Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Моя професія

Моя нинішня професія (спеціальність)
Моя робота - це моє покликання 36%   4
Ще не визначився (лась) 9%   1
Це не моє - буду змінювати 18%   2
Мені все рівно, лиш би нормальні гроші платили 36%   4
Всього голосів: 11
Автор Повідомлення
Моя професія
Розповідаємо, яка в кого професія. Чи працюєте за покликом серця?
Деколи з часом приходиш до таких висновків, що то не твоє, моя робота нервова і вредна, тобто тут я поклав багато злоров"я і ні за шо.
Перелічую:
Агент, менеджер з продажу, експерт, помічник начальника зміни, інженер-механік, кухар, домогосподар.
Вчився я на геодезиста (землеміра по простому ). Працював за спеціяльністю, і навіть троха успішно. Поки не пішов робити "абищо" за полюдяні гроші. Але і там мені сподобалось
Скажу так. Якщо не дві лівих, або в голові ручнік не зломаний, то на будьякій посаді людина буде почуватись зручно. А це запорука задоволення від професії.
Я - юрист, наразі ще доУчуюсь і поєдную науку з роботою, точніше роботу з наукою, так як більше часу на роботі, працюю за спеціальністю і отримую нормальні гроші (нормальні в тому розумінні, шо наразі альтернативи, навіть з приблизно-подібною зарплатою, не зустрічав). Повністю задоволений (поки-що) своєю професією! Один мінус - потрібно мати сталеві нерви, але вже звик не звертати уваги на всякі нервотрьопки, стараюсь все таке пропускати повз вуха, і на голову легше і здоров'я бережу...
vaymut пише:
юрист, наразі ще доУчуюсь і поєдную науку з роботою, точніше роботу з наукою, так як більше часу на роботі, працюю за спеціальністю
я дуже сильно боюся таких спеціалістів, ніяк не хочу образити vaymutа, але я сам маю юридичну освіту, закінчив заклад який входить в трійку кращих юридичних закладів, а за професорським складом займав 1 місце в Україні, і я не розумію, як юрист з неповною вищою може працювати і паралельно вчитися, як на мене, то теж саме, що хірург який ще навчається. Я часто тепер зустрічаю всяких спеціалістів на державних роботах які поннятя не мають в професії, і ситуація в Львівській області ще не така погана, а от центр України і далі на схід, це просто катастрофа

додано через 1 хвилину 26 секунд:

а ще в мене є економічна освіта, і планую продовжити навчання в Франка і обрав для себе науку - політологія
massimo пише:
дуже сильно боюся таких спеціалістів

massimo пише:
не розумію, як юрист з неповною вищою може працювати і паралельно вчитися, як на мене, то теж саме, що хірург який ще навчається

Я зовсім на таке не ображаюсь, багато-хто мені так говорить, АЛЕ, відносно роботи і навчання, як відомо, теорія без практики, залишається лише теорією, от я і поєдную теорію з практикою, оскільки люди приходяь з різними проблемами і питаннями, повірте, шо просто так мене ніхто б не тримав, так як я працюю не в державній установі а в приватній конторі.
Якщо є сумніви або потрібна консультація, приходьте, поспілкуємось, і ви зможете оцінити, який з мене спеціаліст.
vaymut пише:
і ви зможете оцінити, який з мене спеціаліст
я зовсім не сумніваюся в твоїх знаннях та здібностях, я говорю про це питання загалом
ТЕОРІЯ БЕЗ ПРАКТИКИ СЛІПА, А ПРАКТИКА БЕЗ ТЕОРІЇ ДУРНА
Маю троха незвичне трактування політології, як науки бути ввічливим . Звідки я це взяв? А як перекладається з англійської polite
"polite - behaving or speaking in a way that is correct for the social situation you are in, and showing that you are careful to consider other people's needs"
Я цілком погоджуюсь з АVB. Якщо з мозгами все впорядку то розумна людина може виконувати широкий спектр робіт. Врахуємо ще те, що зараз виробництво вимагає вузькоспеціалізованих робітників. Газети все більше рясніють оголошеннями з запрошенням на роботу без досвіду або навчанням. Я переконаний що таку робітничу професію можна освоїти за місяць. Шкода у нашій державі відсутня система профорієнтації людей, а система профтехосвіти страшно заторможена глупими законами і правилами. Як наслідок люди без диплому часто заробляють більше ніж "дипломовані" спеціалісти.
Вчуся у ЛНУ ім. Івана Франка на географічному факультеті спеціальність менеджмент організацій, а працюю на пів ставки менеджером служби безпеки ВАТ АКБ "Львів"... - от така от незвична комбінація...
"Внесення поновлених даних про працевлаштування"

Дев'ятий місяць знову працюю геодезистом. Вродіби нічо так, як для початку. З часом акредитувати диплом, та можна сунути догори.