Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Windows Vista & MS Office 2007

Яким офісним пакетом програм користуєтесь?
MS Office 2007 50%   7
MS Office 2003 35%   5
MS Office XP 0%   0
MS Office 2000 0%   0
MS Office 97 0%   0
OpenOffice 14%   2
іншим 0%   0
не користуюсь жодним 0%   0
Всього голосів: 14
Автор Повідомлення
У кого стоїть Windows Vista або MS Office 2007? Які враження від нових розробок майкрософта? Варто користуватись?
В мене і ХР, і Віста, І ФрееБСД, і два лінуха...
Коли тільки поставив вісту, спочатку було трохи непривично, ігри тормозили... Але сама вінда літала скоріше за ХР. За 7 місяців користування не замічено жодного глюку. Хр в мене летить декілька раз в місяць, а віста - ніразу не злетіла. Дуже багато маленьких нововведень: індекесація файлів(пошук на вінті робтить за 1-2секунди), коли переіменовуєш файл, то виділене тільки імя, а не розрішка і т. д. Все супер, тільки іграшки дуже тормозять.
Офісу ще не ставив(не маю).

додано через 1 хвилину 38 секунд:

P.S. Вже є тема "Віста"
Ярослав
а яка в тебе конфігурація компа? Напевно треба дуже багато оперативки, щоб ігри нормально йшли...
Pentium 630 3GHz
Asus P5GPL-X
2*512Mb DDR 400MHZ Samsung
Radeon X700
Донедавна юзав Офіс ХР, хлті ставити 2003, але крека не було там де має бути, тому поставив 2007. Привикаю потрошки... Дядя Біл його дивним чином заплутав...

додано через 18 хвилин 18 секунд:

Ярослав, яку версію Вісти їздиш?

Я пробував ставити - не пішло. Зривалося під час інсталяції... Може інсталл поганий, бо був качаний з нету...

В мене теж 1 гіг і Х700, тільки проц Р М740 1.7ГГЦ... Може піде...
В мене досі Офіс 2003 і ХP2 Вінда. Хоча комп запросто би потянув Вісту. Не хочу за то братися, бо мені і так зара цілком вистачає.
AVB пише:
мені і так зара цілком вистачає.

але знаєш, як воно чешеться і хочеться попробувати...
Ага, знаю. Але я ше оновлену ХР-ішку не пробував.
я поставив ХР з вшитими СП1 СП2 і оновленнями до лютня 2007 року... Плюс через нет беру Віндовс Апдейт... Працює... А оновлена ХР-ішка то яка?
То якраз
massacra пише:
СП2 і оновленнями до лютня 2007 року

А взагалі, хотів би скинути той незрозумілий тягарець піратства, але покищо альтернативи не бачу. От зароблятиму по 5-7 штук евриків на місяць, тоді можна розслабитись. А покищо, звиняйте, дядьку Біллі!
я його качнув з торрента... Маю ISO-образ... Загрузочний... Працює!!! Люкс... Можу поділитися...
Я маю "домашнього розливу" Знайомі клєпали.
Microsoft Samogon?
massacra пише:
Ярослав, яку версію Вісти їздиш?

6000 Фінал.
Зараз юзаю ХР НЕ SP2
поставив Vista Transformation Pack 7.0 з усіма приколами , сподобалось.
Зараз качаю Vista Ultimate Ru

Офіс 2007 - дивна та чарівна річ.

AVB пише:
хотів би скинути той незрозумілий тягарець піратства

A я вже позбавився...
Маю орігінальний Windows XP Professional Service Pack 2, Office 2003, Works 8... Правда вони italiano, але вже все одно... Ну і ще ХР НЕ, який йшов в комплекті з буком..
Маю дома ХР хом ліц, Віста улютім крякнута, зара юзаю вісту
ще юзаю оф 2007, кльова річ
Цитата:

Що це таке о_О?
Хто юзає Вісту і користується Торрентом, не виникало ніяких проблем ?
Якщо є що сказати то пишіть ...

Бо у мене така ситуація скільки не патчив чи не брав інші клієнти нічого не помагає вінда за 2-3 години починає так тормозити фінал!!
Перезагрузка і поновому...
Без торрента ідеальна вінда!