Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Dual SIM Card

Автор Повідомлення
Dual SIM Card
Пару тижнів тому обзавівся мутисім-карточкою. Все вроді нормально, але батарейка, яка до того працювала 4-5 днів, тепер працює 1,5 Причому оператора міняю не так вже й часто - раз на пару годин при потребі. Це нормально?
І взагалі: користуєтесь мультисімками? Поділіться враженнями.
Мене більше цікавить де в Золочеві (в Україні) можна придбати ТАКИЙ комплект SIM-MAX і яка його ціна. Тут є достатньо інформації про нього і про інші Дуал кард і мульти кард.

додано через 2 хвилини 15 секунд:

в мене колись був перехідник на дві карти, але з них треба було вирізати чіпи. Перехідник часом глючив. АЛЕКСІС, а в тебе який?
такого в нас не бачив, а хотілося б таке мати, хоча великого змісту з того не бачу, як на мене зручніше два телефони
Та в нас багато чого не як в людей .
Раз бачив на базарі в китайців (там) перехідник на п'ять! карточок, щоправда лише до окремих моделей телефонів.

А так, то того добра там повно.
Для того шоб телефон нормально працював, не треба запихати в нього всяку гидоту,
Массімо, а як три картки? Три телефона? Пробував таскати - не зручно... А як більше карток? Що тоді.....? Ця SIM-MAX вроді би не лажа... Вроді би...

додано через 1 хвилину 33 секунди:

Дуже мені потрібна, бо хочу ще 1 номер брати... Треба для інтернету...
massacra пише:
а в тебе який?
Dual SIM Card з вирізаними чіпами і можливістю автопереключення. Працює без глюків.
+1 за ссилку, тепер розібрався:
sim-max.ru пише:
Имея дешевый чип, поддельные карты, не предназначенные для работы в сотовых телефонах, не имеют стабилизированного потребления питания. Инерционность тут огромная, увеличение потребления SIM карты в несколько раз уменьшает время работы сотового без подзарядки, так как мощность, затрачиваемая на работу SIM-карты, становится многократно большей. Причина перерасхода энергии в том, что используемые микросхемы не были рассчитаны для работы в сотовом телефоне. Отметим, что скачки в потреблении не только приводят к порче аккумулятора, но и выводят из строя схему питания телефона...
да уж... Добре хоть телефон недорогий. Такі чіпи напевно з китайських мікрохвильовок вирізують...

додано через 5 хвилин 48 секунд:

ІМХО, три картки брати - це вже забагато. В результаті в три рази важче додзвонитись - людині ж треба вгадувати, на якому номері ти зараз сидиш. І не всі будуть мати всі три твої номери... Я, наприклад, для інету використовую окремий телефончик з хорошою батарейкою, т. я. GPRS теж непогано їх садить.
Почитай ще, на карті Голд Фіш є можливість емуляції роботи двох карток одночасно (почергове переключенння через заданий період часу) - це звісно теж садить батарею при кожній реєстрації в мережі, але ніякі сім-картки не треба різати.
А додзвонитися не так і важко - два телефона - 1 постійний робочий з постійною карткою, а другий зі всіма решта (з клонами), включаючи (клон) постійної з першого...
В мене це називається AUTO/SW, час задається в межах 1-99хв. Погано одне - при перезагрузці телефон повністю розчехляється до 1 хв. Найбільше часу йде на доступ до тел. книги.
massacra пише:
два телефона - 1 постійний робочий з постійною карткою, а другий зі всіма решта
Пізно. Покрамсали мої оригінальні карточки. Віддали холодні диряві трупики
А пластмасові перехідники для відновлення розміру були в комплекті? В мене зараз моя картка в такому перехіднику...
І в решті решт можна ж замінити сім-карту із збереженням номера і всіх активованих послуг на нову = 20 гривень (здається так).
Робив мій брат в своїй моторолі V350 ті дві карточки. І ніби дав робити на сервіс, і ніби солідна фірма, а не каптьорка якась. А покромсали так, що воно стало весь час глючити і вирубатись. Він махався ше довго з тим горе-майстром, але врешті мусів
massacra пише:
замінити сім-карту із збереженням номера і всіх активованих послуг на нову
і за власний кошт.
Такщо, краще ставити надійні перехідники, а не "виріж сам".
Я сам різав і фсё люкс було... В самому перехіднику був поганий контакт з одною карткою...