Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ціни

Автор Повідомлення
Ціни
Наші ціни? Інтересна тема, я бачу тенденцію до зростання цін на продукти і особливо на хліб? Тобто, ціна на горілку, не зростає, а ціни на хліб збільшуються, тобто така справа, горілка в нас не дорожчає, а наоборот ціни на неі стоять на місці і виробництво горілчаних виробів збільшується!! Тобто більша кількість зерна йде на виробництво спирту, а десь потрібно то все компесувати, тобто ті затрати на виробництво спирту от і збільшують ціни на хліб? Я хочу тим: сказати щоб тримати народ в покорі і той люд був вічно дувним потрібно не збільшувати ціни на горілку, людина випила і "забулася" і так з нас роблять дураків!!!
Олег, не переживай. Ти ж не п'єш.

А ціни на горілку в нас мають динаміку аналогічну до долара. І те і друге тримають на потрібній планці.
Олег пише:
і так з нас роблять дураків
дійсно так з вас дураків роблять дураків, бо розумна людина бухати не буде
Олег пише:
Тобто більша кількість зерна йде на виробництво спирту, а десь потрібно то все компесувати, тобто ті затрати на виробництво спирту от і збільшують ціни на хліб
плачу і ридаю коли читаю черговий "шедевр"

додано через 3 хвилини 39 секунд:

Олег пише:
юдина випила і "забулася"
пляшка горілки кошує гривнів 12, щоб нормальному хлопу забутися треба махнути дві пляшки - 25 грн Х 30 днів = 750 грн. не дешеве задоволення щоб "забутися"
Зато паро років і можна забутись навічно...
Я, би не сказав що плакати і ридати треба massimo, але коли я висловлюю свою думку то не означає, то що я доказую її певними фактами? На рахунок того що ціни на продукати ростуть, а ціни на горілку стоять на місці, то є правда. Коли ти так знаєш то докажи мені то чому і по яким причинам не ціни на хліб ростуть, а ціни на горулку зупинилися? Чого і кому вигідно щоб люди в нашій країні перетворювались на "зомбі"? Яким політичним силам і чому ми того не можем зрозуміти, що З П"ЯНОГО ЛЕГШЕ ЗРОБИТИ ДУРАКА ЧИМ З ТВЕРЕЗОГО? А саме головне що пропадають молоді люди під впливом алкоголю і тютюну, чому реклама, яка йде по телевізору так рекламує горілку а не фітнес - центри( де дівчина могла б познайомитися з нормальним хлопцем який не п"є, а займається спортом)? Лікарства і сигарети? Знаєш коли я йду по вулиці і бачу як лежать люди "зафаршировані" і "достигають" під сонцем то мене болить серце!
Олег пише:
коли я висловлюю свою думку то не означає, то що я доказую її певними фактами?
Ну шо тут сказати? Якшо не можеш доказати, то для чого висловлювати?
І взагалі, не треба робити з мухи слона... ОСОБЛИВО ВЕЛИКИМИ ЖИРНИМИ БУКВАМИ - то напевно показує який ти розумний
Так, так, так
Олег пише:
лежать люди "зафаршировані" і "достигають" під сонцем
саме тому що
Олег пише:
ціни на горілку стоять на місці
а
Олег пише:
ціни на продукати ростуть
, виходить що нашо їсти як можна пити

Дуже складно змінити думку людей щодо вживання алкоголю, особливо, коли це вже сидить в генах.
Олег пише:
Чого і кому вигідно
Усій владній системі. А зокрема в нас, де прийшли під новими ідейками зі свіжими обіцяйками старі вчителі незмінної ідеології. "Розділяй і володарюй!"
Олег пише:
кому вигідно щоб люди в нашій країні перетворювались на "зомбі"
за моїми спостереженнями люди стали пити менше і якісну горілку, людина яка має голову на плечах а не кабіну ніколи не буде бухати навіть якщо та горілка буде безплатно. А ті що хочуть бухати, будуть бухати навіть якщо горілка буде по 100 грн. Ще ні одна компанія боротьби з алкоголем не принесла користі.
Олег пише:
ціни на продукати ростуть
ціни на "продукати" ростуть бо в країні інфляція, зумовлена багатьма факторами.
Олег пише:
а ціни на горулку зупинилися
на ринку алкоголю в Україні діє ряд виробників і вони в умовах жорсткої конкуренції боряться за клієнта тому і ціни не піднімають + нормальний зазор на ціні, але то питання до нового врожаю.
Шо правда, то правда. Більшість законів чи обмежень алкоголя зробили тільки гірше.

А от цінам в нас на горілку ще довго підніматись. Якшо в нас пляшка коштує 12 грн, то в Европі - 8 евро. В той час як ціни на продукти в нас в багатьох випадках вже перевищуєть Европейські.
а то шо в Європі вино коштує копійки то не зробило з них всіх дураків і "зомбі", не бачу ніякого зв"язку між ціною на алкоголь і свідомістю громадян
massimo пише:
а то шо в Європі вино коштує копійки то не зробило з них всіх дураків

Це у них, а це у нас, є різниця.

massimo пише:
ціни на "продукати" ростуть бо в країні інфляція, зумовлена багатьма факторами.

massimo пише:
на ринку алкоголю в Україні діє ряд виробників і вони в умовах жорсткої конкуренції боряться за клієнта

Це взагалі брєдова ситуація - ринок алкогольних напоїв стабільніший аніж ринок продуктів харчування. Таке може бути тільки в
нас.
massimo пише:
за моїми спостереженнями люди стали пити менше

Це якщо орієнтуватись по відносно невеликому колу знайомих - дядя Гєник, сусідський алкаш, помер, Іван Петрович кинув, бо лікарі заборонили, дружбан Андрюха раніше пив по кабаках і потім шлявся п"яний, а тепер бухає дома і тому його не видно - от і здається, що пити стали менше. А насправді більше. Бо алкогольні напої - це не тільки горілка, це і пиво також. Рівень споживання слабоалкогольних напоїв серед молоді виріс у фіг знає скільки разів. Колись п"ятнадцятирічні дівчатка ні пива ні горілки не пили... А тепер?
Конкурентоспроможність одурманюючих речовин.
mops пише:
massimo пише:

на ринку алкоголю в Україні діє ряд виробників і вони в умовах жорсткої конкуренції боряться за клієнта
Це взагалі брєдова ситуація...

Так-так.. Цікаве поняття конкуренції таких товарів як тютюн і алкоголь. Якщо хтось назве більш-менш відомі торгові марки алкоголю, які провалились на нашому ринку, я може й погоджуся, що боротьба за клієнтів на продукти харчування ведеться запекліше аніж на алкоголь. Є ряд виробників які роками міцно стоять на ногах, а покупців вистарчить ще на таку кількість. Не знаю які ціни на підпільну продукцію і домашнє гониво, але й тим клієнтів вистарчає.
mops пише:
Це у них, а це у нас, є різниця

Яка?
mops пише:
ринок алкогольних напоїв стабільніший аніж ринок продуктів харчування
на алкогольному ринку дуже жорстка конкуренція яка практично унеможливлює підняття цін на "соціальні" напої, натомість створюють "елітні" напої, так пляшка "немірофф" може коштувати 12 грн., а може і 35 грн., також з підвищенням цін на акцизний алкоголь виростає кількість контрафактного алкоголю, що приводить до зниження ринку акцизного. Більшість українських брендів орієнтовані на експорт, серед цих гігантів "немірофф", "медофф", "мягков" і т. д. при чому в компаніях, бренди яких у нас на слуху здебільшого іноземний капітал як російський так і європейський

додано через 8 хвилин 13 секунд:

mops пише:
ринок продуктів харчування
вся проблема в тому, що наші підприємці створюючи якесь виробництво прагнуть до надприбутків, є галузі де прибутки становлять і більше 100-200%, що є практично неможливим в Єропі. Але різниця в цінах у нас і в європі не має ніякого зв"язку з ціною на горілку,
Олег пише:
хочу тим: сказати щоб тримати народ в покорі і той люд був вічно дувним потрібно не збільшувати ціни на горілку
воно було б може і так якби в Україні ринок алкоголю був монополізований державою, і тоді можливо могло бути і таке, а так як цей бізнес знаходиться в прватних руках і тут спрацювують правила економіки. Ніхто не буде працювати собі у збиток чи виходити на ноль. Виробництво хліба також знаходиться в приватних руках тому ніяких домовленостей між виробниками хліба і горілки нема і бути не може.
massimo пише:
воно було б може і так якби в Україні ринок алкоголю був монополізований державою, і тоді можливо могло бути і таке, а так як цей бізнес знаходиться в прватних руках і тут спрацювують правила економіки

massimo пише:
mops пише:Це у них, а це у нас, є різниця

Яка?

А ви покажіть мені політика, який би не був зв"язаний із певною бізнесовою структурою! Вони тому і поперли в політику - приймати такі закони, щоб легко було свій бізнес вести.
mops
massimo пише:
Ніхто не буде працювати собі у збиток чи виходити на ноль

massimo пише:
в компаніях, бренди яких у нас на слуху здебільшого іноземний капітал

mops пише:
А ви покажіть мені політика, який би не був зв"язаний із певною бізнесовою структурою! Вони тому і поперли в політику - приймати такі закони, щоб легко було свій бізнес вести.
що то має спільного зціною на хліб і на горілку, докажи фактами, що висока ціна хліба то є плата за низьку ціну горілки
Я мав наувазі те щоб народ тримати в покорі не потрібно збільшувати ціни на горілку! Шо тут не ясно?!
Олег пише:
Я мав наувазі те щоб народ тримати в покорі не потрібно збільшувати ціни на горілку! Шо тут не ясно?!
а я маю на увазі хто саме стримує ціни на горілку конкретно?, Олег ти розумієш шо на горілку держава ціни не регулює
Як вже хтось писав, хто схоче напитися - той і нап'ється. Піде десь на крапку, за моста і поправить ранкові недуги. Свиня завжди болото знайде. Я рахую, що в Україні ціни на спиртні напої є занадто низькі, що сприяє безпроблемнії купівлі і вживанню в надмірних кількостях. Виходить, що збираються "трошка посидіти-віддихнути", і вже за першою пляшкою йде друга, третья ... і поки вже не нажеруться до вишиваночки. В українців низька культура пиття... Може це ще від козаків, які ніц не робили, тільки бухали.

А стосовно цін, так це ще одна з багатьох аномалій в Україні і не відомо які сили і яка логіка керує саме таким балансом в ціноутворенні...

додано через 5 днів 15 годин 1 хвилину 54 секунди:

Давайте зробимо порівняння цін в Україні і закордоном.
Пишіть свої ціни, бо я від них в шоці...
Ціни на горілку зростуть, коли зросте податок на алкоголь.

Порівняння цін - у нас одяг дешевший ніж на Україні. І до того ж кращий. Фарш - $2 за фунт, то виходить 20 гривень за кіло. До того ж нормована жирність (ціна падає відповідно).
У вас овочі і фрукти дешеві.

А ще цікавинка - у вас нема арахісового масла, у нас нема халви
Ну і від мене ще пару слів...
Та-ак... Продукти дорожчі чим в нас:1 кг м'яса-від 7є, хліб-від 1 є... фрукти дешевші... Одяг дешевший і набагато якісніший. Машини дешевші. Техніка дешевша...
Нема:гречки, нормального оселедця, тарані, сала, кваску, творогу...
Є:купа всього, чого не є у нас...
Готуємо дітей до школи - Левайси для дітей 10 баксів цього тижня! Кольорові олівці 25 центів.

Зато для дорослих шампанське Мадам Кліко 50 баксів.
А. як держава регулює ввіз алкогольних напоїв в Україну, в Україну було ввезено понад мільйон бутилок горілки, а експортовано не було, чи не так?
Олег ти шо смішний
Олег пише:
в Україну було ввезено понад мільйон бутилок горілки
звідки такі дані
Олег пише:
а експортовано не було
як не знаєш то не пиши дурниць, Україна експортує дуже багато горілки
Олег пише:
в Україну було ввезено понад мільйон бутилок горілки, а експортовано не було, чи не так?

Б... я, вже нема сили терпіти ту тупість-вся Росія завалена нашою горілкою, Всі(майже) серіали російські спонсорують укр. горілчані компанії-і писати що в укр переважає імпорт горілки????????
ВИБОРИ!!!!
От вам і зростання цін!
Тобто...
Дивіться самі, є велики компаніїї, які в свою чергу тримають олігархи, а олігархи всі в політиці, ну 80%...
Тепер Включіть логіку і поставте себе на їхнє місце...
Де взяти грошей на вибори???? Підняти на 10-20% ціни на продукти, бо жерти хочеця всім, і цим самим за 2-3 місяці ти накосиш бабла на вибори своїй партії.... Тобто люди тобі дадуть грошей шоб ти їм зробив рекламу своєї партії...
Все дуже просто...
Baxchisaraj пише:
ВИБОРИ!!!!
От вам і зростання цін!
Тобто...
Дивіться самі, є велики компаніїї, які в свою чергу тримають олігархи, а олігархи всі в політиці, ну 80%...
Тепер Включіть логіку і поставте себе на їхнє місце...
Де взяти грошей на вибори???? Підняти на 10-20% ціни на продукти, бо жерти хочеця всім, і цим самим за 2-3 місяці ти накосиш бабла на вибори своїй партії.... Тобто люди тобі дадуть грошей шоб ти їм зробив рекламу своєї партії...
Все дуже просто...

ВАУ...
Ціни Up, з/п Up, Економіка Up, а ніхто навіть не звертає уваги на те, що інфляція тоже Up, а влада про то навіть ані слова.
Тут багато думати не треба.
ViVi, у вас то де? Перепрошую, що не в курсі...
В нас - в США, в провінції. Не знаю як там Річард в Нью Йорку. В мене була можливість подивитися на Львівські бутіки і ринок. Обдиралівка. Вже не кажучи про те, що речі на базарах майже непридатні до прання, а в бутіках дизайнерами навіть і не пахне.
Веселий віршик...

Так будьте здоровы, живите богато,
Насколько позволит вам ваша зарплата.
А если зарплата вам жить не дозволит -
Так вешайся, быдло, - никто не неволит.

(Автор невідомий)