Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Про естетичний вигляд наших вулиць

Автор Повідомлення
Про естетичний вигляд наших вулиць
Безумовно, з кожним роком наше місто гарнішає. Там щось підремонтують, тут щось підфарбують. От тільки питання, як все це робиться!
Візьмемо бруківку. Чудово, що власників магазинів-барів змушують, або вони самі з найкращими помислами, стелять нові хіднички перед своїми закладами. Та чи то на лихо, чи на сміх курам, що з того виходить... Йдеш-одна бруківочка, ще два метри-інша, ще метр-знов новий узорчик. Так і нарахуєш десяток, другий кладок. Хіба не можна було домовитися на користь чогось одного?

Фасади будинків.
Тішусь не натішусь, що нарешті, хай лише тільки косметично, почали підремонтовувати фасади. Та не довгою була радість-за два роки, максимум три почала фарба облізати, тріскатись. Пожаліли, не купили якісних матеріалів, побілили якоюсь бадягою. От і знов там де були!!! Не подумали, що скупий втратить двічі. Робочу силу заплатили, фарбу, хай і дешеву, купили, а за декілька років знов ремонтуй. Може мене хто почує-робіть якісно!!!!!!!

І на кінець: серце кров, ю обливається, як бачу як старовинні двері-вікна в центральній частині міста вимінюють пластовими Куди дивиться головний архітектор???? Це просто жах! Паскудять місто. Люди схаменіться!!! В Европі ці пласти ставить одна бідося!!! За років 10-15 то вам почорніє, попаскудніє! Краще реновуйте старовинні рами-буде то краса.
Як на мене, коли все яскраво і різнокольорово то це око радує набагато більше чим коли все " на користь чогось одного". Коли все однаково то це негарно.
Хм... Може й так, але коли є свій стиль, наприклад, як в Барселоні. Золочеву таке різноманіття не до лиця!
Nag пише:
Краще реновуйте старовинні рами-буде то краса.

Таки буде діже гарно... На мою думку дерев"яні рами набагато кращі ніж пластикові...
Будинок напроти першої школи дуже мені подобається... але б реставрувати його то було б просто чудо!!!
Для маленького містечка як Золочів гарно буде
Nag пише:
таке різноманіття

так буде затишно і тепло в будь-яку пору року( маю на увазі кольори фасадів), і будинки старі не модернізувати а саме реставрувати.
В мене був шок як я пішла в центр, а там пообрізували дерева...
Чесне слово.... ну я розумію, що вони мішали проводам, але... ну як же так...
Замість гарних зелених крон стирчали з землі якісь обрубки і то так страшно і смішно в одночас виглядало... + ше і стіни повідкривались... обдерті, облущені, краска поцвіла...
Словом краще б лишили так як було
Та ті дерева тре обрізати регулярно, а не раз на 10 років. Тоді і виглядатиме природньо і естетично.

А однакові вулички і будиночки, це дійсно якось не гарно.
Оскоплення вулиць Жеком.
Для економії часу їх обрубують, а не підстригають. Якби три рази на рік, а не раз крони формували, воно б зовсім інакше виглядало.
Лебеді наші безголові мене тоже вбивають...
Пора би вже зробити... І класно було б якби туда воду напустили...
Цитата:
І класно було б якби туда воду напустили...

+1
В Золочеві навіть фонтану нема.
Не звертав уваги. Вже знов голови поодривали? А я пам'ятаю, як ще там фонтан дзюрчав...
Nag пише:
В Европі ці пласти ставить одна бідося!!! За років 10-15 то вам почорніє, попаскудніє! Краще реновуйте старовинні рами-буде то краса.

Ніхто не спорить, нормальне дерев"яне вікно краще ніж пластикове. Пластикові вікна не дешеві, а такі дерев"яні ще дорожчі.
st.fergi пише:
Коли все однаково то це негарно.

Це точно. Гарно коли різнокольорові будинки, але паскудно коли один будинок помальований в різні кольори.
AVB пише:
Для економії часу їх обрубують, а не підстригають

Як платять так і роблять
Pangea пише:
Лебеді наші безголові мене тоже вбивають...

Це однозначно влада винувата а не вандали.
Біля мене забрали мусорні баки.
От видите результат тот же. Зачем же платить больше ?
Без тих баків вигляд кращий. Мав би принаймні таким бути. От якби ще й по поліцаєві на квартал розставити. Кинув папірчик - палею по макітрі! Зламав гілку - 2 доби загальногромадських робіт шуфлюй! Ото я би вже лахав з тих писаків парканних!!!
AVB пише:
Кинув папірчик - палею по макітрі!

звідки така жорстокість в тебе? може то є надмірно, тобі так не здається?
Ярослав пише:
В Золочеві навіть фонтану нема.

Ні одного!!!!

додано через 3 хвилини 59 секунд:

А тут, в Італії проблеми дерев-гіляк не існує. Тут все живлення і вуличне освітлення йде під землею в пластикових каналах. І тих "шнурків для сушіння білизни" нігди нема...
А Ви помітили, що в центрі всі стовби з освітленням нахилені в сторну дороги? Хочуть падати?
massacra пише:
А Ви помітили, що в центрі всі стовби з освітленням нахилені в сторну дороги?

Чесно... ніколи такого не помічала...
Правда практично кожного дня відкриваю щось нове в нашому місті...
І так дивуюсь тому... а на мене дивляться як на хвору.
Ну правда, деколи часом не помічаєш всіх дрібниць.... ну або не дуже дрібних дрібниць... а вони то є...
Я б казав хоча б в центрі відновити бруківку, але якісно відновити, а не з шпарами, шо ноги можна поломати... Та і в де-яких місцях на пішохідних переходах не завадила б бруківка - своєрідний лежачий (і вже не під'йомний ) поліцай... Може б менше ганяли по місту...
Мені тут інтересно чи п. Зубар виконає свої передвиборчі обіцянкми нарахунок ремонту вулись, до кінця своєї каденції??
Pangea пише:

Правда практично кожного дня відкриваю щось нове в нашому місті..

переважно нові Бари відкраваються в нашому місті, помоєму, як я не помиляюсь їх в нас є вже понад 60 штук! Саме головне як то все вплине на подальший розвиток нашого міста?
Олег пише:
переважно нові Бари відкраваються в нашому місті

А от про що про що, а про бари я не говорила... Я взагалі не замічаю того як вони відкриваються... То там один, то ше десь... Не звертаю на них уваги... Як і на магазини чи аптеки....
Олег пише:
Саме головне як то все вплине на подальший розвиток нашого міста?
що ж тут не ясно,- ніяк
st.fergi пише:
може то є надмірно

може і є, але тимчасово для перевиховання дуже треба.
А як же конституційні права людини?
а звідки взяти ту культуру, якщо нормальним шляхом в голову не залазить? Може хоть так тоді залізе... Треба до тої справи Гітлера якогось...
А шо конституція? Он як нею наші з вами обранці крутять і встиду не мають. А чого ми повинні зважати? Створити народні патрулі, шерифа, кийки в руки і гайда ввечорі "на розминку"!
Даєш кожній вулиці по кабаку!
Особливий шарм нашим вулицям надає (вибачте за реалізм) блювотина тих, хто напередодні перебрав. Абстракціонізм на асфальті...
Ой, як класно! А можна фотки в студію!
AVB пише:
для перевиховання дуже треба

для перевиховання підійдуть роботи або штрафи , але аж ніяк биття кийком по голові

додано через 1 хвилину 54 секунди:

AVB пише:
Ой, як класно! А можна фотки в студію!

навіть облизнувся???
Всеодно над штрафниками треба наглядача з палкою... Бо через 15 хв. всі порозбігаються...

додано через 1 хвилину 15 секунд:

mops пише:
Абстракціонізм на асфальті...

а взимку вона лежить на снігу, наче вишиваночка...
massacra пише:
Всеодно над штрафниками треба наглядача з палкою... Бо через 15 хв. всі порозбігаються...

тоді коли відробляють, згідна, треба, щоб не розбігалися. Але коли просто кинув папірець, то це негуманно.
Гаркнути на засранця і тумана в голову, щоб почав думати що робить... Це переважно в суботу і в неділю, коли всі сільські жителі злізаються на базар, чи дуцеркви...
mops пише:
за реалізм

то вже чистої води натуралізм. колись на розі Бандери і тої вулиці, де парк, валявся просто на тротуарі кусок ребер з хребтом. Якоїсь досить великої тварини... Бррр
А чому на наших вулицях стільки пороху? Та бо не прибирають так як треба... Тут навіть в забитому селі кожного ранку їздять спец машини і замітають і миють попід край... Це ж не високі космічні-нано-технології і не супер-електроніка - це просто позамітати... І того не можуть зробити полюдськи...
О, я недавно таку картину на Вишневій бачив, але там ше дикий собацяра ласував! Такий здоров'яцький кусень кісток мав.

додано через 2 хвилини 12 секунд:

А про порохи, massacra, як знаєш? От приїдеш, перші кроки з літака зробиш до маршрутки, і зразу помітно стане шо шось тут не так, шось дуже штані швидко вимазуються.
Хоть машину купуй....
Ти не один так мислив.
так ті машини зразу замітають, пилососять і миють вулицю... Кожен день!!! А в нас ця справа ще на первинному дідівському етапі - негр + мітла... І чим не село..
Між іншим, тут можна мера троха навіть похвалити. І бомжі-алкаші мають хоч якусь роботу собі на випивон, і вулички де-не-де троха почищені
AVB пише:
де-не-де

massacra пише:
негр + мітла... І чим не село..

Це не село, це, получаєцця, Сполучені Штати Америки XVII ст.
А якшо серйозно, то я собі згадала табличку ще зі своєї шкільної їдалки - "Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять". Все сміття на землі - з генетичного пофігізму і відсутності почуття відповідальності.
Так якраз кийок дуже швидко виліковує самі хронічні форми генетичних недугів з області культури поведінки. Правда, хулігани?
Правильно, але пилюка сама пособі береться з нізвідки... Ти її несеш із взуттям додому... Подивися коли здіймається сильний вітер, яку хмару пилюки жене по місту... Це ж не техас якийсь там... Тут можна запросто розлягтися на дорозі і не вимастишся...
Знаю... не трави душу...
Це вже теми
http://forum.zl.lviv.ua/topic169.html і
http://forum.zl.lviv.ua/topic146.html
AVB пише:
для перевиховання дуже треба

А що треба для перевиховання молодої жінки, яка кинула папір( або впав випадково, непомітно, а наглядач з кийком недогледів і подумав що кинула спецом) , або що треба для перевиховання літньої жінки, яка кинула кульок з мусором в кущі біля мого дому? Також
massacra пише:
Гаркнути на засранця і тумана в голову
чи
AVB пише:
палею по макітрі!

навіть незнаю шо ви виберете з цих двох варіантів( так як саме ці два варіанти здаються вам найдієвішими).....
Старих не чіпати! Молодих - на примусово-громадські роботи!
"естетичний вигляд наших вулиць" залежить не тільки від наявності чи відсутності сміття, побілених фасадів, а і від багатьох інших дрібничок, які всі разом створюють приємну картину... Це і декоративні загорожі навколо дерев, і стильні смітники, і специфічні "Золочівські" таблички з назвами вулиць і номерами будинків, стовпи вуличного освітлення і т. д. Функціонуючі парадні входи в будинки, брами в деякі двори (там де вони мали б бути, або були колись...) підїзди, які закриваються на кодовий замок, класні лавочки в парках, фонтани і ще багато всього іншого... Але це все потребує грошей, а їх завжди немає... А це називається "кошти на благоустрій територій"...