Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Важко жити - легко вмерти?

Як життя?
Хе! Легко і невимушено крокую по дорозі! 23%   3
Нічого. Життя як життя, хоча може бути і краще. 53%   7
Зараз нікому не легко. 0%   0
Часом здається, що краще було б не народжуватись. 23%   3
Всього голосів: 13
Автор Повідомлення
Важко жити - легко вмерти?
Кому як живеться?
Я хотів би щоб кожен розповів тут про погляд на свій життєвий шлях. А також про те, чи ваше життя для вас є приємно проведеним часом, а чи турботи і повсякденні клопоти змушують вас думати про швидше закінчення дня.
Мені би хотілось, щоб день тривав набагато довше. Купа справ, які тре зробити, для того, щоб завтра було ше краще.
Погляд на життєвий шлях? По 5-бальній шкалі в роках:
1-6 - (прочерк) ніц не памнєтаю, оцінити не можу
6-16 - (2-3)
17-19 - (3)
20-25 - (5)
26-... - (4)
От і проголосував пункт 2 станом на тепер.
Моє ставлення до життя філософське. Вже раз я є на цьому світі то мушу давати собі раду. Не проголосувала ні за один пункт, так як знову ні один мені не підходить. Змалечку життя моє було гірким як полин, часто не вистачало грошей на хліб, не то що на одяг і на зошити. Були звісно приємні моменти різні і кольорові як повітряні кульки, але вони так швидко закінчувалися що я вважала навіть шо їх не було взагалі ніколи. А коли ті моменти приємні були, то я хотіла шоб вони ніколи не закінчувалися(наївна дитяча душа))), вони здавалися мені такими хрупкими що я боялася навіть подумати про те, що ЦЕ колись закінчиться. Але минало дитинство разом з своїми перипетіями, і колись я почула по телевізору фразу Шифріна: К жизни надо относиться легко, с юмором і я зрозуміла що все життя то не тільки ВСЕ ПОГАНЕ або тільки ВСЕ ХОРОШЕ, воно РІЗНЕ, і коли воно стає поганим і важким то людина повинна пройти через це і доказати самій собі що вона має право жити на цьому світі, що вона сильна і що її не так легко зламати. Людина закаляється, коли все погано, це як набуття імунітету на майбутні невзгоди, без поганого я б не стала такою як я є, я б пропала в тому світі. Кожна невдача, кожний поганий період в моєму житті це тільки ще один мій крок вперед а не назад, це тільки сходинкою вище підйом, це черговий урок- безцінний як саме життя.
Коли все чудово, коли настає період якогось щастя( хоч самого найменшого) я розумію що це плата мені за перейдене погане, це нова сила і терпіння.
Моє життя часто поверталося до мене задом і то надовго, але попри все я вірила і вірю, що ніщо погане невічне, що ті паршиві моменти закінчаться саме тоді коли ти не чекаєш того. Як каже Віа, буде новий день і знову зійде сонце.... принесе нові події і нові враження, а вдруг саме завтра моє життя зміниться? І неважливо якщо в гіршу сторону, я не переживаю за це адже в мене є закалка, і у мене є людина яка мене підтримає завжди.
Бажаю усім мудрості і терпіння, а також сили здолати всі труднощі які закидує життя. І ідіть по житті з усмішкою, вирішуйте проблеми з вірою у хороше, робіть одне одному тільки добре і ніколи не падайте духом, адже життя залишається прекрасним навіть тоді коли по обличчі течуть сльози.....
Way to my lifes
Кожен день мені приносить і приємності і незгоди. Коли я прокидаюсь - в цей час в мене найкращий настрій, я відчуваю себе сповненим сил та готовим прийняти будь-який бій цього дня. На всі проблеми які виникають в мене за день, я з готовністю кидаюсь у їх вир для вирішення, і мені це приносить задоволення. Одного разу я подумав з острахом: "Ану це я вже так звик до проблем, що вони стали мені звичними справами? Може варто якось уникати їх?". Але так само швидко я і заспокоївся. Приємні мені не вони самі, а це відчуття, яке виникає при їх вирішенні. Майже наркотик - насолода перемоги на черговій сходинці свого життя.
Людина яка не має чим зайнятися, яка не вирішує поточних питань, мабудь не голосувала б за перший чи другий варіант. Лінь та байдужість до навколишнього світу і людей зачиняють людину в стінах свого замку, огорожа навколо якого росте кожень день, тоді життя перетворюється в очікування смерті. Чимось це справді схоже на смертне ложе - малорухомість, повільне згасання блиску в очах, страх ще перед одним днем, якого нічого не відбудеться.
Коли настає вечір, я можу бути виснаженим. Але я знаю, що мій день не пройшов намарно, я написав ще одну сторінку в своєму житті і що б там не було написано, її колись буде цікаво перечитувати.
"Бажаю усім...", "ідіть по житті..." так, ніби покидаєш нас, прощаєшся.

А от в мене видно все життя по приколу Я напевне сприйняв ті слова Шифріна буквально.
AVB пише:
сприйняв ті слова Шифріна буквально

Ну ти собі й гониш!
АВБ , не дочекаєшся)))))))
Депресії, пофігізми і гордо розпрямлені плечі.
Депресія мабуть в кожному з тих, хто не є задоволеним станом речей в своєму житті. Питання в тому, чи все людина зробила для здійснення задумів, а чи щось опустила через власну лінь, розважливість або якісь комплекси. Питання і в другому, чи не переоцінюєш себе, коли берешся за певні речі? Можливо тобі того зовсім не треба, і ти набагато краще зможеш реалізувати себе в іншому. Так як казала одна людина, не памятаю хто: "Дай мені Господи сил здіснювати мої задуми, а головне дай мені розуму братися за ті речі, які я зможу здійснити". Цікавий вислів.
1. Може не треба багато думати, і тим вводити себе в стан депресії!
2. А може №1 - це вияв пофігізму, і таки вартує замислитися?
3. А можливо не вистачає впевненості, і ти не можеш вирішити для себе, що вірно: №1 чи №2 ?!
НЕ легко вмерти, а шкода вмерти.
Y.L. пише:
НЕ легко вмерти, а шкода вмерти.

Навіть не уявляєш, наскільки легко...
І чим більше це усвідомлюєш, тим більше стараєшся жити
Так вмерти зовсым не важко!

можна навіть померти зовсім того не чикаючи

думаю питання в тому як вижити і не померти
Nephilim пише:
думаю питання в тому як вижити і не померти

А ніяк... То чого старатись? Питання в тому рано чи пізно?

додано через 1 хвилину 25 секунд:

Якщо пізно - то +... довше будеш насолоджуватись життям...
Якщо молодим - то тоже + бо всі запам"ятають людину молодою, сильною духом і повною життя...
Але молодою не хочеться помирати))))особисто для мене в смерті плюсів немає
Може і немає... Але треба шукати. Я віднедавна почала.
Розумію. Для мене тільки один може появитися: це коли важко смертельно хворий-то смерть тоді як подарунок виходить
Есть одна смертельная болезнь - всегда заканчивается летальным исходом, а передаётся исключительно половым путём.
Эта болезнь называется "ЖИЗНЬ"
гарно сказано.....
Що до мого ставлення до того всього. Як би не було тяжко жити, все одно б не хотілося помирати... хочеться жити вічно... вічно насолоджуватися кожною весело проведеною секундою.... і навіть якшо було багато неприємних ситуацій, вмирати таки не хочеться.....
Муха V Далі пише:
Есть одна смертельная болезнь - всегда заканчивается летальным исходом, а передаётся исключительно половым путём.

Эта болезнь называется "ЖИЗНЬ"

Альонка пише:
гарно сказано..

Це ж Зануссі. А Зануссі взагалі http://www.kino.orc.ru/js/elita/elita_zanuss.shtml