Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як проведете літо?

Де ви плануєте провести літо?
В селi/на дачі 11%   1
Поїду за межi України 0%   0
Не планую вiдпочинок цього лiта 44%   4
Поїду на чорне або азовське моря 22%   2
Поїду в Карпати 22%   2
Всього голосів: 9
Автор Повідомлення
Як проведете літо?
Як ви плануєте провести літо? Я за активний відпочинок в карпатах, їду в суботу на водоспад Шпіт. Мені розказували, що там надзвичайно кльово, там є можливість похлюпкатись, по горам полазити(г. Гимба, г. В. Верх) й позагоряти на вихідні(прогноз погоди на вихідні www.gismeteo.ua/ztowns/99858.htm ).

додано через 14 хвилин 16 секунд:

Маршрут с. Воловець - с. Подобовець - до водоспаду Шипіт - вихід на Боржавський хребет - г. В. Верх(1598) - г. Стій(1681) - г. Томнатик(1343)- с. Воловець
Р Е М О Н Т
На роботі
а я от скорше всього закуплюсь на ціле літо пивом ХАйк і буду собі загаряти десь на морі і пити кльове пиво
Ну, якшо вже пити кльове пиво, то не "десь на морі", а на КРУТОМУ морі!
І не хайк пити, а шось ліпше. Хоча б для початку Карлсберг чи Хайнекен.
А я пю тільки Хайк, тому шо воно по перше модне, по друге смак має класний і взагалі зараз на всіх модних тусовках то є саме кльове пиво. !!!!! Нема чого наїжати на моє пиво! І всім рекомендую!
А таки, напевне, з класним пивом і на ставку з жабами буде здаватись шо ніби на морі!
Shokoladka22 пише:
тому шо воно по перше модне, по друге смак має класний і взагалі зараз на всіх модних тусовках то є саме кльове пиво.

.... ... Тобі 22?
А я і не ображалась би на правду. Люди ну скажіть йому шо Хайк кльове пиво!!!!!! Ну пліззззззз....................!!!!!!!!!!!!! Я в свої 22 вже багато перепробувала і вибрала найкраще. Так шо всіх агітую за ХАЙК )))
Якщо то до мене, то я не він, а вона....
люблю
Nitro пише:
Карлсберг

про смаки не спорять.
Смаки в кожного дійсно різні. Але всі проводять пиво з літом. ОЙЙЙЙЙ! Проводять ЛІТО З ПИВОМ! О!
всеодно ХАЙК зе бест, ХАЙК самий модний і Хайк форевар ))))))))))))
Та твій олень, твій! А літо на якому морі проводитимеш?
То для тебе все одно. Люди різне пиво люблять.
Не знаю як кому шо, а мені холодна "Балтика 3" з анчоусами і сіллю подобається.
Хтів биз на хвестивалі у Верхобужі побувати....
ми все на чорне море їздимо по путівках , але вже дешевше б було в турцію поїхати , бо різниця не велика.
А я думаю, що проведу ці канікули в Золочеві, тут надихатися пилюки з наших доріг і захворіти на гайморит. Але дуже хочеться сидіти тут, з вами, гайнути на море, або, ще краще, за кордон(куда саме, ви дивіться тему "Що би ви загадали, якби до вас припливла золота рибка?)
Shokoladka22 пише:
сеодно ХАЙК зе бест, ХАЙК самий модний і Хайк форевар ))))))))))))

тут хз в україні дуже мало пива доброго, тре шукати, а клона оболоні я б до цього не відніс хоч сам люблю пиво.
я в принципі в свої 24 багато чого перепробував.
Колись перло Львівське темне, зара його незнайдете
Соборне тоже було нівроку, зара спортилось
коли появилась перша приватна броварня з своїм Авторським то було шось, зара тоже лажа
Чернігівсе з Білим і Білою ночю + Багряне то ше мона про смак говорити
для тих хто вбивається є Максимум
А взагалі добре пиво Німецьке, Чеське і Бельгійське ну голанці тоже роблять нормуль найбільше Грольнік пре, в Німеччині найкраще купляти пиво маленьких пивоварень, живе пиво яке може простояти не більше тижня, наприклад Рольнік
А ці всі Класберги Туборги і Балтіки клєпають в нас на укр на славутичу.
ок спинюсь бо про пиво можу довго говорити.
Недавно відкрив Радомишиль = Оболонь сівтле хоч по ціні різні
ги ги, жаль шо в варіантах відповіді немає "все зразу"
того літа я планую достатньо активний відпочинок, хочу зїздити до Івано-Франківська, до села (біля І-Ф ), до карпат, планується також активний відпочинокна роліках або ровері , одним словом "прощай компютер"
astrolik пише:
одним словом "прощай компютер"

.... так не буває...
нікуда ти від нас не дінешся, як наркоман будеш скучати і потребувати нової дози
я в братка смарт вкраду і буду в асі сидів