Золочів Плюс
Форум міста Золочів

48 годин нон-стоп

Автор Повідомлення
48 годин нон-стоп
Обманули. Я в таку погану погоду приперся в Зозулі, а там глухо як в танку. Не красиво зробили. Но респект партії свобода та монако
Ну якщо в тебе з уявою погано, то вибачай. Нічого вже тут не поробиш. Думаю можна було вже зрозуміти, що нічого не буде, посилаючись на погоду в четвер і пятницю. А на рахунок подяки Монако і ВО "Свобода", то скажу так. Крім нас подібного двіжу ніхто не робив і навіть не пробував. Хоча та сама Наша Україна, чи РУХ мають більше можливостей та важелів впливу. Так що не треба вже прямо говорити, що все і всі такі погані і брехливі. Ми зробили все можливе. Погода підвела - таке буває. Той двіж буде. За тиждень-2 але він буде однозначно. І не треба щось казати по відношенню до Монако чи ВО "Свобода". Найлегше наговорювати, та ше й на тих - хто хочаби щось для того міста робить, навідміну від інших політичних сил(які так рвуться бути патріотами, але їм шось мало шо виходить).
vj.Aver пише:
хто хочаби щось для того міста робить

Шо робит? Не було ж нiц
А попередити все ж таки треба було людей! НЕКРАСИВА ПАЛУЧИЛАСЬ
vj.Aver пише:
Будемо сподіватися шо вночі дощу не буде і в пятницю також, бо інакше цей захід перенесеться.
st.fergi пише:
vj.Aver пише:
Будемо сподіватися шо вночі дощу не буде і в пятницю також, бо інакше цей захід перенесеться.

Об"ява кругом i великими буквами, А про те шо переносять-може буде може не, побачимо. Навiть на форумах не створили тему, що всьо переноситься
Прогноз:не пiде бiльше туда нiхто
НЕСОЛiДнО
Ну раз ти такий мудрий. То зроби шось сам таке, щоб люди до тебе пішли. Як зробиш - я прийду(і не тільки я) і просто потисну тобі руку за таку справу. Найкраще говорити коли нічого не робиш. Спробуй. Подивимось чи все в тебе вийде так просто.
vj.Aver пише:
Найкраще говорити коли нічого не робиш.

От цікаво з чого ти зробив висновок що я нічого не роблю?
vj.Aver пише:
можна було вже зрозуміти, що нічого не буде, посилаючись на погоду в четвер і пятницю

Све мало початись в пятницю, а закінчитись в неділю. В суботу та неділю погода була класна. А в пятницю, коли йшов дощ, можна було гульбанити в столовій, яка знаходиться на території Зозулівського табору. Такщо я не придираюсь, а просто пишу що організація була не серйозна.