705-387497-387497-6508629-11590131.html?&jumpid=in_r2515_hmc_ipg_hho
Ну хіба може цей не ацтой, і то із-за Ч/Б фотографій
http://www.ixbt.com/cm/hp-fishing-2k6.shtml про НР продукти...
Тут питання таке виникло: яка собівартість фотодруку А4 (максимум кольорів) на струменевому принтері? Цікавить розхід чорнила..
Після встановлення СНПЧ вартість чорнила Вас більше не хвилюватиме!
Читаємо тут:
www.resetters.com/snp.php
ІМХО, друкувати фотографії на фірмових чорнилах може дозволити собі хіба що алігарх
Васілій пише:
друкувати фотографії на фірмових чорнилах може дозволити собі хіба що алігарх

І я собі таке можу дозволити
Золочівський аліхарг? Ню-ню...
Скілько фотак напічатал вже? Якщо не секрет, канєшна
Васілій пише:
Скілько фотак напічатал вже? Якщо не секрет, канєшна

Зовсім не секрет, вже роздрукував близько 100 фоток 10х15
на якому папері друкуєш і якими картріджами (ци купляв фотокартрідж?)
а лазерний ч/б буде на фотопапері друкувати?
Думаю, що марна трата фотопаперу... Бо він (папір) зроблений для струйніка... там інша структура паперу...
Друкую на оригінальних картриджах, і на оригінальному папері (правда випадково купив пачку напівглянцевого повсякденного вжитку, фотки класні, але сам папір благенький), картриджів ще не купляв, але взнавав ціну: набір картриджів (6 штук) + 3 пачки хорошого глянцевого паперу (150 штук) коштує 180 грн.
vaymut пише:
набір картриджів (6 штук) + 3 пачки хорошого глянцевого паперу (150 штук) коштує 180 грн.

Не жмись, розказуй де береш. Якщо це правда, то це дуже гарна ціна.
Мені в рублях краще-так от за 1тис. руб (195гр) не продають комплект "рідних" картріджів. І якщо ти знаєш таке місце-то це золоте дно! А тут ще й папір
Васілій пише:
Не жмись, розказуй де береш

А я й не жмусь, а тобі все одно немає різниці, де беру, ти ж "НЕ В ЗОЛОЧЕВІ"!!!

Беру в Інфосервісі.
vaymut пише:
Беру в Інфосервісі.

Шо єсть Інфосервіс?
Васілій пише:
Інфосервіс?

http://forum.zl.lviv.ua/viewforum.php?f=33
А Інфосервіс замовляє у фірми СТЕК
Хто стикався з цим "звіром", Epson C43

Які враження?
Оце оригінальне фото

А оце скан фотки, надрукованої на принтері Епсон Стилус 220 з СНПЧ

Скан фотки, надрукованої Ваймутом на принтері HP Photosmart C5183

Той самий принтер (НР), тільки відскановано на моєму сканері

Як бачите, у Ваймута кращий принтер, а у мене кращий сканер.