Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Готелі в Золочеві. Ціни

Автор Повідомлення
Готелі в Золочеві. Ціни
народ хто знає які ціни на готелі в Золочеві? вказувати 1 доба скільки коштує
Просто Люди буває питають які хочуть приїхати у золочів А відповіді незнаю
А скільки їх (готелів) вже є? І якої вони якості? Готель Україна не рахуєм...
Якшо без "України" - то 2. Перший - made in Бартків, другий - десь на трасі.
Настільки я знаю, то в Золочеві три готелі:
"Україна"- 60 грн. доба і жахливі умови, обовязково документ, що засвідчує особу;
"Галичина"-80грн., умови нормальні, теплий душ, телевізор...
"Гостинний дім"-90грн., умови суперові...
За готель на трасі не знаю...
а де знаходиться "Гостинний дім"?
Той шо на трасі - "Закуток", смішні ціни - люкс 250 грн, напівлюкс 200, стандартний 150.
massacra пише:
а де знаходиться "Гостинний дім"?

Привіт всім!
Дуже хочеться відвідати ваше місто на вихідні. Якщо ваша ласка, у мене прохання. Чи може хтось вказати принаймі телефони готелів, щоб можна було попередньо передзвонити і дізнатися про ціни та умови.
Наприклад той самий "гостинний двір", або порекомендуйте щось.
Заздалегідь вдячний.
Готель Україна
Одномісний 35 грн, двомісний 60, з гарячою водою - 120
mops пише:
Одномісний 35 грн, двомісний 60, з гарячою водою - 120

То втих кімнатах де лішка стоять на цеглах? Інтересно які ціни на проживання "VIP" кімнатах?
Олег пише:
лішка стоять на цеглах

звідки така інформація? часте відвідування готельних номерів?
Зайшов одного разу в готель, і побачив. Інформація достовірна
Олег пише:
одного разу

не раз там був і нічого подібного не бачив... то напевно тобі попався номер ЕКСТРІМ-ЕКСКЛЮЗИВ...
того літа заїзжав в Золочів вокаліст-гитарист Бостонського гурту "mollycoddle"
і за нєімєнієм інших місць поселився в
mops пише:
Готель Україна

Eric пише:
ыц мэйби хорорус плэйс ин да Волд!!!

Ага, ясно. Значить Олег працює на Бартківа або на Шептицького, які не просто не можуть собі дозволити такої цінової політики.. Висновок зроблено спираючись на логіку самого п. Олега, як любітєля таких закидонів
Будєм лєчіть
Олег пише:
Інформація достовірна
Олег, можеш це довести? Вистачить і фотки з приміткою номера працюючої кімнати. Чи слабО?
то шо всі двері пару літ тому відкривалися будь-чим схожим на ключ - то факт
А то правда, що з золочівською пропискою не дозволяють поселятися?
Шось тоже чутки були. Ну і маразм, а якшо мене з дому вигнали? Мені шо, іглу собі будувати зі снігу? Дискримінація
Alexis пише:
Олег пише: Інформація достовірна

Олег, можеш це довести?

Олег, ну куда ти пропав?? Балабол?
Гостинница "Закуток"
Хочу оставить коментарий по поводу гостинницы "Закуток" в Золочеве. Это самый худший отель в западной Украине. При довольно не плохом дизайне ужасный сервис. Спать на их кроватях не возможно. Не остановлюсь там ни за какие деньги никогда, даже если мне заплатят. Настоятельно рекомендую хозяевам обратить на это внимание! В вашем шинке сидеть можно только в противогазе, в кухне открыта дверь и вонь идет на весь отель. В вестибюле ужасно воняет! Туалет и душ на этаже, в кабинках нет даже крючков для одежды, одежду бросайте прямо на пол! Телевизор в номере ДЛЯ КРАСОТЫ, он не работает! Матрасы для мазохистов! Это ужасная ночь проведённая в вашем отеле казалась бесконечной!
tn_b, треба було шинок по призначенню використовувати. Тоді і готель би раєм здався!
AVB пише:
tn_b, треба було шинок по призначенню використовувати. Тоді і готель би раєм здався!

Для этого нужно было выгнать всех остальных, так как я не курю, а там просто туман стоит от сигаретного дыма! Само место довольно калоритное, но из-за дыма там просто не возможно находиться. Я зашла туда с ребенком и провонялась за 5 минут на три дня!
Підкажіть, яка зараз ситуація з готелями в Золочеві?
Зупинимося на ніч-дві, але жахів як ото нагорі описали не хочеться
Доброго дня! Чув що відкривається готель біля замку, по вул. Тернопільська. Цін не знаю, але бачив фото, так нічого. Це сайт готелю.
http://zolotapidkova.com.ua/
http://zolotapidkova.com.ua/gallery/rooms
сайт вроді би і новий(бо інфи ноль майже), а по замку-такий боянище ну і не соромно, га?
цікаво б було почути ціну номеру за ніч
Видно, що хвутбол скоро...