Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Найтупіший глюк в мого компа

Автор Повідомлення
Найтупіший глюк в мого компа
Вже пройшло десь 2 місяці, як я поставив вінду.
Не знаю від чого, але майже відразу в мене з'явився один глюк, якого ніяк неможу позбутись(переставляти вінду лінь).
Коротше в мене на панелі знизу, там де ПУСК при відкриванні папки показує що відкрито дві ідентичні папки, але насправді відкрита одна.
А ще додає дофіга мовних пенелей (штук 4-5).
При чому цей глюк перекидається з одного робочого профілю на інший.

От така то халепа ...
В твого компа поширена хвороба - Глюконат Віндовса... Він має багато проявів і лікується теж порізному...
А в мене якийсь "Консоль ошибок" вискакує, чуть чи не через кожних 5-10 хв. Приходиться постійно закривати. Дратує страшенно, але як його позбутись, не знаю
В мене тоже" не отправлять" -"отправить"-произошла ошибка
А в мене Вінда ХР2 "домашнього вироблення" - глюків - НОЛЬ!
А коли вже сам її заламую, то не гавкає чи "какає", а культурно рідною солов'їною "Відправити?"
Ctrl+Alt+Del не працює ще з минулого літа
А сам вік Вінди - з квітня минулого року. ТАК заточена (читай "замучена") і з ТАКОЮ к-стю програм і настройок, шо переставляти буду лише тоді, коли взагалі перестане загружатись... Рекорд, однако...
Не думаю що в тебе рекорд...
В мене вдома Вінда ХР СП1 стоїть вже більше 2-х років... Але і плужить вже по-чорному... Пора міняти...
В мене колись ХР профешинал стояла 2,5 років, і все було чьотко поки до нету не підключився
У мого компа тупих глюків не буває, у нього всі глюки дуже мудрі. А от в інших бачив такі, що і словами важко описати... Наприклад комп, в якому сталось підряд 5 чи 6 апартних поломок одна за одною - не встиг одну ліквідувати, як з"являється наступна. Полтергейтс однако...
в мене не виключається через пуск
massimo пише:
не виключається через пуск

в мене теж часом таке бувало і ще глюки з язиковою панеллю. Не переключалися мови... То пороблено?
massacra то треба яйця викачувати по системному блоці, на клаву виливати віск, а на монітор олово
Треба просто нові форточки поставити - металопластикові... Може там буде глюків поменьше...
massimo пише:
треба яйця викачувати по системному блоці

Навіть не знаю як то сотворити такий трюк, хіба рачки над комп'ютером на стіл залізти. Бо зпідлоги, я так прикинув, то можна тільки частково клавіатуру і мишку зцілити...
AVB то шо ти зібрався викачувати називається взагалі то яїчка, а я писав про яйця
І не тре зразу ображати мої розміри! Ти їх ше не бачив, а вже
massimo пише:
яїчка

Та причому АВБ тут твої яйця????
В анатомії ясно сказано, що яїчка-це чоловічі органи.
Мова йшла про курячі яйця які використовуються бабками ффсякими коли пороблено!!!
Бідні кугути!
AVB пише:
Ти їх ШЕ не бачив

ше не хватало щоб massimo їх бачив
Дійсно! Шось я не то написав. Я сі звиняю
AVB ех тииии, а ще пишеш що хибноорієнтованим мозги би справляв, дивись будь обережним
AVB пише:
Я сі звиняю

амінь
AVB споглядання яїчок не принесе мені ні морального ні фізичного задоволення .
То не глюк, а скорше недоробка дяді Біла. Виключається комп дуууже довго. Особливо зле, коли вночі хочеш спати, а воно, зараза, ше тримає пів хвилини після "Вимкнути"

Ох народ... я з вас не можу... Під столом валялась довго....
Просто життя коротке. Треба його сміятись весело!

А от в монітора мого вже зо три тижні глюк з'явився. Час від часу разом вся картинка починає кудись плисти наліво . Я вже перевіряв - то не в мене глюк, а таки з моніком. Видко вже до нього з'являються метелики і тягнуть у віртуляндію (на смітник )
Глюки еррори ексепшини.
Так як в мене зараз стоїть не більш як 30 додатків, то й глюків нема. Але найбільш нестерпним було колись щезання мовної панелі, зникнення пошукового бота в експлорері та просто тормозіння в процесі роботи. А, ще якось в неті хапнув болячок, і інтернет-експлорер кожну хвилину переводив мене на збоченські сайти. Воював тиждень, врешті довелось міняти систему.

пс: AVB - ти невиправний.
В мене теж був глюк на компі - це Windows. Тепер стоїть Linux Ubuntu 7. х і жодних проблем. Прог дофіга на усі випадки життя(безкоштовних і закачати з інету немає проблем - пошук вмонтовано у систему). Плюс ефекти які зявились у Віндовз Віста там вже реалізовані давно і притому потребує ОС в 2 рази менше ОП порівняно з Вістою.

Можете спробувати поставити і поюзати Убунту. Ніхто вам не забороняє потім підтерти його. І на відміну від вінди - Убунту не підтирає бутовий файл, і дозволяє вибрати ОС при загрузці компа...
AVB пише:
То не глюк, а скорше недоробка дяді Біла. Виключається комп дуууже довго. Особливо зле, коли вночі хочеш спати, а воно, зараза, ше тримає пів хвилини після "Вимкнути"

О да.... А очі то вже злипаються... навіть сярнички не помагють. І ти мусиш чекати поки воно остаточно виключиться щоб монітор виключити, Упс виключити, живлення виключити... то мене так роздражає...
Ну ладно, що б там не казали - Віндовс ХР не така вже і погана система. Принаймні дозволяє робити те що тобі треба.
Pangea пише:
щоб монітор виключити, Упс виключити, живлення виключити...
я такого взагалі ніколи не роблю
Pangea пише:
щоб монітор виключити, Упс виключити, живлення виключити...

а хіба таке можна зробити?
vaymut пише:
а хіба таке можна зробити?

Можна... Осьо зараз наміряюсь це зробити і йти спати
Навіщо?
Найтупішим може його і не назвеш, тому шо це був результат трудодіяльності віруса, але сталося таке: одного ранку я включив комп і був ошарашений тим, шо близько 15 ГБ відбірної музики на любий смак, п р о п а л о... ото було розчарування...
ти часом не писав заклинання FORMAT C: ?
нєа, такого я не писав, пропала тілько папочка з музикою...
Тоді заклинання SHIFT+DEL... то точно....
нєа, то ввечері музику слухав, виключив вінамп, нажав "пуск">"выключение">"выключение" і мені комп якусь беліберду показав, типу фатальна помилка, і спитав шо робити: "Игнорировать" і дві кнопочки: "Ок" і "Отмена", натиснув "Отмена", комп виключився, зранку музики вже не було, поставив Вебера (до того не ставив, поскільки нету не мав і не думав, шо так мені його підкинуть), а він сказав, шо в мене 90 з копійками вірусів, з них близько 80 невиліковних, отоді було заклинання:
massacra пише:
FORMAT hard disk

Глюки.
Свят свят свят
В мене в перший місяць коли я тільки за комп вперше сів сталося формат с, d...
Ото мав пережиття, ще нічого не знаю, а вже до перевстановлення віндовс поліз. Вбив всю інформацію...
А зараз періодично нищу нездоланного BackDoor... як він мене вже дістав.

додано через 3 хвилини 27 секунд:

Pangea пише:
монітор виключити, Упс виключити, живлення виключити

По моєму це той самий глюк... з назви теми Спишнаходу і вимикаєш одне.... друге.... третє....
Я просто клацаю кнопку на розмножувачі резеток, і все гасне. А нічо від того не буде, га? Може по черзі треба все вимикати. За годинниковою стрілкою
До мене частенько приходить якась GameSetup.exe з віряком...
одного разу зовсім не хотів включатися то я його трошки гепнув і він перестав зовсім працювати
В компютерному класі коли робиш презентацію через головний комп на решту, то вони всі виключаються.
То напевне не глюк а брак.
Сказився дідько!!! Коровячий сказ?
красота
Глюк стався не на моєму компі, а в клієнта... Комп - фірмовий Пацкард Белл... На компі стоіть Він ІксПі ДЕ... Поставив НІС 2007... Після перезагрузки стартує комп, доходить до загрузки Нортона і тупо і надійно висне... Причому по всьому екрану йдуть косі жовті полоски - порване вікно Нортона... Таке враження, що то якась недружба з відяхою, але чого?.. Переставив на НІС 2008 - все працює чотко.... В чому проблема? Макраме з адресацією памяті?
хм... виключається... сволоч(
Може почистити треба, пилюки багато, через шо нагрівається і зпрацьовує самозахист.
Чистили... все одно виключається(
Вирубається з синім екраном типу "FATAL ERROR....." ?
В мене таке було коли один з розділів диску був під FAT32.
А ше таку саму чудасію вчиняв пінакловський тюнер разом з квіктаймовським кодеком. Ніяк вони не могли поділити територію впливу