Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як би Ви потратили свій мільйон євро?

Автор Повідомлення
Як би Ви потратили свій мільйон євро?
Ню, не знаю. Спочатку б від душі пробіглася по всіх маґзинах . Наробила б всім подарунків. А потім...
а я б напевно чокнулася від такої суми(для мене нереальної)))))))))))і тратилися б ті кошти на моє лікування)))))
а якщо серйозно, махнула б за кордон, купила б житло і машини, зробила б бізнес, і ні в чому собі б не відказувала))))але треба буде тоді чоловікові мати холодний розсуд і стримувати мене від необдуманих матеріальних затрат(так буде краще всім)))))
Є одна дуже класна схема грошовкладення в Україні. Ділиш мільйон навпіл. Пускаєш ці дві половинки однаковими шляхами (щоб дублювали одна одну): береш 250 000 з першої половинки і ставиш на відсотки. Через 10 днів ставиш на інший рахунок решту 250 000 на такі самі відсотки. Через місяць після першого вкладення знімаєш відсотки і зразу береш 70% пілдьговий кредит під вклад (в ПриватБанку є). От цей кредит ставиш на третій вклад під відсотки! Коли приходить час віддавати кредит, повертаєш його з другого кредиту, який береш через 10 днів. Наступні 20 днів до погашення другого кредиту маєте ЧИСТІ ДОДАТКОВІ ГРОШІ НІЗАШО! які знову ж працюють вам на відсотки. Для чого я з самого початку поділив мільйон навпіл? Для надійності, мало шо може статись з банком?

додано через 38 секунд:

Одним словом, я би зробив ше більше грошей!
AVB пише:

і все?
але все одно потринькав би щось колися на що саме
Мані.
Все таки йдемо до євросоюзу?
Я про мільйон євро, а не чогось іншого.
Значить так - я не жадібний до грошиків, так що після місяця відпочинку в теплих місцях, вклав би гроші у справу. Так щоб люди могли робочі місця отримати, собі заробити та справу піднімати. А ще я собі купив би хорошу машину. Люблю я машини.
Ну... я б обйшлась без відпочинку в теплих краях... Мені і так добре...
Машину обов"язково... Джип... О і ноутбук купила б...
А решту вклала б в підприємства... в декілька...
А ще певну суму, порівняно невелику поклала б в банк під проценти...

AVB пише:

Аналогічно...
Кот да Винчи пише:
Все таки йдемо до євросоюзу?

угу
Якусь частину би напевно віддав на церкву і будинки убогих і дітей сиріт, потім би відкри фірму, ТО ВЖЕ ЯКТО КАЖУТЬ, ЯК БИ СКЛАЛИСЯ ОБСТАВИНИ В ЖИТТІ.
Олеже, а пенсіонерам?

додано через 1 хвилину 41 секунду:

Якби я мала мільйон євро , то не треба було б давати гроші сиротам, при такій сумі можна двійко-трійко діток собі на виховання взяти
Коли би то був певний фонд створений для них то так st.fergi!
А сусідці, тій, що ти допозичаєш гроші на комунальні послуги, скільки би виділив?
Не розумію навіщо ще більше грошей? Невже недостатньо 1 міл. євро??
AVB пише:

Постійно думати про той 10-й чи 20-й день, щоб не пропустити. Ні я б так не робила. Я їх просто тратила, насолоджуючись, спочатку як
lenhen пише:
від душі пробіглася по всіх маґзинах Mr. Green . Наробила б всім подарунків.
Накупила б купу золотих прикрас з бриліянтиками, купила б собі і дитині по гарненькому будиночку і машинці. Братам і сестрі чоловіка теж. Допомогла б усім своїм друзям, родичам і родичам чоловіка у всіх їхніх життєвих проблемах. .
А ще б народила ще з двоє діточок.
На мою думку скорше була б потрібна допомога таким людям, які живуть в сиротинцях і в домах пристарілих!
Мені теж не завадило і всім моїм родичам і знайомим
Ну і відкрив фірму, яка би принесла нові робочі місця для тих сусідів, в тому випадку я би допоміг ім з оплатою їхніх комунальних послуг!
Ага, от і все???
Олег пише:
я би допоміг ім з оплатою їхніх комунальних послуг!
А створення нових робочих місць то хіба погано? Коли людина здорова і може заробити собі гроші. Хіба тут є щось не розумне? Людина повинна працювати і отримувати за це зарплату VIA!
Та к то воно так. Але яку і за які такі заслуги?
Якщо грошей на ЛІКИ не вистачає, і переважно пенсіонери яким не вистачає старенькі щоб працювати розумово та і фізично також на твоїй фірмі, я думаю що ніяких пенсіонерів на твоїх робочих місцях би не було а були б здорові молоді люди. От.
Ну так скільки б ти виділив зі свого мільйона євро тій сусідці? Чи ти би не дав взагалі бо я так бачу що гроші більше потрібні на твою думку в доми престарілих.
VIA пише:
Та к то воно так. Але яку і за які такі заслуги?

То вже є чисо технічні питання, але саме головне мета! І відповідь на запитання, як би Ви потратили свій мільйон євро?
Побачивши цю тему, я передумав тут писати (шоб не брехати ), а оскільки вона мене вже дістала своїм частим попаданням на очі, то напишу...

Будєм посмотрєть
Я теж ненавиджу коли брешуть. Написала земні свої бажання.
Смотрим правде в глаза. Этого миллиона никогда не будет потому что:
*Как он у тебя появится? при сегодняшней ситуации существуют 2 варианта
1 фарт
2 урыть кого-то

-1 в фарт не верю
-2 совесть для меня пока не пустой звук

иногда от денег больше проблемм, нежели выгод
Муха V Далі, то не по темі. Неважно, звідки б той мільйончик взявся. Темка про те, як би ти ним натішився.
Купил бы самолёт и улетел бы к едрёной матери...
Муха V Далі пише:
Как он у тебя появится

Мууухааа, так "мечтать то - не вредно"

Муха V Далі пише:

або яхточку і попливла....
Ну а я, как плавать не рождённый всё-таки улетел бы...
Я б потратив на створення в районі об'їздної дороги готелю для далекобійників з паркінгом під охороною, майстернею, мийкою, і медпунктом, тобто вмістив би туди все те, що найнеобхідніше для людей, які цілими днями в дорозі, ато неприємно дивитись - зупиняютьсая біля заправок і ні сну нормального, ні полюдського туалету, ні душу, а вони також потребують цього. І встановив би невеликі тарифи на усі такі послуги.
to vaymut Щоб таке зробити ... треба досить попутіти і понадавати і набігатись.
Але справа досить благородна.
astrolik, все вже продумано, єдина затримка в ГРОШАХ, де і скільки потрібно бігати, вже знаю, але справа вартує тих старань.
Муха V Далі пише:

Для чого тобі? Крила на то маєш...
Ну, от так! Всі люди як люди, а ти Муха маєш крила, і ше й літака тобі подавай!
Ну шо, люди? Скинемся хлопаці на "самальот"?
Купив би бронірованний хамер, а краще швидкісний танк, калаши, гранати і т. д. І ще бухла з закускою, сів би в ньогу. І поїхав кататись по місту, зіграв би gta в реалі. Вмер би з адреналіном перестрілючись з Омоном...
положил бы в банк. и жил как прежде
А я б..... я б....
я б купила собі замок)))
Mumzik пише:
А я б..... я б....
я б купила собі замок)))

навісний? чи врізний? -- де будеш чипала?
хоча... що ж це я... на мільйон ріжноманітними замками всьо позачипувати можна
Погуба нам не спід, не рак, а гроші люблячий дурак (народна мудрість)
А я би купила міні-палац зі ставочком. напустила би туда рибок, і би з ними плавала.